Red Hat iegādājas CoreOS, lai izvērstu jaunus Kubernetes un Linux konteineru risinājumus

Konteineru Linux, Tectonic utt., Rkt, & Flanelis jāintegrē OpenShift & Atomu saimnieks

Seismiskās izmaiņas konkurējošā Linux konteinerā un Kubernetes orķestrēšanas risinājumu vidē notika 2018. gada 30. janvārī ar Red Hat, Inc. paziņojumu, ka uzņēmums ir noslēdzis darījumu ar CoreOS iegādi kopā ar visu viņu programmatūras portfeli & 130 programmēšanas ekspertu darbinieki par cenu USD 250 miljoni USD. CoreOS ir bijis vadošais datu centra pārvaldības rīku atklātā pirmkoda kopas izstrādātājs, kas ražo Container Linux, rkt, etcd, Flannel, & Tectonic platforma Kubernetes klasteru serveriem. Līdztekus šiem resursiem Red Hat iegādājās arī Quay.io privāto Docker reģistra pakalpojumu, kuru CoreOS iegādājās 2014. gadā un izmantoja viņu NYC biroja izveidošanai. CoreOS 2013. gadā Palo Alto nodibināja Alekss Polvi (izpilddirektors), Brendons Philips (CTO) un Maikls Marineau. CoreOS iepriekš bija piesaistījis 48 miljonus USD USD no Google Ventures, Intel Capital, Sequoia Capital, Y Combinator, Accel Partners, Kleiner Perkins Caufield. & Byers un citi, lai finansētu viņu darbības uzsākšanu. Džo Fernandess, Red Hat OpenShift produktu vadības direktors, apkopoja iegādes pamatojumu, norādot, "Mēs redzam milzīgu sinerģiju gan mūsu atvērtā pirmkoda kultūrās, gan visos attiecīgajos produktu portfeļos." CoreOS vadošie biznesa klienti, piemēram, Verizon, eBay, Salesforce, Veritas, & Ticketmaster pakāpeniski tiks migrēts arī uz integrētajiem Kubernetes un Linux konteineru pakalpojumiem, kurus pārvalda Red Hat.


Konteineru Linux, Tectonic, uttd, rkt un flaneļa integrēšana OpenShift & Atomic Host

Nozares analītiķi pozitīvi vērtēja Red Hat CoreOS iegādi, galvenokārt programmatūras resursu vērtības un to nozīmīguma dēļ Linux operētājsistēmai konteineru orķestrēšanā ar Kubernetes, galveno uzmanību pievēršot programmēšanas talanta kvalitātei, kas pievienosies uzņēmumam kā daļu no līguma. Džeisons Bloombergs (Forbes) ziņoja par darījumu kā "iegūšana" tas palielinātu Red Hat spēju sniegt atbalstu biznesa klientiem, turpināt jauninājumus OpenShift un Atomic Host platformās, kā arī pozicionēt uzņēmumu konkurētspējīgā konkurenta pret konkurējošo Linux balstītās programmatūras piedāvājumā no Docker. Šons Kerners (Serverwatch) publicēja interviju ar Red Hat inženierzinātņu viceprezidentu Metjū Hiksu, uzsverot sprādzienbīstamu pieprasījuma pieaugumu pēc Kubernetes risinājumiem vietnē DevOps tīmekļa atbalstam. & mobilās lietojumprogrammas mērogā, kur "CoreOS var vēl vairāk paplašināt Red Hat’vadītāju un ietekmi Kubernetes augšupējā sabiedrībā, kā arī sniedz jaunus uzlabojumus Red Hat OpenShift ap automatizētām darbībām un pārvaldību." Tims Morgans (NextPlatform) atzīmēja, ka darījums cieši sekoja Red Hat pašreizējai biznesa stratēģijai, iegādājoties vadošās programmatūras firmas, kas paplašina atvērtā pirmkoda Linux operētājsistēmu kritiski jaunos veidos, kas ir svarīgi mākoņdatošanai. Piemēram:

 • 2006. gadā Red Hat nopirka JBoss (Service-Oriented Architectures – SOA) par 350 miljoniem USD
 • 2008. gadā Red Hat nopirka Qumranet (KVM Hypervisor) par USD 107 miljoniem
 • 2011. gadā Red Hat iegādājās Gluster (Cloud Storage Solutions) par 136 miljoniem USD
 • 2014. gadā Red Hat nopirka Inktank (Ceph Object Storage) par 175 miljoniem USD
 • 2015. gadā Red Hat nopirka Ansible (DevOps Tools) par USD 100 miljoniem

Red Hat ir Ņujorkas biržā (NYSE: RHT) publiski kotēts uzņēmums ar aptuveni 3 miljardu USD gada ienākumiem (2017-18), 400 miljoniem USD gada ienākumu, 13,5% peļņas normu un USD 25 miljardu USD tirgus kapitālu. vērtēšana. Red Hat ir viens no lielākajiem un visiecienītākajiem atvērtā koda programmatūras izstrādes uzņēmumiem pasaulē ar savu vadošo produktu Red Hat Enterprise Linux (RHEL), ko plaši izmanto datu centros visā tīmekļa mitināšanas nozarē.

