Doteasy atsauksmes un ekspertu viedoklis

Pārskats

Pamatfunkciju komplekts & Pielāgoti jauninājumi

DotEasy nodrošina diezgan pieņemamu veidu, kā iegūt jūsu vietni mitinātājā, piedāvājot pamata funkciju kopu, kā arī iespēju jaunināt uz atsevišķām funkcijām par papildu ikmēneša maksu. Neskatoties uz papildu izmaksām, kas saistītas ar parastajām jaunināšanas izmaksām, pakalpojums līdzsvaro sevi ar labu klientu apkalpošanas atbalstu un ērti lietojamu vietņu veidotāju iesācējiem, kuri meklē vienkāršu vietnes izveidošanas veidu..


Kāpēc izvēlēties DotEasy hostingu?

 • Uzlabotas DNS vadīklas
 • BEZMAKSAS vietņu datu migrācija
 • Pieejama hostings
 • 30 dienu naudas atdošanas garantija

Vēlaties uzzināt, vai DotEasyHosting ir piemērots tieši jums?

Uzticamība

Spēcīga sistēma tiek nodrošināta ar naudas atdošanas garantiju

Vietnē netiek piedāvāta daudz informācijas par tās uzticamības pakāpi, nav datu par datu centriem par to, kas viņiem ir izveidojies, ja serverim vajadzētu sabojāt. Nav arī informācijas par darbības laiku. Tas nebūt nav slikta lieta, tomēr, protams, tas palielinātu pārliecību, lai varētu lasīt par uzticamību, taču no tiešsaistes pārskatiem es redzu, ka darbspējas un uzticamības ziņā nav daudz problēmu. DotEasy saviem klientiem arī nodrošina 30 dienu naudu atpakaļ garantiju, kas palīdz nedaudz līdzsvarot lietas.

Iespējas

Neierobežots plāns piedāvā lieliskas iespējas

Pastāv pamata plāns USD 1,95 mēnesī, kas ir ideāli piemērots personīgai iestatīšanai, bet tas, ko jūs patiešām vēlaties novērot, ir neierobežots plāns 4,95 USD mēnesī, kas ir papildināts ar funkcijām un rīkiem, kas jums noteikti ir noderīgi..

Jūs saņemsit 100 GB lielu SSD krātuvi, bezmaksas domēnu un neierobežotu krātuvi, joslas platumu, datu bāzes un e-pasta kontus tajā zemā 4,95 ASV dolāru cenā, taču varēsit izmantot arī citus bezmaksas rīkus, piemēram, tīmekļa veidotāju, CPanel un viegli izveidot forumu.

Ir pieejami pārvaldīti mitināšanas risinājumi un mākoņa mitināšanas risinājumi, kas maksā par augstāku cenu, bet piedāvā SSL sertifikātus un pilnu vietnes dublējumu.

Atbalsts

Labi atbalsta kanāli ar video pamācībām

Vietnē DotEasy ir lielisks atbalsta portāls, kas piedāvā dažādus veidus, kā jūs varat sazināties ar viņiem vai atrast atbildes uz jautājumiem. Tiešraides tērzēšana, biļešu sistēmas, tālruņa un atzvanīšanas pakalpojumi ir pieejami izmantošanai.

Viņi pat piedāvā kontaktadresi un lietu izsekošanas funkciju, kurā varat sekot līdzi visām pakalpojumu biļetēm, kuras, iespējams, esat iesniedzis. Jums ir arī zināšanu bāze un video apmācības sadaļa, no kuras jūs varat mācīties.

 • Video konsultācijas
 • Lieta izsekošana
 • Tiešraides Čats
 • Zināšanu pamats
 • Biļešu sistēma
 • Tiešraides tērzēšana nav visu diennakti
 • Nav tiešas e-pasta adreses

Cenu noteikšana

Ļoti lētas hostinga paketes ar lieliskiem rīkiem

DotEasy piedāvātās cenas parasti svārstās no lētām līdz dārgākām atkarībā no tā, kāda veida hostings jūs esat. Visam mitināšanai tiek nodrošināta 30 dienu naudas atdošanas garantija, ja jūs nedrīkstat priecāties par sniegto pakalpojumu.

Ja jūs meklējat pamata pamatlīmeni, jūs varat uzņemt sākuma plānu par 1,95 ASV dolāriem, taču tam ir ierobežotas iespējas un funkcionalitāte. Populārais plāns ir 4,95 USD, kas ir neierobežota dalīta hostinga iespēja, un tam vajadzētu būt piemērotam lielākajai daļai mazo un vidējo uzņēmumu.

Lielākiem plāniem jūs skatāt plānus, sākot no 29 USD līdz 39 USD, bet 39 USD plāns ir mākonis, kas ir saprātīga cena šāda veida risinājumiem..

Lietotāju draudzīgs

CPanel nāk ar katru mitināšanas plānu

Ikviens vēlas vadības paneli, kuru viņi vai nu zina, vai arī to var viegli paņemt, ja viņi nekad iepriekš to nav izmantojuši. Ar CPanel jūs atrodaties lieliskās rokās, jo tas tiek piedāvāts 90% no tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem, un tas ir pilns ar noderīgiem rīkiem un funkcijām, lai maksimāli izmantotu jūsu vietni un mitināšanas risinājumu..

Ja jūs nekad neesat izmantojis CPanel, neuztraucieties, jo tas ir ļoti lietotājam draudzīgs un dažu minūšu laikā tajā var pārvietoties, lai jūs ātri uzzinātu, kur atrodas katrs rīks..

Pati DotEasy vietne nav pārāk slikta un piedāvā labu navigāciju un funkcionalitāti, taču apgabalos tā var kļūt nedaudz mulsinoša, un, mēģinot atrast konkrētu mitināšanas opciju, jūs varat pazust..

Kopsavilkums

Spēcīgs hostinga pakalpojums ar daudzām iespējām, no kurām izvēlēties

Kopumā DotEasy piedāvātais pakalpojums ir labs, un cenas ir ļoti līdzīgas tam, ko jūs varētu gaidīt no mitināšanas uzņēmuma. Daļa informācijas ir neskaidra, bet dažās trūkst, tāpēc mēs patiesībā nevaram sniegt precīzu informāciju par resursdatora uzticamību..

Atbalsta iespējas ir lieliskas, tām trūkst tikai sociālās palīdzības, un tās ir ļoti draudzīgas lietotājam.

Plusi

 • Labas cenas
 • Cieta atbalsta zona
 • 30 dienu naudas atdošanas garantija
 • CPanel

Mīnusi

 • Neskaidrs par uzticamību un darbības laiku
 • Pamatplāna funkciju trūkums
 • Nav sociālā atbalsta
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me