CityWideHost lietotāju atsauksmes

Ekspertu pārskats

Tīmekļa mitināšana ir izdarīta pareizi

City Wide Host ir Phoenix, Arizonas uzņēmums kopš 2005. gada, un tā mērķis ir nodrošināt “vieglus un pieejamus tīmekļa mitināšanas risinājumus ar Webmaster pakalpojumiem un atbalstu” maziem uzņēmumiem, kuriem ir tīmekļa vietne, bet, iespējams, nav resursu, ko veltīt uzturēšanai un attīstīšanai viņu pašu vietne. Ar mērķi padarīt katru klientu pilnīgi apmierinātu un unikālu, City Wide Host veicina viņu augsto apņemšanos apmierināt klientu vajadzības..


Laiks & Uzticamība

Nav pieejama maza informācija

Es biju mazliet noraizējies, kad apmeklēju vietni, un neredzēju nekādas darbspējas garantijas vai informāciju par datu centra, kuru pārvalda City Wide Host, vai tā partneriem. Trūka arī klientu atsauksmes, kuras es vienmēr ņemu kopā ar sāls graudu gandrīz jebkuram biznesam, taču atsauksmes var piedāvāt izpratni par to, kāds ir uzņēmuma darījums ar.

Iespējas

Jauka mitināšana ar daudzām iespējām

Uzņēmums piedāvā parasto cenu: tīmekļa mitināšana, VPS, īpaši serveri un tālākpārdošana. City Wide Host izceļas ar to, ka viņi uzsver, ka viņu bizness palīdz klientiem attīstīt biznesu, un tas ne vienmēr notiek citās hostinga vietnēs..

Uzņēmums piedāvā tīmekļa izstrādes un tīmekļa pārziņa pakalpojumus; produktus, kas, šķiet loģiski, tiek piedāvāti līdztekus mitināšanas risinājumiem, bet esmu ievērojis, ka vairums vietņu interesējas tikai par mitināšanu. City Wide Host, šķiet, ir identificējis nišu, kas daudziem klientiem būtu jāatrod pievilcīga, – spēja izveidot “vienas pieturas aģentūru” visām viņu tīmekļa vajadzībām; viņu mājas lapā teikts: ja klients nav apmierināts, viņš “ēd peli”!

Tiek piedāvāts viens pakalpojums, ko es vēl nebiju redzējis tīmekļa mitināšanas vietnē: telefonijas pakalpojumi. VOIP un PBX vadība, lai sniegtu balss risinājumus organizācijām, kurām nepieciešama palīdzība ar VOIP vai PBX atbalstu. City Wide Host uzskaita partnerību ar vairākiem aparatūras / programmatūras pārdevējiem attiecībā uz šiem priekšmetiem.

Atbalsts

Ārpakalpojumu tehnoloģiju atbalsts

Tiek uzskaitīts, ka klientu atbalstu nodrošina uzņēmums ar nosaukumu “Bobcares”. Lai gan tas var ļaut City Wide Host koncentrēties uz savu pamatdarbību, trešās puses pakalpojumu sniedzējiem dažkārt ir ierobežotas iespējas, nav norādīts, vai atbalsts tiek sniegts uz vietas (vai ir paredzēts nodrošināt fizisku atiestatīšanu speciālai mitināšanai). Tomēr atbalsta lapā ir norādīts biļešu pārdošanas portāls, saite pa tālruni, bieži uzdotie jautājumi un konsultācijas.

Cenu noteikšana

Ļoti pieņemamas cenas

City Wide Host noteikti cenšas panākt, lai klientu izdevumi būtu minimāli, un viņu zemākā ietilpības pakete ir tikai 49,95 USD gadā. Šajā paketē ietilpst 50 MB tīmekļa vietas, 5 GB ikmēneša pārsūtīšanas, 1000 e-pasta kontu, iespēja būt trīs papilddomēnu, FTP, klientu kļūdu lapas un daudzas citas funkcijas, kuras ne vienmēr ir pieejamas par šo cenu. Jāatzīmē, ka visi pakalpojumi ir iekļauti visās paketēs, sākot no sākuma līmeņa un beidzot ar “Xtreme” paketi, kas tiek piedāvāta par USD 189,00 gadā ar vairāk kvotu, piemēram, krātuvi, joslas platumu utt., Palielinoties cenai..

Tālākpārdevēju hostings sākas no 199 USD USD gadā ar sākuma līmeņa paketi, kas satur 1 GB tīmekļa vietas un 35 GB ikmēneša pārskaitījumu, ar ietilpību palielinot līdz 5 GB tīmekļa vietas un 100 GB ikmēneša pārskaitījumu uz “Xtreme” tālākpārdevēja paketi 599,50 USD vērtībā. gadā.

VPS mitināšanas cenas svārstās no USD 25,95 līdz USD 88,50 mēnesī ar visu kontu iestatīšanas maksu USD 25,00. RAM, diska vieta un citas funkcijas, šķiet, ir bagātīgas. Cenas atsevišķiem serveriem nav norādītas, bet drīzāk norāda klientu uz kontakta numuru. Lai gan šī procedūra dažiem var būt nepievilcīga, šķiet saprātīgi spēt City City Host iepazīstināt ar jūsu precīziem standartiem un vajadzībām, ja šis pakalpojums ir nepieciešams.

PBX pakalpojumi tiek piedāvāti par cenu 65,00 USD stundā.

Kopsavilkums

Lieliska iespēja jūsu mitināšanai

City Wide Host šķietami būtu cienījams bizness, kas klientiem piedāvā elastību, servisu un ekonomiski pievilcīgus risinājumus, īpaši tiem, kuriem nepieciešama palīdzība savas vietnes veidošanā vai kuriem ir jāpārņem visa atbildība, vienlaikus visu savu biznesu uzturot vienā uzņēmumā..

Plusi:

  • Saprātīgas cenas
  • Tīmekļa pārzinis & pieejami attīstības pakalpojumi

Mīnusi:

  • Nav darbspējas garantiju
  • Ārpakalpojumu atbalsts
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me