CQRS – Apache programmatūras fonda projekta attīstības tendences

Apache Spark, Kafka, & Flink demonstrācijas jauninājumi ar Hadoop for "Lieli dati" Lietojumprogrammas

Apache programmatūras fonds ir viens no vecākajiem un visiecienītākajiem no atvērtā pirmkoda programmatūras pārvaldītājiem, ko pēdējos 20 gados ir veicinājusi masveida Apache HTTP tīmekļa serveru ieviešana nozarē. Apache programmatūras fondu dibināja sākotnējās tīmekļa servera platformas programmētāji 1999. gadā ar plašāku misiju atbalstīt bezmaksas atvērtā pirmkoda programmatūras projektu attīstību un viņu kopienas, lai izveidotu nākamās paaudzes tīmekļa standartus. Apache licence ir līdzīga GNU GPL, MIT, & BSD programmatūras licences atvērtā koda publicēšanai, kuras citi izstrādātāji vai uzņēmumi var izmantot, kopēt, modificēt, klonēt un pārdot bez ierobežojumiem, izņemot pastāvīgu atvērtību & attiecinājums. Apache Software Foundation ekosistēmā pašlaik tiek izstrādāti vairāk nekā 300 projekti, kas ietver laboratoriju, inkubatoru, bēniņu un infrastruktūras komandu. Daži no pašreizējiem ĀCM projektiem, kuriem ir tendence uz plašāku nozares pieņemšanu 2017. gadā, ir Apache Spark, Kafka, & Flink, katrs CQRS ieviešanas aspekts jaunos veidos, kā optimizēt reaktīvās datu plūsmas mākoņu platformu arhitektūrā, lai atbalstītu jaunu tīmekļa lietojumprogrammu paaudzi..


Apache Spark, Kafka un Flink Showcase inovācijas ar Hadoop for

Programmatūras attīstības tendences Apache programmatūras fonda ekosistēmā

Apache HTTP Server ietvara plaša pieņemšana tīmekļa mitināšanā, kuru var darbināt gan ar Linux & Vienlaicīgi ar Windows operētājsistēmām ietilpst Apache instalēšana miljoniem tīmekļa serveru, kur akadēmiskās, valdības ekspertu programmētāji plaši pārskata avota kodu., & uzņēmumu biznesa organizācijas koncentrējās uz datu drošības un aparatūras veiktspējas optimizēšanu. Nesena IBM emuāra ziņa, kurā diskutēts "ko patiesībā nozīmē atvērts avots" ietvēra galveno uzsvaru uz uzņēmuma turpmāko ieguldījumu projektos Apache ekosistēmā, piemēram, Apache Atlas, HBase, Ambari, Spark, Kafka, Knox, & Flink mākoņa datu analīzei.

No vairāk nekā 300 projektiem, ko izstrādā ASF, tikai 8,8% ir saistīti ar tīkla serveriem, bet vēl 8,6% ir saistīti ar 2008 "lieli dati" aplikācijas. Tīmekļa attīstības ietvari un datu bāzes veido apmēram 7% no visiem ĀCM projektiem. Lai arī PHP tiek izmantots vairāk nekā 80% visu vietņu, tā nav viena no galvenajām programmēšanas valodām, kas atrodama lielākajā daļā kodu, kas publicēts saskaņā ar Apache licenci. Drīzāk aptuveni 60% ir Java kods ar C, Python, C ++, JavaScript, Scala, C #, & Perls arī iecienījuši standartus. Lai izsekotu dažādus FOSS projektus, kas publicēti saskaņā ar Apache licenci, akumulatora indekss ir interesants, un Datamation ir apkopojis pētījumu, lai izveidotu "galīgais saraksts" no vairāk nekā 1250 FOSS projektiem, kas tiek aktīvi attīstīti daudzās nozarēs (ieskaitot Apache, GPL, MIT, BSD, & citas programmatūras licences).

Daži no šobrīd aktuālajiem projektiem, ko organizē Apache programmatūras fonds, ir:

