GoDaddy pārslēgt Web hostinga datu centrus uz AWS Cloud

Mākoņa pāreja: vairums GoDaddy tīmekļa mitināšanas pakalpojumu darbojas AWS ar Kubernetes

GoDaddy šonedēļ paziņojumā presei sniedza kopīgu paziņojumu ar AWS, paziņojot, ka uzņēmums, kas pazīstams kā pasaulē lielākais domēna vārdu reģistrators un atzītākais zīmols tīmekļa mitināšanas nozarē, veiks vairāku gadu pāreju no neatkarīga privāta mākoņa datu centra. pārvaldība ieguldījumiem publiskajā mākoņa aparatūrā un programmatūras pakalpojumos no Amazon.com biznesa operācijām.


Var apgalvot, ka tīmekļa mitināšanas uzņēmumu ieguldījumi liela apjoma datu centru darbību privātā tirgū un uzturēšana tajos ir bijusi viena no nozares atšķirīgākajām iezīmēm starp galvenajiem zīmoliem..

GoDaddy ir viens no lielākajiem lielākajiem tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem, kurš pāriet uz AWS aparatūras un platformu rīkiem, kas ļauj tiem darboties plašā mērogā – vairāk nekā 17 miljoniem reģistrētu lietotāju. Jāatzīmē, ka GoDaddy jau pārvalda savus pārvaldītos WordPress mitināšanas plānus AWS aparatūrā, izmantojot pielāgotu tīmekļa servera steku programmatūru, kas optimizēta CMS, piemēram, WPengine, Pantheon, Acquia, & šobrīd konkurē arī daudzi citi jaunuzņēmumu uzņēmumi. GoDaddy turpinās pārvaldīt klienta domēna vārda reģistrācijas informāciju privātā datu centra aparatūrā & iespējas, kamēr lielākā daļa kopīgo, VPS, & speciāla servera tīmekļa mitināšanas plāni tiks pārvietoti uz AWS publisko mākoņu aparatūru, lai vieglāk uzturētu tos ar labāku cenu un drošību, & jauninājumi. GoDaddy arī cenšas piesaistīt pieejamos AWS "mašīnmācīšanās, analītika, datu bāzes un konteineri" tādas platformas kā Amazon Elastīgo konteineru pakalpojums Kubernetes (Amazon EKS), Elastic Compute Cloud (Amazon EC2), & P3 gadījumi AI / ML / DL ģenerēja produktu ieteikumus par domēnu novērtēšanu. Lai arī tas ir nozīmīgs darījums abiem uzņēmumiem, līguma finanšu nosacījumi netika atklāti. Tas izskatās pēc lielas GoDaddy / MediaTemple kapitulācijas AWS.

Mākoņa pāreja: vairums GoDaddy tīmekļa mitināšanas pakalpojumu darbojas AWS ar Kubernetes

GoDaddy After Bobs Parsons: domēna vārda reģistrācija, mākoņa serveri, & Pārzina WordPress PaaS

GoDaddy ir bijis viens no populārākajiem tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem kopš tā dibināšanas Web 1.0 vai "DotCom" Boba Parsona laikmets 1997. gadā. Uzņēmums izmantoja lielas mediju mārketinga kampaņas, lai izveidotu nacionālu zīmolu ar TV reklāmām, līdzīgu ETRADE, vienlaikus aktīvi iesaistoties arī tālākpārdevēju mitināšanā un tiešsaistes filiāļu mārketingā. GoDaddy tirgus kapitalizācija šodien ir USD 9,8 miljardi, kur tā tirgojas Ņujorkas biržā (NYSE: GDDY). Amazon.com dibināja Džefs Bezoss 1994. gadā, un AWS sāka darboties 2006. gadā mākoņu mitināšanas laikmeta sākumā. Amazon.com tirgus kapitalizācija šodien ir 692 miljardi USD, kur akciju cena (NASDAQ: AMZN) ir palielinājusies no 40 USD 2006. gadā līdz 1430 USD 2018. gada martā. Liela daļa no Amazon.com ieņēmumu un rentabilitātes pieauguma pēdējos 12 gadi ir nākuši no milzīgās AWS izaugsmes, kas lielākoties ir publiskā mākoņa modeļa virzītājspēks un kurai pašlaik ir aptuveni 62% –68% no visiem uzņēmuma IT tēriņiem mākoņu mitināšanai. Tā kā populārā ir vietne e-komercijai, kas ir Amazon.com, AWS ir vēl lielāks mērogs, lai atbalstītu pasaules lielākos uzņēmumus tīmekļa mitināšanas un datu centra prasību gadījumos, kur visa Netflix multivides trafika un visu domēna vārdu vai Web GoDaddy trafika mitināšana kopā joprojām veidotu tikai nelielu procentuālo daļu no AWS kopējās datu centra ietilpības. Citi uzņēmumi nevar finansiāli konkurēt ar AWS datu centra aparatūras neatkarīgā darbībā tīmekļa mitināšanai & programmatūras izstrāde. GoDaddy paziņojums simbolizē pastāvīgās publiskā mākoņa modeļa izmaiņas, kas ietekmē pat lielākos vai visizveidotākos IT zīmolus. AWS ir galvenais nozares līderis, kas konkurē ar Google, Microsoft, IBM, Apple, & Oracle par lielākās publiskās mākonis uzņēmuma titulu, ja tas ir atkarīgs no pārdošanas procentiem uzņēmumā, mazajā biznesā, valdībā, izglītībā, & NVO nozares.

