Cloud Native vs VMware: DevOps 2018 leļļu stāvokļa pārskats

Uzņēmuma DevOps adopcijas pārskati parāda atvērtā pirmkoda programmatūru salīdzinājumā ar VMware dalījumu

Tuvojoties 2018. gada beigām, daudzas grupas publicē savus ikgadējos IT pārskatus ar Puppet, Google, Java Magazine (JVM), & MediaCurrent sagatavo interesantu dokumentāciju par programmatūras lietošanas modeļiem lielās biznesa organizācijās. Leļļu izlaida "DevOps 2018 štats" kas Fortune 500 uzņēmumos aptaujāja vairāk nekā 30 000 uzņēmumu IT starptautiskā mērogā, lai parādītu, kā programmatūras izstrādes komandas izmanto DevOps metodes. Leļļu ziņojumā ir ierosināti pieci DevOps pieņemšanas cikla posmi, sākot no tehnoloģiju kaudzes normalizēšanas līdz mainīguma standartizēšanai un samazināšanai. Uzņēmumi cenšas vēl vairāk paplašināt DevOps praksi, pēc tam automatizējot infrastruktūras piegādi, ti, izmantojot tīmekļa mitināšanas konfigurācijas kā koda skriptus, piemēram, YAML, vai komandrindas utilītprogrammas, piemēram, Ansible, Jenkins, Grunt, SaltStack utt. Tie palielina IT nodaļas spēju nodrošināt pašapkalpošanās iespējas operācijās, ti, Saas / PaaS risinājumi. Lai gan DevOps prakse galvenokārt tiek centralizēta attīstītajās valstīs & vīriešu dzimuma darbinieki, Lelle atzina, ka DevOps ieviešana notiek visās lieluma biznesa organizācijās & finansiālās iespējas. Salīdzinot Leļļu sagatavotā DevOps ziņojuma datus ar citiem Google IT, JVM apsekojumiem, & MediaCurrent parāda galvenās programmatūras tendences, kuras virzās uz veiklām tīmekļa / mobilo lietotņu programmēšanas komandām nozares datorzinātnes augstākajos līmeņos, kā arī abu pušu iesaistītos finanšu ieguldījumus..


Uzņēmuma DevOps adopcijas pārskati parāda atvērtā pirmkoda programmatūru salīdzinājumā ar VMware dalījumu

Datu centra pārvaldības risinājumi: atvērtā avota mākonis salīdzinājumā ar VMware rīkiem

Izmantojot datu centru pārvaldības risinājumus, nozare plaši pieņēma Kubernetes & Piestātņu konteineru standarti 2018. gadā, mākoņu vietējai ainavai parādoties plašajā atvērtā pirmkoda komunālo pakalpojumu ekosistēmā, kas darbojas kopā modulārā & integrēta mākoņu tīkla maršrutēšanas sistēma, kas paredzēta lielāko vietņu atbalstam & mobilās lietotnes tiek ražotas mērogā. Vietējā mākoņainība mākoņos ietver Kubernetes, Prometheus, containerd, CoreDNS, Fluentd, Helm, Jaeger, Linkerd, Notar, OpenTracing, rkt, Rook, Vitess., & cita programmatūra mākoņu datu centra pārvaldībai. Kopā šos programmatūras risinājumus var organizēt, lai izveidotu vairāku mākoņu, hibrīdu, publisku vai privātu mākoņu risinājumus atbilstoši jebkura lieluma un apjoma biznesa, valdības, akadēmisko uc organizāciju IT prasībām. Profesionāli konsultāciju uzņēmumi, telekomunikācijas, bankas, SaaS uzņēmumi, IT lielie uzņēmumi, & Tīmekļa jaunuzņēmumi visi pieņem un pielāgo Cloud Native risinājumus savām projekta prasībām uz atvērtā pirmkoda programmatūras pamatiem. Daudzi uzņēmumi, piemēram, SUSE, Red Hat, Accenture, IBM, Rackspace uc, veido savus konsultāciju risinājumus uzņēmumu uzņēmumiem ap šīm atvērtā pirmkoda programmatūras pakotnēm. Mākoņu vietējā ainava ietver vismodernāko atvērtā pirmkoda datu centra pārvaldības programmatūru, kuru izmanto tikai VMware, Microsoft, & daži trešo personu uzņēmumi, piemēram, Mesosphere, Nutanix, Mirantis, & Virtuozzo efektīvi konkurē. VMware ir spiests pieņemt savus risinājumus AWS EC2 & Kubernetes dominēšana pār VPS platformām kā 20 gadu pētījumu & inovācijas virtualizācijas jomā turpinās uzņēmuma IT jomā. Runājot par traucējumiem, Lullabot norāda, ka monolītās CMS platformas, iespējams, pašlaik tiek aizstātas ar Node.js risinājumiem..

