Hostwinds atsauksmes un ekspertu viedoklis

Hostwinds ekspertu pārskats

Uzņēmums Hostwinds, kas dibināts 2010. gadā, ātri panāk lielākus un stabilākus vienaudžus, pateicoties uzvarošajai trīskāršai par pieņemamām cenām, klientiem pirmajiem pakalpojumiem un bagātīgajām funkcijām. Savā Hostwinds ekspertu pārskatā mēs pārbaudījām uzņēmumu, lai uzzinātu, vai tas varētu izpildīt savus augstos solījumus. Kopumā mēs atklājām, ka Hostwinds reputācija ir labi nopelnīta. Ar Hostwinds budžetam draudzīgajiem plāniem ir daudz iespēju, par kurām konkurenti iekasē papildu maksu. Turklāt uzņēmuma darbības laiks un drudžains iekraušanas laiks palīdzēja to vēl vairāk izcelt.


Plusi un mīnusi

Plusi:

  • Uzlabojiet savas vietnes uzticamību, izmantojot ļoti uzticamus ielādes laikus un bezmaksas SSL sertifikātus.
  • Saņemiet pilnīgu palīdzību no Hostwinds tālredzīgā tehniskā atbalsta komandas, izmantojot tālruni, tiešraides tērzēšanu, e-pastu un biļešu iegādi.
  • Izmantojiet jaunāko cPanel, lai viegli atjauninātu un veiktu izmaiņas savā aizmugures versijā.
  • Izmantojiet intuitīvus rīkus, piemēram, Weebly vietņu veidotāju un Softaculous Auto-Installer, lai ātri pielāgotu vietni.
  • Sāciet no jauna no jauna, pateicoties bezmaksas vietņu migrēšanai un tūlītējai iestatīšanai.
  • Izmantojiet neierobežota joslas platuma un diska vietas priekšrocības, lai palaistu novatoriskas, neierobežotas vietnes.
  • Pilnībā integrējiet savu komandu tiešsaistes biznesā ar neierobežotu e-pasta kontu.

Mīnusi:

  • Klientu atbalsta izšķiršanas laiks var būt ilgāks, nekā gaidīts, lai arī tas joprojām ir saprāta robežās.
  • Uzņēmums katru nakti veic rezerves kopijas ārkārtas situāciju novēršanai, bet pieejamākas rezerves kopijas ir pieejamas tikai kā apmaksāts papildinājums vai iesniedzot klientu atbalsta biļeti..
  • Lielais serveru plānu un pielāgošanas iespēju klāsts jaunajiem lietotājiem var mulsināt.

Cenu noteikšanas un apmaksas metodes

Hostwinds piedāvā dažādus dažādus hostinga pakalpojumus, no kuriem izvēlēties. Viņu kopējais hostinga plāns sākas ar 3,95 USD mēnesī un dod jums 1 domēnu ar neierobežotu joslas platumu un diska vietu. Pamata komplektācijā ietilpst arī noderīgas funkcijas, tostarp bezmaksas vietnes Weebly veidotājs un bezmaksas SSL sertifikāts. Ja izvēlaties viņu biznesa plānu, sākot ar Basic mēnesī 5,64 USD, jūs saņemat vairākus papildinājumus, kas optimizē jūsu vietni klientiem, piemēram, Litespeed tīmekļa serveriem, un veiktspējai optimizētu MySQL..

Tālākpārdevēja plāni sākas no 3,29 USD mēnesī un ietver vairākas funkcijas, kā arī atlaides, kas piesaistītas iegādāto kontu skaitam. Tādā pašā veidā tālākpārdevēji var sarunāties ar Hostwinds klientu atbalstu, lai viņu biznesu izvēlētos kā baltu etiķeti.

Visbeidzot, ja jums nepieciešami personīgi un privāti serveri, Hostwinds piedāvā VPS un speciālus serverus par konkurētspējīgām cenām. nepārvaldīts VPS Linux sākas ar 4,49 ASV dolāriem mēnesī, un tas jums nodrošina 1 CPU kodolu un 30 GB diska vietas. Īpašu plānu sākums ir USD 106 mēnesī, taču, tā kā Hostwinds ļauj pielāgot tādus aspektus kā servera tips un izejošais joslas platums, šī cena var mainīties.

Lietošanas ērtums

Īpašās funkcijas, kuras piedāvā Hostwinds, apvienojumā ar patiešām izcilo klientu atbalsta komandu, padara platformu par īpaši draudzīgu lietotājam. Iesācēji var maksimāli izmantot tādus intuitīvus rīkus kā Weebly vietnes veidotājs vai izmantot Softaculous lietotnes instalēšanu ar vienu klikšķi, lai iestatītu WordPress, iepirkšanās ratiņus, CMS un daudz ko citu. Citas funkcijas, kas palīdz mazāk tehnoloģiskiem speciālistiem ātri pierast pie pakalpojuma, ir bezmaksas SSL sertifikāti, bezmaksas vietņu pārsūtīšana un tūlītēja iestatīšana..

Mums bieži nepieciešami sarežģītāki rīki, un mēs varam ziņot, ka Hostwinds nodrošina arī ērti lietojamas uzlabotas funkcijas. Vairākas PHP versijas, neierobežotas MySql datu bāzes, cronjobs un daudzas citas lietotnes, kas pieejamas caur Softaculous, ļāva mums gandrīz bez piepūles veikt izmaiņas mūsu aizmugures versijā. Hostwinds gadījumā mēs teiktu, ka zināšanu bāzi pati par sevi var uzskatīt par instrumentu. Tās sīki izstrādātās un saprotamās instrukcijas var palīdzēt iesācējiem nostiprināties Web zinātnē un sniegt ekspertiem nepieciešamo informāciju par jauninājumiem un problēmu risināšanu..