GoDaddy After Bobs Parsons: domēna vārda reģistrācija, mākoņa serveri un pārvaldītā WordPress PaaS

Par darījumu Čārlzs Beadnāls, GoDaddy galvenais tehnoloģiju direktors, sacīja:

“Kā tehnoloģiju nodrošinātājam ar vairāk nekā 17 miljoniem klientu, GoDaddy bija ļoti svarīgi izvēlēties mākoņa pakalpojumu sniedzēju ar dziļu pieredzi ļoti uzticamas globālās infrastruktūras nodrošināšanā, kā arī nepārspētu sasniegumu sasniegšanā tehnoloģiju jauninājumu jomā, lai atbalstītu mūsu strauji augošo biznesu. . AWS nodrošina izcilu globālo nospiedumu un mākoņu iespēju kopumu, tāpēc mēs tos izvēlējāmies, lai apmierinātu mūsu vajadzības šodien un nākotnē. Darbojoties ar AWS, mēs’Mēs varēsim ieviest jauninājumus tādā ātrumā un apjomā, kāds mums ir nepieciešams, lai piegādātu jaunus jaudīgus rīkus, kas palīdzēs mūsu klientiem vadīt savus riskus un gūt panākumus tiešsaistē.”

AWS mākoņa aparatūras izmantošana tīmekļa mitināšanai ir pieaugusi pēdējos 10 gados, kur tā ir kļuvusi biežāka starta uzņēmumos, nevis lielākajiem zīmoliem, kuriem pieder sava aparatūra. Pieprasot 24/7/365 datu centra darbību, mākoņa nodrošināšana AWS var būt lētāka zem "maksā, kā tev iet" lielapjoma norēķini ar servera aparatūras jaunināšanas izmaksām, kas jau tiek aprēķinātas zemākajā pozīcijā, kopā ar specializētām ekspertu drošības komandām. Publiskā mākoņa modelis pazemina uzņēmēju ienākšanas ierobežojumu tīmekļa mitināšanas nozarē, kur programmētāji var pakāpeniski vai ātri mērogot savu kodu, pēc klienta pieprasījuma, izmantojot AWS arhitektūru. Tas novērš vajadzību pēc lieliem iepriekš veiktiem ieguldījumiem tīmekļa servera aparatūrā un nekustamajā īpašumā programmatūras startēšanas uzņēmuma darbībai, kā arī prasa mazāk pilna laika sistēmu administrēšanas personāla, kas nomātu uzņēmumos. Vēl viena līguma sastāvdaļa ir tā "AWS pārdos dažus GoDaddy produktus, piemēram, Pārvaldīts WordPress un GoCentral domēnu un vietņu pārvaldībai." To, ka GoDaddy ienāk AWS Marketplace, lai konkurētu par mazumtirdzniecības biznesu, var uzskatīt par gudru gājienu, jo sistēmu administrēšanas sarežģītības dēļ starp AWS un mazumtirdzniecības hostinga plāniem nav daudz krustojumu, taču platformai ir plaša popularitāte. patērētāju sektorā. Tirgus ir atstājis pilnībā nobriedušu un "publiski kotēta NYSE" GoDaddy korporācija pēc tāda paša vērtējuma kā atvērtā koda vienradzis riska kapitāla starta pasaulē pēc Parsona aiziešanas & KKR pārvaldība pēdējo 7 gadu laikā.

