DigitalOcean: samaziniet sarežģītību, koncentrējieties uz caurspīdīgumu un pieejamību

Intervija ar Shivenu Ramji, uzņēmuma DigitalOcean produktu viceprezidentu

Lai gan daudzi tīmekļa mitināšanas uzņēmumi piedāvā risinājumus klientiem ar nelielu tehnisko zināšanu līmeni, bet DigitalOcean aizraujas ar tīmekļa infrastruktūras vienkāršošanu un izstrādātāja iecienīta produkta izveidošanu. Ar vairāk nekā 2,5 miljoniem unikālo apmeklētāju mēnesī un 1700 mācību materiāliem, tā ir viena no visaptverošākajām pieejamo atvērtā pirmkoda resursu bibliotēkām, vienlaikus nodrošinot pārredzamību un labu cenu veidošanu. Mums bija iespēja sarunāties ar produkta Shiven Ramji viceprezidentu par šī strauji augošā uzņēmuma nākotni.


Intervija ar Shivenu Ramji, uzņēmuma DigitalOcean produktu viceprezidentu

HA: Sveiks, Šven! Pastāstiet man mazliet par sevi, savu pieredzi un to, kā jūs kļuvāt par DigitalOcean produkta viceprezidentu.

Manā vidē ir dažādas disciplīnas, no kurām lielākā daļa bija tieši produktu vadībā. Man ir paveicies, ka arī man iepriekš ir bijusi mārketinga, analītikas, datu zinātnes un inženierijas pieredze. Pirms tam man bija izpildvaras lomas Amazon, LiveIntent, Comcast / NBC un Nielsen.

Es pievienojos DigitalOcean šī gada martā. Es pievienojos idejai un stingrai pārliecībai, ka izstrādātāji nav tikai klienti, bet gan novatori, izplatītāji un jauno lēmumu pieņēmēji.

Es priecājos strādāt par produktu, dizaina un tehnoloģiju krustojumu un dot iespēju izstrādātājiem risināt problēmas.

Papildus produktu pārvaldības pārraudzībai man pieder arī izstrādātāju attiecību un partnerības funkcijas. Šī ir sastāvdaļa, kas kopj, palīdz un atdod izstrādātājiem.

HA: Jūs esat jauns DigitalOcean kā produkta viceprezidents. Kādi ir uzņēmuma nākotnes plāni no produktu puses?

Protams. Mēs izstrādātājiem piedāvājām daudz jaunu, aizraujošu produktu un funkciju. Raugoties uz pagājušo gadu, kas ietvēra trīs lielus palaišanas un lielus jauninājumus, mēs esam paplašinājuši mūsu Bloķēšanas krātuves pieejamību citiem datu centriem un ieviesuši jaunus produktus, piemēram, Mākoņu ugunsmūrus, Slodzes līdzsvarotājus, kā arī Mākoņu uzraudzības pakalpojumu ar trauksmes iespējas. Mūsu objektu krātuve ir vēl viens nozīmīgs jauns produkts, kas pašlaik atrodas agrīnā beta versijā.

Visi šie produkti ir daļa no mūsu stratēģijas, lai nodrošinātu pielāgojamus, drošus, ļoti pieejamus un uzticamus mākoņu infrastruktūras risinājumus.

Atlikušo gadu mūsu klienti izstrādātāji mūsu platformā turpinās redzēt jaunas iespējas un uzlabotu pieredzi. Mums ir arī daži interesanti plāni mūsu izstrādātājiem ar viena klikšķa risinājumiem.

HA: Es redzu, ka jūs esat atvedis Block Storage uz Toronto un Singapūru. Vai jūs varat to izskaidrot??

Katru ceturksni mēs atveram jaunus datu centrus, izmantojot Block Storage. Mēs paziņojām par vēl četriem datu centriem, kuri Q3 un Q4 laikā iegūs Block Storage. Mums šobrīd ir 12 datu centri dažādās pilsētās visā pasaulē.

