Šešios saugos funkcijos, kurias turi turėti jūsų interneto prieglobos paslaugų teikėjas

Verslas ir pradedančios įmonės turi kovoti su nauja grėsme: įsilaužėliais. Tikriausiai girdėjote apie įsilaužėlius ir elektroninius nusikaltėlius, įsilaužiančius į svetaines ir plačiosios visuomenės informavimą.


Norėdami, kad jūsų svetainės informacija būtų saugi, turėtumėte apsvarstyti, ar jūsų interneto priegloba yra saugi. Kai pritraukiate daugiau lankytojų į savo svetainę, greičiausiai pasirinksite brangesnį planą, kad suteiktumėte jums išteklių, reikalingų aukštesniam srauto srautui valdyti. Augant jūsų svetainei gali atsirasti daugiau galimybių įsilaužėliams įsilaužti į jūsų svetainę.

Renkantis savo saugus interneto priegloba teikėjas, turite atlikti kruopščius tyrimus. Kai kurie paslaugų teikėjai naudoja pasenusius serverius ir prastai prižiūri, kiti – ne. Dažnai sudėtinga nustatyti, kurie žiniatinklio prieglobos darbuotojai teikia jums reikalingas paslaugas.

Kodėl jums reikalingas saugus priegloba

Deja, ne kiekvienas svetainių prieglobos paslaugų teikėjas ar žiniatinklio dizaineris imsis visų svarbiausių jūsų interesų. Šiomis dienomis yra daugybė neetiškų sistemų ir kompanijų, norinčių naudoti jūsų el. Paštą šlamšto siuntimui, o svetainę – skelbimams. Turėdamas saugaus prieglobos teikėjas labai svarbu apsaugoti savo duomenis nuo apgaulės ir visą dieną, kiekvieną dieną, kad jūsų serveris veiktų ir veiktų. Čia yra šešios savybės, į kurias turėtumėte atsižvelgti

Šešios pagrindinės saugaus hostingo planų savybės

Nežinant, ko ieškoti, gali būti sunku nustatyti, kurios hostingo įmonės turi labai saugius serverius (patikrinkite, kurios čia yra pagrindinės hostingo kompanijos). Turėkite omenyje šias funkcijas, kad įsitikintumėte, jog ieškote geriausio saugaus prieglobos paslaugų teikėjo.

REIDAS

RAID yra speciali duomenų apsaugos sistema. Net jei sistema sugenda, RAIS apsaugo jūsų failus nuo šlamšto platintojų ar virusų. Jei matote, kad žiniatinklio priegloboje yra serveriai su iš anksto įdiegtu RAID, tai yra geras ženklas. Tačiau ši funkcija yra gana brangi, todėl dauguma bendrųjų planų jos neįtrauks. Kai kurie internetiniai kompiuteriai siūlo RAID už papildomą mokestį – prieš pirkdami sužinokite kuo daugiau informacijos.

Saugus duomenų centras

Stichinės nelaimės gali ištikti bet kuriuo metu. Uraganai, energijos trūkumas ir žemės drebėjimai gali sunaikinti vientisumą ir saugumą, jei nepasirinkote saugaus interneto tiekėjo. Kai kurie geriausi prieglobos paslaugų teikėjai jums pasiūlys saugią įrangą, dyzelinius elektros generatorius ir kitas apsaugos priemones. Taip pat atkreipkite dėmesį į savo žiniatinklio prieglobos duomenų centrų vietą – pirmenybę teikite toms vietovėms, kurios nėra veikiamos stichinių nelaimių.

Uptime

Uptime yra laikas, kai jūsų svetainė yra prisijungę, o jūsų klientai gali ja naudotis be jokių problemų. Daugelis žiniatinklio prieglobų tvirtins, kad teikia 100% neveiklumo, ir daugeliu atvejų tai netiesa. Vienintelis prieglobos plano tipas, galintis suteikti 100 proc. Neveiklumo garantiją, yra debesų priegloba. Maždaug prieš aštuonerius metus debesų priegloba turėjo blogą reputaciją dėl to, kad nėra tokia saugi kaip kitų tipų svetainių priegloba. Tačiau tai netiesa. „Cloud“ priegloba yra tokia pati saugi kaip ir kitos, be to, ji gali suteikti puikią darbo laiko garantiją.

Tačiau jei jums nereikia arba nenorite debesijos prieglobos, gerai, kad turite saugų interneto prieglobos paslaugų teikėją, kuriam ne mažesnė kaip 99,9% garantija yra ne didesnė. Kuo arčiau 100%, tuo mažiau prastovų turėsite. Tačiau trumpi trūkumai ne visada yra blogi, ypač jei turite startą, kai daugybė svetainių lankytojų neatsiranda. Tokiu atveju geriausia yra ieškoti saugių žiniatinklio prieglobų, kurios žada kompensuoti prastovą.