GoDaddy After Bobs Parsons: domēna vārda reģistrācija, mākoņa serveri un pārvaldītā WordPress PaaS

Pēc ziņām, KKR, Silver Lake Partners un Technology Crossover Ventures samaksāja USD 2,25 miljardus USD par 65% GoDaddy akciju 2011. gadā ar IPO 2015. gadā. GoDaddy iegādājās MediaTemple 2013. gadā. No 2016. līdz 2017. gadam GoDaddy pārvaldīja Cloud Servers platformu, kas veidota, izmantojot OpenStack. ar Bitnami momentuzņēmumiem pilna kaudze tīmekļa servera nodrošināšanai, kas bija ļoti unikāls, labi izveidots un inovatīvs.

"…mākonis serveru bizness sākotnēji tika uzsākts 2016. gada martā kā veids, kā piedāvāt AWS stila pakalpojumus GoDaddy’s 17 miljoni mitināšanas klientu. Ideja bija iesaistīties nesenajā mākoņu pakalpojumu modē, piesaistot jaunus uzņēmumus no esošajiem klientiem, kuri apsvēra vai sāka agri pāriet uz mākoņa balstītām lietotnēm un pakalpojumiem, pirms viņi veica lēcienu AWS, Google, Microsoft vai citiem telpa."

Tas sekoja nozīmīgiem VPS infrastruktūras uzlabojumiem, kuru pamatā bija virtualizācijas virtualizācijas programmatūras risinājumi, izmantojot MediaTemple talantu, lai ieviestu GoDaddy lielajā reģistrēto klientu bāzē. GoDaddy, salīdzinot ar citiem tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem, vienmēr ir kavējies ar aparatūras un programmatūras jaunināšanu savos kopīgotajos mitināšanas plānos. 2017. gadā viņi neizskaidrojami izvēlējās slēgt Cloud Servers platformu. Analītiķi ierosināja, ka sākotnēji tas bija paredzēts vairāk kā eksperiments, lai konkurētu ar DigitalOcean, Dreamhost, & Linojiet un neapstrīdiet AWS, Google Compute Engine vai Microsoft Azure kā publisku mākoņa pakalpojumu sniedzēju. Mākoņu serveri bija viens no labākajiem piemēriem tam, cik efektīva OpenStack vide varēja būt tīmekļa mitināšanai, izmantojot Bitnami steka momentuzņēmumus, taču acīmredzot GoDaddy jau bija zaudējis uzticību daudziem novatoriem citiem uzņēmumiem zīmola aptraipīšanas un veiktspējas reputācijas dēļ, kur mazumtirdzniecība hostinga sektoram nebija daudz iemeslu pārslēgties un izmantot sarežģītākus rīkus tīmekļa izstrādei par augstākām izmaksām. TechCrunch (2017) atzīmēja:

"Uzņēmums ir iegādājies uzņēmējdarbību citās kategorijās: viņi ir iekļāvuši Sucuri, lai “ļautu klientiem nodrošināt vietņu drošību, nebūdami drošības eksperti”; ManageWP un WP līkne klientiem, lai administrētu vietnes, kuru pamatā ir publicēšanas platforma WordPress; un FreedomVoice komunikāciju pakalpojumiem vietnēs. Visi šie apstākļi norāda uz vairākām vietņu funkcijām un atbalstu, nevis dziļāku pāreju uz mākoņa lietotnēm uzņēmumiem."

Priekšlikums izmantot AWS AI rīkus, lai pievienotu mašīnmācīšanās iespējas GoDaddy domēna novērtēšanas un izsoļu ieteikumu dzinējam, nav pārāk nozīmīgs, jo ļoti maz cilvēku joprojām izmanto GoDaddy domēna tālākpārdošanas pakalpojumus. Tas vairāk norāda uz to, cik izplatītas ir AI lietotnes uzņēmuma programmatūrā un cik viegli ir integrēt funkcijas, izmantojot AWS platformas API. Google ir pirmais 10 gadu posms "AI Pirmais!" biznesa cikls, kas solās būt tikpat mainīgs un sociāli pārveidojošs kā mobilais, bet šie paziņojumi būtībā maskē to, ka GoDaddy zaudē biznesu un naudu savā pamatnozarē, būtībā slēdzot vairāku neatkarīgu datu centru darbību apmaiņā pret darbību AWS datortehnika lētāk & efektīvi.