Ir trīs galvenie mākoņa komponenti: skaitļošana, tīkla izveidošana un glabāšana. Par mūsu skaitļošanas iespējām mūsu vadošais produkts ir Droplet, mūsu vārds mākoņa serveriem, un tad mēs piedāvājam arī tīkla funkcijas, kas ļauj mērogot un nodrošināt jūsu lietojumprogrammas. Bloķēt krātuvi nodrošina jūsu lietojumprogrammu krātuvi mākonī.

Iemesls, kāpēc mēs datu blokiem ienesam bloķēšanas krātuvi, ir tas, ka mums ir globāla izstrādātāju bāze. Mums ir izstrādātāji ar lietojumprogrammām, kurām jābūt pieejamām dažādos reģionos, kā arī izstrādātāji, kas faktiski atrodas šajos reģionos, tāpēc visu mūsu produktu pieejamība reģionālā un globālā mērogā ir kritiska.

Intervija ar Shivenu Ramji, uzņēmuma DigitalOcean produktu viceprezidentu

HA: DigitalOcean produktu piedāvājumā ietilpst tīkla izveide, glabāšana, datu apstrāde un izstrādātāju rīki. Tie pārsniedz dalīto mitināšanu, speciālus serverus un VPN pakalpojumus, ko parasti piedāvā tīmekļa mitināšanas uzņēmumi. Kam jūs tirgojat šos produktus?

Protams. Attiecībā uz visu, ko mēs veidojam, mēs domājam: kādas ir dažādas izstrādātāju personas vai lietojam gadījumus, kurus vēlamies risināt, un mēs no turienes strādājam atpakaļ. Kā jūs varat iedomāties, mūsu platformā ir visu veidu izstrādātāji – sys administratori, lietojumprogrammu izstrādātāji, datu inženieri, datu zinātnieki un pat studenti, kas apmeklē datorzinātņu nodarbības.

Mums ir daudz izstrādātāju, kuri mūs izmanto personīgiem projektiem un kritisku biznesa lietojumprogrammu mitināšanai.

Mēs domājam par to šādi: mēs esam izstrādātāju mākonis – gan indivīdi, gan komandas var izmantot mūsu platformu, lai izveidotu, izvērstu un mērogotu jebkura lieluma lietojumprogrammas mākonī. Katram ir kaut kas.

HA: Vai jūs varat īsi raksturot savus galvenos pakalpojumus? Uz kuru konkrēto mērķauditoriju tiek mērķēts?

Jā. Pilna mākoņdatošanas infrastruktūra piedāvā trīs galvenās sastāvdaļas: skaitļošanu, glabāšanu un drošu tīkla izveidošanu. Mēs piedāvājam serveru jeb pilienu un skaitļošanas pakalpojumus, kā arī krātuvi, kas ietver bloķēšanas krātuvi un nākotnē objekta krātuvi. Mums ir arī drošs tīklojums, kas ietver visu, sākot no peldošajiem IP un DNS līdz mākoņa ugunsmūriem. Tie ir svarīgi elementi, kas izstrādātājam nepieciešami. Tas ir pamats.

Papildus tam mēs izstrādājam programmatūru un pakalpojumus, kas atvieglo šo lietojumprogrammu pārvaldību un veidošanu. Daži no šādiem piemēriem: viena klikšķa risinājumi, integrācija ar Terraform, mākoņu uzraudzība, slodzes līdzsvarotāji un lietojumprogrammu nodrošināšana ar mākoņa ugunsmūriem..

Izstrādātājiem ir iespēja izmantot visus šos piedāvājumus vienlaikus ar savām lietojumprogrammām, taču tas tiešām ir atkarīgs no to, kādu lietojumprogrammu viņi izstrādā. Dažiem lietojuma veidiem slodzes līdzsvarošana var būt svarīga, jo ir daudz trafika. Citām lietojumprogrammām var būt nepieciešama lielāka skaitļošanas jauda, ​​tāpēc tām būs nepieciešams augsts CPU plāns darbam ar CPU.

