easyname atsauksmes un ekspertu viedoklis

Ekspertu pārskats

Hostings & Web pakalpojumi visiem

Easy Name piedāvā gandrīz jebkuru pakalpojumu, kas jums varētu būt nepieciešams tīmekļa vietnes darbībā. Tas ietver tīmekļa mitināšanu, domēna vārda reģistrāciju, servera atbalstu, stratēģijas palīdzību, vietņu izveides rīkus un daudz ko citu. Viņi darbojas kopš 2005. gada, nodrošinot kvalitatīvus hostinga pakalpojumus. Tie ir vērsti uz dalītu mitināšanu, tāpēc, ja jūs izmantojat ļoti lielu vai aizņemtu vietni, tā, iespējams, nespēs apmierināt jūsu vajadzības. Tomēr lielākajai daļai sākuma līmeņa vietņu šī ir ļoti jauka iespēja.


Uzņēmuma atrašanās vieta ir Vācijā, un šobrīd tas mitina vairāk nekā 600 000 domēnu. Tie ir vidēja lieluma mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, kas vēlas sekot jaunākajām tendencēm un saviem klientiem sniegt lielisku vispārējo pakalpojumu līmeni.

Laiks & Uzticamība

Nav problēmu ar Uptime

Jums nevajadzēs uztraukties, ka jūsu vietne darbosies bezsaistē vai kaut kas tamlīdzīgs. Datu centri, ko izmanto šis uzņēmums, ir vismodernākie, un viņi vienmēr strādā, lai tos atjauninātu. Viņi pārvalda trīs datu centrus, vienu Austrijā, vienu Vācijā un vienu Šveicē. Viņi arī izmanto standarta servera konfigurācijas, lai palīdzētu izvairīties no jebkāda veida pārtraukumiem vai neparedzētām darbībām. Tā kā tie patiešām piedāvā tikai dalītu mitināšanu, jūs gūsit labumu no pārbaudītām tehnoloģijām, kas ļauj šāda veida vietnēm darboties ļoti nevainojami. Aplūkojot lietotāju atsauksmes, es nevarēju atrast nevienu, kurš sūdzētos par pārmērīgu dīkstāvi. Viņiem tomēr nav nekādas izmantojamas garantijas, ko es varētu atrast, tāpēc tas ir kaut kas, kas jāapzinās.

Iespējas

Trīs galvenās hostinga paketes

Jums būs tikai trīs hostinga paketes, no kurām izvēlēties (plus tālākpārdevēja opcija). Katrā iepakojumā ir viss nepieciešamais, lai jūsu vietne darbotos pareizi. Sākuma līmeņa pakotne nāk ar 20 koncertiem diskā, pēc tam nonāk līdz 60 koncertiem un visbeidzot ir neierobežota. Viņiem visiem ir iekļautas stabilās PHP versijas, kā arī neierobežots joslas platums.

Sākotnējā hostinga paketē jums ir ierobežots tikai viens domēns, tas var sasniegt 10 un pēc tam neierobežots. Kopumā visas iespējas, kuras jums jāizvēlas, ir diezgan taisnas. Viņi skaidri meklē mērķauditoriju sākuma līmeņa tīmekļa pārziņos, kuri vēlas tikai labu vienkāršu mitināšanu bez raizēm.

Atbalsts

Lielisks atbalsts visu diennakti

Tehniskā atbalsta komanda ir gatava jums palīdzēt ar visu nepieciešamo visu diennakti. Viņi zina visu par viņu piedāvāto mitināšanu un var palīdzēt novērst problēmas servera galā vai lielāko daļu lietas, kas saistītas ar lietotāju. Viņi ātri reaģē uz biļetēm un citiem kontaktinformācijas pieprasījumiem un visu laiku spēj uzturēt jūsu vietni. Viņiem ir arī lieliska pašpalīdzības sadaļa, lai uzzinātu vairāk par mitināšanu un visu dažādo piedāvāto iespēju izmantošanu.

Cenu noteikšana

Nozares standarta cenu noteikšana

Ja jūs reģistrējaties viņu sākuma līmeņa pakotnei, tas ir tikai USD 2,70 mēnesī. Vidēja lieluma pakete ir USD 4,85 un neierobežota pakete ir USD 9,95. Tas viss ir kārtībā saskaņā ar to, ko jūs varētu atrast pie citiem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem par līdzīgiem pakalpojumiem. Viņi piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju, lai jūs varētu izmēģināt viņu pakalpojumus, neriskējot ar savu maku, kas ir lielisks pakalpojums. Fakts tomēr ir tāds, ka gandrīz visi būs apmierināti ar šo pakalpojumu, jo tas ir tikai labas kvalitātes sākuma līmeņa mitināšana.

Lietotāju draudzīgs

Ļoti ērti lietojams hostings

Būt lietotājam draudzīgam uzņēmumam ir Easy Name prioritāte. Tie ir vērsti uz to, lai palīdzētu sākuma līmeņa lietotājiem iegūt nepieciešamo pakalpojumu, un viņi tajā ir paveikuši labu darbu. Viņi skaidri saprotamās un viegli saprotamās diagrammās uzskaita visu informāciju, kas jums jāzina. Sīkāka tehniskā informācija ir atrodama vietnē, bet nav pašā sākumā, tāpēc tā nevienu nemulsīs. Kad jūs reģistrējaties viņu mitināšanai, jums būs pieejams labs vadības panelis, kas padara visu darbību pareizi diezgan vienkāršu.

Kopsavilkums

Labas kvalitātes koplietojamais hostings

Ja vēlaties dalītu mitināšanu, kas atrodas Eiropā, šī ir laba kompānija, kas jāņem vērā. Viņi darbojas biznesā diezgan ilgu laiku un ir nopelnījuši lielisku reputāciju no saviem klientiem. Jums patiks, ka varat vienkārši reģistrēties un aizmirst par to, jo tie vienmēr darbojas labi.

Plusi:

 • Viegli lietojams hostings
 • Labs Uptime
 • Taisnīgas cenas

Mīnusi:

 • Bez Uptime garantijas
 • Nav VPS vai speciāla mitināšanas
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map