Globotec Web Hosting lietotāju atsauksmes

Ekspertu pārskats

Kopīgs hostinga uzņēmums kopš 2001. gada

Globotec tika dibināts 2001. gadā, un tas atrodas Rosario, Argentīnā. Piedāvā plašu plānu un pakalpojumu izvēli vai nu vienam vietnes lietotājam, vai blogerim, kā arī biznesa vajadzībām.


Laiks & Uzticamība

Nav darbspējas garantiju

Globotec neuzrāda nekādu informāciju par jebkura viņu pakalpojuma darbības laiku vai pieejamību. Es uzskatu, ka tas varētu būt kultūras jautājums; Tā vietā, lai izvirzītu pretenzijas un izteiktu apgalvojumus, kas nav pārbaudāmi, uzņēmums gandrīz noteikti ļoti labi apzinās klienta vajadzības, kā arī ārkārtīgi konkurētspējīgo vidi un cenšas piedāvāt visu iespējamo un ļaut klienta pieredzei būt galvenajam apmierinātības faktoram..

Iespējas

Galvenokārt raksturīgās pazīmes

Firma piedāvā plašu pakalpojumu klāstu, ieskaitot domēna vārda reģistrāciju, pārsūtīšanu un atjaunošanu, objektu glabāšanu, VPS gan Linux, gan Windows, speciālus serverus, SSL sertifikātus un datoru remontu..

Vissvarīgākais ir tas, ka vietne piedāvā īpašu paketi mobilajām vietnēm. Kaut arī viedtālruņu lietotāji bieži var izvēlēties starp mobilajām un standarta tīmekļa vietņu versijām, bieži vien šķiet, ka mobilās vietnes ir tikai regulāras tiešsaistes klātbūtnes ēna. Izmantojot mobilo vietņu veidošanas funkciju, Globotec klienti varēs izveidot drošākas vietnes, kuras viedtālruņu un planšetdatoru lietotāji sagaida no visām savām ierastajām vietnēm..

Vēl viens topošā tirgus segments, uz kuru Globotec ir pievērsies, ir straumējošā multivides daļa. Uzņēmums piedāvā dažādas straumēšanas pieejas: audio un video straumēšanu, kā arī lietojumprogrammu straumēšanu pakalpojumā Google Play. Vēl viens straumēšanas produkts ir “baltā etiķetes” atskaņotājs, kas ļauj Globotec klientiem zīmolu galalietotāju produktu kā savu.

Tālākpārdošanas pakalpojums tiek piedāvāts gan tradicionālajiem tīmekļa, gan straumēšanas nesējiem.

Gan Linux, gan Windows VPS pakotnēs ietilpst centrālais procesors, kas darbojas ar 3,83 GHz, neierobežots joslas platums, 1388 MB RAM un 80 GB cietā diska krātuves..

Visi serveri tiek piedāvāti ar līdzīgām pielaidēm, taču apstrādes jauda ir atšķirīga – no Dell vienības ar divkodolu procesoru līdz IBM vienībai ar četrkodolu Xeon procesoru. Dedicētie serveri tiek piedāvāti gan Linux, gan Windows platformās.

Atbalsts

Ierobežotas atbalsta iespējas

Globotec ir tiešsaistes biļešu pārdošanas sistēma, kas ļauj klientiem iesniegt pieprasījumus un veikt pakalpojumu pieprasījumus; atbalsts pa tālruni ir no plkst. 9.00 līdz 18.00 no pirmdienas līdz piektdienai un sestdienās no plkst. 9.00 līdz 12.00.

Viens paziņojums, kuru noteikti ir vērts izcelt, ir tas, ka Globotec atzīmē, ka viņu pārstāvji, kuri atbild uz tālruni, ir tie, kuriem ir prasmes un zināšanas klientu problēmu risināšanai, nevis tikai “siltie ķermeņi”, ko izmanto daudzos atbalsta centros, kuri var vienkārši izveidot biļeti un saasināties nesniedzot nekādu jēgpilnu palīdzību.

Cenu noteikšana

Cenas šķiet mazliet augstas

Tālākpārdevēju pakešu cena ir USD 60 Ars (USD 6,83 USD) par spēju mitināt 16 vietnes, un līdz USD 250 Ars (USD 28,43 USD) ir iespēja uzņemt līdz 50 vietnēm. Visām šīm pakotnēm ir neierobežoti apakšdomēni, PHP 5.3, MySQL un e-pasts. Man šķita, ka ir patīkami redzēt saprātīgus mitinātu vietņu skaita ierobežojumus. “Neierobežota” redzēšana citās vietnēs ļauj lietotājam brīnīties par reakcijas laiku un citiem kritiskiem faktoriem.

DNS cenu sarakstā ir USD 160 Ars (USD 18,21 USD) par reģistrāciju un ikgadēju atjaunošanu, pārvietojot domēnus uz Globotec operāciju, tiek atcelta pārskaitījuma maksa.

Straumēšanas pakalpojums sākas ar USD 70 Ars (USD 7,97 USD) un sasniedz USD 234 Ars (USD 26,63 USD) mēnesī ar piemaksām, kas pieaug ar konkrētās paketes izmaksām..

Linux un Windows VPS pakotnēm ir USD 79,99 Ars (USD 9,10 USD) ikmēneša maksa; atvēlēto serveru cena svārstās no USD 880 Ars (USD 100,16 USD) līdz USD 2340 Ars (USD 266,34 USD) mēnesī; datu centri atrodas Argentīnā, un cenās ir iekļauta bezmaksas atsāknēšana un neierobežots joslas platums.

Uz visiem produktiem un pakalpojumiem Argentīnā attiecas 21% pievienotās vērtības nodoklis.

Kopsavilkums

Labi organizēts uzņēmums

Šķiet, ka Globotec ir labi organizēts uzņēmums ar daudzām dažādām funkcijām un piedāvājumiem, kuriem būtu jāatbilst gandrīz jebkura klienta vajadzībām. Uzņēmums ātri ierosina klientiem sazināties ar firmu, ja ir kādi jautājumi vai īpaši pieprasījumi.

Plusi:

  • Plašs platformu klāsts, no kuriem izvēlēties

Mīnusi:

  • Nav uptime statistika vai garantijas
  • Ierobežotas atbalsta iespējas
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me