Ielādes laiki un uzticamība

99,9% uptimes lēnām, bet noteikti kļūst par jauno nozares izcilības standartu. Mēs pārbaudījām Hostwinds uzticamību vairāku mēnešu laikā, lai noteiktu, cik daudz dīkstāves un pakalpojumu pārtraukumu viņi piedzīvo vidēji. Mēs noskaidrojām, ka, lai arī pakalpojums ne vienmēr sasniedz 99,999% uptimes, ko tie garantē, tie vienmēr piedāvā labākus nekā 99,9% standarts.

Viņu ielādes laiks ir arī apbrīnojams, pateicoties SSD krātuves, Cloudflare CDN un citu ērtību apvienojumam. Mēnešu laikā mēs pārbaudījām platformu, vidējais slodzes laiks bija ap 1,5 s. Lai arī šis nav ātrākais ielādes laiks, ko mēs esam redzējuši, tas ir labi saskaņā ar Google ieteikto ielādes laiku un pietiekami ātrs, lai klienti paliktu iesaistīti vietnē.

Iespējas

Lai arī Hostwinds plāni ir ļoti pieņemami, uzņēmums nav taupīgs ar savām iespējām. Pamata plāni nāk ar Weebly vilkšanas un nomešanas vietņu veidotāju, lai palīdzētu iesācējiem ātri iegūt savu vietni, kā arī vienkāršu 1 klikšķa lietojumprogrammu instalētāju simtiem lietotņu. Citas funkcijas, piemēram, neierobežots e-pasta konts un bezmaksas SSL sertifikāti, ļauj ērti sazināties ar klientiem un radīt uzticēšanos, jebkurai uzņēmējdarbībai būtiskas funkcijas. Neierobežotas MySQL datu bāzes ļauj ērti glabāt un analizēt datus – funkcija, kas kļūst arvien kritiskāka, pieaugot datu zinātnei.

Izstrādātāji un IT komandas, kas vēlas uzņemties atbildību par savu aizmugures versiju, to var viegli izdarīt arī ar Hostwinds. Mēs priecājāmies redzēt lielāko daļu uzņēmuma pamatplānu, kas patiesībā piedāvāja augstu pielāgošanas līmeni. Jūs varat izvēlēties starp 4 dažādām PHP versijām, piekļūt phpMyAdmin, Cron darbiem un daudz ko citu. Pateicoties tam, ka Hostwinds izmanto jaunāko cPanel, programmatūras vide ir patiešām intuitīva un viegli orientējama. Kopumā Hostwinds piedāvā plašas iespējas par ļoti zemām cenām.

Klientu atbalsts

Viena no Hostwinds labākajām īpašībām ir tā izcilā klientu apkalpošana. Ar aģentiem jūs varat ātri sazināties 24/7/365 pa parastajiem kanāliem: tiešraides tērzēšanu, tālruni, e-pastu un biļešu iegādi. Katru reizi, kad mēs sazinājāmies ar viņu komandu ar jautājumu, mēs tikāmies ar ļoti zinošiem darbiniekiem, kuri spēja mums ātri palīdzēt. Lai arī izšķirtspējas laiki dažreiz bija garāki par vidējo, vairumā gadījumu tas bija saistīts ar faktu, ka aģents ātri mēģināja nevis piedāvāt ilgstošu risinājumu.

Mēs noskaidrojām, ka Hostwinds zināšanu bāzē ir noderīgi raksti gan iesācējiem, gan ekspertiem. Katrā rakstā ir skaidras detalizētas instrukcijas un pievienotā grafika, kas ļāva mums lielākoties pašiem atrisināt radušās problēmas. Uzņēmumam Hostwinds ir arī bieži atjaunināts emuārs, kas atspoguļo vieglu uzņemšanos saistībā ar mitināšanas sarežģītākajiem tehniskajiem aspektiem.

Lietotāju atsauksmes

Mūsu ekspertu atsauksmes izmanto padziļinātu pārbaudi, lai novērtētu mitināšanas pakalpojumu funkcijas, veiktspēju un kopējo pieredzi. Pirms izlemjat iegādāties Hostwinds plānu, iesakām izlasīt arī mūsu parasto lietotāju atsauksmes, lai iegūtu plašu produktu un pakalpojumu pārskatu..

Secinājums

Kopumā mūsu ekspertu pārskats parādīja, ka Hostwinds nodrošina izcilus pakalpojumus, kas atbilst visdažādākajām vajadzībām un pieredzei. Iesācēji ar nelielu programmēšanas fona joprojām var izveidot skaistas vietnes ar Weebly vietņu veidotāju un ar Softaculous viena klikšķa instalētāja palīdzību savai vietnei pievienot tādu funkciju klāstu kā iepirkumu grozi un CMS. No otras puses, ekspertiem ir pieejama visaptveroša rīku kolekcija, kas aizmugures pielāgošanu padara neticami vienkāršu, piemēram, vairākas PHP versijas un neierobežotas MySql datu bāzes.

Kas attiecas gan uz iesācējiem, gan ekspertiem, Hostwinds (ļoti pieņemamām cenām) cena ir pareiza. Papildus bagātīgajām funkcijām un rīkiem, kas tiek piegādāti kopā ar katru plānu, piekļuvei ļoti noderīgai klientu apkalpošanas komandai un pastāvīgai uzticamības pozīcijai Hostwinds kā standout tīmekļa mitināšanas pakalpojumam.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me