DevOps rīklodziņš: Jenkins, Ansible, Chef, Leļļu, Vagrant un SaltStack

Jira, Confluence, Trello, CloudApp, Tālummaiņa, & Slack – 12 populārākās DevOps lietotnes 2018. gadam

DevOps pārstāv labāko projektu vadības praksi izstrādei & tīmekļa / mobilo lietojumprogrammu darbība publiskā, privātā vai hibrīda mākoņu mitināšanas vidē. Galvenā DevOps prasība ir kodu izmaiņu sinhronizēšana no attāliem komandas dalībniekiem, izmantojot versiju kontroles standartus, lai programmētu vai uzturētu Web / mobilās SaaS lietojumprogrammas ražošanā. Papildu aspekts ir pilna servera tīmekļa servera programmatūras pakotņu nodrošināšana virtualizācijas ietvariem mākoņu mitināšanā. Programmatūra DevOps var automatizēt tīmekļa servera nodrošināšanu, izmantojot Git un attālināta diska attēlu krātuves mākoņa datu centra aparatūrā. Konteineri, VPS, & VM standarti ir izplatījušies, kur programmēšanas komandas tagad atbalsta plašāku valodu klāstu, datu bāzes, API, & platformas integrācijas prasības. Atklātā pirmkoda un patentētie mākoņa programmatūras risinājumi sacenšas par lietotājiem starp lieliem uzņēmumiem, neatkarīgiem tīmekļa izdevējiem, programmētājiem un izstrādātājiem. DevOps ir balstīts uz akadēmiskās skaitļošanas tehnikas un CS pētījumu departamentu labāko praksi, veidojot jaunu kodu uz atvērtā pirmkoda standartiem, kā arī uz Fortune 500 IT uzņēmumiem, kuri izveido darba risinājumus projektu vadības rīku integrācijai, tīmekļa servera konfigurācijām, & interneta programmēšanas standarti. DevOps rīki lielākoties balstās uz Git izmantošanu versiju kontrolei programmatūras izstrādē starp izplatītām programmētāju komandām ar kodēšanu & smilšu kastes vides, kas vietējās mašīnās tiek sinhronizētas ar attālinātas ražošanas aparatūru mākonī. Konteineri, VPS, VM, & Elastīgos serverus visi izmanto daudzās tīmekļa / mobilajās lietotnēs, kurām nepieciešams atbalsts mezglu klasteru automātiskai konfigurēšanai mākoņa tīklos. Docker Swarm, Rancher, OpenStack, CoreOS, & Kubernetes ir vadošie elastīgā mākoņa tīmekļa servera orķestrēšanas atvērtā pirmkoda standarti, kas konkurē ar AWS EC2 funkcionalitāti mitināšanas tirgū. DevOps rīki veido plašu ekosistēmu ar daudzām neatkarīgām trešo personu programmatūras izstrādes firmām, kas šajā nozarē konkurē par mākoņa mitināšanas tirgus daļu. Šajā pārskatā apskatīti 12 labākie & 100 labākie DevOps rīki 2018. gadam.


Jira, Confluence, Trello, CloudApp, Zoom un Slack - top 12 DevOps lietotnes 2018. gadam

CI / CD:

Dženkinss var viegli sadalīt darbu vairākās mašīnās, palīdzot ātrāk veidot būves, testus un izvietojumus vairākās platformās. Jenkins var paplašināt, izmantojot tā spraudņu arhitektūru, nodrošinot gandrīz bezgalīgas iespējas tam, ko Jenkins var darīt. Ar simtiem spraudņu atjaunināšanas centrā Jenkins integrējas ar praktiski visiem instrumentiem nepārtrauktas integrācijas un nepārtrauktas piegādes rīku ķēdē..

Uzziniet vairāk par Jenkins.

DevOps rīklodziņš: 12 populārākās DevOps lietotnes 2018. gadam

DevOps rīklodziņš apskatīs vadošās programmatūras lietojumprogrammas, kas tiek izmantotas gan atvērtā pirmkoda, gan patentēto licencēto programmēšanas komandās jauna tīmekļa ienesēšanai & mobilās lietojumprogrammas publicēšanai ar mākoņa mitināšanas atbalstu, lai izpildītu lielāko vai inovatīvāko interneta uzņēmumu lietotāju trafika prasības. Galvenās DevOps rīku kategorijas ir:

 • Web servera konfigurācijas pārvaldība & Automatizētā nodrošināšana
 • Nepārtraukta integrācija & Pastāvīga lietojumprogrammu piegāde (CI / CD)
 • Elastīga mākoņa servera orķestrēšana tīmekļa / mobilo lietotņu izstrādei
 • Avota vadības pārvaldība (SCM) & Versiju kontroles sistēmas (VCS)
 • Izplatītie programmēšanas komandu sadarbības rīki & Tērzēšanas lietotnes
 • Zināšanu apmaiņas (KS) lietotnes izplatītam / veiklam komandas darbam
 • Web / mobilo lietojumprogrammu dzīves cikla pārvaldības lietojumprogrammas
 • Biznesa informācija, uzraudzība, & Analytics programmatūra
 • Artefaktu pārvaldība, rīki būvēšanai, datu bāzu pārvaldība, & Pārbaude

Tūkstošiem novatoriskāko programmatūras izstrādes uzņēmumu strādā šajās koncentrācijas jomās, kur interneta attīstība notiek, ātri pieņemot jaunus programmēšanas un tīkla standartus. No šīm kategorijām DevOps rīklodziņš ir izveidojis 12 labāko DevOps programmatūras lietojumprogrammu sarakstu 2018. gadam, ko izmantot tīmekļa / mobilo lietojumprogrammu programmatūras plānošanā mākoņu izvietošanai. Šos DevOps rīkus var izmantot arī programmēšanas komandas, veidojot jaunus moduļus, spraudņus un tēmas populārām CMS, CRM vai e-komercijas platformām, piemēram, WordPress, Drupal, Magento, Joomla, Moodle utt. Atvērtā pirmkoda izstrādātājiem un korporatīvās programmēšanas komandām ir atšķirīgas prasības bet var koplietot kodu, resursus, rīkus utt. galvenajos ietvaros un platformās ar ekosistēmas atbalstu. Šie rīki ļauj programmēšanas komandām sadarboties, vienlaikus konfigurējot uzlaboto tīmekļa servera atbalstu pielāgotajām kodētajām lietojumprogrammām, kas nodrošina jaunas programmatūras funkcijas IT klientiem daudzās nozarēs..

Mūsu 12 populārākās DevOps rīkkopa lietotnes 2018. gadam ir:

 1. Dženkinss: "Vadošais atvērtā koda automatizācijas serveris Jenkins nodrošina simtiem spraudņu, lai atbalstītu jebkura projekta izveidi, izvietošanu un automatizēšanu."
 2. Iespējams: "Lietotņu izvietošana, konfigurācijas pārvaldība un orķestrēšana – tas viss notiek no vienas sistēmas. Iespējama ir jaudīga automatizācija, kuru varat ātri iemācīties."
 3. Šefpavārs: "Ar Chef jūs varat pārvaldīt serverus – 5 vai 5000 no tiem -, pārvēršot savu infrastruktūru kodā. Laikietilpīgas darbības, piemēram, manuāla lāpīšana, konfigurācijas atjauninājumi un servisa instalācijas katram serverim vairs nepastāvēs."
 4. Leļļu: "Uzziniet vairāk par leļļu atvērtā koda projektiem, kurus izmanto vairāk nekā 35 000 uzņēmumu visā pasaulē, ieskaitot 75% no Fortune 100."
 5. Vagrant: "Vagrant mērķis ir atspoguļot ražošanas vidi, nodrošinot to pašu operētājsistēmu, pakotnes, lietotājus un konfigurācijas … dodot lietotājiem iespēju elastīgi izmantot iecienīto redaktoru, IDE un pārlūku."
 6. SaltStack: "SaltStack programmatūra pārvalda neviendabīgu skaitļošanas vidi, orķestrē jebkuru mākoni un automatizē gandrīz visas infrastruktūras un programmatūras pakešu izvietošanu, ko izmanto, lai izveidotu modernu mākoni, uzņēmuma IT un Web mērogu."
 7. Jira: "Integrējiet ar jau izmantotajiem rīkiem. Jauniniet savu darbplūsmu, izmantojot Confluence, Bitbucket, Stride un simtiem citu izstrādātāju rīku."
 8. Satikšanās: "Strādājiet kopā pilnīgi jaunā līmenī. Izveidojiet, kopīgojiet un sadarbojieties projektos vienuviet, lai jūsu projekti virzītos uz priekšu ātrāk."
 9. Trello: "Trello ļauj strādāt vairāk un labāk sadarboties. Trello’Sistēmas dēļi, saraksti un kartītes ļauj jums jautri, elastīgi un atalgojoši organizēt un prioritizēt savus projektus."
 10. CloudApp: "CloudApp uzlabo vizuālo saziņu ar vienkāršu saskarni, kas ļauj ērti izveidot un koplietot visdažādākos failus: ekrāna ierakstus, GIF, anotētus ekrānuzņēmumus, tīmekļa kameru ierakstus, ZIP failus un daudz ko citu.."
 11. Tālummaiņa: "Tālummaiņas sanāksmes: uzņēmuma video konferences un tīmekļa konferences."
 12. Ļengans: "Liekums apvieno visas jūsu komandas komunikāciju, nodrošinot visiem kopīgu darba vietu, kur sarunas tiek organizētas un tām ir pieejama."

