Tenko Ņikolova trīs principi ir devuši SiteGround milzīgus panākumus

Contents

Intervija ar Tenko Nikolovu, SiteGround izpilddirektoru un vadošo partneri

SiteGround ir veiksmīgs mitināšanas uzņēmums ar simtiem darbinieku. Tā izpilddirektors Tenko Nikolovs, kas atrodas Eiropā, ir uzsācis sava zīmola audzēšanu, koncentrējoties uz panākumiem visā komandā un viņu klientiem. Ir acīmredzams, ka SiteGround zina, ko viņi dara, un fotoattēli stāsta lielisku stāstu par lielisku uzņēmuma kultūru.


Tālāk esošajā intervijā Tenko ir dalījies ar mums savā pieredzē. Mēs ļoti iesakām jums to izlasīt, lai uzzinātu, kā šis jaunais izpilddirektors ir padarījis savu uzņēmumu tik neticami veiksmīgu.

Intervija ar Tenko Nikolovu, SiteGround izpilddirektoru un vadošo partneri

Vai varat pastāstīt par savu lomu vietnē SiteGround un par to, kā jūs kļuvāt par izpilddirektoru? Kā jūs devāties no tehniskā atbalsta vietnē SiteGround līdz izpilddirektoram / vadošajam partnerim? Kādas ir vērtības, par kurām jūs iestājāties, lai kļūtu par galveno uzņēmuma vadītāju?

SiteGround pēdējo 12 gadu laikā ir kļuvis par tik veiksmīgu uzņēmumu galvenokārt trīs galveno vērtību dēļ, kuras tā vienmēr ir ievērojusi: izcils atbalsts, tehnoloģiskas inovācijas un darbinieki’ gandarījums.

Kad uzņēmums ir uzsācis darbību, tas ir piesaistījis un noturējis pirmos klientus, pateicoties nelielai, bet neticami uzticīgai atbalsta komandai, kuras daļa es biju lepna. Tagad, pēc 12 gadiem un simtiem tūkstošu klientu, mēs joprojām esam uzņēmums, kas gadu no gada sasniedz vairāk nekā 95% klientu atbalsta apmierinātības līmeni.

Vai varat pastāstīt par savu lomu vietnē SiteGround un par to, kā jūs kļuvāt par izpilddirektoru? Kā jūs devāties no tehniskā atbalsta vietnē SiteGround līdz izpilddirektoram / vadošajam partnerim? Kādas ir vērtības, par kurām jūs iestājāties, lai kļūtu par galveno uzņēmuma vadītāju?

Otra nozīmīga vērtība mums ir nepārtrauktas tehnoloģiskās inovācijas. Gadu gaitā mēs esam izsekojuši drošības un ātruma ieviešanai, piemēram, Chroot izolācijai, automātiskiem lietojumprogrammu atjauninājumiem, dinamiskiem kešatmiņas risinājumiem, Linux kodola uzlabojumiem utt., Kas hostinga nozarē ir kļuvuši par normu ilgi pēc tam, kad mēs tos pirmo reizi esam izmantojuši.

Un trešā ļoti nozīmīgā sastāvdaļa, bez kuras mēs nekad nebūtu varējuši sasniegt tik labus rezultātus atbalsta un tehnoloģisko jauninājumu jomā, ir SiteGround darbinieki. Mēs vienmēr esam apņēmušies panākt, lai visi, kas strādā vietnē SiteGround, justos labi un spētu sasniegt visu savu potenciālu.

Vai varat pastāstīt par savu lomu vietnē SiteGround un par to, kā jūs kļuvāt par izpilddirektoru? Kā jūs devāties no tehniskā atbalsta vietnē SiteGround līdz izpilddirektoram / vadošajam partnerim? Kādas ir vērtības, par kurām jūs iestājāties, lai kļūtu par galveno uzņēmuma vadītāju?

Mana kā izpilddirektora loma ir pārliecināties, ka SiteGround vienmēr ievēro šīs trīs pamatvērtības. Runājot par manu ceļu no atbalsta komandas locekļa uz vadošā partnera amatu, es domāju, ka tas daudz neatšķiras no visu citu lielisko cilvēku ceļa, kurš gadu gaitā ir izrādījis ziedošanos, talantu un ambīcijas un kļuvis par uzņēmuma daļu’vadošā komanda.

Vai jūs domājat, ka jūsu juridiskās skolas izglītība – es saprotu, ka jūs strādājāt vietnē SiteGround, kamēr jūs arī mācījāties juridiskajā skolā – ir devusi ieguldījumu šodien zināšanu un vadības nodrošināšanā uzņēmumā?

Kā izpilddirektors es vienmēr esmu iesaistīts sarunās ar mūsu lielajiem stratēģiskajiem partneriem, un mana juridiskā izglītība šajā jomā noteikti ir palīdzējusi.

