101domena pārskati un ekspertu atzinums

Ekspertu pārskats

Hostings & Domēna pārvaldības pakalpojumi

101Domain.com ir tīmekļa mitināšanas uzņēmums, kas piedāvā dažādus tīmekļa mitināšanas risinājumus un domēna pārvaldības pakalpojumus. Viņi cenšas nodrošināt klientus ar augstas kvalitātes vismodernākajām tehnoloģijām un tiešsaistes atbalsta rīku klāstu, lai palīdzētu uzlabot jūsu vietni un uzņēmējdarbību. 101Domain.com ir vispasaules līderis domēnu pārvaldībā, un tam ir kopīgi mitināšanas plāni, kas ir izstrādāti, lai palīdzētu jebkura lieluma vietņu īpašniekiem.


Laiks & Uzticamība

Tipisks mitināšanas laiks (Uptime)

Runājot par uzticamību, 101Domain.com nodrošina zīmola aizsardzību un drošību. Viņiem ir aizsargāta visu jūsu domēnu privātuma aizsardzība. Kad jūs kļūstat par 101Domain.com dalībnieku un reģistrējat domēnu, 101Domain.com izmanto viņu aizsargājošo aizsardzību visos kontos.

101Domain.com savā tīmekļa vietnē nodrošina arī sadaļu, kurā varat izlasīt viņu bieži uzdotos jautājumus par domēna reģistrēšanu, tehnisko atbalstu, jautājumus par rēķiniem, e-pasta jautājumus un daudz ko citu. Tikai domēns 101Domain.com ir tāds, ka viņiem nav zināšanu bāzes vai apgabala, kur lasāt rakstus vai konsultācijas par skriptu instalēšanu vai informāciju par to, kā novērst specifiskas mitināšanas problēmas.

Iespējas

Labs funkciju saraksts

101Domain.com ir galvenais domēnu un pieejamu hostinga plānu reģistrators. Viņiem ir visaptveroši vienoti hostinga plāni, kā arī hostinga plāni, kurus var ātri izveidot mazāk nekā 24 stundu laikā. Viņu koplietotie hostinga plāni ir viens plāns un cena ar visām neierobežotajām funkcijām un iespējām. Jūs saņemat neierobežotu diska krātuvi, ikmēneša joslas platumu, mitinātos domēnus, MySQL datu bāzes, e-pasta kontus un vairākus FTP kontus. Viņi garantē gandarījumu un pakalpojumus.

101Domain.com piedāvā arī hostinga plānus ceļā. Ja esat mazs uzņēmums vai indivīds, 101Domain.com piedāvā mitināšanas plānu, kas nāk ar galvenajiem resursiem, kas jums nepieciešami, lai jūsu vietne darbotos pat ar nelielu budžetu. Viņu kustības plānā ir 1 domēns, 1 GB vietas, 1 MySQL datu bāze, 100 e-pasta adreses, neierobežots FTP konts, neierobežota datu pārsūtīšana un daudz kas cits. Pilnu viņu funkciju un iespēju klāstu varat redzēt viņu vietnē viņu hostinga pakalpojumu plānos.

Atbalsts

Viegli sasniedzams hostinga atbalsts

101Domain.com piedāvā pāris veidus, kā tos sasniegt. Ja jums nepieciešama tūlītēja palīdzība, jūs varat viegli sazināties ar tiešraidē pārstāvēto personu bezmaksas tālruni vai pa faksu. Viņiem ir arī tehniskā atbalsta komanda, kas var jums vēl vairāk palīdzēt, ja vēlaties iesniegt atbalsta biļeti, izmantojot viņu vietnes sadaļu “Sazinieties ar mums”. Visbeidzot, jūs varat arī sazināties ar viņu pārdošanas nodaļu pa e-pastu vai tiešraidē, izmantojot pieprasījumu par esošajiem pasūtījumiem, jautājumiem par rēķiniem, īpašumtiesību maiņu un daudz ko citu. Viņu tiešsaistes tērzēšanas pogu varat atrast viņu vietnes galvenē.

Cenu noteikšana

Saprātīgas likmes

Ja meklējat pieejamus cenu plānus, vietne 101Domain.com piedāvā plānus, kas tiek sadalīti mēnesī un gadā. Jūs varat izvēlēties maksāt par saviem hostinga plāniem ik pēc 3 mēnešiem, 6 mēnešiem, 1 gadu, 2 gadiem vai pat trīs gadus. Jūs varat maksāt tikai USD 4,95 mēnesī, ja izvēlēsities iesaistīties 3 gadu plānā vietnē 101Domain.com. Viņiem ir plāns no mēneša uz mēnesi, kas piedāvā arī tikpat daudz līdzekļu un iespēju tikai par USD 7,95 mēnesī.

Izmantojot 101domain.com, jūs varat ērti un ērti reģistrēt un instalēt dažādus domēnus. Jums ir iespēja izvēlēties starptautiskos domēnus, vispārējos domēnus, IDN un pat jaunus domēnu izlaidumus. Reģistrējot domēnu, tiek iegūta bezmaksas sagaidīšanas lapa, bezmaksas domēna autostāvvieta, URL pāradresācija, DNS pārvietošana un bezmaksas domēna atbalsts.

Kopsavilkums

Domēna reģistrācija & Hostinga iespējas

Vietnei 101Domain.com ir vairāki mitināšanas pakalpojumi, lai palīdzētu uzlabot jūsu tīmekļa mitināšanas pieredzi. Viņi piedāvā pieejamus cenu plānus un visaptverošus mitināšanas un domēna plānus. Kā 101Domain.com dalībnieks jūs varat izmantot visus viņu galvenos resursus un papildu funkcijas, kas ir aprīkotas jūsu kontā jūsu mitināšanas kontam. Lieliska vietņu 101Domain.com mitināšanas funkcija ir to plašā privātuma aizsardzība un aizsardzības pakalpojumi no surogātpasta, hakeriem un ļaunprātīgas programmatūras. 101Domain.com piedāvā ļoti maz informācijas par naudas atdošanas garantijām un to spēju garantēt uptimes.

101Domain.com ir vairāk pazīstams ar savu domēnu reģistrācijas portālu un cenām. Viņu cenas ir ļoti konkurētspējīgas, un to pieņemamo hostinga plānu ir ļoti grūti nokārtot, ja jūs apvienojat abas paketes. Neatkarīgi no tā, vai meklējat visas neierobežotās iespējas, kas saistītas ar domēna reģistrēšanu, vai nepārspējamas mitināšanas cenas, varat paļauties uz 101domain.com, lai aizsargātu savu vietni no hakeriem par nelielu naudu vai bez naudas.

Plusi:

  • 24/7 atbalsts
  • Jauki dalīta hostinga risinājumi

Mīnusi:

  • Nav mākoņa mitināšanas vai speciālu serveru
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me