Maiks Klaivils, AWS pasaules viceprezidenta vietnieks, komentēja: “Kā liels, strauji augošs bizness, GoDaddy varēs izmantot AWS, lai ieviestu jauninājumus saviem klientiem visā pasaulē. Mūsu nozarē vadošie pakalpojumi ļaus GoDaddy izmantot tādas jaunās tehnoloģijas kā mašīnmācība, ātri pārbaudīt idejas un biežāk piegādāt klientiem jaunus rīkus un risinājumus. Mēs ceram uz sadarbību ar GoDaddy, kad viņi no jauna izveidosies mākonī un ieviesīs jaunus risinājumus, lai palīdzētu cilvēkiem pārvērst savas idejas realitātē tiešsaistē.”

Izskatās, ka GoDaddy ir līdzīgs EIG (Endurance International Group), kurš ir apkopojis simtiem galveno un mazo tīmekļa mitināšanas zīmolu publiski kotētas / tirgotas korporācijas paspārnē, un katrs no tiem darbojas ar neatkarīgiem datu centra darbiem. & personāls, veidojot sinerģiju un efektivitāti starp organizācijām. Abas kompānijas daudz investē savu tīmekļa mitināšanas zīmolu masu informācijas līdzekļu mārketingā un izmanto to, lai saglabātu mantojumu "dotcom" laikmeta klienti, izmantojot nemateriālo vērtību un krāpšanās likmes & reklāmas atlaides lielapjoma dalīta hostinga plāniem vairāku domēnu klientiem. GoDaddy korporatīvais lēmums vadīt savus datu centrus AWS, nevis patstāvīgi atstāj Bluehost, HostGator un Dreamhost kā galvenos tīmekļa mitināšanas uzņēmumus ar lielākajiem pašiem piederošajiem un pārvaldītajiem datu centriem ārpus publiskajiem mākoņa uzņēmumiem un malas / CDN jaunizveidotiem uzņēmumiem, piemēram, DigitalOcean vai Mākoņa uzliesmojums. Citi galvenie uzņēmumi, kas darbojas šajā nozarē, ir telcos, izvietošanas centri, SaaS uzņēmumi un nelieli tīmekļa mitināšanas zīmoli. GoDaddy paziņojums par AWS atspoguļo izlīdzināta lauka efektu uzņēmējiem tīmekļa mitināšanas nozarē, kuri būvē jaunus mākoņu risinājumus uz AWS platformas rīkiem, tīmekļa servera aparatūru un pielāgotu steku programmatūru vai konkurē mākoņu ekosistēmā, lai nodrošinātu IT pakalpojumus..

GoDaddy After Bobs Parsons: domēna vārda reģistrācija, mākoņa serveri un pārvaldītā WordPress PaaS

Amazones gvardes pienākums, Makijs, & Inspektors:

Amazon Web Services (AWS) ir oficiāli paziņojis, ka visi tās produkti un pakalpojumi ir pilnībā saderīgi ar GDPR, tas nozīmē, ka tie tiek segti visi uzņēmumi, kas vēlas uzlabot savu politiku attiecībā uz ienākošajām likuma izmaiņām, ja viņi izmanto šo platformu. Uzņēmums paziņoja, ka to izstrādāja "drošības un atbilstības eksperti" pārbaudīt tā kā datu apstrādātāja iekšējo darbību, kurš to apstiprināja kā pilnībā atbilstošu. AWS izskaidroja aspektus, kas nodrošina tā atbilstību GDPR, tostarp personas datu šifrēšanu, pārliecību, ka visi dati, kas tiek apstrādāti tās platformā, piedāvā pastāvīgu konfidencialitāti, integritāti, pieejamību un noturību un ka datus var ātri atjaunot, ja notiek fizisks vai tehnisks incidents. Tā arī sacīja, ka tā regulāri pārbauda, ​​novērtē un novērtē savu darbību, lai pārliecinātos par tās drošību.

Uzziniet vairāk par GDPR atbilstību.

Ej tēti & Kubernetes:

Tikai pirms gada bijušais GoDaddy izpilddirektors Bleiks Irvings sacīja GeekWire, ka uzņēmums apsver iespēju sadarboties ar mākoņu pakalpojumu sniedzējiem, jo ​​tas palielina darba slodzi jaunos ģeogrāfiskos apgabalos ārpus ASV, saglabājot savu infrastruktūru ASV, taču, šķiet, ka kaut kas ir mainījies jaunajā Izpilddirektors Skots Vāgners. AWS atzīmēja, ka tā plāno sadarboties ar GoDaddy, lai darījuma ietvaros piedāvātu ar domēnu saistītus pakalpojumus, kas varētu būt devis kādu papildu stimulu abiem uzņēmumiem sapulcēties.

Uzziniet vairāk vietnē GeekWire.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me