 • Apache HTTP serveris – populārākā tīmekļa servera platformas programmatūra pasaulē
 • Apache Tomcat – tīmekļa servera platforma Java Servlet & WebSocket lietojumprogrammas
 • Apache Hadoop – mērogojama, izkliedēta skaitļošanas platforma, izmantojot MapReduce
 • Apache Cassandra – mērogojama, vairāku kopu datu bāze izmantošanai ar Hadoop
 • Apache dzirkstele – nodrošina aprēķināšanas motoru Hadoop ar mašīnu apguvi & grafiki
 • Apache Kafka – izplatīta straumēšanas platforma datu cauruļvadiem ar horizontālu mērogu
 • Apache HBase – jauna Hadoop datu bāze, kas optimizēta mērogam līdz miljardiem tabulu
 • Apache Flink – datu straumes ietvars partijas apstrādei 1000+ mezglu klasteros
 • Apache Atlas – datu pārvaldība un semantiskās taksonomijas meta ietvarstruktūra Hadoop
 • Apache Knox – Atpūtas API & tīmekļa lietojumprogrammas vārteja Hadoop serveriem
 • Apache Ambari – nodrošināšana, monitors, & pārvaldīt Hadoop kopas, izmantojot Ambari rīkus
 • Lucene / Solr – ietver Java meklēšanas kodolu ar XML / HTTP & JSON / Python / Ruby API
 • CouchDB – unikāls datu bāzes protokols replicēšanai & sinhronizācija mērogā pa klasteriem
 • Apache Mesos – mākoņa orķestrācijas pārvaldības ietvars elastīgu VM mērogošanai
 • MākonisStack – mākoņa datu centra vadības sistēma, kas no uzņēmuma tika ziedota Apache
 • SpamAssassin – uzlabota e-pasta filtrēšana ar surogātpastu ar mašīnmācīšanās iespējām
 • Subversija / Maven – nozares standarta versiju kontrole & projektu vadības programmatūra
 • OpenOffice – tekstapstrādes, izklājlapu un datorizdevniecības programmatūras komplekts
 • Apache Cordova – starpplatformu mobilo lietojumprogrammu izstrādes rīku komplekts
 • Vilnis – draņķīgi izveidotā Google Wave platforma, kas izstrādātājiem tika ziedota Apache licencei

Viens no interesantākajiem Apache Software Foundation ekosistēmas aspektiem ir tas, ka tas ļauj IT lielajiem uzņēmumiem sadarboties ar infrastruktūras programmatūru, kas tīmekļa mitināšanas tirgū veido vairāku platformu standartus. No Apache inkubatora un Labs nodaļām attīstās visprogresīvākie projekti no sadalīto starptautisko programmēšanas komandu kolektīvā darba, savukārt tādi mantoti uzņēmumu standarti kā Java un Wave tiek uzturēti Apache licences virzienā uz bēniņiem. Hadoop platforma integrē vairākus jaunus Apache projektus vienā sadarbspējīgā ietvarā, attīstoties nozares standartiem tīmekļa serveru un klasteru datu bāzu elastīgajā skaitļošanā..

Apache programmatūras fonds arī pārrauga vairāku būtisku programmēšanas utilītu, piemēram, Subversion versiju kontrolei un Maven projektu vadībai, attīstību, kā arī OpenOffice, kas ir pilna tekstapstrāde, izklājlapu un darbvirsmu publicēšanas komplekts, kas replicē Microsoft Office funkcionalitāti FOSS pamati. Apache Mesos un CloudStack nodrošina līdzīgu funkcionalitāti kā OpenStack, kur katra platforma piedāvā dažādus virtualizācijas rīkus, kuru mērķis ir privāta mākoņa tīkla administrēšana, hibrīda mākoņa orķestrēšana un datu centra pārvaldība. SpamAssassin tiek piedāvāts lielākajai daļai cPanel instalāciju tagad un ļauj izmantot mašīnu apguvi, lai uzlabotu ienākošā e-pasta anti-spam filtrus. Apache Solr & Lucene ir kļuvusi populāra kā alternatīvs Drupal meklēšanas ietvars. Apache Spark, Kafka, & Visi Flink strauji attīstās DevOps kopienā ar jaunu ieviešanu uzņēmumu lietojumprogrammās liela mēroga e-komercijas optimizēšanai & sociālo tīklu vietnes.

Kloudera – "Kas ir Apache Spark?" (2015)

Atvērtā koda mākoņa programmatūra – "Maiks Olsons, Cloudera galvenais stratēģiskais direktors un līdzdibinātājs, sniedz pārskatu par Apache Spark, tā popularitātes pieaugumu atvērtā pirmkoda kopienā un to, kā Spark tiek sagatavots, lai aizstātu MapReduce kā Hadoop vispārējo apstrādes motoru.." Uzzināt vairāk.

Programmatūras attīstības tendences Apache programmatūras fonda ekosistēmā

CQRS ar pasākumu iegādi – "Izmantojot CQRS un notikumu avotu modeli, integrācija ir domāta jau kopš pirmās izmantošanas gadījuma. Lasīšanas pusei ir jāintegrē un jāatspoguļo tas, kas notiek rakstīšanas pusē, tas ir integrācijas punkts." Uzziniet vairāk par CQRS.


CQRS: komandu vaicājuma atbildības nošķiršana

Komandu vaicājumu atbildības nodalīšana (CQRS) darbojas kā datu bāzes optimizācijas līdzeklis, kurā tā vietā, lai pieprasītu tīmekļa serverim konkrēti noteikt, vai ienākošais pieprasījums ir lasīšanas (komandas) vai rakstīšanas (vaicājuma) operācija, šīs atšķirības tiek īpaši veiktas iepriekš kā daļa no datu bāzes platformas kods. Tas noved pie efektīvākas datu bāzes apstrādes mērogā “lielo datu” lietojumprogrammām un labāka kešatmiņas saglabāšana atmiņā lielām vietnēm ar daudziem vienlaicīgiem lietotājiem. CQRS arī paver iespējas datu straumēšanai un notikumu apstrādei e-komercijā, kas ir intensīva datu bāzē, lai daudzfaktoru izsekošanu veiktu lielās lietotāju kopās reālā laikā, piemēram, Amazon.com, eBay vai Uber. Datubāzu optimizācija, izmantojot mērogā CQRS, noved pie jaunas mākoņa tīmekļa servera lietojumprogrammu kategorijas izstrādes, kas veidota ap Apache Spark, Kafka, & Fink uz Hadoop platformas.

