Mākoņu elementi ļauj ērti sarunāties ar dažādām lietojumprogrammām

Contents

Intervija ar Duane Tharp, Cloud Elements tehnisko pakalpojumu viceprezidentu

Cloud Elements ir mazs uzņēmums, kas tīmeklī integrē tīmekļa lietojumprogrammu integrāciju – gan biznesa klientiem, gan neatkarīgiem programmatūras piegādātājiem (ISV). Šajā sarunā ar Duane Tharp, Cloud Elements tehnisko pakalpojumu viceprezidentu, mēs iegūstam labu izpratni par viņu pieeju tīmekļa lietojumprogrammu integrācijai un tās priekšrocībām, to, ko viņi jau ir paveikuši, un kāds ir viņu nākotnes redzējums..


Intervija ar Duane Tharp, Cloud Elements tehnisko pakalpojumu viceprezidentu

Uzņēmējdarbības padoms: I’Sākumā es vēlētos lūgt mazliet pastāstīt par sevi un savu pieredzi. Kad un kāpēc jūs nolēmāt pievienoties Cloud Elements?

Es’mēs faktiski esam nodibinājuši un iesaistījušies vairākos programmatūras startēšanas uzņēmumos. Vienu no maniem uzņēmumiem, mValent, galu galā iegādājās Oracle. Cits uzņēmums, kuru es nodibināju – StreamStep – ir tas, kurš galu galā noveda mani pie Cloud Elements.

Uzņēmumā StreamStep mēs koncentrējāmies uz DevOps, kas ir sadarbība, kas nepieciešama programmatūras piegādes procesa un infrastruktūras izmaiņu atbalstam. Uzņēmumu iegādājās BMC, kur es gandrīz četrus gadus pavadīju, strādājot pie DevOps risinājumiem. Viena no lietām, kuru es tajā laikā sāku izmeklēt, bija dažādu galveno programmatūras lietojumprogrammu saskarnes. Tieši tad es atklāju Cloud Elements, kur mazliet vairāk nekā gadu esmu VP Tehniskās pārdošanas viceprezidents.

HostAdvice: tas nozīmē, ka jūs sākāt kļūt par Cloud Elements potenciālo klientu un pēc tam pārvērtāties par darbinieku?

Tieši tā!

HostAdvice: Domājot par tīmekļa lietojumprogrammu integrāciju, es domāju par tādiem rīkiem kā If This, tad That vai Zapier.

Tādus rīkus kā patērētāji orientē – tie nav nepieciešami’t tiešām nerisina uzņēmuma jautājumus. Korporatīvās IT nodaļas ir ļoti norūpējušās par datu izlaišanu un lietojumprogrammu pārvaldību, kontroli un drošību. Tieši šeit mēs esam atšķirīgi.

Lietošanas gadījumi ir ļoti līdzīgi, bet mēs to nedarām’t nepārdod tieši tiešajiem lietotājiem. Mums faktiski ir divas dažādas auditorijas:

 1. Uzņēmējdarbības IT departamenti
 2. ISV (Neatkarīgi programmatūras izstrādātāji), kuri vēlas publicēt API, lai padarītu viņu datus pieejamus daudzām citām lietojumprogrammām.

HostAdvice: kurš patiesībā ir jūsu mērķa klients? Kā jūs parasti tos sasniedzat??

Mūsu mērķa klients ir programmatūras izstrādātāji – gan korporatīvajā vidē, gan programmatūras produktu uzņēmumā. Tomēr izstrādātāji parasti nav faktiskie lēmumu pieņēmēji. Mums jāpārdod arī produktu un projektu vadītājiem – cilvēkiem, kuri ir atbildīgi par sava uzņēmuma vērtības radīšanu.

Lai sasniegtu abas cilvēku grupas, mums ir tiešās pārdošanas spēks, apmeklējam daudzās nozares izstādēs un veidojam attiecības ar SaaS programmatūras pārdevējiem.

Sākotnējā ienākšana šajā tirgū bija vērsta uz ISV auditoriju, kas šodien veido apmēram 70% no mūsu pārdošanas apjoma. Tomēr korporatīvās IT auditorija ir tā, kur mēs šodien redzam vislielāko izaugsmi.

HostAdvice: šādi jūsu vietne raksturo jūsu produktu:

INTEGRĒTĀS PAKALPOJUMU KATEGORIJAS
Sen pagājuši ir dienu paņēmieni no viena punkta uz otru, kas rada mulsinošus sarežģītības tīklus. Iedomājieties visas API, uz kurām jūs šobrīd paļaujaties, un cik vienkārša būtu dzīve, ja tās normalizētu vienotās API.

Mēs’esam izveidojuši API centrmezglus, lai integrētu veselas pakalpojumu kategorijas, katru izmantojot vienotu REST API.

