Parodyti 5 bendri žiniatinklio prieglobos įmonių triukai

Žiniatinklio priegloba – šiais laikais tai valandos frazė ir tai, ko jums tikrai reikia norint sukurti svetainę. Žiniatinklio prieglobos įmonės pasirinkimo procesas nėra toks lengvas. Šių paslaugų rinka per pastaruosius kelerius metus labai išaugo. Turėsite daugybę pasirinkimo variantų.


Dėl stiprios konkurencijos šioje rinkoje skirtingos įmonės teikia nemokamas premijas, kad pritrauktų daugiau klientų. Dabar ne visos kompanijos gali sau leisti pasiūlyti tokias sąlygas ir naudoti kai kuriuos triukus, parodančius save geresnėje šviesoje – o kai kurie internetiniai kompiuteriai tiesiog žaidžia nešvariai..

Patarimai, kaip pasirinkti tinkamą žiniatinklio prieglobą

Apsaugokite save nuo dažniausiai pasitaikančių gudrybių, laikydamiesi mūsų patarimų. Žinosite, į kurias ypatybes reikia atkreipti dėmesį ir į kurias reikia daugiau tyrimų, kai ieškote tikrai patikimo žiniatinklio prieglobos. Turėdami tai mintyje, atminkite, kad mes pateikiame plačiausiai naudojamus triukus ir sukčiavimus, tačiau jų yra daug daugiau. Taigi būtina patikrinti žiniatinklio žiniatinklio kompiuterio patikimumo informaciją.

Eismo greitis ir pralaidumas

Daugelis žiniatinklio prieglobos įmonių pasakys, kad turi neribotą pralaidumą / srautą / bet ką. Kai kurie tikrai turi šią puikią funkciją, tačiau kiti suteiks jums „ribotą neribotą“ pralaidumą. Kaip tai veikia? Yra keletas variantų.

Daugeliu atvejų jums bus pasiūlytas neribotas srautas, tačiau perdavimo greitis bus apribotas iki 1 MB / s. Jei jūsų projektas yra visiškai naujas, šis apribojimas neturės įtakos jums, tačiau jūs tikrai matysite šio apribojimo poveikį augant jūsų projektui.

Kai kurie kiti žiniatinklio prieglobos įrankiai užtikrins puikų srautą, tačiau kartu su tam tikrais apribojimais. nedidelė interneto prieglobos grupė tikrai netaps jokių srauto greičio ir talpos apribojimų, tačiau nustatys neabejotiną vartotojų skaičių, kurie kas mėnesį gali pasiekti jūsų svetainę. Įsitikinkite, kad atidžiai išnagrinėjote savo vartotojo susitarimą, ypač pastraipas apie eismo greitį.

Papildomi mokesčiai

Papildomi ar paslėpti mokesčiai gali kainuoti nemažą centą. Registracijos etape kai kurios įmonės siūlo papildomas paslaugas už papildomus mokesčius, o tai yra visiškai normalu – jums gali prireikti kai kurių iš šių funkcijų. Problema ta, kad kai kurie interneto prieglobos įrankiai turi tuos iš anksto pažymėtus priedus – vienintelis dalykas, kurį galite padaryti šiuo atveju, yra atsargus, kai einate registracijos procesą..

Uptime procentas

Uptime yra laikas, kai jūsų svetainė yra prisijungę ir gerai veikia. Daugelis žiniatinklio prieglobų suteiks jums tam tikrą veikimo garantiją. Nors kai kurie vykdo savo pažadus, dauguma ne.

Žiniatinklyje taip pat rasite svetainių, kuriose pateikiami nepriklausomi veikimo laiko matavimai. Tačiau į jų duomenis nereikia žiūrėti rimtai: kad gautumėte tuos išmatavimus, jie skaičiuoja interneto svetainių savininkų pagrindinius puslapius. Teikėjai tai supranta ir naudoja geriausius serverius savo įmonės svetainėms talpinti, nors kai kurie kiti jų turimi serveriai gali veikti prasčiau. Keblus, ar ne?

Metinės atnaujinimo kainos

Sistema yra tokia pat paprasta kaip ir „ABC“ – kai kurios paslaugos jums siūlomos nemokamai, kai jūs prisiregistruojate, tačiau po maždaug metų jūs turite mokėti daug už nemokamų paslaugų atnaujinimą..

Paprastai tai taikoma domenų vardams. Daugelis žiniatinklio prieglobos įmonių siūlo nemokamą domeną tik pirmaisiais metais. Retai paslaugų teikėjai patys naudos šią sistemą su prieglobos planais: pirmaisiais metais jums bus pasiūlyta graži nuolaida, o antraisiais – dviguba įmoka. Štai kodėl labai svarbu labai gerai perskaityti vartotojo sutartį – mes negalime to pakankamai pabrėžti.

Klientai vienam serveriui

Bendro plano vartotojai, stebėkite šią schemą: kai perkate bendrą paketą, tai reiškia, kad gaunate tik dalį serverio. Taigi, jums gali pasidaryti bloga kaimynystė ir jūsų svetainė bus užblokuota.

Norėdami užkirsti kelią tokiam scenarijui, kai kurie paslaugų teikėjai teigia, kad viename serveryje turi tik ribotą klientų skaičių (pvz., 100 arba 150). Čia ateina triukas: viešai neatskleista informacija, kad dauguma žiniatinklio prieglobos įmonių iš tikrųjų neatitinka to standarto.

Galbūt klausiate savęs, kaip ši informacija gali jums padėti renkantis tą ar tą bendrą planą? Atsakymas aiškus: pirma, jūs neturėtumėte skaičiuoti to „pranašumo“; antra, jūs žinosite, kad šią funkciją siūlantys paslaugų teikėjai tikriausiai yra nesąžiningi. Be to, jie gali būti nesąžiningi ir kitais klausimais. Gerai apsvarstykite savo šeimininką.

Dabar, kai žinote, kokias gudrybes naudoja žiniatinklio prieglobos įmonės, galite filtruoti visa tai ir gauti geresnių paslaugų. Atminkite, kad tai tik keletas gudrybių. Ir visada atsiminkite, kad daugelis įmonių, kurios, jūsų manymu, gali būti tikrai patikimos, tačiau kruopštus tyrimas ir atidus vartotojų sutarčių tyrimas visada atsiperka.

Mūsų ekspertai palygino geriausius prieglobos paslaugų teikėjus – patikrinkite čia >>

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me