HostMonster atsauksmes un ekspertu viedoklis

Pārskats

HostMonster: lētu grupa ar labiem pamatiem

HostMonster ir daļa no saimnieku gredzena, kuri visi pieder puišam ar vārdu Metjū Heatons, un tie visi principā nodrošina vienādas funkcijas un atbalstu, tikai dažādos iepakojumos, ar atšķirīgu fotoattēlu mājas lapā. Citi grupas mitinātāji: BlueHost, FastDomain un Just Host. Tāpēc, iepērkoties šajās četrās vietnēs, jūs sapratīsit, ka tas ir viens operators.


Viens no lielākajiem grupas pārdošanas punktiem ir tas, ka tie ir lēti un pilnībā darbojas Amerikas Savienotajās Valstīs bez nulles ārpakalpojumiem. Jūs saņemat visus tipiskos neierobežotos pamatus: domēnus, e-pasta kontus, diska vietu un joslas platumu, kā arī iegūstat bezmaksas domēnu. Viņi ir tik pārliecināti, ka būsit laimīgi. Jebkurā laikā tiek garantēta naudas atdošana.

Laiks & Uzticamība

Lieliska uzticamība

HostMonster neizmet solījumu par numuru, taču mūsu pārbaude parāda būtībā perfektu darba laiku. Droši vien tas ir saistīts ar tā aizsardzības funkcijām, piemēram, SSH piekļuvi, surogātpasta bloķētāju IP liegšanu un dēles aizsardzību. Šīs tehnoloģijas ir soli augstāk par parasto lēto resursdatoru piedāvājumu, un tas nozīmē lielāku stabilitāti par zemāku cenu.

Iespējas

70+ iespējas

HostMonster lepojas ar iespaidīgu funkciju klāstu – beidzot ir vairāk nekā 70. Tas ir vairāk nekā divreiz dažiem saimniekiem, un atlase var būt nedaudz milzīga. Tomēr pievērsiet īpašu uzmanību pakalpojumu sniegšanas noteikumiem – šeit tie nosaka ierobežojumus tādām lietām kā mysql tabulas, kopējais failu skaits, un, tā kā katrs saņemtais e-pasts tiek skaitīts kā fails, patiešām nav tādas lietas kā “neierobežots e-pasts atstarpe. ”

Papildus pamatiem ir arī dažas lieliskas iespējas e-komercijai, emuāriem, multivides pārvaldībai, bezmaksas meklētājprogrammu iesniegšanai un 100 ASV dolāru Google AdWords kredītam, lai sāktu savu pirmo tiešsaistes reklāmas kampaņu..

Iezīme
Apraksts
Joslas platumsAr visiem HostMonster kontiem jums ir atļauts neierobežots joslas platums.
Diska vietaAr visiem HostMonster kontiem jums ir atļauta neierobežota vieta diskā.
Vietņu veidotājsHostMonster bez maksas iekļauj plānā Weebly versiju, bet, ja vēlaties, lai jūsu vietnē būtu vairāk nekā 6 lapas, par to jums ir jāmaksā. Turklāt ar vienu klikšķi jūs varat instalēt vienkāršus vietņu veidotājus, piemēram, WordPress, ar vienu klikšķi..
E-pasta kontiAr visiem HostMonster kontiem jums ir atļauts neierobežots e-pasta kontu skaits.
Iepirkumu ratiņiHostMonster dod jums iespēju OS Commerce Iepirkumu grozs vai Agora.
StatistikaIzsekojiet vietnes trafiku, izmantojot Awstats vai Webalizer.
MySQL datu bāzesLai arī visiem HostMonster kontiem ir MySQL, nav skaidrs, cik datubāzu ir atļauts.
FTP kontsAr visiem HostMonster kontiem jums ir atļauts neierobežots FTP kontu skaits.
Vairāki domēniKatrā HostMonster kontā jums ir atļauts neierobežots domēnu skaits.

Atbalsts

Nav daudz pašpalīdzības iespēju

Ja esat pašmācības līdzeklis, iespējams, ka jums trūkst uzņēmuma. Palīdzības centrā nav liela video apmācību klāsta, un Lietotāju forums to nedara. Cilvēkam, kurš dod priekšroku padoties, lai atrastu atbildi, tas nav labākais risinājums.

Uz e-pastu balstīta biļešu sistēma ir atsaucīga, un tiešraides tērzēšanas un tiešraides tālruņa zvanu gaidīšanas laiks ir diezgan lēns.

Cenu noteikšana

Cenas pārtraukums ar 3 gadu līgumu

Lai arī pakalpojumu piedāvājums principā ir identisks, HostMonster ir nedaudz lētāks nekā BlueHost un mazliet dārgāks nekā JustHost. Ja vēlaties strādāt ar HostMonster, jūs saņemat cenu pārtraukumu ar 3 gadu līgumu.

Jūs arī iegūstat parasto bezmaksas domēnu, iegādājoties mitināšanu uz vienu gadu.

Ir arī “pro” versija, kas piedāvā labāku veiktspēju, taču tā nav nepieciešama tipiskām personām un maziem uzņēmumiem.

Lietotāju draudzīgs

Vienkārša reģistrēšanās, ērti lietojama

Reģistrācija ir diezgan vienkārša, taču uzņēmums izvēlējās to izdarīt tikpat vienkārši, lai automātiski pārbaudītu dažus papildinājumus, tāpēc, ja jūs nepievērsīsit uzmanību un neatķeksēsit tos, jums būs jāmaksā par lietām, kuras jūs ne vienmēr gribējāt. Piemēram, automātiski tiek atlasīta vietne SiteSecure. Nav forši.

Par laimi HostMonster izmanto cPanel, kas ir atvieglojums tiem, kas pieraduši pie tā saskarnes. Viena no jaukām HostMonster īpašībām ir tā, ka pirms pirkšanas varat piekļūt cPanel, lai jūs varētu iepazīties ar to un pārliecināties, ka jums patīk šis izkārtojums pirms skaidras naudas pārsniegšanas..

Negatīvajā pusē HostMonster ļauj cPanel nedaudz apgrūtināt ar akcijām, tāpēc tas šķiet mazliet pārblīvēts. Otrkārt, tādas programmas kā WordPress var instalēt ar vienu klikšķi.

Kopsavilkums

HostMonster ir viena no četrām vietnēm, kas nodrošina vienas un tās pašas funkcijas, tikai nedaudz atšķirīgu cenu, ar dažādiem pārtraukumiem dažādos līguma termiņos. Cilvēkiem, kuri vēlas paļauties uz tiešo palīdzību, šī ir lieliska iespēja, taču, ja vēlaties dziļu zināšanu klāstu, kas pieejams videoklipos, un lietotāju forumu, jūs būsit vīlušies.

Pros

  • Bezmaksas domēns ar 1 gada līgumu
  • Ekonomiska cenu noteikšana
  • Amerikas tiešraides atbalsts
  • Naudas atdošanas garantija jebkurā laikā

CONS

  • Liela cenu pauze tikai 3 gadu laikā
  • Maza video apmācības bibliotēka
  • Mazu lietotāju forums
  • Slikta klientu apkalpošana
  • Ilgi jāgaida atbalsts
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me