Go4hosting atsauksmes un ekspertu viedoklis

Ekspertu pārskats

Hostings Indijā kopš 2000. gada

Go4Hosting.com piedāvā dažādus hostinga pakalpojumus un domēna pārvaldības risinājumus. Viņi darbojas uzņēmējdarbībā kopš 2000. gada, piedāvājot dalītu mitināšanu, vps, speciālu serveri, mākoņa mitināšanu un tālākpārdevēju mitināšanas plānus. Viņiem ir trešā līmeņa datu centrs, kas atrodas Indijā, un tie strādā ar klientiem no visu veidu uzņēmumiem, lieliem un maziem. 


Laiks & Uzticamība

99,9% Uptime garantija

Go4Hosting.com ir ļoti uzticams tīkls. Viņu 3. līmeņa datu centrs atrodas Indijā, un to pārvalda ļoti uzraudzītā un kontrolētā vidē. Viņiem ar jaudīgiem serveriem tiek piedāvāta 99,9% darbības laika garantija. Papildus ātrgaitas savienojamībai un drošībai, viņi arī visu diennakti atbalsta un uztur visu diennakti. Izmantojot vietni Go4Hosting.com, jūs varat būt pārliecināti, ka jūsu vietne ir labās rokās.

Vēl viena lieliska Go4Hosting.com īpašība ir tā, ka tie piedāvā vairākas tehniskā atbalsta funkcijas. Viņu tiešraide ir pieejama 24 stundas diennaktī, kur jūs varat runāt ar dzīvo pārstāvi par norēķinu, pārdošanas, pakalpojumu un pat tehniskā atbalsta jautājumiem. Viņu vietnē ir sadaļa, kas veltīta resursiem, rokasgrāmatai un pat glosārijam, lai palīdzētu jums atrast jaunākos rakstus un lejupielādes. 

Iespējas

Daudzveidīgas mitināšanas iespējas

Go4Hosting.com ir ļoti rūpīgs dalīta hostinga plāns, kas piedāvā vairākas funkcijas un iespējas. Jūs varat izvēlēties no mākoņa, pārvaldītajiem, izvietošanas, tālākpārdevēja un daudz ko citu. Visus viņu hostinga plānus var darbināt Linux un Windows OS, un tiem ir neierobežota vieta un joslas platums.

 Ja jums ir nepieciešams visaptverošs VPS plāns, vietnei Go4Hosting.com ir plāni, kas ir pilnībā pielāgojami jūsu vajadzībām. Izmantojot viņu VPS plānus, jūs iegūstat izcilu joslas platumu un augstu tīkla savienojumu, kā arī pilnu piekļuvi saknei un daudz ko citu. Katram VPS plānam ir arī dažādas vietas un Ram atkarībā no izvēlētā plāna. Jūs varat izvēlēties palaist VPS plānu operētājsistēmā Linux vai Windows OS. Operatīvā atmiņa ir no 512 MB līdz 2 GB. Vietas diapazons ir no 20 GB līdz 50 GB. Varat pielāgot atlasītus logus, Linux OS un patstāvīgi boot / reboot serveri, neapdraudot programmatūras labošanu.

Lieliska lieta par Go4Hosting.com ir tā, ka tie piedāvā publisku, privātu, hibrīdu un mākoņa balstītu mitināšanu jebkura veida lietotājiem. Tā kā katrs bizness ir atšķirīgs, Go4hosting.com ir liels 3. līmeņa datu centrs, kas piedāvā maksimālu elastību, uzlabotu drošību un ātrāku darbības laiku. Reģistrējoties mitināšanas kontā, jūs iegūstat arī stabilu infrastruktūru, kuru darbina daudzkārtīgs tīkls.Visiem plāniem ir vairākas funkcijas, tostarp pārvaldīti pakalpojumi un atbalsts, Cpanel, mērogojami serveri, zemu izmaksu krātuve, automatizētas dublējumkopijas. , pilnībā lieks tīkls un vēl daudz vairāk.

