CloudAccess dzimis no Joomla: šī veiksmīgā uzņēmuma stāsts

Intervija ar Jonathan Gafill, CloudAccess izpilddirektoru

Džonatans Gafils ir jautrs frants, kuram ir foršs serviss, kurš piesaistījis lietotājus no visas pasaules. Viņš ir arī bezpilota lidaparāta pilots, tāpēc bija jautri uzzināt vairāk par viņa personīgo pusi. Viņa uzņēmumam klājas diezgan labi, un ir pārsteidzoši redzēt, cik tālu viņi ir nonākuši. Lūk, viņa stāsts.


Intervija ar Jonathan Gafill, CloudAccess izpilddirektoru

Vai varat pastāstīt mazliet par sevi un to, kā sākās CloudAccess?

Man patīk lietot terminu that "CloudAccess dzimis no Joomla." 2010. gadā tika iecerēts CloudAccess un izveidots Joomla demonstrācijas programma, kuras rezultāts bija fantastisks pieaugums: mēs izveidojām rīku, kas izveidoja Joomla 30 dienu izmēģinājumus, kas automātiski tika nodrošināti, reģistrējoties a. Toreiz tas bija super iedomātā; mēs sacentāmies ar lieliem uzņēmumiem un ieguvām RFP, lai to izdarītu. Pēc demonstrācijas līguma mēs ienesām WordPress platformā un sākam piedāvāt bezmaksas mitināšanas iespēju, lai aizstātu demonstrācijas programmu. Turklāt mēs esam strādājuši, lai pastāvīgi uzlabotu savus pakalpojumus un pilnveidotu savu produktu.

Runājot par sevi, es sāku 2011. gadā, sāku kā projektu vadītājs un strādāju līdz COO. Turpmākajos gados es turpināju parādīt savu vērtību un 2014. gadā tiku pieņemts par izpilddirektoru. Mana darba lielākā daļa ir darbs ar tik lielisku komandu un klientiem no visas pasaules..

Ko dara CloudAccess? Kādus pakalpojumus jūs sniedzat?

Mēs piedāvājam produktus, kas rūpējas par vietņu īpašniekiem un izstrādātājiem, kā arī piedāvā pakalpojumus uzņēmumiem klientiem, kuriem nepieciešama papildu palīdzība un pārvaldīta mitināšanas vide Joomla un WordPress vietnēm. Daži saka, ka mēs piedāvājam Joomla un WordPress SaaS, kas man vienmēr šķita oksimorons, taču tajā ir patiesība. Mūsu mini plāns ir paredzēts cilvēkiem, kuriem nav nepieciešams atbalsts, bet kuri vēlas mūsu platformas iespējas. Augstāka līmeņa plāni piedāvā vēl vairāk laika taupīšanas funkcijas un lietojumprogrammu atbalstu, kas viņiem palīdz un glābj viņus no daudzām Google darbībām. Mēs esam redzējuši visus veidus, kā cilvēki var izjaukt Joomla un WordPress vietni; ja kāds pārkāpj viņu vietni un nespēj saprast, kāpēc, mēs izmeklējam un vienmēr izveidojam vietnes. Mēs saviem klientiem piešķiram lielu vērtību.

Mēs piedāvājam profesionālus pakalpojumus, un jūs varat tos pasūtīt tieši caur mūsu mākoņa vadības paneli. Ja kādam nepieciešama stila maiņa vai galvene, lai tā būtu lielāka, vai arī lai izpētītu paplašinājumu ar noteiktiem funkcionalitātes bitiem, mēs to piedāvājam. Mums mūsu mērķis ir piedāvāt risinājumus mūsu klientiem. Ja kaut kas pārsniedz mūsu iespējas, mēs klientus norādām uz partneriem, kuri to var atrisināt.

Kāda pieredze jums bija, lai pozicionētu jūs kā CloudAccess izpilddirektoru?

Pirmkārt un galvenokārt, tas ir izaicinošs darbs. Tas nekad nav blāvs brīdis, un man tiešām ir paveicies, ka man blakus ir tik lieliska komanda, kas strādā pie vieniem un tiem pašiem mērķiem. Tas nozīmē, ka dažas no lietām, ko esmu uzzinājis un pievedis pie šī jautājuma, daudz kas izriet no izpratnes par darbiniekiem un cieņas pret to, ka visi ir atšķirīgi. Katram ir savas metodes un lietas, kas viņus motivē. Izpratne par to un tas, kā atrast vislabāko no katra cilvēka, ir liela svarīga vadības sastāvdaļa.

Jums būs nepieciešams arī viss, kas attiecas uz visiem biznesa aspektiem. Es izmetu frāzi "visu amatu ligzda." Tiešām, jums ir jābūt, lai pieņemtu apzinātus lēmumus, iejusties lomā un redzēt, kā darbojas operācijas, un redzēt, kas jānostiprina, lai labāk strādātu pie tām. Jums arī jāsaprot mārketings un apvienošanās ar uzņēmējdarbību graciozi, lai pārvaldītu klienta prasības un uzturētu pašu biznesu. Daudzi cilvēki domā par hostingu kā "iestatiet to un aizmirst” bet aizkulisēs notiek ļoti daudz.