Šie cipari par top 12 DevOps rīkiem 2018. gadam atbalsta konfigurācijas pārvaldību & tīmekļa servera nodrošināšanas utilītas mākoņa mitināšanas izvietošanai, kā arī zināšanu apmaiņai un komandas saziņas lietotnēm. CFEngine, Basecamp, Dropbox, Spinnaker, HipChat, & Terraform tikko nokavēja pievienošanos sarakstam. Kopumā ir tūkstošiem neatkarīgu programmatūras lietojumprogrammu, kas šajās kategorijās konkurē par tirgus daļu profesionālās programmēšanas un izstrādes rīku nozarē, un tās ir dažas no visnovatoriskākajām tīmekļa / mobilās programmatūras programmatūras komplektiem, kas pieejami sadalītajām komandām. DevOps rīkos ietilpst PaaS, SaaS, IaaS, CaaS, & DBaaS risinājumi.

Agile projektu vadības metožu, versiju kontroles standartu, tīmekļa servera disku attēlu un vietējās attīstības ietvaru izmantošana programmētājiem, lai smilšu kastes koda versijas un izlaišana saskaņā ar CI / CD vadlīnijām – to visu var paveikt sarežģītu organizāciju ražošanā, izmantojot šos top 12 DevOps rīkus. par 2018. gadu dažādos veidos. Galvenais DevOps aspekts ir gan tīmekļa / mobilo lietotņu izstrādes vadīšana, izmantojot izplatītas ekspertu grupēšanas programmēšanas programmas, izmantojot Agile / Scrum metodes, gan arī šo lietotņu ražošana mākoņa aparatūras ražošanā atbilstoši CI / CD prasībām dažiem no lielākajiem uzņēmumiem pasaule. Darbības aspekti ir saistīti ar tīmekļa serveru sistēmu administrēšanu, kas ietver mākoņa orķestrēšanu, kur izstrādātāji pēc tam nosūta koda izmaiņas uz aktīvajām lietotnēm versijās, izmantojot mainīgos jauninājumus. Tīmekļa attīstību, pielāgotu programmēšanu, datu bāzu pārvaldību, sistēmu administrēšanu un tīmekļa / mobilo lietotņu dizainu var veikt dažādi eksperti komandā, kuriem ir jāsazinās, izmantojot projekta vadības un zināšanu apmaiņas rīkus, ieskaitot tiešās tērzēšanas lietotnes, kur Skype & IRC joprojām ir vispopulārākie starptautiskā mērogā vai Google dokumentu, gMail izmantošana, & Dropbox ir kļuvis par standartu.

DevOps rīklodziņš: 12 populārākās DevOps lietotnes 2018. gadam

CloudBees: Enterprise Jenkins centrs & DevOps:

CloudBees Jenkins Enterprise ir pieejams VMware Cloud ™ klientiem AWS. VMware mākonis AWS apvieno VMware’Uzņēmējdarbības klases programmatūras definēta datu centra (SDDC) programmatūra un speciāla, elastīga, tukša metāla infrastruktūra no Amazon Web Services (AWS), lai organizācijām nodrošinātu konsekventu darbības modeli un lietojumprogrammu mobilitāti privātajam un publiskajam mākonim.

Uzziniet vairāk par CloudBees.

DevOps rīklodziņš: 12 populārākās DevOps lietotnes 2018. gadam

Accenture DevOps platforma (pazīstama arī kā ADOP):

Neatkarīgi no platformas ir rīki lietojumprogrammu un infrastruktūras kodu glabāšanai, versijai, izveidošanai, testēšanai un izlaišanai, izmantojot nepārtrauktas piegādes cauruļvadus. Platforma atbalsta arī divus paplašināšanas veidus: platformas paplašinājumus, lai pievienotu vairāk rīku; kasetnes, lai ielādētu platformas parauga kodā; un automatizācijas darbi noteiktai lietojumprogrammai.