Datu centra pārvaldības risinājumi: atvērtā avota mākonis salīdzinājumā ar VMware rīkiem

JVM Ekosistēmas pārskats 2018 – labākie DevOps rīki Pro programmatūras izstrādei

Java Magazine Ekosistēmas pārskatā 2018 tika iekļauti vairāk nekā 10 000 dalībnieku no lielākajām korporatīvo IT nodaļām Fortune 500 & jaunuzņēmumi. Aptaujā tika atklāts, ka IntelliJ IDEA ir vispopulārākā izstrādātāju platforma, kurai seko Eclipse IDE ar Apache NetBeans. & Vi / Vim / Emacs tikai tāli izaicinātāji par tirgus daļu. SonarQube, Findbugs un Checkstyle ir šobrīd vispopulārākie rīki kļūdu pārbaudei & kvalitātes vadība. Dženkinss, Bambuss, TeamCity, Hadsons, & Travis CI konkurē CI / CD programmatūras risinājumu tirgū ar Jenkins CI, kas ir skaidrs līderis saskaņā ar atvērtā koda licencēšanas līgumiem. Versijas kontroles standartos 74% Subversion izmanto Git pret 16%. GitHub, GitLab, & BitBucket ir galvenie konkurenti Git krātuvju nozarē. JUnit, Mockito, Selēns, JMeter, gurķis, & TestNG ir visas populārās utilītas koda pārbaudei. 60% izstrādātāju izmanto Maven, lai izveidotu savus projektus, 75% – Git, & 80% izmanto JUnit, galvenokārt aptaujāto JavaScript programmētāju starpā.

Datu centra pārvaldības risinājumi: atvērtā avota mākonis salīdzinājumā ar VMware rīkiem

Platformas lietojumprogrammas: ‘Gandrīz katrs no 2 respondentiem don’t neizmantojiet nepārtrauktus izvietošanas vai atlaišanas automatizācijas rīkus. Tas varētu būt pat lielāks, jo gandrīz katrs piektais don’t nav ideju, kurus rīkus izmanto kompaktdiskos vai izlaiduma automatizācijā. Tā’Ir nedaudz pārsteidzoši redzēt bashu tikpat populāru kā šefpavārs un leļļu. Patiesībā, ar ko mēs smejamies? – Ikvienam patīk bash! Iespējamais ir vadošais kompaktdisku rīks 16% apmērā … Vairāk nekā 4 no 10 respondentiem izmanto Tomcat kā savu izvēlēto lietojumprogrammu serveri. Ātrās, vieglās, atvērtā koda, sabiedrības iecienītākās lietas jau ilgu laiku ir novedušas pie iepakojuma, un tas tā nav’t izskatās tā’drīz mainīsies. JBoss un Wildfly nav pārāk tālu atpalikuši par 15%. Lielākā uzņēmuma lietotņu servera kategorijā WebLogic ir neliels pārsvars pār WebSphere. “Cits” kategorijā ietilpst TomEE un Liberty Profile pa 1%, kas vada šo grupu. ” Uzziniet vairāk par JVM Ekosistēmas pārskatu 2018.

Datu centra pārvaldības risinājumi: atvērtā avota mākonis salīdzinājumā ar VMware rīkiem

Atvērtā koda datu centra pārvaldība: "CNCF mākoņu vietējās ainavas projekts ir paredzēts kā karte caur iepriekš neatklātu mākoņu vietējo tehnoloģiju reljefu. Tas mēģina klasificēt lielāko daļu projektu un produktu piedāvājumu mākoņa dabiskajā telpā. Mākoņu vietējās lietojumprogrammas izvietošanai ir daudz ceļu, un CNCF projekti ir īpaši labi pavadīti ceļi. Tas ir izveidots sadarbībā ar Redpoint Ventures un Amplify Partners." Uzziniet vairāk par CNCF mākoņu vietējās ainavas projektu .