Go4hosting.com piedāvā arī īpašu serveru un tālākpārdevēju plānus tiem, kas vēlas darboties paši ar savu hostinga biznesu un klientiem. Viņu speciālajiem serveru plāniem ir divkodolu un xeon četrkodolu platformas. Vietas ietilpība ir no 500 GB-2 TB. RAM svārstās no 2GB līdz 32 GB. Jūs varat arī izvēlēties palaist savu atdalīto serveri uz Windows vai Linux. 

Atbalsts

Tehniskais atbalsts ir viegli sasniedzams

Go4Hosting.com ir vairāk nekā četri veidi, kā tos sasniegt. Ja jums nepieciešama tieša palīdzība, jūs varat sazināties ar tiešo operatoru, izmantojot viņu tiešraides tērzēšanu. Varat arī runāt ar kādu no viņu tehniskā atbalsta komandas, izmantojot bezmaksas numuru, kas atrodas viņu vietnē. Go4Hosting.com piedāvā atbalstu visu diennakti. Varat arī iesniegt atbalsta biļeti vai nosūtīt pa e-pastu noteiktai nodaļai par rēķiniem vai vispārīgiem pārdošanas jautājumiem. 

Cenu noteikšana

Elastīgi maksājumu plāni

Vietnē Go4Hosting.com jūs varat maksāt, kā jums iet. Viņiem ir elastīgi maksājumu plāni un pielāgojamas maksājuma iespējas atkarībā no nepieciešamo funkciju skaita. Jūs varat saņemt fiksētu mākoņa plānu un maksāt katru mēnesi vai maksāt, kad iet, vai arī saņemt fiksētu gada plānu. Tiek piemēroti daži iestatītie maksājumi.

Go4Hosting.com piedāvā ļoti pieejamus hostinga plānus. Viņu cenas svārstās no 1,95 USD līdz 3,45 USD. Jūs varat izvēlēties no viņu mājas plāna, pamatplāna un vērtību plāna. Viņu VPS plāni svārstās no USD 14,18 līdz USD 55,39. Jūs varat izvēlēties no Linux vai Windown 1, 2, 3 vai 4 plāniem. Go4Hosting.com speciālo serveru plāni ir nedaudz dārgāki nekā citu konkurentu plāni, taču tie piedāvā vairākas papildu funkcijas un papildu drošību par cenu, kuru maksājat. Viņu cenas svārstās no USD 95,01 līdz USD 554,65.

Kopsavilkums

Kopumā jaukais hostings Indijā

Go4Hosting.com ir lieliski piemērots jebkura veida biznesam. Viņi piedāvā vairākus mitināšanas risinājumus, lai atbilstu jūsu vietnes prasībām. Viņu plānos ir papildu iespējas un iespējas bez papildu maksas, un viņu hostinga plāniem ir konkurētspējīgas cenas. Tie piedāvā vieglu migrēšanu un pārsūtīšanu, un visiem plāniem ir 99,9% uptime garantija. Viņiem ir lieliska atbalsta sistēma, kas ir pieejama 24/7 365, kā arī dažādi resursi un vērtīgs saturs, kas palīdzēs jums jebkurā laikā pārvietoties pa pielāgoto Cpanel. Viņu uzticamo tīklu darbina trešā līmeņa datu centrs, un tas tiek uzraudzīts 24 stundas diennaktī un 7 stundas kontrolētā vidē. Go4hosting.com saviem klientiem nodrošina visu nepieciešamo, lai viņu vietne nekavējoties tiktu izveidota un darbotos. Viņiem ir maz vai nav mīnusu, un maz – vai nav sliktu pārskatu. Viņiem ir tūkstošiem apmierinātu klientu, un viņiem ir 100% apmierinātība. Go4Hosting.com ir starptautisks mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, par kuru ir vērts padomāt, ja meklējat pieejamu alternatīvu mitināšanai un speciālu serveru plāniem.

 Plusi:

  • 99,9% Uptime garantija
  • Diennakts tehniskais atbalsts
  • Augstas kvalitātes datu centrs

Mīnusi:

  • Dažas iestatīšanas maksas
  • Cenas nedaudz augstas
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me