Esmu daudz iemācījies. Man ir sperti daudz soļu un daudzu gadu darbs. Es kādreiz biju mūsu klienta kurpē kā izstrādātājs, un ir svarīgi, lai es saglabātu viņu perspektīvu.

Es arī pamanīju, ka jūs esat nepilna laika UAV / UAS (bezpilota lidaparāta / bezpilota lidaparātu sistēmas) instruktors. Vai jūs varat pastāstīt vairāk par to??

Es vienmēr esmu iesaistījies robotikā un RC lietās. Koledža manā apgabalā pirms dažiem gadiem sāka programmu, un viņi redzēja, ka esmu nokļuvis dronos un robotos, tāpēc viņi man piedāvāja lidojumu instruktora amatu. Programma strauji pieaug, un tā’Ir lieliski būt nelielai tās daļai. Dažas stundas nedēļā man iemācīt cilvēkiem, kā lidot augstākajā līmenī "rotaļlietas" kā es viņus saucu. (Papildu piezīme: es šobrīd saņemu pilota apliecību.)

Vai CloudAccess ir pilnībā balstīts uz mākoni? Kur atrodas jūsu serveri?

Jā, mēs izmantojam mākoņus, un mēs neizmantojam ārpakalpojumus, kā to dara daudzi pakalpojumu sniedzēji. Mūsu galvenais datu centrs atrodas ārpus Detroitas, bet otrais – ārpus Grand Rapids. Mums ir izdomāts AnyCasting DNS tīkls, kas visā pasaulē paziņo mūsu IP adresi. Kad jūs runājat par mākoņdatošanu, tas ne vienmēr attiecas uz katru atsevišķu vietni, bet jūs skatāties uz visu vietņu orķestriem. Ar savām vietnēm mēs varam izdarīt izdomātas lietas, pārejot no servera uz serveri, tikai noklikšķinot uz pogas. Mēs varam pēc vajadzības pielāgot resursus atsevišķām vietnēm. Mūsu platforma piedāvā lielu elastību.

Vai CloudAccess ir pilnībā balstīts uz mākoni? Kur atrodas jūsu serveri?

Es redzu, ka jūs vadāt vebinārus. Vai jūs varat pastāstīt vairāk par tiem?

Agrāk mēs rīkojām apmācības vebinārus tiešsaistē, taču mūsu iepriekš ierakstītajos videoklipos bija vairāk apmeklētāju (dēļ iespējas pauzēt, attīt utt.). Mēs piedāvājam video apmācību, nodrošinot apmācības saturu ikvienam tīmeklī, un tas joprojām ir viens no labākajiem veidiem, kā piesaistīt jaunus klientus. Daudzi cilvēki ir iemācījušies, kā veidot no mūsu bezmaksas mācību materiāliem.

Vai jūs izveidojāt patentētu vadības paneli? Pastāstiet mums vairāk par Cloud Control Panel 2.0.

Mēs nopietni domājam klausīties mūsu klientu atsauksmes. Viena no mūsu galvenajām bažām bija par to, ka cPanel un citi vadības paneļi nebija lietotājam draudzīgi un tiem nebija visu funkciju, lai nodrošinātu to, kas vajadzīgs mūsu klientiem, tāpēc mēs izveidojām Mākoņu vadības paneli. Tas ir pielāgots un atbilst lietotāju vajadzībām. Mēs esam iebūvējuši iestudēšanas / ražošanas replikācijas rīkus, neveiksmīgus spraudņu skenerus, salauztu saišu pārbaudītājus, Google Analytics integrāciju, datu bāzes profilēšanas rīkus un daudz ko citu, ko neatradīsit vadības paneļu mitināšanā. Tas ir patentēts, bet mēs parasti to neizmantojam. Tomēr mēs esam lieli atvērtā koda fani, taču dažos gadījumos jūs izveidojat savus patentētus materiālus, lai sasniegtu progresu šajā nozarē..

Pastāstiet mums mazliet par saviem klientiem – šķiet, ka jums ir vairāk nekā 20 000 vietņu.

Mūsu klienti ir no visiem pasaules maliem. Sarunas ar cilvēkiem no visas pasaules mani aizrauj – mēs rūpējamies par ikvienu, kurš izmanto Joomla vai WordPress. Tāpēc arī dienā mēs pārgājām uz diennakts atbalstu, jo šie klienti zvana visu laiku. Mūsu klientu loks svārstās no “mamma un pops” veikali Fortune 500 uzņēmumiem. Kas attiecas uz numuru 20 000, vietņu skaits svārstās svārstīgi, jo mums ir bezmaksas vietņu mitināšanas platforma. Jūs varat reģistrēties bezmaksas vietnei, izmantot to tik ilgi, cik vēlaties, tad tā vienkārši tiek atcelta, ja neatjaunojat to. Jebkurā laikā šīs vietnes izmanto tūkstošiem cilvēku.

Kā jūs tirgojāt savu biznesu, lai izaugtu tik liels?

