E-komercijas statistika, fakti un skaitļi – 2017. gads


Vairs nav šaubu, ka iepirkšanās tiešsaistē nākotnē un ka e-komercijas pirkumu skaits strauji palielinās. Kā uzņēmuma īpašniekam ir daudz svarīgu faktu un tendenču, kas jums jāzina. Šeit ir daži no šiem svarīgajiem faktiem, kurus mēs jums izpētījām:

 • Cik svarīgi tiešsaistes pētījumi ir potenciālajiem pircējiem?
 • Cik ietekmīgas ir produktu atsauksmes?
 • Vai cilvēki iepērkas no saviem tālruņiem??
 • Cik svarīgs ir vietnes ātrums?
 • Vai iepirkšanās tiešsaistē ir paredzēta tikai patērētājiem? Vai arī uzņēmumi meklē un iegādājas arī tiešsaistē?
 • Cik mazo uzņēmumu pārdod tiešsaistē? Kādi ir viņu galvenie mārketinga rīki?

Pirms pirkšanas pircēji veic izpēti tiešsaistē

Neatkarīgi no tā, vai jūs vadāt tradicionālu ķieģeļu un javas veikalu vai tikai tiešsaistes biznesu, jums jāpārliecinās, vai jums ir liela klātbūtne tīmeklī. Arvien vairāk cilvēku izmanto internetu, lai pētītu produktus pirms pirkuma veikšanas, un daudzi no viņiem faktiski veic pētījumus tiešsaistē, fiziski atrodoties veikalā! Tā kā arvien vairāk cilvēku turpina pāriet uz viedtālruņiem ar dāsnām datu paketēm, šie skaitļi tikai palielināsies!

Pirms pirkšanas pircēji veic izpēti tiešsaistē

Pircējiem rūp atsauksmes – taču pārliecinieties, ka tie ir īsti

Daudzi cilvēki pieļauj kļūdu, domājot, ka, tiklīdz tiek veikta pārdošana, darbs tiek paveikts. Fakts tomēr ir tāds, ka, ieviešot nelielu papildu darbu (sazinoties ar klientiem, sekojot līdzi utt.), Esošie klienti var iegūt rakstīt godīgas atsauksmes par jūsu produktiem. Papildus vērtīgām atsauksmēm, kuras var izmantot produktu uzlabošanai, tas arī palīdzēs palielināt jūsu pārdošanas apjomus nākotnē.

No visām dažādajām mārketinga metodēm, kas pastāv, neviens nevar konkurēt ar patiesām, godīgām klientu atsauksmēm. Cilvēki uzticas cits citam daudz vairāk nekā viņi uzticas reklāmas kampaņai vai tirdzniecības pārstāvim, un tas nav pārsteigums, kāpēc. Ja jūs piedāvājat lielisku produktu, palūdziet klientus pastāstīt citiem un rakstīt personīgas atsauksmes!

Pircējiem rūp atsauksmes - taču pārliecinieties, ka tie ir īsti

Iepirkšanās tiešsaistē eksplodē – pat mobilajās ierīcēs

Pārdošana tiešsaistē ir paredzēta tikai Amazon.com un lielākajiem pasaules mazumtirgotājiem, vai ne? Nepareizi! Praktiski katram uzņēmumam neatkarīgi no tā, ko viņi pārdod, vajadzētu būt pārdotam tiešsaistē. Pat uzņēmumiem, kas piedāvā pakalpojumus vietējām kopienām, vajadzētu sākt pārdošanu tiešsaistē, kas palīdzēs attīstīt uzņēmējdarbību. Šodien’pircēji arvien vairāk pērk tiešsaistē. Neatkarīgi no tā, vai tas kaut ko pārdod un piegādā vai pārdod tiešsaistē tiešai personīgai izņemšanai, pārdošana tiešsaistē ir būtiska katram uzņēmumam.

Iepirkšanās tiešsaistē eksplodē - pat mobilajās ierīcēs

Ja jūsu vietne ir lēna, cilvēki vienkārši pamet

Tiešām ir attaisnojums vietnēm, kuras šajās dienās ielādē lēnām. Ir bezgalīgs skaits tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, un labākos, kā jebkad, atrast jūsu vajadzībām. Ir arī daudz rīku un resursu, kurus varat izmantot, lai pārbaudītu savu vietni un redzētu, kas to varētu palēnināt. Lēns iekraušanas ātrums uzņēmumiem izmaksā milzīgas naudas summas, tāpēc pārliecinieties, ka veltījāt laiku vietnes optimizēšanai, lai klienti’t neapmierinātību un pamest savu vietni – pat pa vidu pasūtījumam.

