Bravenet atsauksmes un ekspertu viedoklis

Pārskats

Viens plāns, viena cena, viens lielisks mitināšanas risinājums

Bravenet ir diezgan plaši pazīstams uzņēmums, kas darbojas jau labu laiku, un tam ir izdevies kļūt par galveno spēlētāju hostinga pasaulē. Piedāvātā lētākā plāna cena ir 8,25 USD, un, lai arī tas šķiet dārgs, plāna sniegtās iespējas ir diezgan satriecošas. Ja meklējat budžeta mitināšanu, to šeit neatradīsit, bet, ja nopietni domājat par savu vietņu nākotni, tad neierobežots mitināšana, atbalsts un papildu pakalpojumi noteikti ir jūsu laika vērts..


Kāpēc izvēlēties Bravenet hostingu?

 • Viena cena, viens plāns
 • Neierobežotas iespējas
 • Droša un uzticama
 • Lietotājam draudzīgas un labas atbalsta iespējas

Vēlaties uzzināt, vai Bravenet hostings ir piemērots tieši jums?

Pārbaudīsim to.

Uzticamība

Droša un izturīga, taču varētu piedāvāt vairāk laika pavadīšanas statistiku

Grūti atrast statistiku un sīkāku informāciju par Bravenet uzticamību un darbības laiku, taču mēs zinām, ka jūsu vietne tiek veidota katru dienu un pēc tam tiek saglabāta bezsaistē. Lielākā Bravenet servisa pārskatu daļa norāda uz labu darba laiku un drošiem serveriem, kas tiek parādīts, jo viņi apgalvo, ka tiem ir spēcīgs atdalītājs un savienojuma uzraudzība. Pievienojiet tam UPS un ģeneratora enerģijas rezerves un jūs esat drošs kā mājas.

Iespējas

Neierobežots plāns ar lieliskiem hostinga rīkiem

Ar Bravenet mitināšanas plānu notiek daudz neierobežotu sarunu, kas var nozīmēt tikai labu. Par USD 8,95 mēnesī jūs varat pievienot neierobežotas vietnes vienā plānā un gūt labumu no ne tikai neierobežotiem e-pasta kontiem, bet arī ar neierobežotu krātuvi un joslas platumu, kā arī.

Analytics, aizsardzība pret surogātpastu un vīrusiem un piekļuve daudziem tīmekļa pārziņa rīkiem ir tikai dažas no citām priekšrocībām, kas saistītas ar jūsu mitināšanu Bravenet.

Atbalsts

Specializēts atbalsta centrs, taču trūkst tālruņa numura

Bravenet vietnē ir īpaša atbalsta sadaļa, kurā sākumā šķiet daudz informācijas, kategoriju un saišu uz daudzām dažādām vietām. Diemžēl vietnē nav tieša tērzēšanas, e-pasta un tālruņu numuru, kas ir kauns par pakalpojumu, kas, šķiet, piedāvā visu.

Tas, ko jūs iegūstat, ir wiki dokumentu sadaļa, dalībnieku forums un biļešu atbalsta zona. Šķiet, ka viņi ir vairāk ieinteresēti, lai jūs nodrošinātu savu problēmu, iesniedzot veidlapu, lai viņi ar jums sazinātos.

 • Wiki dokumenti
 • Zināšanu pamats
 • Biļešu sistēma
 • Nav tiešraides
 • Netika minēta neviena atbalsta komandas atrašanās vieta
 • Nav tieša e-pasta
 • Nav tālruņa numura

Cenu noteikšana

Viena cena ar atlaidēm uz noteikumiem

Bravenet hostingam ir tikai viena cena, nav jocīgi, nav sajaukšanas, tikai viena cena ar atlaidēm, cik ilgi jūs apņematies. Piemēram, jūs maksājat 8,95 USD par ikmēneša mainīgo līgumu, bet, ja jums būtu jāmaksā katru gadu, jūs samaksāsit tikai USD 99, un divus gadus cena būtu USD 179.

Cena piedāvā izdevīgu cenas un vērtības attiecību, jo funkcijas un rīki, kas nāk ar šo Bravenet plānu, ir noderīgi un ļoti nepieciešami veiksmīgai vietnei..

Lietotāju draudzīgs

Patīkama pieredze ar daudzām, ko piedāvāt

Pati vietne ir ļoti stilīga un izkārtota tādā veidā, kas palīdzēs jums orientēties nepieciešamajās teritorijās. Vienīgā problēma ir tā, ka par Bravenet piedāvāto mitināšanu netiek sniegta daudz informācijas, ja vien jūs nepierakstāties uz bezmaksas kontu – tā ir lieliska stratēģija, lai savāktu savu informāciju neatkarīgi no tā, vai plānojat apmaksātu mitināšanas plānu..

Izmantojot FTP piekļuvi, vietņu veidotājs, kas palīdzēs jums izveidot uzņēmuma vietni no zemes uz augšu, kā arī CMS sistēmu, un jums ir izmantojamība uz plaukstas..

Kopsavilkums

Saimnieks ar vienu plānu un vienu izcilu cenu

Mani ļoti iespaido Bravenet, izņemot dažus trūkumus atbalsta nodaļā, un tie piedāvā fantastisku produktu par fantastisku cenu. Nav sajaukšanas par to, kurš plāns ir labāks vai kāda cena jums ir piemērota, jo tas ir viens plāns visiem.

Neierobežotās iespēju iespējas, uzticamība un lietojamība pārsniedz vidējo, kas padara Bravenet par vilinošu iespēju maziem uzņēmumiem un privātpersonām. Ja jūs meklējat budžeta līmeņa vai uzņēmuma līmeņa mitināšanu, vislabāk iepirkties citur, taču visiem pārējiem Bravenet piedāvā labu alternatīvu..

Plusi

 • Viens plāns par vienu lielisku cenu
 • Drošie un uzraudzītie serveri
 • Neierobežotas iespējas
 • Rīki un funkcijas ir ārkārtas

Mīnusi

 • Atbalstam trūkst būtiskas kontaktinformācijas
 • Sīkāka informācija par darbspējas laiku un statistiku
 • Nav laba uzņēmuma lieluma uzņēmumiem
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me