Konteineru Linux, Tectonic, uttd, rkt un flaneļa integrēšana OpenShift & Atomic Host

Mākoņu vietējās skaitļošanas fonda aptauja: "No 34 identificētajiem CoreOS Tectonic lietotājiem pieci izmanto arī Red Hat’s OpenShift. Tādējādi apvienotajā uzņēmumā joprojām būtu tikai 14 procenti respondentu, kas to izmanto konteineru pārvaldīšanai. Tikai 4 procenti Docker Swarm lietotāju teica, ka viņi arī izmanto Tectonic. Kopumā 69 procenti aptaujāto izmanto Kubernetes ar maz konkrētu pierādījumu tam, ka viņi ir saistīti ar vienu uzņēmumu’s sadalījums. Neskatoties uz partnerībām, kas ļauj to vadīt citos mākoņu pakalpojumu sniedzējos’ vidēs, OpenShift turpinās meklēt Amazon Web Services, Azure un Google saistībā ar Kubernetes izvietošanas veidu un vietu. Vairāku mākoņu pasaulē ir iespējams, ka uzņēmumi izvietos lietojumprogrammas vairāk nekā vienā Kubernetes vidē." Lasiet vairāk vietnē The New Stack.

Kā redzams diagrammā no Cloud Native Computing Foundation apsekojuma par korporatīvajām korporācijām, kuras izmanto konteinerus ražošanā tiešsaistes pakalpojumiem, neskatoties uz CoreOS vadību konteineru tehniskās programmatūras izstrādē un Kubernetes klasteru serveru pārvaldībā Linux, uzņēmuma programmatūras risinājumiem nav dominējoša stāvokļa datu centra ieviešanā. Faktiski uzņēmums ievērojami atpaliek no AWS ECS, Google Container Engine, Docker Swarm, Microsoft Azure, Red Hat OpenShift, Rancher, Apache Mesosphere, Cloud Foundry, & citi trešo personu risinājumi. Pēc Stu Minimana (SiliconANGLE) vārdiem, “CoreOS ir daudz interesantu atvērtā koda rīku, kas viņiem patiešām nebija’t monetizēja.” Piemēram, etcd izmanto Google (CFS, GFS, Big Table, Chubby, Spanner), Amazon (E2 replicētie žurnāli), Microsoft (Boxwood), Hadoop (ZooKeeper) un daudzās citās mākoņa programmatūras lietojumprogrammās, taču uzņēmums ir ģenerējis Atvērtā koda licencēšanas standartu dēļ no šiem ienākumiem ir maz vai nav ienākumu. Kā ziņoja Toms Krazīts (GeekWire), "Tectonic piedāvā vēl dažus zvanus un svilpes, taču visiem nozīmīgākajiem mākoņa spēlētājiem, kas tagad piedāvā pārvaldītu Kubernetes pakalpojumu savās sienās, ir jēga apvienot spēkus ar liela uzņēmuma pārdošanas komandu un milzīgo uzstādīto bāzi."

Konteineru Linux, Tectonic, uttd, rkt un flaneļa integrēšana OpenShift & Atomic Host

Red Hat paziņojums presei: "CoreOS, kas dibināts 2013. gadā, tika izveidots ar mērķi izveidot un piegādāt infrastruktūru jebkura lieluma organizācijām, kas atspoguļojās liela mēroga programmatūras uzņēmumos, automātiski atjauninot un labojot serverus un palīdzot atrisināt tādus sāpju punktus kā dīkstāve, drošība un noturība. Kopš sava agrīnā darba, lai popularizētu konteineriem optimizētas vieglas Linux operētājsistēmas, CoreOS ir kļuvis plaši uzskatīts par līderi aiz godalgotajām tehnoloģijām, kas ļauj plaši ieviest mērogojamas un elastīgas konteinerizētas lietojumprogrammas. CoreOS ir CoreOS Tectonic, uzņēmumam sagatavotas Kubernetes platformas, kas nodrošina automatizētas operācijas, nodrošina pārnesamību starp privātiem un publiskiem mākoņu pakalpojumu sniedzējiem, un kuras pamatā ir atvērtā pirmkoda programmatūra, veidotājs. Tas arī piedāvā CoreOS Quay, uzņēmumam gatavu konteineru reģistru. CoreOS ir labi pazīstams arī ar to, ka tas palīdz virzīt daudzus atvērtā pirmkoda jauninājumus, kas ir konteinerizētu lietojumu pamatā, ieskaitot Kubernetes, kur tas ir galvenais ieguldītājs; Container Linux – CoreOS izveidots un uzturēts viegls Linux izplatījums, kas automatizē programmatūras atjauninājumus un tiek pilnveidots konteineru darbināšanai; etcd, Kubernetes izplatītais datu krātuve; un rkt, lietojumprogrammu konteineru dzinējs, kas ziedots Cloud Native Computing Foundation (CNCF), kas palīdzēja vadīt pašreizējo Open Container Initiative (OCI) standartu.." Lasiet vairāk par Red Hat iegādi CoreOS.

