Bargain Host pārskati un ekspertu viedoklis

Ekspertu pārskats

Lielisks hostings Lielbritānijā kopš 2001. gada

BargainhostUK ir tīmekļa mitināšanas uzņēmums, kas koncentrējas uz zemām cenām, vienlaikus uzturot augstu pakalpojumu līmeni, lai uzturētu un paplašinātu klientu bāzi. Atrodas Apvienotajā Karalistē ar datu centriem, kas atrodas “visā Eiropā” kopš 2001. gada.


BargainhostUK rūpējas par uzņēmumiem un organizācijām, kā arī mājas lietotājiem. Papildus lētiem hostinga risinājumiem tiek piedāvāta arī īpaša servera telpa un domēna reģistrācija. Visas preces ir skaidri marķētas ar noteikumiem un cenām, kas cenu noteikšanu padara vienkāršu.

Laiks & Uzticamība

99,9% darbspējas garantijas ar īpašām kvalifikācijām

BargainhostUK piedāvā 99,9% uptime garantiju un uzskaita īpašus noteikumus par to, kas dīkstāvē tiek veikts un netiek ņemts vērā. Turklāt tiek parādīts vienkāršs dīkstāves grafiks procentos, lai skaidri norādītu, kādu atlaidi klienti var sagaidīt. Tomēr saraksts ir pietiekami plašs, lai varētu izraisīt klientu satraukumu; kaut arī dažas tēmas ir uzskaitītas kā tādas, kuras BargainhostUK nevar kontrolēt, citi notikumi, piemēram, e-pasta pakalpojums (kurus nevar pieskaitīt dīkstāvei), šķiet, ir hostinga organizācijas atbildība. Vietnē arī skaidri norādīts, ka atmaksas tiek izsniegtas tikai kā kredīts nākotnes pakalpojumiem.

Kamēr datu centru atrašanās vietas vietnē netiek atklātas, BargainhostUK uzskaita tādas funkcijas kā 24 stundas diennaktī notiekošo uzraudzību, zaļās dzesēšanas tehnoloģiju, trīskāršu elektroapgādi, kā arī fizisku klātbūtni datu centrā visu diennakti.

Iespējas

Diezgan daudz dažādu iespēju ar jaukām funkcijām

Tiek piedāvāti dažādi plāni ar dažādu līmeņu atmiņu un glabāšanas vietu, sākot no USD 1,50 jeb aptuveni USD 5US mēnesī. Politika bez līguma piedāvā elastību gan jaunām, gan esošām vietnēm. Par mākoņa vai speciāla servera konfigurēšanu netiek iekasēta maksa; tiek piedāvāta arī pieejamība tajā pašā dienā.

Iekļauts arī sistēmu žurnāla monitors, kā arī surogātpasta filtri un vietņu veidošanas rīki, kā arī drošības un failu pārvaldības rīki.

BargainhostUK savās mitināšanas operācijās izmanto Linux mākoņa pakalpojumus un piedāvā Windows, Linux, FreeBSD & viņu specializēto serveru piedāvājumu virtualizācija.

Vēl viens piedāvājums ir domēna vārdi individuālā un lielapjoma līmenī. Ir pieejama arī lielapjoma domēna pārsūtīšana, un pārsūtīšanas pakalpojums ir uzskaitīts kā bez maksas domēniem .co.uk un .uk, savukārt citi, piemēram, .com, .net un .org, ir aptuveni USD 20–80 USD. Atjaunošana tiek parādīta kā ikgadēja maksa USD 8–20 USD vērtībā. Pārsūtīšanas likmes mainās, cenām sākot no bezmaksas līdz aptuveni 20 USD. Domēna atkārtotas pārdošanas pakalpojumi ir arī uzņēmējdarbības virziens, ar pieejamu vienkāršu rīku pieejamības pārbaudei.

Esošajiem klientiem ir pieejams vienkāršs un pievilcīgs klientu portāls, lai redzētu jaunākos paziņojumus, tweets un atsauksmes.

Kas attiecas uz politikām, BargainhostUK ir aizliegta satura un darbību saraksts, kuru darbība var tikt apturēta vai pārtraukta, ieskaitot pirātismu, failu koplietošanu un rezerves kopiju glabāšanu. Resursu pārmērīga patēriņa dēļ ir aizliegti arī daži skripti, ko izmanto norīkošanai ziņojumu dēļos.

Atbalsts

Vairākas iespējas sazināties ar viņu kvalitatīvā tehniskā atbalsta komandu

BargainhostUK piedāvā biļešu pārdošanu tiešsaistē, palīdzību tiešsaistē, izmantojot tērzēšanu, kā arī tradicionālu atbalstu pa tālruni 24/7/365. Skaidrā un kodolīgā zināšanu bāzes lapā ir uzskaitītas daudzas izplatītas problēmas, kurās lietotāji pirms zvana var izpētīt savas problēmas, lai samazinātu dīkstāves vai pakalpojumu traucējumus.

Cenu noteikšana

Labas cenas visos līmeņos

Cenas šķiet konkurētspējīgas gan mitināšanas, gan atvēlētajā serveru telpā, un BargainhostUK piedāvā 30 dienu naudas atdošanas garantiju visiem pakalpojumiem. Kā minēts, tīmekļa mitināšana sākas ar apmēram USD 5US mēnesī, un atvēlētā servera platība sākas ar USD 20US un sasniedz USD 80US mēnesī. Tomēr pārskatīšanas laikā īpaša servera lapa atzīmēja, ka šis pakalpojums ir izpārdots.

Kopsavilkums

Labs hostings maziem uzņēmumiem

BargainhostUK piedāvā plašu pakalpojumu klāstu, kas ir vērsti uz mājas un mazā biznesa lietotājiem. Vietne, šķiet, ir ļoti draudzīga lietotājam un piedāvā vairākus autorēšanas rīkus, kurus klienti var izmantot bez maksas, kas pievienotu vērtību to zemai cenai.

Kopumā BargainhostUK šķiet pamatota izvēle viņu mērķauditorijai.

Plusi:

  • Zemas cenas ar jaukām iespējām
  • Koncentrējas uz mazajiem uzņēmumiem
  • Ļoti jauka zināšanu bāze un klientu portāls

Mīnusi:

  • Nav pieejams Windows hostings
  • Daudzas viņu ievietotās klientu atsauksmes ir novecojušas
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me