Vai jūs, lūdzu, varat to izskaidrot man??

Protams. Mūsu platformas galvenais mērķis ir integrēt mākoņa pakalpojumu kategorijas. Tā vietā, lai katrai jaunai integrācijai būtu jāizstrādā jauns risinājums no viena punkta uz otru un interfeiss, mēs definējam kopīgas funkcijas starp pakalpojumu kategorijām. Mēs’mēs esam izveidojuši to, ko mēs saucam rumbas integrēt veselas pakalpojumu kategorijas, katru izmantojot vienotu REST API.

Dažu mūsu pašreizējo centru piemēri:

 • Mākoņglabātuve
 • CRM (klientu attiecību vadība)
 • Finanses & Grāmatvedības sistēmas
 • Mārketings
 • Cilvēkkapitāla

Otra galvenā mūsu arhitektūras sastāvdaļa ir Elements vai “savienotājs”. Elements ir savienojums ar noteiktu mākoņa pakalpojumu. Katrs elements zina unikālās API, objektus un datu tipus, kas saistīti ar tā mākoņa pakalpojumu. Piemēram, CRM centrmezglam mēs šobrīd esam ieviesuši apmēram 20 dažādus elementus, tostarp:

 • Salesforce.com
 • SugarCRM
 • Microsoft Dynamics CRM
 • Zoho CRM
 • NetSuite CRM
 • Hubspot CRM
 • Oracle pārdošanas mākonis

Mūsu elementu un centru katalogs ir aptuveni 200, kas pārstāv 200 privātas un publiskas API un katru ceturksni palielinās par apmēram 30 elementiem.

Visiem dažādiem elementiem var piekļūt, izmantojot vienu, kopēju šīs kategorijas / centrmezgla API. Mēs vienmēr pievienojam jaunus elementus, lai jūs varētu piedāvāt vairāk savienojuma / pakalpojumu iespēju klientiem.

Vai jūs, lūdzu, varat to izskaidrot man?

HostAdvice: izlēma par REST jūsu API saskarnei a “dots” vai arī notika iekšējas debates, lai apsvērtu kaut ko citu, piemēram, XML vai SOAP?

Mūsdienās visi patiešām skatās REST, galvenokārt tā lietošanas vienkāršības un konsekvences dēļ. REST izmantošana kopā ar JSON un JavaScript nodrošina daudz īsāku vērtēšanas laiku nekā kaut kas līdzīgs XML un SOAP.

HostAdvice: Kāds ir process, ja es savā lietojumprogrammā gribu iegult mākoņa elementus? Cik ilgi tas parasti prasa?

Ne pārāk ilgi! Ja dienu vai divas pavadāt produkta apmācībā un apguvē, jums kaut kas var darboties dažās dienās un ražot nedēļā. Mūsu vietnē ir daudz lielisku apmācības un apmācības informācijas. Mēs arī piedāvājam interaktīvu dokumentācijas un testēšanas konsoli, lai palīdzētu paātrināt mācību procesu.

Viena no lietām, kas saīsina mācīšanās līkni, ir tāda, ka nav īpaša rīka vai IDE (Interaktīvās attīstības vide), kas jums jāapgūst. Tā ir tikai API platforma, kurai jūs vienkārši piezvanāt no savas attīstības vides, kuru jau izmantojat.

HostAdvice: Kāds ir process, ja es savā lietojumprogrammā gribu iegult mākoņa elementus? Cik ilgi tas parasti notiek?

HostAdvice: Kādas ir dažas no plašāk pazīstamām lietojumprogrammām, kuras ir ieviesušas Cloud Elements API?

Man nav tiesības tos visus pieminēt, bet šeit ir īss to uzņēmumu saraksts, kuri savā produktā ir ieviesuši Cloud Elements, ko varu minēt:

 • Avalara
 • BrightTalk
 • FieldAware
 • Influzīvs
 • Skūpsta metrika
 • Leadspace
 • Proti
 • SailThru
 • Swift lapa
 • Kopējais darbavietu skaits
 • Kad strādāju
 • Zendesk

HostAdvice: kādi ir daži no nozīmīgākajiem elementiem vai integrācijām, kurus jau esat ieviesis?

Kā’s tas iesācējiem:

HostAdvice: Kādi ir daži no nozīmīgākajiem elementiem vai integrācijām, kurus jūs jau esat ieviesis?

HostAdvice: Kas ir jūsu galvenie konkurenti? Kā jūs jūtaties labāks vai atšķirīgs no viņiem?

Droši vien mūsu divi galvenie konkurenti ir Jitterbit un MuleSoft. Viņi vairāk koncentrējas uz uzņēmumu, savukārt mēs esam spēcīgāki ISV telpā. Piemēram, tie vairāk balstās uz dokumentu XML un EDI (elektronisko datu apmaiņu) nekā mēs.

