Džideons Grīnspens ir Copyscape eksperts. Šis ir viņa stāsts.

Intervija ar Gideonu Grīnspanu, līdzdibinātāju un CTO Copyscape Indigo Stream Technologies

Gideonu Grīnspanu vislabāk var raksturot kā sērijveida uzņēmēju. Viņš izveidoja slaveno Copyscape un ir iesaistījies vairākos projektos, nekā vairums no mums var rēķināties. Mēs sēdējām pie viņa, lai uzzinātu vairāk par viņa pieredzi un to, kā viņš, cita starpā, pārbaudīja plaģiātu pārbaudi – un kā (un kāpēc) viņš devās doktorantūrā, un, protams, par viņa uzņēmējdarbības talantiem.


Intervija ar Gideonu Grīnspanu, līdzdibinātāju un CTO Copyscape Indigo Stream Technologies

Ei, Gideon – lieliski sazināties ar jums. Mūsdienās Copyscape ir diezgan visuresoša. Kas jūs iedvesmoja to radīt?

Indigo Stream Technologies, uzņēmums, kas darbojas aiz Copyscape, vispirms izstrādāja produktu ar nosaukumu Google Alert (tagad Giga Alert), kas ir vispārīgs meklēšanas brīdināšanas pakalpojums, kurš sūta e-pastu, kad tiek atrasti jauni rezultāti lietotāja definētām meklēšanas frāzēm. Cilvēki to izmanto, lai izsekotu sava uzņēmuma, produktu vai personvārdu pieminēšanai.

2003./2004. Gadā mēs saņēmām pāris e-pasta ziņojumus no Google Alert lietotājiem, kas mums pastāstīja, ka tas viņiem ir palīdzējis atrast sava satura plaģiāta gadījumus. Plaģiāts bija nokopējis kādu tekstu no savas vietnes un izmantojis to savā vietnē, taču bija pārāk slinks, lai pat nozagtajā tekstā mainītu uzņēmuma vai produkta nosaukumu. Veida smieklīgi, ja par to domājat.

Jebkurā gadījumā pēc pāris e-pasta ziņojumu saņemšanas tas mūs pamudināja, ka, iespējams, tirgū ir vieta pakalpojumam, kas ir īpaši paredzēts tiešsaistes satura plaģiāta pārbaudei.

Jums ir doktora grāds datorzinātnēs (tātad doktora grāds), kā arī maģistra grāds datorzinātnēs. Kas jums lika turpināt iegūt iegūtos grādus?

Es’Programmēju kopš bērnības, tāpēc mani dabiski pievilka studēt priekšmetu akadēmiskāk. Lai arī pirms studijām universitātē es biju pieklājīgs kodētājs, teorētiskā pamata apgūšana ievērojami mainīja manas iespējas attīstīt efektīvus algoritmus, mērogojamas sistēmas un tamlīdzīgi. Es studēju doktorantūru īpaši tāpēc, ka apsvēru iespēju turpināt akadēmisko karjeru, bet beigās nolēmu pret to. Bet es daudz izmantoju to, ko apguvu doktorantūras laikā, izstrādājot Copyscape un citus pakalpojumus.

Jūs esat dibinājis daudzus uzņēmumus. Vai varat pastāstīt par savu pieredzi šajos jautājumos??

Katra no tām ir atšķirīga, bet, ja šie uzņēmumi ir guvuši panākumus, es aprakstītu ceļu šādi: Izvēlieties interesantu topošo jomu un izstrādājiet labu produktu, kas ir saistīts ar šo jomu. Iespējams, ka uzvarēja jūsu pirmā produkta ideja’Tas nebūs trāpījums, taču tas ļaus jums iegūt dažus norādes par tirgus vajadzībām, kas saistītas ar jūsu izstrādāto, un, cerams, atklāt, kur slēpjas daudz lielāka (bet labi slēpta) iespēja. Šis otrais produkts ļaus uzņēmumam gūt panākumus. Tas ir tieši stāsts par Copyscape, un ar mani tas ir noticis vairākas reizes.

Vai jūs sevi uzskatītu par a "sērijveida uzņēmējs?" Kādus padomus jūs varat dot topošajiem uzņēmējiem, kuri vēlas būt tādi kā jūs?

Es domāju, ka esmu sērijveida uzņēmējs, bet es to nedaru’Es nedomāju, ka varu dot padomus kādam, kurš “grib” būt tādam. Tas ir tikai mans dabiskais esības veids, un ar mani tas notika pavisam nejauši ar manu pirmo biznesu (Macintosh shareware). Tas ir rezultāts instinktīvai vēlmei atrast nepiepildītas tirgus vajadzības un radīt produktus, kas uz tiem atbild. Bet, ja kādam tas ir gēnos, tad mans padoms būtu: strādājiet smagi, esiet perfekcionists kodā un vārdos, pievērsiet īpašu uzmanību lietotāju atsauksmēm, neatlaidīgi domājiet ar ideju, bet ne pārāk ilgi, meklējiet slēptās zelta iespējas, un jo vairāk dodat, jo vairāk iegūsit.

