BrainPulse Technologies lietotāju atsauksmes

Ekspertu pārskats

Pilns IT pakalpojumu uzņēmums Ņūdeli

BrainPulse Technologies, kas atrodas Ņūdeli, Indijā, piedāvā plašu tīmekļa mitināšanas, tīmekļa attīstības, tīmekļa mārketinga un citu reklāmas pakalpojumu klāstu. Tie piedāvā vairākus risinājumus un iespējas lielākajai daļai informācijas tehnoloģiju jomas un neaprobežojas tikai ar tīmekļa mitināšanu un tīmekļa dizaina pakalpojumiem. Viņi apgalvo, ka vēlas palīdzēt biznesam sasniegt vēl vienu augstākā līmeņa sniegumu un vienlaikus uzturēt augstu profesionalitātes un klientu apkalpošanas līmeni. Ar starptautisko tirgu viņu infrastruktūra ir vismodernākā, lai saglabātu aizjūras pieprasījumu katrā reģionā.


Tā kā BrainPulse ir galvenā tīmekļa mitināšanas kompānija Indijā, tā nodrošina uzticamību, mērogojamību un drošību ar augstākās klases serveriem, licencētu programmatūru un drošu katastrofu uzturēšanu jebkura veida dabas katastrofas gadījumā. Turklāt, lai uzlabotu jūsu datu drošību, tie nodrošina regulāru datu dublēšanu, profilaktisko apkopi, rezerves ģeneratorus un drošības sargus..

Laiks & Uzticamība

99,99% darbspējas garantija bez praktiskām sūdzībām

Ar 99,99% izmantojamības garantiju jūs praktiski nejutīsit nevienu servera dīkstāvi ārpus plānotās uzturēšanas. Viņiem ir trīs līmeņu mitināšanas tīkls, kas nodrošina serveru un vietņu pastāvīgu darbību. Apskatot citas atsauksmes un klientu atsauksmes, neviens nebija ziņojis par dīkstāves problēmu. Tas ir izdevīgi jebkuram uzņēmumam, bet jo īpaši Indijas uzņēmumiem.

Iespējas

Jauka tīmekļa mitināšana un vēl daudz vairāk

BrainPulse piedāvā vairākas funkcijas, kas nav saistītas ar pamata tīmekļa mitināšanu un tīmekļa attīstību, un tam ir daudz komandu, kas veltītas katram no saviem pakalpojumiem. Runājot par tīmekļa attīstību, viņi piedāvā dažus dažādus iepakojumus un pielāgotu attīstību, pamatojoties uz to, ko meklējat. Viņu citi tīmekļa attīstības pakalpojumi ietver tīmekļa izstrādi, lietojumprogrammu izstrādi, biznesa lietojumprogrammas un e-komercijas un e-biznesa risinājumus. Viņi arī piedāvā mobilo lietotņu izstrādi jūsu biznesa vajadzībām. Citas funkcijas ietver zīmola veidošanu, interneta mārketingu, SEO un SMM pakalpojumus.

Papildus tīmekļa attīstības funkcijām viņi piedāvā arī vairākas tīmekļa mitināšanas iespējas. Viņi piedāvā īpašus un virtuālus privātus serverus, kā arī tālākpārdevēja, mākoņa un koplietošanas mitināšanas iespējas. Visas mitināšanas opcijas var atbalstīt vairākus dažādus programmatūras pakalpojumus, ieskaitot Windows, Linux un WordPress un pielāgojamas vadības paneļa opcijas. Papildus visiem šiem pakalpojumiem, viņiem ir arī domēna pārsūtīšana un reģistrācija, uzņēmumu mitināšanas iespējas un iegādājami SSL sertifikāti.

Atbalsts

Daudzi veidi, kā sazināties ar viņiem, lai saņemtu atbalstu

Tāds starptautisks uzņēmums kā BrainPulse piedāvā atbalstu 24/7/365. Pirmoreiz atverot vietni, uznirstošajā logā parādās zvanu dublējumi, kas vajadzības gadījumā garantēti 5 minūtēs. Turklāt viņiem ir pieejams tiešsaistes tērzēšanas atbalsts, izmantojot Skype, Google Talk un MSN tērzēšanu. Piesakoties savu biedru zonā, jūs varat atvērt atbalsta biļetes, piekļūt konta informācijai un statusam un vajadzības gadījumā jaunināt plānus. Viņi arī piedāvā atbalstu pa tālruni un e-pastu atkarībā no tā, kā vēlaties saņemt atbalstu. Viņi, šķiet, ir ļoti koncentrējušies uz klientu apkalpošanu un piedāvā daudzas iespējas, kā panākt jūsu problēmu risināšanu.

Cenu noteikšana

Pieejama tīmekļa mitināšana

BrainPulse apgalvo, ka viņiem ir pieejami hostinga pakalpojumi par pieņemamu cenu, un, konvertējot tos ASV dolāros, to cenas to noteikti atspoguļo. Viņu atvēlēto serveru cena bija USD 114 gadā un vairāk, ar dalīto hostingu sākot no USD 18 gadā Linux un ap USD 20 operētājsistēmai Windows. Ar visiem pieejamajiem iepakojumiem un papildu iespējām šī noteikti ir gudra izvēle jūsu mitināšanas vajadzībām. Ja jums kādreiz nepieciešami vairāk pakalpojumu, piemēram, tīmekļa dizains vai firmas zīmola veidošana, šīs iespējas ir pieejamas viņu klientu portālā. Turklāt viņi piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju un lielisku atbalsta tehniķu tīklu gadījumā, ja jums jebkurā laikā rodas kādas vajadzības.

Kopsavilkums

Lielisks hostings ar lielisku servisu

BrainPulse papildus tīmekļa mitināšanas, domēna un servera iespējām piedāvā arī vairākus dažādus IT pakalpojumus. Viņi ir vispusīgs IT uzņēmums, kura klientiem ir pieejami dizaina pakalpojumi, SEO pakalpojumi un attīstības iespējas. Viņi piedāvā augsta līmeņa klientu apkalpošanu papildus 99,99% uptime ar drošību un uzticamību jūsu mitināšanas vajadzībām.

Plusi:

  • 99,99% Uptime garantija
  • 24/7/365 uz vietas atbalstu
  • Vairāki veidi, kā sazināties ar atbalsta dienestu
  • Papildu pakalpojumi ārpus mitināšanas

Mīnusi:

  • Serveri atrodas Indijā
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me