EuroVPS pārskati un ekspertu atzinums

Ekspertu pārskats

Labi izveidots mitināšanas pakalpojumu sniedzējs

EuroVPS ir mitināšanas uzņēmums, kas atrodas Eiropā un ar vairāk nekā desmit gadu pieredzi zem viņu jostas. Viņu serveri atrodas datu centrā tieši ārpus Amsterdamas. Viņiem nepieder pats datu centrs, bet viņi vienkārši nomā vietu. Tā nebūt nav slikta lieta, un šķiet, ka viņu izvēlētais datu centrs ir diezgan progresīvs ar lieku enerģijas un tīkla savienojumu.


Uzņēmums arī lepojas ar to, ka ir diezgan nepazīstams, neskatoties uz tā ilgiem darbības gadiem. Viņi neiegulda lielus ieguldījumus reklāmās vai saistītās programmās vai citās lietās, kas viņiem maksā naudu, tā vietā tērē naudu klientu uzlabošanai. Kopumā viņiem ir jaukas dažādas hostinga iespējas, lai palīdzētu apmierināt visu klientu vajadzības.

Laiks & Uzticamība

Ļoti stabils hostings

Viņi piedāvā 100% uptime garantiju ar mitināšanu, kas acīmredzami ir diezgan iespaidīga. Ja atklājat, ka jūsu vietne ir samazinājusies tīkla savienojumu vai aparatūras problēmu dēļ, varat pieprasīt atmaksu par noteiktu laiku. Visas viņu mitināšanas paketes izmanto labas kvalitātes aparatūru, lai palīdzētu samazināt jebkādu aparatūras kļūmju risku. Turklāt glabāšanai vienmēr tiek iegūts cietvielu disks, kas vēl vairāk palīdzēs nodrošināt, ka vietne vienmēr darbojas un darbojas.

Iespējas

VPS & Vairāk

Lai gan viņu vārds nozīmētu, ka viņi ir tikai VPS mitināšanas pakalpojumu sniedzēji, viņiem faktiski ir pieejami dažādi citi pakalpojumi. Jūs varat saņemt dalītu mitināšanu, kas notiek divos līmeņos. Pirmajā ir atļauti 5 gigabaiti diska, bet otrajā – 10. Abas no tām atrodas cietvielu diskos, kas palīdzēs jūsu vietnei darboties ātri un uzticami. Atkarībā no izvēlētā komplekta jūs iegūsit vai nu 250, vai 500 joslas platuma koncertus.

Pārejot uz viņu VPS iespējām, jums būs četras izvēles iespējas. Pirmajam ir 2 GDR DDR3 operatīvās atmiņas, 1 CPU kodols, 25 GB SSD krātuve un 500 GHz joslas platuma. Jūs varat no turienes virzīties augšup līdz “XL” plānam, kas piedāvā 16 giga RAM, 8 CPU serdeņus, 250 g SSD vietas un 4 TB joslas platumu..

Visbeidzot, speciālajiem serveriem jūs varat izvēlēties no vairākām iespējām. Viņiem visiem ir Intel procesori un 10 TB joslas platuma. Atmiņa svārstās no 8 līdz 96 gig RAM. Viņiem visiem ir arī cietvielu diskdziņi visai jūsu krātuvei. Kopumā ir jauka izvēle, kas ļaus jums atrast tieši to, kas jums nepieciešams.

Atbalsts

Draudzīgais atbalsta personāls

Šī uzņēmuma atbalsta komandas ir diezgan draudzīgas un ar tām ir viegli strādāt. Viņi strādā visu diennakti, tāpēc jūs vienmēr varat iegūt visu, kas jums nepieciešams, kad tas jums nepieciešams. Viņu tīmekļa vietnē nav ļoti daudz informācijas par pašpalīdzību vai izglītību, kas rada nelielu vilšanos. Tomēr kopumā darbā ar viņu tehniskā atbalsta komandām nevajadzētu saskarties.

Cenu noteikšana

Saprātīgas cenas

Cenu punkti ir diezgan saprātīgi tam, ko jūs saņemat. Viena negatīva lieta, kas saistīta ar cenu noteikšanu ar šo uzņēmumu, ir tāda, ka par visiem koplietotajiem hostinga paketēm ir jāmaksā katru gadu. Lai gan cenas tiek uzskaitītas mēnesī, jums ir jāmaksā gads vienā reizē, kas dažiem cilvēkiem var šķist sarežģīti. Tiklīdz jūs pāriet uz VPS vai speciālajiem serveriem, jūs varat sākt maksāt katru mēnesi, lai gan gada maksājumiem joprojām ir atlaide.

Lietotāju draudzīgs

Ērti lietojami hostinga risinājumi

Vietnē ir viegli orientēties un atrast nepieciešamo. Viņiem ir daži izvēlnes vienumi, kas rada neskaidrības, jo tie gan produktus, gan pakalpojumus uzskaita atsevišķi. Tomēr ārpus tā jūs bez problēmām varēsit atrast nepieciešamo. Ja jums ir jāsazinās ar viņu pārdevējiem vai tehniskajiem darbiniekiem, jūs redzēsit, ka viņi ir draudzīgi un ar viņiem ir viegli strādāt.

Kopsavilkums

Jauks hostings Eiropā

Šī uzņēmuma nodrošinātajam hostingam būs diezgan augsta kvalitāte, un cenas ir taisnīgas. Viņi arī ir bijuši jau labu laiku, tāpēc viņi precīzi zina, ko viņi dara. Ja meklējat mitināšanu, kas atrodas Nīderlandē, šī ir laba iespēja, kas jāņem vērā.

Plusi:

  • Labi izveidots uzņēmums
  • 100% Uptime garantija
  • Daudz pakešu iespēju

Mīnusi:

  • Viņiem nepieder datu centrs
  • Tikai kopīgu hostinga cenu noteikšana gadā
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me