Es mīlu šo jautājumu. Mēs esam izaudzējuši savu mārketingu bez tradicionālās apmaksātās reklāmas. Mēs esam izauguši caur mutiski, saistītām attiecībām, piedāvājot bezmaksas apmācības kursus. Tie ir organiski izaugsmes veicināšanas veidi.

Kā mākoņu tehnoloģija ir attīstījusies, lai sniegtu jums šo priekšrocību, un ko jūs pašlaik redzat nozarē, kas parāda vēl lielākus solījumus jūsu uzņēmuma attīstībai?

Bez mākoņa tehnoloģijas mūsu produkti un pakalpojumi nebūtu pieejami’t nav iespējams. Tā kā mēs redzam, ka mākoņu tehnoloģija kļūst nemanāmāka, es ceru redzēt tādas lietas kā lietojumprogrammu pārnesamība un HA iespējas filtrēt līdz CMS’s, ar kuriem mēs strādājam. Galu galā šīm tehnoloģijām, kas atrodas aiz lietojumprogrammām, ir jāaug kopā ar mākoņa tehnoloģiju.

Vai jūsu uzmanība tiek pievērsta tikai Joomla un WordPress? Vai jums ir kādi nākotnes plāni, kā atbalstīt papildu CMS tehnoloģijas??

WordPress un Joomla ir mūsu galvenā uzmanība, bet mēs vienmēr meklējam citus risinājumus mūsu klientiem. WordPress ir "vidēja" programmatūras sarežģītības ziņā. Joomla ir grūtāka, bet elastīgāka. Kādu dienu mēs varētu ievietot vieglāk lietojamu vilkšanas un nomešanas veidotāju. Mūsu komanda runā par plaisu novēršanu starp šīm CMS’s, lai klientiem nodrošinātu nevainojamu pieredzi. Mēs vēlamies ļaut cilvēkiem pārvietot savu saturu "augšup ķēdē" būtībā. Mēs redzam, ka daudzi cilvēki pārvietojas no vienas CMS uz otru, lai iegūtu vairāk funkcionalitātes vai vairāk lietojamības – tāpēc mēs vēlamies visu aptverošu vidi, kuru būtu viegli izmantot līdz pat pilnībā elastīgai CMS un visam, kas atrodas starp tām.

Vai jūs varat mazliet pastāstīt par Bolt DNS?

Mūsu infrastruktūrā ietilpst jebkurš apraides DNS tīkls. Klientiem, kuriem DNS ir caur mums, ir ātrāka maršruta priekšrocības; IP adreses tiek paziņotas no tuvākās ģeogrāfiskās atrašanās vietas pēc viņu pieprasījuma.

Kā jūs plānojat tuvāko gadu laikā palikt līknes priekšā un turpināt attīstīt savu klientu bāzi?

Es redzu, ka nākamajos gados pieprasījums pēc DIY vietnes veidošanas turpina pieaugt. Viena no mūsu taktikām būs nodrošināt mūsu pakalpojumus ar dažāda līmeņa zināšanām, kādas ir konkrētai personai vai uzņēmumam. Mums būs viens produkts, ko piedāvāt mammai / pop picai, un cits produkts, kas piedāvās uzņēmuma iestādi. Protams, klienti turpinās mainīt atbalsta summu pēc nepieciešamības.

Vai ir kaut kas cits, kas mums būtu jāzina?

Mēs esam redzējuši daudz cilvēku, kas veido pielāgotas vietnes, kas nodrošināja tirgus nišas. Mums ir API, kas ļauj cilvēkiem izveidot iepriekš konfigurētu vietni, kuru viņi var nodrošināt klientiem pēc pieprasījuma.

Ļaujiet’izmanto izstrādātāja piemēru, kurš veido vietnes, kas īpaši pielāgotas juristiem. Parasti viņi tikai kopiju izgatavo pēc šīs vietnes kopijas kā produkta pārdošanas sarakstu. Tā vietā viņi var izmantot mūsu API, lai izveidotu izvietojamu paketi, kuru advokātu biroji var tieši iegādāties. Tas ļauj izstrādātājam automatizēt lielu biznesa daļu, pietuvinot tos daudz vairāk tam, lai viņu pielāgoto vietni pārvērstu SaaS biznesa modelī. Advokāti šeit ir tikai piemērs. Mēs redzam daudz panākumu, veidojot vienu no tūkstošiem mazu tirgus nišu.

Cits piemērs mums ir klients, kurš ir veidņu nodrošinātājs. Viņu klients nopirks veidni un teiks "Es nezinu, ko ar to iesākt." Neveiksmju līmenis ir izaicinājums, jo gala lietotāji to nedara’t vienmēr zinu, kā to konfigurēt. Tas pats attiecas uz spraudņiem. Instalēšana un konfigurēšana prasa daudz laika, lai kaut kas pat tiktu parādīts lapā. Mūsu API ļauj veidņu nodrošinātājam noklikšķināt uz pogas, lai izveidotu pielāgotu izvietojamu pakotni viņu veidnes demonstrācijai. Veidņu nodrošinātāju klients tagad saņem tūlītēju piekļuvi savai iepriekš konfigurētai vietnei. Tā vietā, lai pārietu caur stīpām.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me