Vai jūs domājat, ka jūsu juridiskās skolas izglītība - es saprotu, ka jūs strādājāt vietnē SiteGround, kamēr jūs arī mācījāties juridiskajā skolā - ir veicinājusi zināšanas, kuras jums šodien ir, un vadību, kuru jūs sniedzat uzņēmumā?

Vai varat pastāstīt vairāk par SiteGround piedāvājumiem? Kā tas laika gaitā attīstījās??

Vietnes zemes piedāvājumi vienmēr ir attīstījušies, lai reaģētu uz mūsu klientiem’ vajadzībām. Sākumā mēs sākām ar vienu dalīta hostinga plānu. Tad kā mūsu klienti’ Vietnes sāka augt, mēs esam pievienojuši vēl citas iespējas, tostarp ļoti jaudīgus mākoņus un īpašus risinājumus. Turklāt mēs vienmēr esam bijuši ļoti ieinteresēti lietojumprogrammās, kuras mūsu klienti izmanto savu vietņu veidošanā, un mēs pastāvīgi pievienojām pakalpojumus, kas viņiem var palīdzēt izveidot ātrākas un drošākas vietnes. Šādu lietojumprogrammu izraisītu pakalpojumu attīstības piemēri ir WordPress un Joomla automātiskie atjauninājumi, mūsu SuperCacher, kas balstās uz NGINX un padara WordPress, Joomla un Drupal vietnes super ātras, WordPress viena klikšķa inscenēšanas rīki un daudz ko citu. Šodien mēs esam lepni piedāvāt vienu no vismodernākajām WordPress mitināšanas iespējām un būt oficiālam Joomla mitināšanas partnerim.

Vai varat pastāstīt vairāk par SiteGround piedāvājumiem? Kā tas laika gaitā attīstījās?

Kas ir jūsu klienti? Mazs bizness? Personīgi? Uzņēmējdarbība? Kādi reģioni pārstāv jūsu lielākos klientu segmentus?

Mūsu klientu klāsts ir sākot no iesācējiem, kuri vēlas sākt savu personīgo emuāru, līdz profesionāliem izstrādātājiem, kuri rūpējas par vairākām un sarežģītākām vietnēm.

Mēs esam izveidojuši lieliskus risinājumus dažāda veida klientiem. Piemēram, iesācējiem mums ir milzīga apmācības bāze, darba sākšanas vednis ērtai sākšanai un, pats galvenais, 24 stundas diennaktī, 7 diennaktī, 7 diennaktī, 7 stundas nedēļā, ātrs atbalsts, kas sniedz palīdzību ārpus mitināšanas. Profesionāliem izstrādātājiem mēs piedāvājam tādus rīkus kā inscenējums, GIT integrācija, ssh piekļuve un komandrindas rīki. Uzņēmējdarbības klientiem mēs veidojam pielāgotus mitināšanas risinājumus atkarībā no viņu vajadzībām un sniedzam VIP atbalstu.

Līdz pagājušajam gadam mūsu uzmanības centrā ir angliski runājošie lietotāji, gandrīz puse klientu atrodas ASV, bet Lielbritānija un Austrālija ieņem nākamās pozīcijas..

Tomēr vairākās Eiropas valstīs mēs esam saskatījuši vajadzību pēc augstas kvalitātes saimnieka un sākam paplašināties uz veco kontinentu. Mēs’ve pagājušajā gadā atvēra jaunu biroju Spānijā, izveidoja tīmekļa vietni un apmācīja spāņu valodā runājošu atbalsta komandu, lai piedāvātu mūsu pakalpojumus vietējā Spānijas tirgū.

Vai jūs dzīvojat tikai ārpus Bulgārijas? Ja nē, kur ir citi jūsu biroji un cik darbinieku ir katrā? Kā jūs apkalpojat ārvalstu klientus?

Mūsu galvenā mītne atrodas Sofijā, Bulgārijā. Mums ir arī biroji divās citās valsts pilsētās. Kā jau minēju, mēs nesen atvērām jaunu biroju Madridē. Kopējais mūsu darbinieku skaits ir gandrīz 300.

Mēs apkalpojam visus klientus, izmantojot diennakts atbalstu pa tālruni, tērzēšanu un biļešu iegādi. Visi klienti ātri saņem vienādu līmeni un ekspertu atbalstu neatkarīgi no viņu atrašanās vietas.

Vai jūs dzīvojat tikai ārpus Bulgārijas? Ja nē, kur ir citi jūsu biroji un cik darbinieku ir katrā? Kā jūs apkalpojat ārvalstu klientus?

Vai ir kādas spēcīgas vērtības, ar kurām jūs komunicējat gan iekšēji, gan ārēji? Vai jūs varat dalīties tajos ar mums??

Pirmajā jautājumā es pieminēju uzņēmuma pamatvērtības, bet, ja es šeit tos atkal varu apkopot: karstas tehnoloģijas un forši cilvēki. Mēs esam īsti mūsdienu amatnieki, kuri zina savu darbu un ar prieku to dara.