Kā jūs tirgojāt CopyScape – vai kodolīgāk – kā Copyscape kļuva par tik lielu, cik tas ir šobrīd?

Vienīgais, ko mēs izdarījām un ko jūs varētu apsvērt “mārketings” ir Copyscape reklāmkarogi, kurus mēs piedāvājam cilvēkiem izvietot savā vietnē. Es domāju, ka tie ir daļa no izaugsmes stāsta, bet citādi tas bija vienkārši mutiski izteikts jautājums – no satura autora līdz aģentam līdz pircējam līdz aģentam līdz autoram, turp un atpakaļ, daudzreiz daudzus gadus. Es’Teiksim, pagāja apmēram 8 gadi no brīža, kad mēs uzsācām Copyscape, līdz brīdim, kad tas bija iekļuvis lielākajā tirgus daļā, vienmērīgi pieaugot par 70% gadā.

Vai varat mazliet pastāstīt par Copyscape prēmiju plānu un to, kā tas atšķiras no neapmaksātā plāna?

Neapmaksāta Copyscape meklēšana ļauj ievadīt saturu tikai ar URL, veic ne tik rūpīgu meklēšanu un ir ierobežots ar nelielu pārbaužu skaitu mēnesī, ko ierobežo domēns un IP. Tā’Tas tiešām ir tikai veids, kā iegūt degustētāju Copyscape, un šajās dienās lielāko daļu izmantojam, izmantojot maksas pakalpojumus. Copyscape Premium maksā vienkāršus un saprotamus 5 centus par meklēšanu (jebkura veida), veic rūpīgāku plaģiātu pārbaudi un tai nav lietošanas ierobežojumu.

Kas ir Copysentry?

Copysentry ir brīdināšanas pakalpojums, kas ļauj vienreiz iestatīt savas tīmekļa lapas, un pēc tam tas katru dienu vai katru nedēļu automātiski veic jūsu satura kopiju meklēšanu, brīdinot jūs pa e-pastu, kad tiešsaistē parādās jauna kopija. Tā’tas ir ļoti līdzīgs Giga Alert idejai, bet jaunu plaģiātu gadījumu atrašanai, nevis vispārēja rakstura meklējumiem.

Es redzu, ka jūs strādājat arī blockchain pasaulē. Pastāstiet mums mazliet par to un to, kādus solījumus jūs redzat šai tehnoloģijai nākotnē.

Blokķēdes ir ļoti interesanta tehnoloģija, taču diemžēl tās ir pārāk nopietni novērtētas. Ja mēs’Ja runājam par slēgtiem blokķēdēm, nevis tādiem publiskiem tīkliem kā bitcoin, tie ir veids, kā ļaut datu bāzei tieši un droši koplietot – rakstiskā nozīmē – starp vairākām pusēm, nepieprasot centrālo administratoru. Tas ir noderīgi dažādiem mērķiem, piemēram, vieglu finanšu sistēmu vai starpuzņēmumu ierakstu izveidošanai. Būtībā tas’s ir jauna veida datu bāze un tādā ziņā analoga NoSQL kategorijai.

Kā jūs vienkāršojat Bitcoin un līdzīgas tehnoloģijas cilvēkiem, kuri to nesaprot? Joprojām šķiet, ka to grūti sasniegt, tāpēc tai nav tādas adopcijas, kādu tā varētu pieņemt.

Es’Mani šis jautājums tik ļoti neuztrauc, jo es domāju, ka bitcoin ir aizraujoša tehnoloģija ar dažiem patiesas lietošanas gadījumiem, bet es to nedaru’Neticu, ka tai ir īpašības, kas kādreiz padarīs to populāru vispārējā adopcijā. Pastāvīgajiem patērētājiem tas’Sliktāka nekā valdības izdotā nauda, ​​kas atrodas bankas kontā un ko var tērēt, izmantojot kredītkarti.

Kā tev ir laiks visam? 🙂

Man patīk smagi strādāt un es ienīstu tērēt laiku vai veikt jebkāda veida uzdevumus, kurus var automatizēt, izmantojot mazliet datora koda.

Vai ir kaut kas cits, pie kā jūs strādājat, vai tas, kas mums būtu jāzina?

Jūsu lasītājus varētu interesēt arī Cloudlook, kas nodrošina populāru mākoņa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju veiktspējas salīdzinājumus tiešsaistē un ļauj lietotājiem salīdzināt savus serverus.’ veiktspēja, izmantojot vienkāršu PHP skriptu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me