GoodNet atsauksmes un ekspertu viedoklis

Ekspertu pārskats

Kvalitatīvs hostings kopš 2007. gada

Kopš 2007. gada GoodNet.com.ua sniedz mitināšanas pakalpojumus ļoti daudziem klientiem. Viņi piedāvā dažādus hostinga risinājumus, piemēram, virtuālo serveri, hostingu, speciālo serveri, izvietošanu un tālākpārdevēju plānus. Viņi koncentrējas uz augstas kvalitātes sniegumu un produktu piegādi, kā arī uz uzticamību un klientu apkalpošanu. Goodnet.com.ua galvenā mītne atrodas Ukrainā, Harkovā. Viņiem ir arī divi datu centri, kas atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs Ņūdžersijā un Dalasas Teksasā.  


Laiks & Uzticamība

Ikdienas dublējumi 99,9% Uptime Plus

Vietnei GoodNet.com.ua ir ļoti uzticams tīkls, un tai ir daudz dalības priekšrocību. Viņiem ir 99,9% uptime garantija bez kļūmēm. Viņi arī garantē lielu ātrumu, 100% pilnu laika atbalstu, bez riska, augstas drošības iespējas, tīmekļa pārvaldību, kā arī naudas atdošanas garantijas. Viņiem ir 3 datu centri, kas atrodas Ukrainā un Amerikas Savienotajās Valstīs. Visi datu centri nodrošina datu aizsardzību, uzraudzību, drošību, nepārtrauktu apkalpošanu, kā arī augsti kontrolētu vidi servera aizsardzībai un drošībai.

GoodNet.com.ua piedāvā tehnisko atbalstu 24 stundas diennaktī un visu kontu uzraudzību, kā arī ikdienas dublējumus. Viņiem ir lietotājam draudzīgi vadības paneļi, kas ir pilnībā pieejami, kā arī piedāvā papildu jaunināšanas iespējas visos kontos. Vēl viena lieliska īpašība ir to Supermicro un Intel aparatūra. Viņu aprīkojums ir izvēlēts pēc to lieluma, mērogojamības, kā arī trīskāršas liekās barošanas avota.

Iespējas

Daudz ko izvēlēties

Vietnei GoodNet.com.ua ir vairāki mitināšanas plāni, kas piemēroti jūsu vietnes vajadzībām. Tie piedāvā vairākas funkcijas un papildu iespējas, kā arī ir aprīkoti ar garantijām jaunajiem biedriem. Jūs varat izvēlēties no četriem dažādiem iepakojumiem. Viņu paketes ir sākot no iesācēja līdz ekspertam, un tām ir daudz funkciju, kas atspoguļo jums vispiemērotāko plānu. Jūs varat izvēlēties no ISP-Mini, Start, Middle un Expert. Vietas diskā ir no 1 GB līdz 30 GB. Visos plānos ir neierobežota datplūsma, rezervēti domēni un vēl daudz vairāk.

Ja jums ir nepieciešams labs VPS plāns, vietnē GoodNet.com.ua ir vairākas Virtual Sever paketes. Izmantojot viņu VPS plānus, jūs iegūstat pilnīgu kontroli ar neierobežotu SSH saknes piekļuvi, kā arī ātros procesorus, ko darbina Intel Quad Core. Viņiem ir vairāk nekā četri plāni, no kuriem izvēlēties; VPS1-micro, midi, maxi un Good 3. Visiem plāniem ir vairākas izvēles iespējas. Operatīvā atmiņa ir no 1024 līdz 2048 MB. SSD ir diapazonā no 10 GB līdz 60 GB. Izmantojot vietni Goodnet.com.ua, jums ir iespēja jebkurā laikā veikt jaunināšanu. Jums ir pilnīga piekļuve viņu vadības panelim, kas ļauj jums mikropārvaldīt savas vietnes un kontus no vienas vietas.

GoodNet.com.ua piedāvā arī īpašu serveru plānus tiem, kam nepieciešama īpaša programmatūra un drošības prasības. Visos atvēlētajos serveru plānos ietilpst diennakts tehniskais atbalsts, bezmaksas servera pamata konfigurācija un savienojums, kā arī neierobežoti domēni un daudz kas cits. Visus plānus nodrošina Intel Core, un tiem ir vairākas RAM, vietas diskā, trafiks un citas papildu funkcijas. Jūs varat izvēlēties no 5 dažādiem plāniem. Ram ir diapazonā no 8 GB līdz 64 GB. Satiksme ir neierobežota. Jūs varat viegli uzlabot savu speciālo serveri ar papildu 500 GB datplūsmu, vietu, papildu paneļa funkcijām, programmatūras atjauninājumiem utt. 