Uzziniet vairāk par platformu Accenture DevOps.

DevOps rīklodziņš: 12 populārākās DevOps lietotnes 2018. gadam

Cauruļvadu galvenās iezīmes un priekšrocības: "Jaunajā 2.0 versijā Jenkins piedāvā cauruļvadu kā kodu, jaunu iestatīšanas pieredzi un vairākus UI uzlabojumus. Pipeline spraudnis ievieš domēnam specifisku valodu (DSL), kas lietotājiem palīdz modelēt programmatūras piegādes cauruļvadu kā kodu. Jenkins 2.0 arī palīdzēs jums izvēlēties spraudņus, kas atbilst jūsu vajadzībām." Uzziniet vairāk par Jenkins 2.0.

DevOps rīklodziņš: 12 populārākās DevOps lietotnes 2018. gadam

NetApp Docker apjoma spraudnis: "nDVP nodrošina tiešu integrāciju ar Docker ekosistēmu NetApp’s ONTAP, SolidFire un E-Series glabāšanas platformas. NDVP pakotne atbalsta krātuves resursu nodrošināšanu un pārvaldību no krātuves platformas līdz Docker resursdatoriem ar stabilu sistēmu papildu platformu pievienošanai nākotnē." Uzziniet vairāk par nDVP.

DevOps rīklodziņš: 12 populārākās DevOps lietotnes 2018. gadam

CI / CD: "Nepārtrauktas integrācijas (CI) serveri koordinē ļoti dažādas darbības, piemēram, jaunu koda versiju pārbaudi un izveidošanu, testu palaišanu un programmatūras ieviešanu. Šīs integrācijas tiek veiktas ar automatizētām būvēšanas un testēšanas sistēmām, kas nozīmē, ka jūsu izstrādātāji tiek brīdināti par tādām problēmām kā kodu sadursme vai salauztu vienību pārbaude, cik drīz vien iespējams. Mūsdienās populārākais CI rīks ir Jenkins. Jenkins ir atvērtā koda, uz serveriem balstīta sistēma, kas nodrošina vienkāršu platformu būvēšanas testēšanas un integrācijas automatizēšanai un plaša versiju vadības sistēmu izvēles atbalstam.." Uzziniet vairāk par Jenkins.

DevOps rīklodziņš: 12 populārākās DevOps lietotnes 2018. gadam

IBM DevOps risinājums: "Nepārtraukta inženierija ir uzņēmuma spēja, kas paātrina arvien sarežģītāku un savienotu produktu piegādi, palīdzot uzņēmumiem attīstīt inženierijas praksi, lai pielāgotos straujākajām biznesa izmaiņām. Nepārtrauktā inženierija ietver trīs galvenās prakses jomas: 1.) Inženierzinātņu atraisīšana – Ieskats rezultātos; 2.) Nepārtraukta verifikācija – mēra divreiz, vienreiz sagriež; 3.) Stratēģiska atkārtota izmantošana – neizgudrojiet riteni no jauna!" Uzziniet vairāk par DevOps vietnē IBM.

100 labākie DevOps rīki 2018. gadam – GitHub, Artifactory, Gurķis, Bambuss, & DataDog

Papildus top 12 DevOps rīkiem 2018. gadā, novērtēšanā kā pirmās vietas tika atlasītas šādas programmatūras lietotnes, kurās DevOps rīklodziņš turpmāk pārskatīs katru ietvaru, programmatūras lietojumprogrammu., & platformas tehnoloģija nākamajos sērijas rakstos. Programmēšanas valodas ietvaru un DevOps rīku izvēle, kas jāizmanto Agile projektu pārvaldībā, būs galvenais faktors mākoņu mitināšanas plāna prasībās. Programmētājiem jāizvērtē šie DevOps rīki lietošanai un jāpieņem, strādājot ar sadalītām komandām pie sarežģīta tīmekļa / mobilās lietojumprogrammas koda. Speciālistiem ir jāapmāca šo rīku izmantošana ražošanā, lai iegūtu IT sertifikāciju platformu programmatūras administrēšanai uzņēmuma IT uzņēmumos. Ārštata programmētāji un tīmekļa izstrādātāji var arī izmantot šos rīkus, pārvaldot tiešsaistē izdalītas komandas klientu projektiem. Turpmākajos DevOps rīklodziņa izdevumos būs sīkāki pārskati un informācija par šīm tīmekļa mitināšanas lietojumprogrammām.

