DataPacket pārskati un ekspertu atzinums

Ekspertu pārskats

Strauji augošs hostings kopš 2004. gada

10Gbps.io darbojas kopš 2004. gada, nodrošinot klientus ar kvalitatīvu mitināšanu. Viņi sāka ļoti mazu, nomājot vietu tikai dažiem serveriem, taču šodien viņiem ir tūkstošiem serveru, kas darbojas no vairākiem datu centriem. Viņi turpina augt un paplašināties, vienlaikus koncentrējoties uz visu klientu vajadzību apmierināšanu vai pārsniegšanu.


Viena patiesi jauka lieta šajā uzņēmumā ir tā, ka viņi ir diezgan caurspīdīgi par sniegtajiem pakalpojumiem. Viņi ļauj jums uzzināt, kur atrodas viņu serveri, kādas vietas viņi drīz atver, konkrētu informāciju par viņu datu centriem un serveriem un daudz ko citu. Šī ir visa informācija, ko daudzi mitināšanas pakalpojumu sniedzēji vai nu publiski nerāda, vai arī slēpj to dažās aizmugures lapas daļās, kuras vairums cilvēku nekad neatradīs. Protams, ne visiem rūp šāda veida informācija, taču noteikti ir labi, ja tā ir pieejama.

Laiks & Uzticamība

Īpaši stabils hostings

Šis uzņēmums zina, ka viņi piedāvā augstas klases hostinga pieredzi klientiem, kuri pieprasa labāko, un viņi lieliski strādā, lai apmierinātu šīs vajadzības. Es neredzēju nevienu uptime garantijas veidu, bet tas nav īsti svarīgi. Viņiem ir ārkārtīgi stabili tīkla savienojumi, kas ir pareizi konfigurēti un vienmēr tiek uzraudzīti. Viņu visos serveros ir arī ļoti augstas klases aparatūra, kas palīdz novērst nevēlamus pārtraukumus.

Iespējas

Īpaši ātrs datu savienojums

Visnozīmīgākā šī uzņēmuma piedāvātā funkcija, ko neredzat lielākajā daļā hostinga pakalpojumu sniedzēju, ir tā, ka varat izvēlēties nepieciešamo savienojuma ātrumu. Katram serverim jūs varat izvēlēties, lai tam būtu paredzēts tīkla ports, kas ir 1 Gbps, 2 Gbps, 5 Gbps vai 10 Gbps. Viņi pat piedāvā 100 gbps tīkla portus dažiem serveriem. Šīs ir īpašas pieslēgvietas, kas nozīmē, ka jūs šo joslas platumu nedalīsit nevienam citam klientam. Neatkarīgi no tā, vai tas jums ir nepieciešams ārkārtīgi ātrai vietnes ielādei vai tāpēc, ka vietnei ir nepieciešams daudz joslas platuma, tās var izpildīt jūsu vajadzības.

Šis uzņēmums piedāvā tikai veltītus serverus, taču jūs tos varat pielāgot dažādos veidos. Tikai ar dažiem klikšķiem jūs varat rediģēt operatīvās atmiņas apjomu no 16 līdz 96 GB vai diska vietas daudzumu un veidu. Ja vēlaties dubultus cietvielu diskus, tas ir iespējams. Ja vēlaties, varat izvēlēties arī divkāršus vai četrkāršus SATA diskus. Viņi tiešām visu padara diezgan viegli visiem. Ja jums rodas grūtības izvēloties, kurš serveris būs piemērots jūsu vajadzībām, vienkārši sazinieties ar viņu pārdošanas komandu, un viņi jums palīdzēs visu procesu.

Vēl viens svarīgs pakalpojums, ko jūs iegūsit, ir viņu DDoS aizsardzība. Nepārtraukto hakeru un citu tiešsaistes noziedznieku draudu dēļ DDoS aizsardzība kļūst ārkārtīgi svarīga. Tas palīdzēs novērst nevēlamas datplūsmas nokļūšanu un jebkādā veidā ietekmēt jūsu vietni.

Atbalsts

Ātri & Draudzīgs atbalsts

Tehniskā atbalsta komandas ir ļoti zinošas un izpalīdzīgas ar visiem iespējamiem jautājumiem. Viņi reaģē uz biļetēm un zvaniem dažu minūšu laikā un var norādīt jūs pareizajā virzienā vai novērst jebkuru radušos problēmu. Viņu vietnē ir sniegta laba informācija par to, kā viss darbojas, lai gan būtu labāk, ja viņiem būtu visaptveroša zināšanu bāze vai FAQ, lai lietotājiem sniegtu papildu informāciju, kad viņiem tā nepieciešama.

Cenu noteikšana

Maksājot prēmiju par premium hostingu

Teiksim tieši priekšā, ka šī nav mitināšanas kompānija kādam, kurš tikai vēlas izveidot emuāru vai maza biznesa lapu. Šis mitināšanas uzņēmums ir paredzēts augstākās klases vietnēm, kas nodrošina lielu trafiku, tāpēc jūs maksāsit prēmiju. Varat izvēlēties cenu likmi, pamatojoties uz katru mēnesi izmantojot līdz 100 TB joslas platuma, līdz 300 TB joslas platuma vai neapmērīta joslas platuma. Vienam no viņu “zemākā” gala serveriem (kuram ir Intel Quad Core Xeon E3-1230 centrālais procesors, 16 giga RAM, duālie SSD un 10 Gbps) jums maksās 490 USD mēnesī par 100TB, 870 USD mēnesī par 300 TB un 2150 USD par vienu. mēnesī par neierobežotu joslas platumu.

Kā redzat, šīs cenas ir ļoti augstas, salīdzinot ar to, ko ar citiem uzņēmumiem varat iegūt vienkāršu veltītu serveri. Jūs tiešām maksājat par ātrgaitas savienojumiem un iespēju apstrādāt gandrīz jebkuru trafika daudzumu. Protams, jūs maksājat arī par lielisku lietotāju pieredzi.

Lietotāju draudzīgs

Ļoti draudzīgs hostinga uzņēmums

Komanda ar 10Gbps ir ļoti draudzīga un ar to ir viegli strādāt. Viņi sniegs labu informāciju, ja rodas jautājumi par to, kurš hostinga serveris jums ir nepieciešams jūsu vietnei. Kad esat pierakstījies, tie ir pieejami, lai palīdzētu jums ar visiem jautājumiem vai jautājumiem, kas jums rodas. Viņu vietni ir ļoti viegli izmantot, lai saprastu arī to, kas ir ļoti svarīgi, izvēloties augstākās klases hostinga risinājumu, piemēram, šo.

Kopsavilkums

Viens no labākajiem augstas klases hostinga pakalpojumu sniedzējiem

Ja jums ir nepieciešams augstākās klases hostinga risinājums, tas noteikti ir viens no labākajiem uzņēmumiem, kas jāņem vērā. Tās ir dārgas, bet, kad jums būs nepieciešams vislabākais, jums par to būs jāmaksā. Viņi var rīkoties ar gandrīz jebkura lieluma vai veida vietni un sadarbosies ar jums, lai nodrošinātu, ka saņemat tieši to, kas jums nepieciešams.

Plusi:

  • Ļoti ātrs hostings
  • Ļoti jauka aparatūra
  • Lielisks klientu serviss

Mīnusi:

  • Nav koplietošanas vai VPS mitināšanas
  • Cenas ir augstas
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me