Atbalsts

Viegli sasniedzams tehniskais atbalsts

Vietnei GoodNet.com.ua ir pieejama vairākos veidos. Ja jums nepieciešama tieša palīdzība, jūs varat sazināties ar tiešo operatoru, izmantojot viņu tiešsaistes tērzēšanas kurjeru. Varat arī sarunāties ar kādu no viņu tehniskā atbalsta darbiniekiem, izmantojot bezmaksas numurus, kas norādīti viņu vietnē. GoodNet.com.ua piedāvā arī saziņu pa e-pastu un Skype Messenger, kā arī atbalsta biļeti. Vietnē Goodnet.com.ua ir arī zināšanu bāze un FAQ sadaļa, kurā varat atrast atbildes uz bieži uzdotajiem jautājumiem un pārlūkot jaunākos rakstus par problēmu novēršanu un lietojumprogrammu instalēšanu..

Cenu noteikšana

Cenu noteikšana mēnesī

Izmantojot vietni GoodNet.com.ua, rēķini tiek aprēķināti par katru mēnesi. Jums ir iespēja maksāt par 1 mēnesi, 6 mēnešiem vai sastādīt 12 mēnešu plānu. GoodNet.com.ua piedāvā 7 dienu bezmaksas izmēģinājumu, kā arī 30 dienu naudu atpakaļ garantiju. Visi plāni ir ļoti lēti un lēti. Viņu koplietotie hostinga plāni svārstās no USD 0,76 līdz USD 3,80 no viņu iesācēja plāna līdz ekspertu plānam par 1 mēneša darba ciklu. Ja izvēlaties plānot 6 mēnešu plānu, cenu diapazons sākas no USD 2,84 līdz USD 15,96.

GoodNet.com.ua piedāvā ļoti pieejamus VPS plānus. Viņu cenas svārstās no USD 9,00 līdz USD 26,00. Tas ir balstīts uz mēneša plānu. Jums ir iespēja izvēlēties Windows vai Linux operētājsistēmu, kā arī vadības paneli. Izmantojot vietni GoodNet.com.ua, viņi arī dod jums iespēju izvēlēties VPS atvērtā VZ sistēmā vai SSD RAID. Visiem plāniem ir dažādas funkcijas atkarībā no vietas un iespējām, kas nepieciešamas, lai jūsu vietne darbotos pareizi. Cenas nedaudz atšķiras, bet visas garantē, ka darbspējas laiks ir 99,9%, pilns atmiņas un CPU laiks, ātra piekļuve, neierobežotas domēna iespējas un 24 stundas diennaktī pieejams tehniskais atbalsts.

Viņu specializētie serveri ir sadalīti piecos plānos, un tos var darbināt operētājsistēmās Linux un Windows OS. Kosmoss svārstās no 1TB-4TB. Viņu cenas ir konkurētspējīgas un pieņemamas salīdzinājumā ar citiem galvenajiem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem. Cenas svārstās no USD 97.00 līdz $ 417.00

Kopsavilkums

Kvalitatīvs hostings

GoodNet.com.ua piedāvā dažādus augstas kvalitātes mitināšanas pakalpojumus. Viņi piedāvā vairākus risinājumus jebkura lieluma biznesam. Viņu plāni un paketes ir konkurētspējīgi un pieņemamām cenām, un tiem ir pievienotas papildu iespējas un iespējas. Viņi visiem klientiem piedāvā garantijas un pārskatāmu līgumu. Viņiem ir lieliska atbalsta sistēma, kas ir pieejama visu diennakti, un tai ir garantija par 99,9% izmantojamību, kā arī naudas atdošanas garantija, ja neesat pilnībā apmierināts ar viņu pakalpojumiem.

Viņi ne tikai piedāvā garantijas, bet arī nodrošina uzticamu tīklu, kuru darbina vairāki datu centri visā pasaulē. GoodNet.com.ua saviem klientiem nodrošina klientu apmierinātību un augstas kvalitātes mitināšanas produktus, lai viņu vietne tiktu izveidota un darbotos nekavējoties. Viņiem ir maz trūkumu vai sliktu pārskatu. Viņi koncentrējas uz to, lai saviem klientiem nodrošinātu izcilu klientu apkalpošanu, un Ukrainā ir tūkstošiem apmierinātu klientu. Vietni GoodNet.com.ua ir vērts apsvērt, ja meklējat pieejamu risinājumu hostinga pakalpojumiem ārzemēs.

Plusi:

  • 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija
  • 30 dienu naudas atdošanas garantija
  • 99,9% Uptime garantija
  • Ikdienas dublējumi

Mīnusi:

  • Nav mākoņu mitināšanas vai tālākpārdevēja paketes
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me