Paātrināt: DevOps 2018 stāvoklis: jaunas ekonomikas stratēģijas – DORA

Google Cloud Platform DevOps pētījumu un novērtēšanas departaments (DORA) izlaida vēl vienu IT nozares ziņojumu ar nosaukumu "Paātrināt: DevOps 2018 stāvoklis: jaunas ekonomikas stratēģijas" kas sniedz ieskatu mainīgajā programmatūras izstrādes praksē. GCP ziņojumā tika aptaujāti arī vairāk nekā 30 000 aptaujas dalībnieku, lai atklātu, ka atvērtā pirmkoda programmatūra uzlabo veiktspēju, kā arī pievienoti monitoringa, novērojamības, CI / CD, datu bāzes izmaiņu pārvaldības utilītas., & integrēta drošība. Tika konstatēts, ka ārpakalpojumu sniegšana pa funkcijām kaitē sniegumam, un to reti izmantoja. Programmatūras piegāde & Darbības rādītāji (SDO) palielināja rentabilitāti, produktivitāti, tirgus daļu, klientu apmierinātību, & spēja sasniegt misijai kritiskos mērķus. Aplūkojot DevOps cilvēkresursu elementus, tāpat kā Puppet pārskatā, apvienojot to ar DevOps rīku izmantošanu, t.i., JVM ziņojumu, un paraugpraksi, kā izpētījis Google Cloud, parādās mūsdienu IT, programmatūras izstrādes portrets, & datu centra pārvaldība mākoņu laikmetā, kas balstās uz atvērtā pirmkoda programmatūras risinājumiem.

Lai iegūtu informāciju par "Drupāla štats 2019. gadā", lasīt MediaCurrent ziņojumu, kurā apskatītas tendences CMS-as-a-API, atsaistītā Drupal, React, Leņķa, & JAM steka programmatūra.

Versiju kontroles standarti: Git vs Subversion uzņēmuma IT programmatūrā

Versiju kontroles standarti: Git vs Subversion uzņēmuma IT programmatūrā

Jauni DORA pētījumi: "Saskaņā ar jauno Accelerate: State of DevOps 2018: Strategies for the New Economy pārskatu, elitāriem DevOps izpildītājiem ir biežāki kodu izvietojumi, ātrāks sagatavošanās laiks, mazāks izmaiņu neveiksmju līmenis un daudz ātrāks incidentu atkopšanas laiks. Un tas’s ir tikai sākums. DORĀ’s Paātriniet: DevOps 2018 stāvoklis: jaunas ekonomikas stratēģijas, sponsorē Google Cloud, jūs’iemācīšos:

  • Kas atšķir eliti no slikti rezultatīvajām DevOps komandām.
  • Galvenie rādītāji, ko uzņēmumi izmanto, lai novērtētu DevOps veiktspēju.
  • Kā mākoņdatošana ietekmē DevOps panākumus
  • Atklātā pirmkoda programmatūras loma veiktspējā."

Lejupielādējiet "DevOps 2018 štats" pārskats no Google Cloud Platform.

Versiju kontroles standarti: Git vs Subversion uzņēmuma IT programmatūrā

Google Cloud Developer krāpšanās lapa: "Visaptverošs visu Google Cloud produktu un tiešsaistes resursu saraksts ar kodolīgiem un kodolīgiem aprakstiem." Lejupielādēt.

Mākoņu vietējās skaitļošanas fonds (CNCF) tieši konkurē ar VMware Cloud Foundation, kā redzams zemāk esošajā infogrāfijā:

Versiju kontroles standarti: Git vs Subversion uzņēmuma IT programmatūrā

Hibrīda mākoņu orķestrēšana: "VMware Cloud Foundation ir integrēta programmatūras kaudze, kas apvieno aprēķinātu virtualizāciju (VMware vSphere), krātuves virtualizāciju (VMware vSAN), tīkla virtualizāciju (VMware NSX) un mākoņu pārvaldību un uzraudzību (VMware vRealize Suite) vienā platformā, kuru var izvietot telpas kā privāts mākonis vai darbojas kā pakalpojums publiskā mākonī. Mākoņu fonds palīdz sadalīt tradicionālos administratīvos silos datu centros, apvienojot aprēķinus, glabāšanu, tīkla nodrošināšanu un mākoņa pārvaldību, lai atvieglotu pilnīgu atbalstu lietojumprogrammu izvietošanai.." Uzziniet vairāk par VMware Cloud Foundation.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me