Tomēr es domāju, ka viņu pieeja ir arī sarežģītāka – viņi pieprasa, lai jūs lejupielādētu viņu komponentus un izmantotu viņu īpašo IDE. Mēs atrodamies mākonī un esam vieglāki. Mēs don’Mēs nevēlamies uzspiest mūsu klientiem smagu attīstības infrastruktūru. Pēc lejupielādes jums ir manuāli jāizveido savienojums ar katru API, kas ir laikietilpīgs un pakļauts kļūdām, salīdzinot ar mūsu risinājumu, kur šī iespēja jau ir pieejama..

Mūsu dažādās cenu noteikšanas metodes atspoguļo arī to, uz ko mēs galvenokārt orientējamies. Viņi izmanto klasisko uzņēmuma modeli, kas paredz lielu maksājumu priekšapmaksu mazākam klientu skaitam, turpretim mums ir mikromaksāšanas modelis, kas nopelna ļoti nelielu summu par mijiedarbību ļoti daudziem klientiem un integrācijām. Tā kā mēs iekasējam maksu par vienu kontu, izmantojot integrācijas, mūsu panākumi ir atkarīgi no mūsu klientiem’ veiksme. Mēs viņiem atvieglojam daudzu integrāciju piedāvāšanu tiešajiem lietotājiem bez lielām sākotnējām izmaksām.

Jāpiemin arī tas, ka mēs kā sistēmas elementus varam izmantot gan Jitterbit, gan MuleSoft, un esošie Jitterbit un Mulesoft lietotāji var izmantot visas mūsu API no savas platformas, paplašinot šos risinājumus, iekļaujot ātrāku laiku piekļuvei API mūsu centrmezglos..

HostAdvice: Mēs nesen uzzinājām par Microsoft’mākonis lietojumprogrammu integrācijas platformu – to sauc par Microsoft Flow. Ko Microsoft’s ievadīšana šajā laukā nozīmē?

Tas nav tikai Microsoft – tas ir arī Google un Amazon. Es domāju, ka tā ir laba lieta, jo tā palielina degvielu. Tas ļauj daudz vieglāk publicēt vairāk API, un mēs to ļoti atbalstām. Microsoft Flow ir iespējotājs – plūsma izveidos savienojumu ar mākoņa elementiem, piem. uz CRM vai krātuvi vai kādu no mūsu centriem un elementiem.

HostAdvice: Kādas ir jūsu mākoņa elementu prognozes’ nākotnes izaugsme? Kādi ir daži no jūsu ”lieli plāni” nākotnei – papildus plašākai integrācijai?

Viena no lietām, ko mēs vēlamies darīt, ir veicināt arvien vairāk tirgus mūsu klientiem (un viņu klientiem), kuri publicē API. Mēs vēlamies paplašināt tīmekļa pakalpojumu visumu un ekosistēmu, lai Cloud Elements kļūtu par visplašāk izmantoto veidu, kā klasificēt, grupēt, publicēt un patērēt API pakalpojumus.

Uzņēmējdarbības padoms’Parasti nav dzirdēts par daudziem augsto tehnoloģiju uzņēmumiem Denverā, Kolorādo. Vai jūs varat par to mazliet parunāt??

Denverai, līdzīgi kā citās pilsētās, piemēram, Ostinā, ir daudz īpašību, kas rada lielisku augsto tehnoloģiju centru. Ir pieaugoša riska kapitāla kopiena, ir daudz jaunu talantu, kā arī lielāki uzņēmumi, piemēram, Oracle un vairāki Telco’s apgabalā. Tā patiešām ir plaukstoša un topoša teritorija, kas mums atvieglo lielu talantu vervēšanu, nekā tas būtu Bay Area.

Uzņēmumā Cloud Elements mums ir ļoti dinamiska, atvērta biroja vide, ar lielu sadarbības līmeni, kas, manuprāt, ir ļoti pozitīvs. Mēs tikko pārcēlāmies uz vēl lielāku biroja telpu, un visi ir satraukti!

HostAdvice: Mūsdienās, kad cilvēki runā par Kolorādo, viņi bieži runā par legalizētu marihuānu. Vai jums bija jāizstrādā jauna korporatīvā politika, lai to risinātu?

[Smejas] Nē, mēs joprojām esam mazs iesācējs un don’Pagaidām nav oficiālas politikas rokasgrāmatas. Es domāju, ka mēs radoši izvairāmies no tā.

HostAdvice: Mūsdienās, kad cilvēki runā par Kolorādo, viņi bieži runā par legalizētu marihuānu. Vai jums bija jāizstrādā jauna korporatīvā politika, lai to risinātu?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me