Funio pārskati un ekspertu viedoklis

Ekspertu pārskats

Kanādā bāzēts hostings kopš 1999. gada

Funio darbojas kopš 1999. gada, apkalpojot klientus visā Ziemeļamerikā un ārpus tās. Tie atrodas Kanādā, un tiem ir lieliska reputācija ar labas kvalitātes dalītu hostingu un VPS risinājumiem. Viņiem šobrīd ir vairāk nekā 20 000 klientu, kas izvietoti 100 valstīs. Viņi smagi strādā, lai savus pakalpojumus atjauninātu ar jaunākajām tendencēm un klientu prasībām. Ja jūs sākat nelielu vietni vai kaut ko lielāku, viņi var jums palīdzēt ik uz soļa.


Papildus tīmekļa mitināšanas risinājumiem varat arī izmantot viņu domēna vārdu reģistrācijas pakalpojumus, lai iegūtu nepieciešamo vietni. Ja jums nepieciešami SSL sertifikāti, aizsardzība pret surogātpastu, e-pasta mārketings vai citi tīmekļa pakalpojumi, viņiem arī tāds ir. Kopumā tas ir ļoti jauks mitināšanas risinājums.

Laiks & Uzticamība

Ļoti stabili mitināšanas risinājumi

Šis uzņēmums visu laiku uztur savus serverus un darbojas nevainojami. Viņi izmanto tikai augstas kvalitātes aparatūru, un tā ir izvietota ļoti jaukā datu centrā, kurā vienmēr ir vairāki enerģijas avoti un datu savienojumi ar internetu. Tehniskais atbalsts arī veic labu darbu, lai pareizi uzraudzītu lietas, lai nodrošinātu, ka nerodas neparedzētas problēmas. Lai gan es nepamanīju nekāda veida darbības laika garantiju, jūs varat sagaidīt ļoti jauku hostinga pieredzi šajā uzņēmumā.

Iespējas

Jaukas iespējas par cenu

Pārlūkojot pieejamās mitināšanas iespējas, redzēsit, ka tām ir daudz kas jāņem vērā. Viņi sadala dažādus hostinga veidus vairākās kategorijās, no kurām katrai ir vairākas paketes. Tas ir izstrādāts, lai lietotājiem būtu vieglāk izvēlēties savām vajadzībām piemērotāko paketi. Piemēram, viena kategorija ir WordPress dalītā mitināšana. Šajā paketē ir četras izvēles iespējas. Visi no tiem ir aprīkoti ar cietvielu diskdziņiem, kas ir lieliski, jo tie palīdzēs uzlabot jūsu vietnes stabilitāti un ātrumu.

Pēc tam viņiem ir VPS risinājumi WordPress cita veida vietnēm. Arī VPS ir cietvielu diski, kas ir nedaudz neparasti, bet noteikti laba lieta. VPS risinājumiem var būt līdz 64 gig RAM. Tas ir diezgan nedaudz vairāk, nekā daudzi citi pakalpojumu sniedzēji piedāvā. Vienkārši sakot, šī uzņēmuma piedāvātās funkcijas ir diezgan labas un atbilst lielākajai daļai lietotāju no sākuma līmeņa līdz samērā lielām vietnēm..

Atbalsts

Viegli sasniedzams tehniskais atbalsts

Ar šī uzņēmuma tehnisko atbalstu ir ļoti viegli sazināties. Viņi atbild uz telefona zvaniem, e-pastiem, biļetēm un pat faksiem! Viņi piedāvā tikai pārvaldītus mitināšanas risinājumus, kas nozīmē, ka tehniskā atbalsta komanda var jums palīdzēt gandrīz jebkura veida problēmās, ar kurām jūs saskaraties. Viņiem ir arī ļoti jauka zināšanu bāze, lai sniegtu jums daudz informācijas par viņu piedāvāto mitināšanu.

Cenu noteikšana

Ļoti jauki cenu līmeņi

Hostinga cenas sākas tikai no USD99 mēnesī un par to jūs saņemat ļoti jauku dalīta hostinga paketi (lai gan tā ir ierobežota tikai vienā vietnē). Ja katru gadu maksāsit par savu plānu, jūs iegūsit bezmaksas domēna vārdu, kas ir jauks un mazs ienācējs. Pārejot augstākā hostinga līmenī, paaugstinās arī cenas, taču tās nekad nepārsniedz to, ko jūs varētu gaidīt, salīdzinot iespējas ar cenu. VPS risinājumi sasniedz pat 58,49 USD mēnesī, bet tas ir ļoti jauks risinājums. Vidēji jūs varat sagaidīt, ka maksāsiet nedaudz mazāk, nekā jūs maksātu lielākajā daļā citu hostinga uzņēmumu par līdzīgiem pakalpojumiem.

Lietotāju draudzīgs

Ļoti draudzīgs klientu atbalsts & Vairāk

Kaut arī šis uzņēmums sevi tirgo kā “augstas kvalitātes budžetu”, viņi pieliek daudz pūļu, lai lietotājiem nodrošinātu labu vispārējo pieredzi. Vietni ir ļoti viegli pārlūkot, lai atrastu tieši nepieciešamo. Katrā iepakojumā ir norādīts tikai tas, ko jūs saņemat, un cik daudz jūs maksāsit. Tas viss palīdz nodrošināt, ka, izvēloties, vai reģistrēties kādā no viņu paketēm, jums neradīsies problēmas vai mulsumi. Kad esat reģistrējies, varat izmantot viņu viena klikšķa instalēšanas skriptus, lai sāktu darbu un darbotos, un viņu tehniskā atbalsta komanda ir tur, lai pārvaldītu serverus jūsu vietā, tāpēc jums nav jāuztraucas par lietu.

Kopsavilkums

Lielisks Kanādas hostings

Tas ir viens no labākajiem hostinga uzņēmumiem Kanādā šodien. Viņi darbojas biznesā jau labu laiku un patiešām paveic lielisku darbu, nodrošinot, ka viņu klientiem ir viss nepieciešamais, lai apkalpotu viņu vietņu apmeklētājus. Ja jums ir nepieciešama dalīta mitināšana vai VPS, tas ir lielisks uzņēmums, kas jāņem vērā.

Plusi:

  • Liela cena
  • Dāsnas iespējas

Mīnusi:

  • Nav īpašu serveru
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me