EDIS pārskati un ekspertu atzinums

Ekspertu pārskats

Globālā tīmekļa mitināšana & Vairāk

EDIS atrodas Austrijā, taču tām ir datu centri un serveru iespējas daudzās pasaules valstīs. Lielākā daļa atrašanās vietu atrodas Eiropā, lai gan tām ir arī iespējas Čikāgā, ASV, Honkongā, Vina Del Mar, Čili un citās teritorijās. Tas ir lielisks veids, kā pārliecināties, vai spējat iegūt nepieciešamo mitināšanu tās auditorijas tuvumā, kuru mēģināt sasniegt. Lai atvieglotu darbu ar uzņēmumu, viņiem ir biroji Vācijā, ASV, Āzijā, Austrijā, Anglijā un Dienvidāfrikā, tāpēc jūs runājat ar kādu, kas runā jūsu valodā.


Viņi galvenokārt piedāvā tīmekļa mitināšanas pakalpojumus, lai gan viņiem ir arī surogātpasta filtrēšana, SMS piegāde, domēna vārda reģistrācija un citas aizraujošas iespējas. Šī uzņēmuma vispārējā reputācija ir diezgan augsta, ļoti maz cilvēku sūdzas par visiem jautājumiem. Viņi arī gadiem ilgi veic uzņēmējdarbību, kas nozīmē, ka viņiem ir pieredze, kas nepieciešama, lai apmierinātu klientu vajadzības.

Laiks & Uzticamība

Hostinga vēsturei ir bijusi lieliska stabilitāte

Šim uzņēmumam izmantotā aparatūra un programmatūra ir augstas kvalitātes, un tā vienmēr darbojas un darbojas. Tie darbojas no datu centriem, kuriem ir lieks enerģijas un tīkla savienojums. Turklāt bezmaksas DDoS aizsardzība, kas ir iekļauta visās mitināšanas pakotnēs, palīdzēs dramatiski samazināt vietnes pazemināšanās risku jebkura ārēja uzbrukuma dēļ. Tomēr nav skaidras piedāvātas garantijas, ka daži cilvēki uztrauksies.

Iespējas

Daudz dažādu hostinga iespēju

Hostinga iespējas šajā uzņēmumā ir diezgan dažādas. Viņi sāk ar ļoti zemu servera specifikāciju un virzās augšup no turienes, lai mēģinātu nodrošināt saviem klientiem visu nepieciešamo. Hostinga pakotnēm ir Barracuda DDoS aizsardzība, kas ir lielisks papildinājums jebkurai hostinga pakotnei. Visvienkāršākais dalītā hostinga plāns ir tikai EUR 1 mēnesī. Tas jums atvēlēs tikai 200 MB diska vietas vietnei un vēl 200 MB datu bāzei. Savādi, bet par e-pasta adresēm jūs saņemat 2000 MB, taču jums ir tikai trīs no tām.

Pārejot uz augstāku mitināšanas līmeni, jūs iegūsit papildu vietas diskā un citas funkcijas. Augstākās klases dalītā mitināšanas opcija vietnēm nodrošina tikai 75 GB diska vietas, 75 datu bāzes un 750 GB e-pasta adreses. Varat arī pāriet uz VPS risinājumiem, kas visi ir konfigurēti vēlamajās datu centra vietās. Šī ir lieliska iespēja iegūt nepieciešamo mitināšanu tur, kur jums nepieciešams, ar dažādām lieliskām funkcijām, lai nodrošinātu vietnes nevainojamu darbību.

Atbalsts

Lielisks klientu atbalsts

Lielākajai daļai cilvēku nebūs nopietnu problēmu ar šī uzņēmuma mitināšanu. Viņu mitināšana ir laba, stabila un ērti lietojama, tiklīdz jūs reģistrējaties. Ja jums rodas problēmas, viņu tehniskā atbalsta komandas labprāt palīdzēs, nodrošinot, ka jūs ātri atveraties un darbojas. Viņi savā vietnē sniedz arī diezgan daudz informācijas, lai jūs varētu uzzināt vairāk par mitināšanu un iespējamām problēmām, no kurām var izvairīties.

Cenu noteikšana

Daži hostinga pakotnes ir pārlieku dārgas

Hostinga sākums ir tikai EUR 1 mēnesī par ļoti pamata hostinga pakalpojumiem. Šis ir pienācīgs darījums tiem, kuri vēlas tikai vienkāršākās mitināšanas iespējas. Tiklīdz jūs sākat virzīties uz augstākas pakāpes pakotnēm, cenas tomēr kļūst daudz augstākas, nekā tām vajadzētu būt. Līnijas dalītā hostinga paketes augšdaļa ir 49 eiro mēnesī, kas ir pārāk dārgi gandrīz jebkura veida dalīta hostinga risinājumam. VPS iespējas vairāk atbilst nozares standartiem, taču kopumā jūs varēsit atrast citus uzņēmumus, kas piedāvā līdzīgus pakalpojumus par zemākām cenām.

Lietotāju draudzīgs

Varētu uzlabot lietotāju pieredzi

Apskatot EDIS tīmekļa vietni, ir daudz ko vēlēties. Tajos nav skaidri uzskaitīts, ko satur katrs iepakojums, un vietnē ir grūti orientēties uz nepieciešamo. Kad esat reģistrējies kontam, viņiem tomēr ir standarta mitināšanas saskarnes, kuras ir ērti lietojamas. Viņu tehniskā atbalsta un pārdošanas komandas ir arī draudzīgas un ātri atrisinās problēmas.

Kopsavilkums

Dažas nopietnas problēmas, bet galvenokārt laba hostinga pieredze

Šim mitināšanas uzņēmumam ir potenciāls nodrošināt kvalitatīvu mitināšanas pieredzi cilvēkiem visā lielākajā pasaules daļā. Viņiem ir augstas kvalitātes serveri, un viņi paveic lielisku darbu, pārliecinoties, ka tie vienmēr ir izvietoti augstas kvalitātes datu centros.

Plusi:

  • Daudz iespēju, no kurām izvēlēties
  • Vairākas ģeogrāfiskas atrašanās vietas
  • Laba klientu apkalpošana

Mīnusi:

  • Daudzi hostinga pakotnes ir pārlieku dārgas
  • Vietnē ir grūti orientēties
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me