Atsarginė kopija

Daugelyje kompanijų yra galimybė pasidaryti atsarginių jūsų duomenų atsarginius atvejus. Dažniausiai pasitaikančios parinktys yra kasdieninės, savaitinės ir mėnesinės atsarginės kopijos. Žinoma, geriausios yra atsarginės kopijos kasdien. Tai leis jums atkurti naujausią savo svetainės versiją tuo atveju, jei serveris suges.

Be to, kai kurie interneto pavaduotojai siūlo neautomatinį atsarginių kopijų kūrimą, kuris yra dar geresnis – galite tai padaryti kiekvieną kartą, kai ką nors atnaujinsite svetainėse. Galiausiai, daugelis paslaugų teikėjų turi atsarginius apribojimus (pvz., Ne daugiau kaip 10 GB), todėl prieš įsigydami prieglobos planą svarbu gerai perskaityti visas atsargines kopijos sąlygas..

Prieš įsipareigodami saugios prieglobos paslaugų teikėjui, turėtumėte atsižvelgti į šiuos dalykus:

  • Ar atsarginės kopijos yra automatizuotos?
  • Kiek atsarginių kopijų saugoma?
  • Kiek intuityvus yra atsarginės kopijos kūrimo procesas?
  • Kur saugomi duomenys?
  • Ar yra kokių nors išlaidų, susijusių su atsarginių kopijų kūrimu??

Žinoma, jei naudojate „WordPress“, netgi galite pasirinkti nemokamą ar mokamą „WordPress“ papildinį, kuris automatiškai sukurs atsargines kopijas jūsų svetainėje. Jei kas nors nutinka ir jūsų svetainė įsilaužta, galite paleisti svetainę iš naujo, kad nekiltų jokių problemų.

Rankinis perkrovimas

Rankinis perkrovimas yra paslauga, įtraukta į VPS ir tam skirtus prieglobos paketus. Tai leidžia naudoti valdymo skydelį, kad paleistumėte dedikuotą ar virtualų serverį. Tai puikiai tinka atliekant svarbius atnaujinimus. Taip pat labai gerai atlikti rankinį paleidimą, jei pastebite kai kurias savo serverio problemas. Pirmiausia galite pabandyti paleisti savo stovą; Jei problema išlieka, visada galite susisiekti su žiniatinklio prieglobos klientų aptarnavimo tarnyba. Geriausi saugių hostingo planų tipai turės visą parą veikiantį klientų aptarnavimą, todėl galėsite kuo greičiau išspręsti savo problemas.

Aukščiausio lygio domenų vardai

Jūsų pasirinktas svetainės domeno vardas yra gyvybiškai svarbus, kad jūsų svetainė būtų saugiausia. Aukščiausio lygio domenai, tokie kaip .com ar .org, yra populiariausi, tačiau kiti TLD tampa vis populiaresni. Galite gauti naujesnį ALD, kad gautumėte geresnį domeno vardą. Tačiau nauji TLD, tokie kaip .men, .click. Arba .work, yra vieni rizikingiausių TLD internete. Jei ketinate naudoti ALD, kuris nėra viena iš tradicinių versijų, tada iš anksto pasidairykite, kad įsitikintumėte, ar pasirinktas domeno vardas yra saugus.

Daugiau saugumo patarimų

Galų gale norėtume pateikti dar porą patarimų, kurie užtikrins jūsų svetainės saugumą. Visų pirma, perskaitykite kiekvieno žiniatinklio prieglobos, turinčios jums reikalingas funkcijas, apžvalgas. Forumai taip pat yra puikūs norint gauti operatyvių atsiliepimų apie tai ar aną, kai kalbama apie žiniatinklio prieglobos įmonę ir jų saugumą.

Taip pat galite atkreipti dėmesį į klientų serverio numerius. Nors dauguma hostingo kompanijų neatitinka šių apribojimų, kuo mažiau jie žada, tuo mažiau klientų / serverių turės ir tuo geriau jūsų svetainei..

Tiesiog nepamirškite – saugumas yra labai svarbus. Ypač turėdami omenyje slaptą savo klientų informaciją, turite įsitikinti, kad savo svetainę laikote kuo saugesnę. Nepamirškite to, kai pasirenkate saugią žiniatinklio prieglobos įmonę, o jūsų žiniatinklio projektas išliks sveikas ir efektyvus.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me