Vai varat pastāstīt par Kyup un kā tas notika? Vai tas ir saistīts projekts ar SiteGround, vai arī jūs kaut ko ar to darīsit nākotnē?

Kyup ir mitināšanas projekts, kuru ir izveidojuši un uzsākuši daži cilvēki, kuri strādā arī vietnē SiteGround. Tās mērķa tirgus ir vairāk cieto kodolu izstrādātāji un devops, nekā tas, ko mēs parasti redzam vietnē SiteGround. Mēs izveidojām šo projektu, jo redzējām lielu potenciālu arī šajā tirgus segmentā. Man jāsaka, ka, strādājot pie Kyup, mēs esam ieguvuši daudz zināšanu un pieredzes, un mēs to esam izmantojuši, lai izveidotu pilnīgi jaunu Linux Container balstītu platformu SiteGround.

Vai varat pastāstīt, ko jūsu hostinga pieredze ir iemācījusi jums par stabilas infrastruktūras uzturēšanu?

Tas man ir iemācījis, ka nekas nav neiespējams, it īpaši, ja strādājat atvērtā koda pasaulē. Ja programmatūrā, ko izmantojam mūsu platformas izveidošanai, ir kaut kas nepietiekami labs, mums nav jāgaida jauns laidiens, lai, cerams, labotu problēmu. Tā vietā mēs ejam tur un izveidojām labāku programmatūras versiju, kas darbojas mūsu labā.

Kādas ir darbības, kuras parasti veicat, lai mazinātu DDOS?

Mums visās vietās ir uzņēmuma klases DDoS mazināšanas ierīces, kuras aktīvi veic pasākumus, ja tiek atklāts DDoS uzbrukums. Ierīce pastāvīgi uzrauga un analizē visu ienākošo trafiku. Balstoties uz to, tas spēj atpazīt anomālijas / ļaunprātīgu trafiku no likumīgas trafikas. Kad tas notiek, IP, uz kuru tiek mērķēts, automātiski tiek ievietots aiz “beršana” ierīce, kas pēc tam filtrē ļaunprātīgu datplūsmu un tikai ļauj likumīgai trafikai sasniegt serveri.

Kādas ir darbības, kuras parasti veicat, lai mazinātu DDOS?

Kā nākotnē attīstīsies mākoņa mitināšana??

Tas kļūs lētāks, vienkāršāks un plašāk izmantojams pat personīgiem projektiem. Daži no šiem procesiem jau ir sākti.
Tirgus izmaiņas un nozares dinamika:

Vai atrodat palielinātu atkarību no mākoņa mitināšanas pakalpojumiem? Kāpēc vai kāpēc nē, un vai jūs sagaidāt kādas izmaiņas šajā jomā??

Ideālā mitināšanas pasaulē nav dīkstāves un nekad netiek zaudēta informācija. Un, jo vairāk mēs novēršam iespējamos atsevišķos kļūmju punktus, ko mākoņu infrastruktūras dara, jo tuvāk mēs nonākam pie šī ideāla. Tātad, jā, es uzskatu, ka tīmekļa mitināšanas nākotne labā nozīmē ir duļķaina.

Liekas, ka Joomla sasniedza maksimumu 2009. gadā, bet kopš tā laika nav guvusi lielu impulsu. Vai jūs uzskatāt, ka jūsu pakalpojumu piedāvājums ir palīdzējis palielināt tā impulsu tirgū?

Kā hostinga uzņēmums, mūsu bizness ir atkarīgs no vietņu veidošanas risinājumiem, kuriem nepieciešama mitināšana, piemēram, Joomla, WordPress, Drupal. Ja rīt, piemēram, šie risinājumi pazūd un visi to lietotāji pāriet uz mitinātiem risinājumiem, piemēram, Weebly vai Squarespace, tas beigsies masveida dalīta mitināšana, kā mēs to šodien zinām. Tātad, jo vairāk labu un neuzņemtu iespēju ir pieejams, jo vairāk biznesa iespēju mums ir. Tāpēc mēs vienmēr esam vēlējušies dot ieguldījumu kopienās, kas rada un atbalsta šādas lietojumprogrammas, un palīdz tām augt ar to, ko mēs varētu. Būtu glaimojošs domāt, ka mūsu līdzdalība palīdz, un tas, iespējams, zināmā mērā arī palīdz. Tomēr patiesība ir tāda, ka šo aplikāciju impulss un popularitāte ir aiz tām esošajām kopienām.

Vai jums šķiet, ka SSD izmantošana tīmekļa pārziņiem ir obligāta? Kāpēc vai kāpēc nē?

SSD ir lieliski, jo tie dod lielāku ātrumu, neapdraudot citus pakalpojuma aspektus, piemēram, drošību. Tātad, ja jūs varat tos atļauties, dodieties uz viņiem!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me