Cloudieweb atsauksmes un ekspertu atzinums

Ekspertu pārskats

Pieejams hostings ASV

CloudieWeb.com ir tīmekļa mitināšana, kas darbojas kopš 2014. gada. Tie piedāvā dažādus tīmekļa mitināšanas risinājumus lieliem un maziem uzņēmumiem. Viņu misija ir piedāvāt hostinga plānus par zemām cenām, vienlaikus nodrošinot augstas kvalitātes pakalpojumus. CloudieWeb.com mitināšanas centrs atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs, un modernākais Tier 4 datu centrs atrodas Ņujorkā.


Laiks & Uzticamība

Kvalitātes datu centrs ar garantiju par 99,9% Uptime

Izmantojot CloudieWeb.com, jūs saņemat 24/7 365 atbalstu un 99,9% uptime. Katrs plāns nāk ar īpaši ātru savienojamību un uzticamu Tier 4 tīklu. Viņu centrālā stacija atrodas kontrolētā drošā vidē, kurā tiek izmantota pilna videonovērošana un apsardze. CloudieWeb.com ir atbalsta zona, kurā varat izlasīt viņu jaunākos rakstus un FAQ. Viņiem ir zināšanu bāze, kas pilna ar resursiem un noderīgiem rīkiem, kas palīdzēs novērst problēmas. Varat arī pārbaudīt tīkla statusu un atvērt biļeti, lai runātu ar aktīvo pārstāvi. Viņu vidējais reakcijas laiks ir apmēram 1 stunda.

Iespējas

Daudz kvalitātes īpašību

CloudieWeb.com ir tīkls, kas ir viegli pielāgojams un paredzēts jums. Viņiem ir uzticami un stabili SSD mākoņa serveri. Viņi piedāvā hostinga plānus, tālākpārdevēju hostingu un VPS hostinga plānus. Viņiem ir pamata mitināšanas plāni un Linux un Windows platformas serveri. CloudieWeb.com ir četri dažādi hostinga plāni, no kuriem izvēlēties, kas var palīdzēt pielāgot jebkura lieluma vietni un biznesu. Visi četri plāni atšķiras pēc funkcijām un vietas. Jūs varat izvēlēties no vara, sudraba, zelta un platīna plāniem. SSD krātuve svārstās no 5GB SSD-50GB SSD. Mēneša joslas platums svārstās no 100 GB – neierobežots. Visiem plāniem ir neierobežots e-pasts, apakšdomēni, ikdienas dublējumi un daudz kas cits. Ja jums ir nepieciešams domēns, domēnus varat reģistrēt arī caur Cloudieweb.com. Viņiem ir populāri paplašinājumi, piemēram, .com, .net un .info. Vēl viena lieliska iezīme par Cloudieweb.com ir viņu Linux un Windows mitināšana. Visiem mākoņa serveriem ir X joslas platums, savienojums, Ram un frekvence. Jūs varat izvēlēties no 6 dažādiem plāniem no Starter līdz Supernova. Visu plānu diapazons ir pārsūtīšana un kodols. Izmantojot Cloudieweb.com, jūs iegūstat pilnīgu izolāciju, izmantojot hipervizoru virtuālos serverus, augstākā līmeņa Intel serverus ar vairāk nekā 96 GB RAM vienā mezglā ar lielu darbības laiku un ātrgaitas savienojumiem..

Atbalsts

Ātrā atbalsta reakcijas laiki

Vairākos veidos jūs varat sazināties ar CloudieWeb.com pārstāvi. Ja jums nepieciešama tieša palīdzība, jūs varat sazināties ar bezmaksas operatoru. Viņiem ir dzīvi operatori, kas pieejami no 9-5 CST. Varat arī tērzēt ar reālu pārstāvi, izmantojot viņu tiešraides tērzēšanas pogu viņu vietnē. Ja nevarat sasniegt tiešo pārstāvi, varat arī atvērt atbalsta biļeti un palūgt kādu no viņu tehniskā atbalsta komandas. Viņu vidējais reakcijas laiks ir 1 stunda.

Cenu noteikšana

Daudzveidīgas cenu iespējas

CloudieWeb.com ir pieejami hostinga plāni, kā arī dārgi serveru plāni. Sad disku izmantošana aizņem daudz vietas un savienojamības, kas palielina katra plāna vērtību. Cenas mainās atkarībā no tā, kuru hostinga plānu vai paketi izvēlaties. Par hostinga plāniem tiek iekasēta maksa mēnesī. Koplietojamais hostings svārstās no USD 2,00 līdz USD 8,00 mēnesī. Viņu VPS plāni svārstās no USD 5,00 līdz USD 160,00. Viņu centrālais procesors svārstās no 1x 3.3GHz-8x 3.3GHz, un tos var darbināt Linux un Windows serveros.

Kopsavilkums

Kopumā labas kvalitātes mitināšanas pakalpojumu sniedzējs

CloudieWeb.com ir vairākas funkcijas un papildu iespējas, kas viņu hostinga uzņēmumu padara par nozares līderi. Tie nodrošina izcilu klientu apkalpošanas līmeni un augstas kvalitātes mitināšanas produktus un risinājumus. Viņu pakalpojumi ir konkurētspējīgi, kā arī garantijas un hostinga nosacījumi. Viņi nepiedāvā īpašus serverus vai mākoņu mitināšanu, kas var būt problēma, ja jūsu bizness dod priekšroku mākoņa balstītam mitināšanas risinājumam. Cloudieweb.com ir pazīstams ar piecu zvaigžņu atbalstu, funkcijām un uzticamību. Viņu cenas ir nedaudz dārgas, salīdzinot ar citiem galvenajiem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, taču to piedāvāto funkciju skaits un izcils klientu atbalsts pārsniedz šo vienu cenu. Plusi:

  • 99,9% Uptime
  • Labas cenu iespējas
  • Tehniskais atbalsts 24 stundas diennaktī

Mīnusi:

  • Nav īpašu serveru
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me