Ja jūsu vietne ir lēna, cilvēki vienkārši pamet

e-komercijas reklāmguvumu līmeņi – galddatori joprojām ir vadošie

Ja jūs’mēģinot veikt pārdošanu tiešsaistē, cilvēku piesaistīšana jūsu vietnei patiešām ir tikai puse no cīņas. Pārvērst šos apmeklētājus par pircējiem ir tikpat svarīgi tiešsaistē, cik klātienē. Piešķirot klientiem vēlamo pieredzi, neatkarīgi no ierīces, kuru viņi to vēlas, palīdzēs jums uzlabot pārdošanas apjomus kopumā. Efektīva tiešsaistes mārketinga nodrošināšanai ir svarīgi radīt skaistas, intuitīvas vietnes, kas pareizi darbojas visās ierīcēs.

e-komercijas reklāmguvumu līmeņi - galddatori joprojām ir vadošie

Mēs domājam, ka internets ir lēns, kaut arī tas kļūst ātrāks

Nav šaubu, ka vidējais interneta ātrums katru gadu pieaug. Lai gan pirms desmit gadiem lēnajā internetā varēja vainot interneta pakalpojumu sniedzējus un klientu aprīkojumu, tas vienkārši vairs nav tas gadījums. Ikreiz, kad vietne darbojas lēni, cilvēki pieņem, ka tā ir pašas vietnes vaina (un viņiem bieži ir taisnība). Lēni tīmekļa mitināšanas uzņēmumi var būt lēti, taču tie var maksāt uzņēmumu īpašniekiem miljoniem zaudētu biznesu. Pirms izvēlēties hostinga uzņēmumu, pārliecinieties, ka esat veicis pētījumu, lai noskaidrotu, kurš no tiem būs vislabākais jūsu īpašajām vajadzībām. Pēc tam pārliecinieties, vai jūsu vietne ir atbilstoši optimizēta, lai apmeklējumi nejustos lēni.

Mēs domājam, ka internets ir lēns, kaut arī tas kļūst ātrāks

Biznesa pircēji meklē arī tiešsaistē

Mūsdienu lielākajā daļā valstu gandrīz visiem ir pieeja Web vienā vai otrā veidā. Lielākā daļa cilvēku, kuriem ir piekļuve tīklam, to izmanto, lai palīdzētu viņiem izdarīt gudrāku izvēli attiecībā uz uzņēmumiem, ar kuriem viņi izvēlas strādāt. Tas attiecas ne tikai uz patērētājiem, bet arī uz uzņēmumiem. Tīmekļa izmantošana uzņēmumu meklēšanai tiešsaistē ir ierasta parādība, un tas palīdz cilvēkiem un uzņēmumiem atrast tieši to, kas viņiem nepieciešams.

Biznesa pircēji meklē arī tiešsaistē

Mazie uzņēmumi tiešsaistē

Lai gan nav šaubu, ka produktu un pakalpojumu pārdošana tiešsaistē ir nākotnes ceļš, daudzi mazie uzņēmumi joprojām neattīstās’t to darot. Viņi var domāt, ka viņu bizness tiek veikts tikai personīgi, tāpēc nav iemesla pārdot tiešsaistē, taču nekas nevar būt tālāk no patiesības. Pareizi izmantojot Web, ir svarīgi, lai mazie uzņēmumi varētu augt un gūt panākumus jau šodien un arī nākotnē.

Mazie uzņēmumi tiešsaistē

Kopīgojiet to Facebook vai Twitter

Avoti

 • 7 mobilā mārketinga statistika, kas ienesīs prātu
 • Neskatoties uz pētījumu veikšanu tiešsaistē, pircēji dod priekšroku galīgajiem pirkuma lēmumiem veikalā
 • Pārvietošanās pa jauno digitālo plaisu
 • E-komercijas klientu atsauksmes: kāpēc jums tie ir nepieciešami un kā tos izmantot
 • Vietējā reklāma: ceļvedis uzņēmumiem
 • Mobilo ierīču stāvoklis 5 diagrammās
 • Gaidīšana ir beigusies: šeit ir paātrinātas mobilās lapas!
 • Atteikšanās likme
 • Akamai: globālais vidējais interneta ātrums pieauga par 23% līdz 6,3 Mb / s, 8,5% lietotāju tagad ir platjoslas pakalpojumi
 • Gaidīšanas psiholoģija (un 5 lietas, kuras varat darīt, lai tiešsaistes norēķini justos ātrāk)
 • 94 procenti B2B pircēju tiešsaistē meklē lēmumus par iegādi
 • 40 Pārsteidzoša tiešsaistes iepirkšanās un e-komercijas statistika
 • Ziņojums par mazās uzņēmējdarbības stāvokli
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me