 • Apache dzirkstele – ietver Web servera klasteru pārvaldniekus CQRS procesu sinhronizēšanai
 • Apache Kafka – piedāvā notikumu pārvaldnieku CQRS datu straumēm ar interaktīviem vaicājumiem
 • Apache Flink – lieto datu analītiku Kafka straumēm arhitektūras resursu pārvaldībai

CQRS tiek izmantots lielās e-komercijas vietnēs, lai sniegtu reāllaika atsauksmes klientiem, kur katram pasūtījumam individuāli jāsniedz pārdošanas, krājumu, nosūtīšanas, atlaižu un krāpšanas apkarošanas analīze, pamatojoties uz vietējiem parametriem mērogā. CQRS atver arī līdzekļus, lai izsekotu un saistītu klientu meklēšanas intereses vai pārlūkošanas modeļus ar iepriekš saglabāto vēsturi, izmantojot mašīnmācīšanās algoritmus. Tādā veidā Apache Hadoop, Cassandra, Kafka, Spark, & Flink ietvarus var instalēt kopā steka arhitektūrā, lai programmētu jaunas paaudzes uzņēmuma programmatūras lietojumprogrammas.
Programmatūras attīstības tendences Apache programmatūras fonda ekosistēmā

Apache dzirkstele – "Proti, lai darbotos klasterī, SparkContext var izveidot savienojumu ar vairāku veidu klasteru pārvaldniekiem (vai nu Spark’pats savs klasteru pārvaldnieks Mesos vai YARN), kas resursus sadala dažādām lietojumprogrammām." Uzziniet vairāk par Apache Spark.
Programmatūras attīstības tendences Apache programmatūras fonda ekosistēmā
Apache Kafka – Apache Kafka ir ātrs, pielāgojams un izturīgs, & ļoti pieejama ziņojumu kopnes sistēma izplatītiem replicētiem žurnāliem, kas nodrošina labāku datu bāzu kešatmiņu & atkārtota atbilžu apstrāde lielām daudzlietotāju vietnēm ar daudziem bieži atjauninātiem individuāliem mainīgajiem. Saistību žurnāla pakalpojums ietver nodalījumu sinhronizāciju starp vairākām vienlaicīgām datu bāzes versijām ar laika zīmogu & atribūtu vērtības apstrādes uzlabošanai & reāllaika datu plūsmu analīze e-komercijā.

Programmatūras attīstības tendences Apache programmatūras fonda ekosistēmā

Apache Flink – "Apache Flink ir atvērtā koda straumes apstrādes sistēma izplatītām, augstas veiktspējas, vienmēr pieejamām un precīzām datu straumēšanas lietojumprogrammām." Uzziniet vairāk par Apache Flink.

Galvenais: "Reaktīvā Kafka" (2017)

Reaktīvās straumes – "Apache Kafka ir izplatīts, mērogojams, augstas caurlaides ziņojumapmaiņas kopne. Dažos pēdējos gados Kafka ir kļuvusi par galveno datu bāzētu izplatītu lietojumprogrammu sastāvdaļu. Kafka kā augstas veiktspējas ziņojumu kopne ļauj attīstīt izkliedētas lietojumprogrammas, izmantojot mikroservisu arhitektūru." Uzziniet vairāk par Apache Kafka.

Google Trends – Apache programmatūras fonda projekti

Šajās diagrammās ir apkopoti Google Trends dati, lai novērtētu dažādu Apache programmatūras fonda izstrādāto projektu popularitāti:

Programmatūras attīstības tendences Apache programmatūras fonda ekosistēmā

Datu bāzes ietvari – "Apache Hadoop & Kasandras ir ievērojami populārākas nekā Apache Tomcat, kamēr to ir maz & sarūk interese par CouchDB ietvaru." Apache datu bāzes projekti.

Programmatūras attīstības tendences Apache programmatūras fonda ekosistēmā

CQRS lietojumprogrammas – "Gan Apache Spark, gan Kafka nesen izrāda interesi par aptuveni 25% -30% no kopējās meklēšanas aktivitātes Apache HTTPS Server programmatūrai.." Apache Spark, Kafka, & Flink projekti.

Programmatūras attīstības tendences Apache programmatūras fonda ekosistēmā

"Lieli dati" Meklēšanas platformas – "Lucene ir viens no populārākajiem projektiem Apache Software Foundation ar aptuveni 3-4x meklēšanas interesi, salīdzinot ar CloudStack." Apache meklēšanas platformas.

Programmatūras attīstības tendences Apache programmatūras fonda ekosistēmā

Bezmaksas atvērtā koda programmatūra (FOSS) – "OpenOffice, Subversion, & Maven ir vieni no vispazīstamākajiem projektiem kopumā Apache ekosistēmā." Salīdziniet OpenOffice, Subversion tendences, & Maven.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me