HS pakalpojumu pārskati un ekspertu atzinums

Ekspertu pārskats

Straumējošu multivides mitināšana

WHSH4U ir vācu firma, kas specializējas straumēšanas multivides platformās, VPS, domēna pakalpojumos un VPS pakalpojumos. Vietne WHSH4U nepiedāvā daudz fona datu par vēsturi, izņemot apgalvojumu, ka viņiem ir vairāk nekā 2000 klientu un tie darbojas 4 gadus. Balstoties uz reklāmkarogiem dažu lapu apakšā, ir skaidrs, ka tie darbojas atkārtotas pārdošanas vidē.


Lai gan tas ir specializēts mitināšanas veids, ir ieteicams apsvērt, vai straumēsit radio, video vai kaut ko citu.

Laiks & Uzticamība

Sūdzību nav – ierobežota garantija

WHSH4U garantē 99% uptime saviem klientiem. Lai gan tas noteikti ir pietiekami gandrīz katram scenārijam, 1% dīkstāves atstāj nepilnas 88 stundas gadā. Lai arī šīs stundas viegli varētu būt ikdienas dīkstāves stundās, kurās tiek patērēts maz enerģijas, sīkāka informācija nav sniegta. Tā kā arvien pieaug pieejamo straumēšanas pakalpojumu skaits un klientiem ir viegli piekļūt, var būt nepieciešama stingrāka garantija..

Iespējas

Galvenokārt straumēšanas mitināšana

WHSH4U piedāvā straumēšanas multividi gan ICEcast, gan SHOUTcast. Šīs divas platformas veido lielu daļu tiešsaistes audio satura piegādes formātu..

Firma veic ļoti labu darbu, aprakstot sniegtos pakalpojumus un to, cik daudz klausītāju katrs pakotne atbalsta vienlaikus. Balstoties uz viņu sarakstiem, 64 kbps ātrums atbalstīs līdz 50 klausītājiem un 128 kbps atbalstīs līdz 200. Pakotņu augstākajā galā ir VPS pakotne, kurā ir uzskaitīts neierobežots klausītāju skaits.

Visas paketes piedāvā “neierobežotu joslas platumu”, kas sākumā ir ļoti pievilcīgs, taču klientiem vajadzētu saprast, ka tāpat kā jebkurai vietnei, kas darbojas kā tālākpārdevējs, pieejamību nosaka resursdators, kas vada pakalpojumus un to iespējas; WHSH4U noteikti ir piešķīrumi, kurus nosaka arī viņu saimnieks. Pretstatā viņu neierobežotajam apgalvojumam lietošanas noteikumos teikts, ka klientiem tiek piešķirts joslas platums un kontu darbība var tikt apturēta pēc maksimālā lietojuma sasniegšanas..

Atbalsts

Jaukas atbalsta iespējas ar dažiem trūkumiem

Atbalstu piedāvā bieži meklējamo BUJ lapa, kas, šķiet, ir ļoti stabila, un tai vajadzētu ļaut klientiem atrast daudz padomu un detalizētu norādījumu, neradot iespēju iesniegt biļeti, izmantojot tiešsaistes biļešu pārdošanas sistēmu. Lai gan nav norādīts tiešais tālruņa numurs, es uzskatu, ka tehniskajā arēnā tas gandrīz nav jautājums; WHSH4U apgalvo, ka ir adresējis 1500 biļetes. Lai arī diennakts pakalpojums ir ļoti pievilcīgs, apkalpošana visu diennakti ar zinošiem darbiniekiem ir ļoti dārgs uzņēmums un par WHSH4U cenām, tas, ka jāiesniedz un jānosūta e-talons un jāsazinās ar tālruņa zvanu vai e-pastu, ir saprātīga procedūra..

Ir pieejama arī saite “tīkla statuss”, lai noteiktu WHSH4U četru serveru stāvokli problēmu novēršanai, izmantojot darbības laiku un citu veiktspējas statistiku..

Cenu noteikšana

Saprātīgas cenas

Katrs konts ir jāformatē kā SHOUTcast vai ICEcast, cena ir vienāda abām izvēlēm.

Par vienu staciju ar 64 kbps ātrumu bez AutoDJ pārvaldības rīka ikmēneša maksa ir EUR 2,00 (USD 2,18 USD) par EUR 7,00 (USD 7,62 USD), klienti var iegūt 64 kbps ar AutoDJ un 5 GB krātuves; tas atbalsta ne vairāk kā 25 klausītājus. Visaugstāk novērtētais pakotne darbojas ar ātrumu 128 kbps un ir mēnesī 16,00–21,00 euro (17,43–22,87 USD) mēnesī un atbalsta līdz 200 klausītājiem..

VPS platformas ir dārgākas, taču piedāvā iespēju iegūt neierobežotu klausītāju skaitu un lielāku piešķīrumu, kā arī iespēju to nodrošināt 24 stundās. Cenas svārstās no 25 līdz 36,50 eiro (no 27 730 līdz 39,75 USD)

GErmany 19% pievienotās vērtības nodoklis attiecas uz visiem pakalpojumiem.

Kopsavilkums

Ļoti jauka opcija straumējošu multivides mitināšanai

Kopumā šķiet, ka WHSH4U piedāvā stabilu iztērētās naudas vērtību. Tā kā viņi specializējas straumēšanas tehnoloģijās, viņi spēj noturēt cenas, bet klientiem piedāvā daudz iespēju attīstīt savus zīmolus..

Tāpat kā jebkura piedāvājuma gadījumā, kurā uzskaitīts “neierobežots joslas platums”, klientiem pirms pakalpojumu sākšanas ir jāizmeklē precīzi noteikumi.

Plusi:

  • Tiek atbalstīti populārie ICE un SHOUT Casts formāti
  • Bieži uzdotie jautājumi ir meklējami un ļoti noderīgi
  • Lieliski straumēšanai

Mīnusi:

  • Nav uzskaitītas atbalsta stundas
  • 99% darbspējas garantija nav tik laba
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me