Kods & Apņemties:

 • GitLab
 • GitHub
 • Apache Subversion
 • Izpildi
 • Merkurs
 • Visual Studio
 • IBM Rational
 • Artefaktors
 • Nexus
 • Aptumsums

Būvēt & Konfigurēt:

 • Apache Maven
 • Gradle
 • Apača skudra
 • Šefpavārs
 • Leļļu
 • Iespējams
 • Sāls kaudze
 • Palaist klāju
 • CFEngine
 • Vagrant
 • Terraform

Skenēt & Pārbaude:

 • Gerrit koda krātuve
 • Sonārs
 • Soasta
 • Sarkana līnija13
 • JUnit
 • Mērces laboratorijas
 • BlazeMeter
 • Gatling
 • Selēna tīmekļa draiveris
 • FitNesse
 • Gurķis

Izlaidums:

 • uDeploy
 • Mikro fokusa atbrīvošanas vadība
 • CollabNet
 • Vidus redze
 • XL atbrīvošana

Izvietot:

 • AWS
 • Galvenais
 • Dakteris
 • Microsoft Azure
 • Red Hat OpenShift
 • JBoss / Red Hat Dev Suite
 • Google Compute Engine
 • Google App Engine
 • ASP.net
 • OpenStack
 • Kubernetes
 • IBM WebSphere

DevOps rīklodziņš: 12 populārākās DevOps lietotnes 2018. gadam

SUSE DevOps satvars: "Lai organizācijas saprastu programmatūras definētas infrastruktūras vērtību, tām jāaptver jauna metodika, piemēram, DevOps. Un, lai pēc iespējas labāk izmantotu DevOps modeli vai procesu, jums arī ir jābūt pareizajai infrastruktūrai un rīkiem, kas to atbalsta. SUSE ne tikai nodrošina jums nepieciešamās atvērtā koda infrastruktūras tehnoloģijas, bet arī mēs dalāmies ar IP & rīki, kurus mēs izstrādājam un izmantojam DevOps (Open Build Service & openQA) un kas ir integrēti ar citiem standarta DevOps rīkiem (piemēram, Jenkins) ar kopienu. SUSE risinājumi palīdz atbalstīt DevOps modeļa pieņemšanu, nodrošinot un atbalstot nepieciešamos rīkus, lai pārveidotu lietojumprogrammu dzīves cikla pārvaldības un CI / CD infrastruktūru, samazinot laiku līdz tirgum, uzlabojot efektivitāti un apmierinot mainīgās biznesa prasības." Uzziniet vairāk par SUSE DevOps.

Infra-as-kods:

 • Iespējams
 • Leļļu
 • Šefpavārs
 • Sāls kaudze

CI / CD:

 • Dženkinss
 • Nosūtāms
 • Bambusa
 • TeamCity

Testa automatizācija:

 • Selēns
 • Gurķis
 • Appium
 • Apache JMeter

Konteineri:

 • Dakteris
 • CoreOS rkt
 • Unik

Orķestrācija:

 • Kubernetes
 • Apache Mesos
 • Maratons
 • Dakteru bars

Izvietošana:

 • XL ieviešana
 • Astoņkājis
 • Vamp
 • DBmaestro
 • Elastīgais pupu iespiedums

Mērīšana:

 • Jauns relikts
 • Elastīgā meklēšana
 • Logstash
 • Kibana
 • SumoLogic
 • DataDog

DevOps rīklodziņš: 12 populārākās DevOps lietotnes 2018. gadam
DevOps transformācija:
"DevOps paradigma ir liela novirze no tradicionālajām metodikām. Lai gūtu panākumus, nepieciešami jauni rīki. Bet, lai mazinātu haosu, vienlīdz svarīgi ir izvēlēties pareizos rīkus. Zem DevOps nojumes tiek izmantoti dažādi rīki. Tas ietver projekta vadību, avota koda pārvaldību, nepārtrauktu integrāciju, automatizāciju, koda pārskatīšanu, orķestrēšanas un reģistrēšanas rīkus. Tātad, iegūstiet skaidru izpratni par to, kuri rīki ir piemēroti šai kategorijai … Jūsu galīgajam rīku izvēlei vajadzētu būt saskaņotai arī ar jūsu procesiem, lai izlaišanas cikls būtu ātrāks, augsti automatizēts un vienmērīgi sadarbojošs.." Uzziniet vairāk par DevOps praksi.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me