Kā pārdot tīmekļa mitināšanas pakalpojumus ar savu zīmolu

Vai domājat sākt pārdevēju mitināšanas biznesu? Šeit ir mūsu galvenie padomi, kā jūs varat sākt.


Kļūšana par tīmekļa mitināšanas pārdevēju var būt lielisks veids, kā gūt papildu ienākumus. Ja vēlaties pāriet uz servera biznesa fona, mēs iesakām sākt kā hostinga tālākpārdevēju. Bet pirms darba sākšanas jums būs jāpieņem lēmumi par savu biznesu. Lai palīdzētu jums orientēties jaunā biznesa sākumā, mēs esam izstrādājuši pilnīgu rokasgrāmatu, kas palīdzēs jums sākt darbu.

Kas ir tālākpārdevēju mitināšana?

Tālākpārdevēju mitināšana ir samērā lēts veids, kā tīmekļa mitināšanas uzņēmēji vēlas uzsākt uzņēmējdarbību. Tālākpārdevēja mitināšana ir tāda, kad konta īpašnieks var izmantot savu piešķirto cietā diska vietu un joslas platumu, lai mitinātu klientu vietnes. Tas būtībā nozīmē, ka tālākpārdevējs iegādājas mitināšanas pakalpojumu sniedzēju’s pakalpojumus vairumtirdzniecībā un pēc tam, cerot uz peļņu, tos pārdot klientiem!

Uzsākot pārdevēja mitināšanas plānu uzņēmumā, jūs varat izveidot pakalpojumu plānu un izvēlēties cenu struktūru. Daudzos gadījumos tālākpārdevēji pat var izveidot savu zīmolu, pateicoties pielāgojamiem vadības paneļiem un serveriem.

Tālākpārdevēja mitināšanas konts būs daudz lētāks veids, kā iekļūt tīmekļa mitināšanas biznesā. Fiziskajā serverī var mitināt vairākus tālākpārdevēju kontus, un lietotājs maksās par resursiem, ko viņš un viņa klienti izmanto.

Kas var veiksmīgi pārdot hostingu?

Veiksmīga tīmekļa mitināšanas pakalpojumu tālākpārdošana nav vienkārša. Tīmekļa dizaineri un mārketinga aģentūras ir vislabākajā stāvoklī, lai sāktu hostinga tālākpārdevēju biznesu. Web dizaineriem un aģentūrām jau ir attiecības ar klientiem, kuriem, iespējams, ir nepieciešami tīmekļa mitināšanas pakalpojumi.

Lielākā daļa tīmekļa dizaineru ir orientēti uz projektiem, tāpēc daudzi vēlas nopelnīt atkārtotus ieņēmumus, pārdodot tālāk. Atkārtotie ienākumi laika gaitā nopelnīs summu, jo bizness iegūst vairāk klientu ne tikai projektiem, bet arī periodiskiem ienākumiem no mitināšanas.

Izveidojiet biznesa plānu

Ja domājat, ka vēlaties iegādāties hostinga plānu sev un draugiem, tad to nedrīkstat darīt’nav tik daudz jāuztraucas par to, ka visu izdarīšu pareizi pirmajā reizē. Ja jūs pieļaujat kļūdu, tas ir pareizi! Jūs joprojām mācāties un varat turpināt augt un izdomāt, kas jums jādara nākamreiz.

Tomēr, ja jūs mēģināt sākt biznesu un no tā gūt peļņu, jums jāpārliecinās, ka izvēlaties daudz rūpīgāk. Hostinga pakalpojumu sniedzējs, ar kuru jūs nolemjat doties, atspoguļos jūs kā biznesu. Ja jūs pārdodat nekvalitatīvāku pakalpojumu, bet sniedzat lielus solījumus, tad kāds varētu pret jums vērsties tiesā, jo tas ietekmē arī viņu biznesu.

Bet pirms jūs pat varat sākt darbu, jums ir jāizveido uzņēmums, kas palīdz ierobežot jūsu atbildību un pakļaušanu. Jums arī vajadzētu noalgot kontu vai pats veikt darbu, lai sagatavotu plānu tieši tādam, ko pārdosit. Paskatieties uz savu tirgu un redziet, kādi ir konkurenti. Izpētiet, ko viņi dara pareizi un ko jūs varētu uzlabot, lai potenciālie klienti jūs izvēlētos konkurences apstākļos.

Kad biznesa plāns ir izveidots, varat sākt attīstīt savu vietni, pievienot privātuma lapas un pakalpojumu sniegšanas noteikumus. Jums vajadzētu arī noslēgt pakalpojumu līmeņa līgumu un saņemt norēķinu sistēmu, kas var tikt galā ar visām jūsu vajadzībām.

Izvēlieties pareizo mitināšanas plānu

Viena no vissvarīgākajām lietām, kas jums jāpārliecinās, ir tas, ka jūsu klienti to nedara’t nezināt, ka esat tālākpārdevējs. Konfidencialitāte ir liels darījums, un tas ietekmēs to, kā klienti jūs redz, un daži klienti uzvarēja’neparakstiet ar jums, ja viņi zina, ka esat tālākpārdevējs.

