HostZealot atsauksmes un ekspertu viedoklis

Ekspertu pārskats

Globālais mitināšanas pakalpojumu sniedzējs

HostZealot piedāvā plašu dažādu iespēju klāstu, ieskaitot dalītu mitināšanu, VPS, veltītus serverus un daudz ko citu. Tie nodrošina arī domēna vārda reģistrāciju, lai jums būtu viss vienā vietā. Viņiem ir serveri Eiropā, Kanādā, ASV, Āzijā un Okeānijā, lai jūs varētu saņemt nepieciešamo mitināšanu neatkarīgi no tā, kur atrodas jūsu auditorija. Viņiem ir arī liela tīkla ietilpība, tāpēc jums var būt augsts trafika līmenis, neradot problēmas.


Kopumā šķiet, ka šī ir labi vadīta un labi uzturēta hostinga kompānija, kas spēs apmierināt jūsu vajadzības par godīgu cenu. Lielākā daļa cilvēku būs ļoti apmierināti ar pakalpojumu līmeni, ko viņi saņem no šī uzņēmuma.

Laiks & Uzticamība

Kvalitatīvi pakalpojumi kvalitatīvam darba laikam

Viņu vietnē neredzēju nevienu uptime garantiju. Lai gan tas ir žēl, viņi patiešām piedāvā augstas kvalitātes aparatūru augstākās klases datu centros, tāpēc pastāv iespēja, ka jūs nedarbosities jebkāda veida pārtraukumus vai kaut ko tamlīdzīgu. Daudzās no iespējām viņi izmanto arī kravas balansēšanas un mākoņa pakalpojumus, kas vēl vairāk nodrošinās, ka jums nav nevēlamu pārtraukumu. Es paskatījos arī sociālajos medijos un citās vietnēs, un šķiet, ka vairums cilvēku ir diezgan apmierināti ar viņu piedāvātā hostinga stabilitāti.

Iespējas

Pārsvarā standarta iespējas

Šī uzņēmuma funkcijas ir diezgan tipiskas. Par koplietojamo mitināšanu jūs iegūsit 1 žiguli diska vietas un 100 g joslas platuma. Lai arī tas nav visvairāk, ko esmu redzējis, ar to pietiks lielākajai daļai cilvēku. Jums ir arī tikai viens domēns. Pārejot uz augstāku mitināšanas līmeni, jūs iegūsit papildu vietu diskā un joslas platumu, kā arī jums būs atļauts mitināt arī citus domēnus. Visiem, izņemot zemākā līmeņa paketi, jūs arī saņemat bezmaksas domēnu, kas vietnes izveidi padarīs vēl lētāku.

VPS mitināšanas risinājumiem varat izvēlēties kādu no Linux, FreeBSD vai Windows. Viņiem ir arī daudz iespēju, no kuriem izvēlēties. Liekas, ka viņi šajā līmenī lielākoties izmanto 3,3 GHz CPU, un jūs varat izvēlēties, vai jūsu vajadzībām ir viens vai vairāki no šiem procesoriem. Atmiņa sākas nedaudz zemāk, nekā es gaidītu, taču jūs varat izvēlēties augstāka līmeņa opcijas, lai iegūtu to, kas jums nepieciešams. Vietas cietajā diskā un joslas platums ir vairāk nekā pietiekams jebkurai vietnei, tāpēc jums par to nav jāuztraucas.

Visi veltītie serveri ir iepriekš konfigurēti, un tiem ir daudz dažādu iespēju. Viņiem ir jebkas, sākot ar zemāka līmeņa Intel Atom CUP un beidzot ar Intel Core i3. Neviens no šiem centrālajiem procesoriem tomēr nav īpaši augsts, tāpēc tas rada nelielu vilšanos. Liekas, ka viņiem vajadzētu piedāvāt vismaz vienu iespēju ar i7 vai augstāku CPU. Atmiņa var būt no 8 līdz 64 koncertiem, un cietā diska vieta svārstās no aptuveni 500 koncertiem līdz vairākiem TB. Kopumā pieejamās funkcijas ir diezgan jaukas.

Atbalsts

Pieejama ierobežota informācija

Viņi nesniedz pārāk daudz informācijas par sniegto atbalstu. Liekas, ka tie ļauj jums sazināties ar viņiem pa tālruni, tiešajā tērzēšanā un pa e-pastu, taču nav pilnībā skaidrs, vai tas ir paredzēts tikai pārdošanai, vai arī, ja viņiem ir arī šīs tehniskā atbalsta iespējas. Viņiem ir emuārs ar jauku informāciju par to. Neatradu nevienu, kurš sūdzētos par sliktu atbalstu, tāpēc tā ir laba zīme.

Cena

Plašs cenu iespēju klāsts

Šīs firmas cenas svārstās no tikai USD 1 mēnesī līdz pat gandrīz 700 USD un visam pa vidu. Tas nozīmē, ka jūs varēsit atrast pareizo paketi par cenu, kas jums der. Piedāvātā cena par cenām atbilst tam, ko jūs varētu gaidīt arī citi uzņēmumi. Arī es neredzēju neko par naudas atdošanas garantijām vai kaut ko tamlīdzīgu.

Kopsavilkums

Jauka mitināšana lielākajai daļai vietņu

Neatkarīgi no tā, vai jūs tikko sākat personīgo emuāru, vai arī jūs vadāt vidēja lieluma uzņēmuma vietni, kas rada lielu trafiku, šis mitināšanas pakalpojumu sniedzējs to visu var apstrādāt. Viņiem ir daudz iespēju, ieskaitot iespēju mitināt jūsu vietni valstī, kas atrodas netālu no jūsu mērķauditorijas. Tam vajadzētu padarīt viņus par acīmredzamu izvēli, kas jāņem vērā lielākajai daļai cilvēku. Cenas ir arī diezgan saprātīgas, un tām ir laba reputācija attiecībā uz kvalitāti, tāpēc iespējams, ka visi būs diezgan apmierināti ar kopējo hostinga pieredzi, ko viņi saņem.

Plusi:

  • Saprātīgas cenas
  • Tonnas iepakojuma iespēju
  • Daudzas valstis, no kurām izvēlēties

Mīnusi:

  • Nav darbspējas garantijas
  • Nav augstākās klases serveru
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me