123-reg atsauksmes un ekspertu viedoklis

Pārskats

Lielbritānijas lielākais mitināšanas pakalpojumu sniedzējs

123-Reg ir lielākais domēnu un vietņu nodrošinātājs Lielbritānijā ar vairāk nekā 3 miljoniem klientu visā valstī. Piedāvā vienkāršu veidu, kā privātpersonām un maziem uzņēmumiem izveidot savas tīmekļa vietnes, un viņiem ir daži no labākajiem klientu atbalsta pakalpojumiem, kurus jūs, iespējams, atradīsit jebkur internetā..


123-Reg ir pieejams ļoti daudz pakešu, un tie visiem piedāvā konkurētspējīgas cenas. Viņiem ir neticami lietotājam draudzīga vietne, tāpēc Apvienotajā Karalistē un visā pasaulē viņi bieži ir pirmā izvēle.

Laiks & Uzticamība

Labs darbspējas laiks, taču lēns dalītās mitināšanas ātrums

Zemākās atzīmes tiek izmantotas tikai dalīta hostinga plānos, ko izmanto lielākais no 123 Reg klientiem. Īpašie hostinga plāni ir lieliski, serveri ir ātri un reti ir problēmas, taču to pašu nevar teikt par dalīto mitināšanu. 123 Reg ir tendence pārslogot savus serverus, vienā vietnē piepildot pēc iespējas vairāk tīmekļa vietņu, un tas samazina visu ātrumu un efektivitāti..

Maksimuma laikā, ja jūsu mitināšanas plāns ir parādīts vienā no šiem pārpildītajiem serveriem, tas nozīmē, ka vietnes vietne, neatkarīgi no tā, cik maza tā ir, var ielādēt ilgu laiku. Tik ilgi, kamēr daudzi 123 Reg klienti apgalvo, ka viņi nevar piekļūt savām vietnēm, jo ​​viņiem nepārtraukti kavējas laiks.

Iespējas

Milzīgs funkciju klāsts

123-Reg piedāvā dalīta hostinga klientiem bagātīgu un ērti lietojamu vadības paneli. Pat tie, kuriem ir maz vietnes pieredzes, vai nav bijusi tās mitināšanas vietne, viegli atradīs apkārtni. Standarta VPS mitināšanas paketes var būt nedaudz grūtāk lietojamas, taču par papildu samaksu jūs varat pievienot cPanel savam komplektam, lai to padarītu daudz vienkāršāku.

Ikviens vēlas izmantot tādas lietotnes kā WordPress un MediaWiki, kā arī daudzas citas, tās var integrēt savā vietnē tikai ar dažiem klikšķiem.

Iezīme
Apraksts
Diska vieta un joslas platumsLētākā dalītā hostinga opcija pie 123 Reg nodrošina 1 GB diska vietas un neierobežotu joslas platumu; neierobežota vieta diskā sākas ar profesionālo paketi, kas maksā trīs reizes vairāk nekā sākuma pakotne.
Vietņu veidotājs123-Reg ir savs vietņu veidotājs, lai klienti varētu izmantot priekšrocības. Tas ir ļoti ērti lietojams, un tam ir vienkārša saskarne Ko redzat ir tas, ko saņemat.
E-pastsLielākajai daļai paku, kas atrodas 123 Reg, ieskaitot lētākās, ir vairākas e-pasta adreses, un daudzām no tām ir neierobežotas e-pasta adreses..
StatistikaDalīta hostinga klientiem būs jāintegrē sava statistika, lai redzētu, kas apmeklē viņu 123 Reg vietni.
FTP piekļuveFTP piekļuve ir vienkārša. Lietotājiem vienkārši ir jāievada savs unikālais lietotājvārds un parole un jāizmanto FTP programma, lai augšupielādētos savā vietnē.
Domēni123 Reg klienti var pievienot domēnu savam mitināšanas plānam tikai par dažiem dolāriem neatkarīgi no izmantotā paplašinājuma. Ir pieejami piedāvājumi, kas viņiem piešķir bezmaksas domēnus, ja viņi iegādājas noteiktus mitināšanas plānus.
MySQL123 Reg ļauj izmantot MySQL datu bāzes un ir aprīkots ar visaptverošu problēmu novēršanas failu tiem, kas tajā ir jauni.
Iepirkumu ratiņiIepirkumu grozā ietilpst OpenCart, Prestashop, ZenCart un citi. Visiem hostinga paketiem, kas iegādāti, izmantojot 123 Reg, ir pieejama plaša izvēle.