Tas tiešām ir atkarīgs no lietošanas gadījuma. Viena lieta, ko mēs garantējam visos lietošanas gadījumos, ir tā, ka mēs līdz minimumam samazinām sarežģītību un koncentrējamies uz pārskatāmu un pieejamu cenu noteikšanu. Mēs piedāvājam vislabāko piedāvājumu visvienkāršākajā veidā. Tas’s mūsu lielā priekšrocība.

HA: Cik jums šobrīd ir klientu? Kas ir daži no jūsu lielākajiem vai ievērojamākajiem klientiem?

Mums ir viens miljons lietotāju, kas nozīmē klientus, kuri ir izveidojuši pilienu. Mums ir arī 64 000 inženieru komandu, kas aktīvi darbojas mūsu platformā. Mūsu komandu funkcija ļauj sadarboties, jo bieži vien mūsu klienti ir izstrādātāju komanda, kas strādā kopā. Mūsu komandu funkcija ļauj sadarboties biznesa projektos un kopīgi izmantot šos resursus.

Intervija ar Shivenu Ramji, uzņēmuma DigitalOcean produktu viceprezidentu

HA: Kur atrodas jūsu galvenā mītne un datu centri? Vai jūs varat īsi raksturot uzņēmuma kultūru?

Mūsu galvenā mītne atrodas Ņujorkā. Nesen mēs atvērām biroju Kembridžā, Masačūsetsā.

Mums ir 12 datu centri 8 pilsētās: Ņujorkā, Toronto, Sanfrancisko, Londonā, Amsterdamā, Frankfurtē, Bangalore un Singapūrā.

Mums ir ļoti interesanta uzņēmuma kultūra, bet es mēģināšu izcelt trīs galvenos līdzņemšanas gadījumus. Pirmkārt, mēs koncentrējamies uz inovācijām un vienkāršošanu. Mēs patiešām tiecamies pēc vienkāršiem un elegantiem risinājumiem. Tas sākas ar vietnes zīmolu, krāsu un toni, izmantojot pierakstīšanos vadības panelī un visu ceļu līdz mijiedarbībai ar sabiedrību. Mēs patiešām cenšamies panākt vienkāršību visos saskarsmes punktos ar izstrādātāju.

Otrais take-take ir mīlestības jēdziens pret mūsu klientiem un darbiniekiem. Mēs darām papildu lietas, kas mums var nebūt vajadzīgas, lai iepriecinātu klientus un sniegtu labāku pieredzi. Kad esat noņēmis berzi, darbs ar savu produktu un pakalpojumiem kļūst par patīkamu pieredzi. Piemēram, mēs izveidojam pielāgotas, augstas kvalitātes ilustrācijas lielākajai daļai mūsu kopienas mācību materiālu, paziņojumu sociālajos medijos un vietnes. Izmantojot mūsu lietotāju rēķinu forumus, mēs arī klausāmies izstrādātājus un viņu visvairāk pieprasītās funkcijas.

Pēdējā līdzņemšana ir kopiena. Mēs ļoti labi apzināmies attīstītāju kopienu. Mēs patiešām ticam gan izstrādātājam, gan atvērtā koda kopienai. Mēs piedāvājam konsultācijas ar domu noņemt berzi un palīdzēt izstrādātājiem ātri sasniegt ātrumu un palielināt to lietojumprogrammas.

Intervija ar Shivenu Ramji, uzņēmuma DigitalOcean produktu viceprezidentu

HA: Vai ir kas cits, ko jūs vēlētos pievienot mūsu lasītājiem?

Es gribu atkārtot, ka mums rūp izstrādātāji – mēs vēlamies, lai viņi izstrādā labāko programmatūru, ko viņi var mākonī, un pārliecinieties, ka viņi var paļauties uz mums mūsu piedāvātā ziņā. Mēs darām visu iespējamo, lai nodrošinātu mūsu pakalpojumu caurspīdīgumu un pieejamību, un veidojam labāko kopienu, lai mūsu klienti varētu gūt panākumus.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me