1 un 1 atsauksmes un ekspertu atzinums

Pārskats

1&1 tīmekļa mitināšana: nopietnas iespējas par godīgām cenām

No pirmā acu uzmetiena 1&1 tīmekļa mitināšana izskatās labi: jūs varat iegūt pienācīgu funkciju komplektu pat par 0,99 USD. Visās paketēs ir neierobežots joslas platums, īpaši augstas drošības funkcijas un ērti lietojams vietņu veidotājs. Ja plānojat paplašināt savu projektu nākotnē, varēsit iegādāties 1&1 atvēlētais serveris, kas nodrošinās stabilu darbu un pilnīgu kontroli pār jūsu vietni. Turklāt šī kompānija piedāvā gan Linux, gan Windows uzturētu mitināšanu.


Kāpēc izvēlēties 1&1 Web mitināšana?

 • Zemu izmaksu risinājumi
 • Droša ģeogrāfiskā dublēšana
 • Diennakts atbalsts pa tālruni un e-pastu
 • 30 dienu naudas atdošanas garantija

Vēlaties uzzināt, vai 1&1 Web hostings ir piemērots jums?

Pārbaudīsim to.

Laiks & Uzticamība

Stabila Uptime un Solid Security

Pie 1&1 vietnē jūs neatradīsit vārdu par viņu darbības laiku, taču daži analītiski rīki rāda, ka viņu vietne ir bijusi tiešsaistē tiešsaistē 99,99% laika.

1&1 dara daudz, lai nodrošinātu augstu uzticamību: viņi izmanto vismodernāko servera aparatūru, katru dienu veido dublējumus un aizsargā jūsu direktorijus ar paroli. Īpašā pievilcība ir tā saucamā divkāršā mitināšana: jūsu vietne vienlaikus tiks mitināta divās dažādās vietās, kas nodrošinās labāku veiktspēju dažādās jomās un aizsargā jūsu vietnes neveiksmes gadījumā.

Iespējas

Viņiem ir kaut kas unikāls jums

1&1 netiek demonstrēts ar ļoti daudzām neierobežotām funkcijām; tomēr tie ne tikai skaita joslas platumu un krātuvi (neierobežotā skaitā un biznesa paketēs). Tā vietā tie nodrošina patiešām lieliskas iespējas: jūs saņemat piekļuvi lieliskam attēlu krājumam, duālai mitināšanai, augstas kvalitātes drošības iespējām un mitināšanas pārvaldības rīkiem. Turklāt jūs saņemsiet dažus sociālā mārketinga kredītus par sava projekta reklāmas kampaņas sākšanu uzreiz.

Iezīme
Apraksts
Diska vietaJūs saņemat 50 GB, izmantojot lētāko plānu, un neierobežotu krātuvi vēl 2 paketēm.
Joslas platums1&1 nav ierobežojumu ikmēneša trafikai – pārsūtiet tik daudz, cik jums nepieciešams.
Vietņu veidotājsJūs izmantosit ekskluzīvo 1&1 vietņu veidotājs – to ir ļoti viegli izmantot, taču funkciju skaits ir neliels.
E-pasta konti250 e-pasta konti sākuma plānā, 500 konti – neierobežotam piedāvājumam un bez ierobežojumiem e-pasta kontu numuriem biznesa paketē.
Iepirkumu ratiņiJūs varat izmantot īpašo uz e-komerciju orientēto lietotni eZShop, kurā ietilpst arī iepirkumu ratiņi.
StatistikaViņi nekur nenorāda statistiku par savām funkcijām, tāpēc domāju, ka viņiem tādas nav.
MySQL datu bāzesDažādās pakotnēs no 10 līdz neierobežotām ar maksimālo ietilpību 1 GB.
FTP konts5, 50 un neierobežots attiecīgi Starter, Unlimited un Business plānos.
Vairāki domēniAr 1&1 jūs varat mitināt tik daudz domēnu, cik nepieciešams.

Atbalsts

Nav tiešraides

Vājā saite ir klientu atbalsta dienests. Problēma ir tā, ka 1&1 ārpakalpojumu atbalsts, un tas viņiem īsti neder. Ilgi atbildes periodi, kliba pieredze ar atbalsta aģentiem un negodīga izturēšanās ir tikai dažas no sūdzībām, par kurām dzirdēsit 1&1 klientu apkalpošana.

Tomēr klientiem visā pasaulē ir pieejams diennakts e-pasts un tālrunis.

 • Diennakts atbalsts pa tālruni
 • Biļetes pa e-pastu 24/7
 • Forums
 • Plaša FAQ sadaļa
 • Nav emuāra
 • Ilgs reakcijas laiks
 • Nav tiešraides

Cenu noteikšana

Piemērots pirmajam gadam

Cenas 1&1 mainās atkarībā no piedāvājuma. Piemēram, jūs varat iegūt lētāko koplietojamo mitināšanu tikai par USD 0,99 mēnesī (līdz 12 mēnešiem), minimāli iegādājoties 3 mēnešu plānu. Viņu parastās cenas ir vidējā līmenī, un, ja ņem vērā viņu lielapjoma paketes, maksa var šķist diezgan zema. Tomēr cena, ko viņi iekasē par speciālajiem serveriem, bieži ir ļoti augsta, kaut arī jūs par savu naudu saņemat stabilu darbu.

Reģistrēšanās process ir diezgan vienkāršs, kaut arī jūs redzēsit vairākus papildu nodevu piedāvājumus (piemēram, SEO vai vairāku domēnu reģistrāciju). Ja jums tie patiešām nav nepieciešami, varat viegli izlaist vairākus reģistrēšanās posmus. Neierobežots un Biznesa pakotnes sadaļā Koplietots ietver bezmaksas domēnu. Jūs saņemat arī 30 dienu naudas atdošanas garantiju.

Lietotāju draudzīgs

Viegli lietojams, taču nav vietņu veidotāja

1&1 seko tendencēm, un tai ir lietotājam draudzīga vietne. Visa jums nepieciešamā informācija ir intuitīvi pieejama, un būs nepieciešams tikai dažas minūtes, lai reģistrētu tīmekļa resursu vai uzzinātu kādu papildu informāciju par pieejamo pakotņu īpašajām funkcijām..

Šī tīmekļa mitinātāja arī nodrošinās jūs ar vairākiem svarīgiem rīkiem, kurus izstrādājuši viņu IT speciālisti. Jūs varēsit izmantot 1&1 Noklikšķiniet uz & Veidot lietojumprogrammas, 1&Vietņu veidotājs (ar diezgan vieglu teksta redaktora režīmu), 1&1 dinamiskā satura katalogs, 1&1 tiešsaistes krātuve un to īpašā 1&1 Vadība ar daudzām funkcijām.

+ Daudz ekskluzīvu instrumentu

+ Intuitīva navigācija vietnē

+ Viegli lietojams vietņu veidotājs

Kopsavilkums

1&1 ir vienmērīgs darbspējas laiks un pienācīgas paketes. Tie lietotājiem sniedz arī labu iespēju paplašināt projektus un pēc kāda laika pāriet uz speciālu serveri. Tomēr viņu klientu apkalpošana ir patiešām slikta.

Plusi

 • Jauka cena
 • Unikāli mitināšanas rīki
 • Duālā hostinga sistēma
 • Lieliski atdalīti serveri
 • Vienmērīgs 99,99% darbspējas laiks

Mīnusi

 • Slikts vietņu veidotājs
 • Cenas ne vienmēr ir godīgas
 • Slikts klientu atbalsts
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me