Atbalsts

Nepārspējams klientu atbalsts

Vietnē 123-Reg ir vieni no labākajiem, ātrākajiem un draudzīgākajiem klientu atbalsta dienestiem. Viņu darbinieki ir zinoši un neticami ātri reaģē. Viņi var ne tikai sniegt padomus, lai palīdzētu jums radušās problēmas, bet arī var piekļūt jūsu vietnei vai kontam (pēc jūsu pieprasījuma) un labot lietas jums.

123 Reg atbalsts darbojas ar “biļetēm”, nevis pa e-pastu. Ja jums ir kāda problēma, iesniedziet to, izmantojot veidlapu vietnes sadaļā “Mans atbalsts”. Atbalsta grupas loceklis pēc tam atbildēs, un jums tiks nosūtīts e-pasts, kurā teikts, ka viņi ir atbildējuši. Tie ir ļoti ātri un biežāk nekā nē, ja tas notiek darba laikā, jūsu problēma tiks atrisināta stundas laikā.

Ja man būtu jāizvēlas nepilnības 123 Reg atbalsta sistēmā, tad, saņemot e-pastus, kas jums paziņo, ka jūsu biļete ir atjaunināta, jūs nevarat skatīt atbildes, izmantojot šo e-pastu, un jums jāiet uz vietni un jāpiesakās tā darīt. Tas gan ir mazsvarīgi, un tas nav pietiekami, lai pārtrauktu 123 Reg iegūt pilnīgu atzīmi, kad runa ir par klientu atbalstu.

Cenu noteikšana

Daži no lētākajiem hostinga uzņēmumiem apkārt

123 Reg ir viens no lētākajiem tīmekļa mitinātājiem, kā arī nodrošina ļoti lētus domēna vārdus. Viņu dalītā hostinga plāni sākas no nedaudz vairāk kā 4 USD mēnesī, un klientiem ir jāmaksā tikai trīs reizes vairāk, lai iegūtu labāko kopīgotā hostinga paketi. Arī VPS hostings ir par diezgan lielu cenu, sākot no nedaudz vairāk par 16 USD mēnesī – līdz aptuveni USD 73 mēnesī par VPS hostinga paketes augšdaļu.

123 Reg veltīta mitināšana un mākoņa mitināšana ir nedaudz dārgāka, taču klientiem tiek garantēta liela vērtība, jo šie ir daži no labākajiem pieejamajiem mitināšanas paketiem..

Lietotāju draudzīgs

Viens no vienkāršākajiem resursdatoriem, ko izmantot pirmo taimeru tīmekļa meistariem

Ar lielisku klientu atbalstu un interfeisu Ko redzat ir tas, ko jūs saņemat, ar kuru var rīkoties ikviens, 123 Reg ir ļoti draudzīgs lietotājam. Tas ir ideāls resursdators ikvienam, kurš ir jauns vietnes izveidē un cer, ka tiks vadīts šajā procesā. Personāls vienmēr ir gatavībā un ne tikai ļoti ātri reaģē, bet arī ir ļoti zinošs un izpalīdzīgs.

Pieredzējušiem tīmekļa izstrādātājiem patiks arī šī hostinga pakalpojumu sniedzēja ērtā lietošana. Kad tas attiecas uz klientu atbalstu, tas patiešām ir svaiga gaisa elpa.

Kopsavilkums

Lielisks hostinga pakalpojumu sniedzējs, kuru nomāc slikts koplietojamo hostinga ātrums

123 Reg ir ļoti labs tīmekļa resursdators, kas tiek nomākts tikai tad, ja ir nepieciešams nodrošināt ātru un uzticamu pakalpojumu saviem dalītajiem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem. Neskatoties uz piedāvāto fantastisko klientu atbalstu, ja tā ir jums nepieciešama kopīga mitināšanas pakete, jūs, iespējams, labāk nonāksit citur. Ja jūs meklējat VPS mitināšanas paketi, mākoņa mitināšanas pakotni vai speciālu serveri, tad tiešām ar 123 Reg nevar neko daudz izdarīt.

Lielākā daļa no 123 Reg klientiem atrodas Apvienotajā Karalistē, un tas ir viens no lielākajiem un pazīstamākajiem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem šajā valstī, taču viņu pakalpojumi ir pieejami klientiem no visas pasaules, un viņi pārdod arī visus pieejamos domēna vārdu paplašinājumus. līdztekus viņu hostinga paketēm.

Plusi un mīnusi:

Plusi:

  • Nepārspējams klientu atbalsts.
  • Lēti dalīta hostinga paketes un VPS hostinga paketes.
  • Viegli izmantot.
  • Vienkārša integrācija ar tādām lietotnēm kā WordPress un MediaWiki.

Mīnusi:

  • Zems ātrums dalīta hostinga pakotnēm.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me