Pirms parakstīšanas ar mitināšanas pakalpojumu sniedzēju pārliecinieties, vai tie atbalsta 100% privātu etiķeti (vai baltu marķējumu), kas nozīmē, ka savu serveru resursdatoriem viņi izmantos anonīmu domēna vārdu. Viņi arī piešķirs jums IP adreses, lai reģistrētu savus privātos vārda serverus. Tas ir svarīgi, jo jūsu klienti uzvarēja’Viņu vārdu neredz nekur mitināšanas vadības panelī, palīdzot saglabāt ilūziju, ka tas nav tālākpārdevēju mitināšanas bizness.

Jūsu izvēlētajam mitināšanas uzņēmumam vajadzētu būt labai reputācijai. Pārbaudiet tiešsaistē, lai redzētu atsauksmes, un sazinieties ar klientu atbalsta dienestu, lai pārliecinātos, ka viņi ir zinoši un atsaucīgi. Ātra klientu atbalsta saņemšana jums ir ļoti svarīga, jo, ja kaut kas neizdodas ar serveri, jūs vēlaties zināt, ka viņi var palīdzēt panākt tā vienmērīgu un ātru darbību, tāpēc klientiem ir iespējami mazāk pakalpojumu..

Visiem cienījamākajiem hostinga uzņēmumiem būs augsta uptime garantija – vismaz 99,9% vai augstāka. Jo augstāks procents, jo lielākas ir iespējas jūsu jaunos klientus priecēt. Pārliecinieties, ka hostinga plāna piedāvātie resursi ir tie, kas jums nepieciešami; tagad nav īstais laiks lētai lietošanai, taču vēlaties arī pārliecināties, ka veicat pētījumu, tāpēc netērējat laimi.

Brendings

Kā mēs jau minējām iepriekš, jūsu klienti ir obligāti don’Nezināt, ka esat hostinga uzņēmums, kas pārdod tālākpārdevējus, jo, ja viņi to darīs, viņi, visticamāk, neparakstīs ar jums. Zīmolu veidošana ir atslēga. White Label tālākpārdevēju mitināšana nodrošinās piekļuvi mitināšanas pakalpojumu sniedzējam’Produktu līnija, bet visas firmas ar jūsu logotipu.

Jūsu uzņēmuma informācija klientam ir viegli pieejama. Jūs varat nomainīt mitināšanas pakalpojumu sniedzēju’logotips ar jūsu logotipu un informācija cPanel lapās un, ja esat izstrādātājs, faktiskajās lapās. Tas arī palīdz jūsu uzņēmumam izcelties no citiem, pateicoties profesionālam izskatam. Izveidojot zīmi savam pielāgotajam vadības panelim, jūs varat izveidot uzticēšanās līmeni cilvēkiem.

Kas ir atbildīgs par klientu atbalstu?

Viens no labākajiem veidiem, kā izcelties no konkurences, ir atsaucīgs, zinošs atbalsts.

Daži tālākpārdevēju mitināšanas pakalpojumi atbalsta gala lietotājus viņu tālākpārdevēju vārdā, savukārt saistībā ar citiem plāniem jūs esat atbildīgs par atbalsta sniegšanu saviem lietotājiem. Uzziniet par šo informāciju un izmaksām pirms pierakstīšanās tālākpārdevēja plānā.

Izmantojiet privātos vārdu serverus

Vēl viens svarīgs mīkla ir privātu vārdu serveru izmantošana. Tas paaugstina jūsu profesionalitātes līmeni. Tas arī palīdzēs ātri pārslēgties no viena hostinga pakalpojumu sniedzēja uz nākamo, ja kādreiz esat neapmierināts ar pašreizējā pakalpojumu sniedzēja sniegto pakalpojumu vai atbalsta līmeni..

Izmantojot privātu vārda serveri, jūs varēsit migrēt visus savus klientus’ tīmekļa mitināšanas kontos, kuros jāveic izmaiņas.

Secinājums

Uzņēmējdarbības sākšana tālākpārdevējā ne vienmēr ir vienkārša, taču, ja esat gatavs ieguldīt darbu un veikt papildu jūdzes, lai izceltos no konkurences, tas var būt lielisks veids, kā nopelnīt ikmēneša ienākumus.

Tas ir lieliski piemērots tīmekļa dizaineriem un citiem, kas veic projektus klientiem, kuriem var būt nepieciešami arī tīmekļa mitināšanas pakalpojumi.

Labākie tālākpārdevēju mitināšanas pakalpojumu sniedzēji

Labākie tālākpārdevēju mitināšanas pakalpojumu sniedzēji

Sākuma cena:
9,80 USD


Uzticamība
9.3


Cenu noteikšana
9.0


Lietotāju draudzīgs
9.3


Atbalsts
9.3


Iespējas
9.3

Lasīt atsauksmes

Apmeklējiet vietni A2 Hostings

Labākie tālākpārdevēju mitināšanas pakalpojumu sniedzēji

Sākuma cena:
3,29 USD


Uzticamība
9.3


Cenu noteikšana
9.2


Lietotāju draudzīgs
9.2


Atbalsts
9.3


Iespējas
9.2

Lasīt atsauksmes

Apmeklējiet vietni Hostwinds

Labākie tālākpārdevēju mitināšanas pakalpojumu sniedzēji

Sākuma cena:
4,38 USD


Uzticamība
9.8


Cenu noteikšana
9.4


Lietotāju draudzīgs
9.7


Atbalsts
9.8


Iespējas
9.7

Lasīt atsauksmes

Apmeklējiet vietni SiteGround

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me