Konteineru Linux, Tectonic, uttd, rkt un flaneļa integrēšana OpenShift & Atomic Host

Viens interesants fakts par CoreOS ir tas, ka visiem trim uzņēmuma dibinātājiem – Aleksam Polvi (Cloudkick), Brendonam Philips (SUSE Linux / Rackspace) un Maiklam Marineau (Google) – ir kopīgas draudzības un pētniecības attiecības, kas aizsākās viņu universitātes laikā. Oregonas štata atvērtā koda laboratorijā Korvalisā. Kamēr CoreOS galvenais birojs atrodas Sanfrancisko, Jēkabs Mošenko un Džozefs Štors Ņujorkā nodibināja Quay.io. Red Hat iegādāsies abus šos birojus, kā arī uzņēmuma Berlīnes attīstības centru kā daļu no pārņemšanas darījuma. Daži no galvenajiem programmatūras resursiem, ko izstrādājusi CoreOS un kas tiks nodoti arī Red Hat pārvaldībai, ir:

 • Konteineru Linux
 • Kubernetes tektoniskais orķestrēšanas dzinējs
 • Etcd klasteru glabāšanas sistēma
 • Rkt konteineru dzinējs
 • Flanelis (virtuālā IP maršrutēšana)
 • Quay.io

Kopumā CoreOS ir vairāk nekā 100 galveno atvērtā koda programmatūras risinājumu mākoņdatošanai un elastīgo klasteru serveru pārvaldībai, kas ir ievietoti GitHub. Red Hat ir paziņojusi par plāniem integrēt daudzus no tiem esošajos OpenShift, Project Atomic un Atomic Host produktos kā daļu no RHEL risinājumiem OpenStack, Kubernetes., & Dokeru konteineru uzstādīšana. Kā paziņoja Pols Kormjērs, Red Hat produktu un tehnoloģiju prezidents: "Nākamo tehnoloģiju laikmetu virza konteineru lietojumprogrammas, kas aptver vairāku un hibrīdu mākoņu vidi, ieskaitot fizisko, virtuālo, privāto mākoņu un publisko mākoņu platformas … Mēs uzskatām, ka šī iegāde nostiprina Red Hat kā hibrīda mākoņa un modernu lietotņu izvietošana." Kaut arī darījums efektīvi izbeigs CoreOS kā neatkarīga programmatūras izstrādes uzņēmuma darbību un izraisīs Container Linux, Tectonic apvienošanos, & Piestātnes resursi ar RHEL, šķiet, a "win-win" situāciju visiem iesaistītajiem cilvēkiem, kam vajadzētu novest pie nepārtrauktas platformas inovācijām datu centra pārvaldības rīkos mākoņu kopu serveru orķestrēšanai ar Kubernetes. Uzziniet vairāk par CoreOS.

Konteineru Linux, Tectonic, uttd, rkt un flaneļa integrēšana OpenShift & Atomic Host

CoreOS paziņojums presei: "Kopš darbības uzsākšanas 2013. gadā mēs esam apņēmušies atvērtā koda. Tas bija laikā, kad tikai neliela daļa infrastruktūras nozares bija apsvērusi konteinerus, un ilgi pirms Kubernetes ieņemšanas. Agri mēs ielēkām ar abām kājām. Tas sākās ar Container Linux, vieglas Linux atvērtā pirmkoda operētājsistēmas, kas izveidota konteineru pasaulei, izveidi un etcd – izplatīto galveno vērtību veikalu, kas kopš tā laika ir kļuvis par tādu modernu izplatītu sistēmu kā Kubernetes pamatā, un līdzdalību attīstībā no Docker konteinera ekosistēmas. Turpmāk mēs izveidojām un ieguldījām vairāk nekā 100 citos atklātā pirmkoda projektos, piemēram, rkt, flaneļos, dex un Clair, un mēs bijām daļa no nozares vadības OCI un CNCF izveidē – kopīgi strādājot visā šajā nozarē, lai izveidotu bāzes punktu šis jaunais veids, kā pārvaldīt infrastruktūru, ir iespējams. Kopš tā laika Kubernetes bija atvērts Google avots, un tā popularitāte ir eksplodējusi. Mēs uz to lepojamies gan savlaicīgi, gan veicot ievērojamas atvērtā pirmkoda investīcijas, gan piegādājot Tectonic, kas ir viens no pirmajiem uzņēmuma produktiem, kuru darbina Kubernetes … Mēs redzam milzīgu iespēju, kad pievienojamies Red Hat, ņemot vērā mūsu kopīgo atvērtā koda filozofiju un papildinošos produktu portfeļus. Tāpat kā CoreOS, arī Red Hat ir atzīts atvērtā koda konteineru tehnoloģijas līderis. Mēs ceram kļūt par Red Hat ģimenes daļu, lai vēl vairāk paātrinātu inovācijas un nodrošinātu lielāku vērtību klientiem." Lasiet vairāk par CoreOS iegādi, ko veica Red Hat.

Konteineru Linux, Tectonic, uttd, rkt un flaneļa integrēšana OpenShift & Atomic Host

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me