BigCommerce atsauksmes un ekspertu viedoklis

Pārskats

Lielas specifikācijas, lielas iespējas, lielas cenas

Lieltirdzniecības pārskati parasti tiek centralizēti izvietoti no e-komercijas / Web veidotāja viedokļa, bet kādi tie ir kā hostinga uzņēmums? Patiesība ir tāda, ka jums būs viss nepieciešamais un vairāk, lai veiksmīgi uzņemtu mazā biznesa vietni. Ar augstu drošību, augstu laika patēriņu un parasti zemām cenām un 15 dienu bezmaksas izmēģinājuma versiju, jums būs prieks, ka izvēlējāties Bigcommerce.


Kāpēc izvēlēties BigCommerce hostingu?

 • 24/7/365 mitināšanas atbalsts & uzraudzība
 • Cieta drošība
 • Konkurētspējīgas cenas
 • Veidots lielam satiksmes apjomam

Vēlaties uzzināt, vai BigCommerce hostings jums ir piemērots?

Pārbaudīsim to.

Uzticamība

Laiks, kas ir virs vidējā

Pat domājot, ka viņi nenosaka nevienu uptime faktu, viņi saka, ka viņi piedāvā uptime, kas pārsniedz nozares vidējo rādītāju, tāpēc varat aprēķināt, ka mēs izmantojam 99,7% līdz 99,8% uptime, kas klientam ir ļoti patīkami dzirdēt.

Tā kā BigCommerce ir liels uzņēmums, jums paradisies daudz problēmu, runājot par uzticamību, jo tām ir spēcīgs un stabils tīkls un servera mugurkauls, kas var darboties ar lielāko trafika daudzumu, tāpēc kā mazs uzņēmums jūs esat drošās rokās..

Lielākā daļa no BigCommerce mitināšanas ir tā, ka tie ir 1. līmeņa PCi saderīgi, kas būtībā nozīmē, ka tīkls darbojas ar stingriem drošības pasākumiem, kas regulāri tiek veikti ik pēc 3 mēnešiem, lai nodrošinātu spēcīgu, stabilu un bez hakeru vidi..

Iespējas

Jums ir nepieciešams veikals, lai gūtu labumu no mitināšanas

Atšķirībā no citiem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, jums būs jāpiesakās veikalā Bigcommerce, lai gūtu labumu no viņu mitināšanas, kas ir lieliski, ja vēlaties veidot veikalu, izmantojot tīmekļa veidošanas rīku vai e-komercijas sistēmu. Ja jūs neatrodat nevienu no šiem punktiem, jūs, iespējams, meklēsit arī citur.

Ja jūs vēlaties virzīties uz priekšu ar BigCommerce, tad jūs iepriecināsit ar visām funkcijām, kas saistītas ar mitināšanu, jo dienas beigās jūs iegūsit tīmekļa veidotāju, analītiku, uzraudzību, programmatūras veidnes un spēcīgu serveru tīklu. Jums noderēs arī iespaidīgais satura piegādes tīkls, kas paātrinās lapu ielādi un daudz laimīgākus klientus.

[Features_table]

Atbalsts

Otrās palīdzības iespējas

BigCommerce izslēdzas, kad mēs aplūkojam viņu piedāvāto atbalstu, un jūs nevarat pārspēt uzņēmumu, kas saviem klientiem piedāvā atbalstu visu diennakti, neatkarīgi no tā, cik ātras ir atbildes un cik plaši tie piedāvā atbalstu..

Viņi nodrošina tālruni, tiešraidi un e-pastu, kā arī viņiem ir zināšanu bāze ar nosaukumu BigCommerce University, video pamācības un iespēja sazināties ar citiem veikalu īpašniekiem, lai uzdotu jautājumus.

 • 24/7/365 atbalsts
 • Tiešraides tērzēšana un tālrunis
 • Kopienas palīdzība
 • BigCommerce universitāte

Cenu noteikšana

Lielas cenas, bet ar tik daudziem instrumentiem

Kad jūs maksājat par BigCommerce pakalpojumu, jums jāatceras, ka mitināšana nav viņu galvenais pakalpojums un tas nāk tikai kā paketes sastāvdaļa, tāpēc, lai gūtu labumu no mitināšanas, jums būs jāiegādājas plāns. Tagad, izmantojot lielāko daļu koplietojamo mitināšanas risinājumu, jūs varat tos saņemt par USD 5 mēnesī, bet BigCommerce ienāks USD 29,95.

Tomēr, ja jums ir vajadzīgas visas papildu funkcijas, tad, maksājot par sociālo veikalu, 60 maksāšanas vārtiem, no kuriem izvēlēties, neierobežoti produkti un 3 GB krātuves, cena, kuru jūs maksājat, ir vairāk nekā saprātīga. Ja jums vienkārši nepieciešams dalīta hostinga risinājums, iespējams, vēlēsities padomāt par hostinga koncentrēšanas uzņēmuma izvēli.

Lietotāju draudzīgs

Lielā komercija glābšanai

Kā es turpinu teikt, BigCommerce nav koncentrējies tikai uz mitināšanu, tāpēc tie nepiedāvā visas funkcijas un rīkus, ko jūs redzētu uzņēmumā, kas pārdod tikai mitināšanas pakalpojumus, tomēr jums ir lietotājam draudzīgs interfeiss, kurā varat pārvaldīt jebko no jūsu vietnei līdz pat jūsu e-pasta kontiem un krātuves ierobežojumiem.

Visi atjauninājumi tiek ieviesti un pārbaudīti BigCommerce, tāpēc jums nav jāuztraucas par to, kā kaut ko izdarīt, vai arī, ja jūs galu galā plānojat pārtraukt vietni nepareiza lēmuma dēļ. Jebkura šāda veida instalācija tiek veikta aiz ainas, ļaujot jums koncentrēties uz pārdošanu.

Kopsavilkums

Saimnieks, kas piedāvā tik daudz BigCommerce lietotājiem

Ja BigCommerce tikai piedāvātu mitināšanas platformu līdzās savam e-komercijas un tīmekļa veidotāju rīkam, tas daudziem cilvēkiem būtu milzīgs pozitīvs rezultāts. Iemesls tam ir tas, ka viņi hostinga uzņēmumam piedāvā visu nepieciešamo un vairāk, taču jūs esat ierobežots un ierobežots, jo, lai izmantotu mitināšanu, jums ir jāpiesakās tīmekļa veidotāja kontā. Samazināšanās ir cena un ierobežojums.

Plus zīmes pusē atbalsts ir absolūti milzīgs, aptverot katru leņķi, par kuru varat iedomāties, un visas funkcijas un rīki ir lieliski.

Plusi

 • Viss nepieciešamais mitināšanai
 • Funkcijas un rīki, kas attiecas arī uz tīmekļa veidošanu un mārketingu
 • Cieta atdalītāja iestatīšana lielai satiksmei
 • Pārsteidzošas atbalsta sistēmas

Mīnusi

 • Pieejams tikai BigCommerce klientiem
 • Dārgi, jo nav iespējas iegādāties tikai hostingu
 • Nepieciešamas papildu funkcijas un rīki mitināšanai
 • Par uptime statistiku nav, tikai viņu vārds
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me