Crystone atsauksmes un ekspertu atzinums

Pārskats

Labākais atbalsts, ko varat saņemt. Lielisks saimnieks, izdevīgas cenas.

Crystone tīmekļa mitināšana nav pazīstams mājsaimniecības nosaukums, taču visā pasaulē tā mitina vairāk nekā 700 000 vietņu. Par USD 3,96 mēnesī jūs varat gūt labumu no neierobežotas tīmekļa vietas, trafika, e-pasta kontiem un godalgotā atbalsta.


Hostinga klāstā jūs varat izvēlēties no mākoņa mitināšanas risinājumiem, veltītiem serveriem un VPS iestatījumiem. Jo ilgāk varat apņemties plānot, jo vairāk naudas jūs varat ietaupīt katru mēnesi.

Kāpēc izvēlēties Crystone hostingu?

 • Ciets un drošs datu centrs
 • Labas cenas ar gada atlaidēm
 • Attālās administrācijas atbalsts
 • Komplektā ar funkcijām un rīkiem

Vēlaties uzzināt, vai Krištons Hostings ir piemērots tieši jums?

Pārbaudīsim to.

Uzticamība

Ciets, uzticams un spēcīgs datu centrs

Crystone apgalvo, ka Stokholmā atrodas modernākais datu centrs, kurā atrodas aptuveni 1200 serveri. Izmantojot pilnīgi liekos barošanas avotus, augstsprieguma gredzenu ar savu apakšstaciju un jaudīgu tīklu, jūs zināt, ka atrodaties drošās rokās.

Monitorings Crystone notiek regulāri, un viņi piedāvā īpašu 24 stundu uzraudzības sistēmu un uzraudzības sistēmu. Ja kādreiz rodas kāda sistēmas kļūme vai rodas darbības traucējumi, tehniķi arī ir dežurēti 24 stundas diennaktī, lai novērstu problēmu vismaz 1 stundas laikā. Nav slikti eh?

Iespējas

Daudzas neierobežotas iespējas jūs nest

Crystone Hosting piedāvāto iespēju ir daudz, un tās piedāvā risinājumus mazām un lielām organizācijām. Piedāvātais zemākais plāns nodrošina neierobežotu vietu diskā, joslas platumu, e-pasta kontu un MYSQL datu bāzes, lai jūs varētu redzēt, kurp es došos…

PRO plānam, izmantojot dalītās mitināšanas opciju, jūs iegūstat neierobežotus apakšdomēnus, FTP kontus, vietnes veidotāju, 52 skriptus un daudz, lai sāktu savas vietnes mārketingu meklētājprogrammās..

Atbalsts

Katrs atbalsta kanāla plus attālais administrators

Crystone ir 3 galvenie biroji Zviedrijā, Lielbritānijā un ASV. Visi biroji nodrošina faksa un tālruņa numuru, kā arī adreses datus. Ja jūs meklējat citas atbalsta iespējas, tad Crystone diezgan daudz atzīmē visus iespējamos atbalsta un saziņas variantus, par kuriem jūs varat padomāt.

Viņiem ir lietotājam draudzīga atbalsta sadaļa, kurā varat lasīt FAQ, iesniegt biļetes vai tērzēt tiešraidē. Tehniķi visu diennakti ir viegli pieejami, lai atbildētu uz visiem jūsu jautājumiem, un viņi ir arī Twitter, Facebook un Linkedin, ja vēlaties izvēlēties sociālo mediju ceļu, lai sazinātos..

Labākā atbalsta daļa ir tā, ka viņi piedāvā attālo administrēšanu, lai atbalsta darbinieki varētu kontrolēt jūsu datoru.

 • 24/7 atbalsts
 • Tiešraides Čats
 • Zināšanu pamats
 • Biļešu sistēma
 • Video konsultācijas
 • Tālvadības administrators
 • BUJ
 • Sociālo mediju kanāli

Cenu noteikšana

Cenu plāns maziem un lieliem uzņēmumiem

Atkarībā no tā, ko meklējat, galu galā kontrolēsit maksājamo cenu. Par mini tīmekļa mitināšanas plānu jūs varat iegūt zemu USD 3,96 mēnesī, kad dodaties uz 3 gadu līgumu, vai USD 5,56 mēnesī, ja jūs briest par gada opciju. Visiem plāniem minimālais laikposms ir 1 gads.

Lielākā summa, ko jūs maksājat par koplietojamo mitināšanas plānu, ir £ 11,96 mēnesī, kas ir viena gada plāns saskaņā ar Pro plānu. VPS serveru cenas svārstās no USD 29,99 līdz USD 89,99, savukārt visdārgākās paketes ietilpst speciālajā serveru sadaļā, kur jūs varat sagaidīt, ka maksāsiet USD 500 mēnesī par augstākā līmeņa plānu..

Katram plānam ir 45 dienu naudas atdošanas garantija.

Lietotāju draudzīgs

Prieks lietot un pārvietoties

Crystone vietne ir diezgan labi parādīta visā godīgumā un piedāvā lietotājam patīkamu pieredzi, meklējot, kādus produktus viņi vēlas. Dažos tīmekļa mitināšanas risinājumos ir grūti ieviest vairākus mitināšanas risinājumus, plānus un pēc tam daudzpakāpju cenu iekavas, nejaucot lietotāju. Crystone to dara viegli, un jūs neatradīsit sevi pazust vietnē.

Vienīgais trūkums ir tas, ka šeit nav pieejams CPanel, tāpēc, ja tas jums ir nepieciešams, ieteicams meklēt citur. Tiem, kas nedomā apgūt pielāgotu vadības paneli, Crystone nodrošina daudz materiālu, kas jums palīdzēs.

Kopsavilkums

Viena no labākajām mitināšanas platformām ar lielu atbalstu

Kopumā Crystone piepilda jūs ar lielu pārliecību, neatkarīgi no tā, vai tā ir 99,9% uzticamība un darbības laiks, vai arī viņu piedāvātais atbalsta pakalpojums, kas patiešām pārsniedz un pārsniedz lielāko daļu atbalsta iespēju. Tālvadības administratora vadība šeit noteikti ir unikāls pārdošanas punkts, lai zināt, ka esat drošās rokās.

Crystone piedāvātās cenas, funkcijas un rīki ir cienīgi no maziem līdz lieliem uzņēmumiem, ar nepieciešamiem vienkāršiem veidiem, kā palielināt.

Plusi

 • 99,9% Uptime
 • Rentabla ar atlaidēm ikgadējiem pirkumiem
 • Neierobežotas iespējas un rīki
 • Attālais administrators atbalstam
 • Maza un liela auditorija
 • 45 dienu naudas atdošanas garantija

Mīnusi

 • Var būt dārgi par īpašiem plāniem
 • Nav CPanel
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me