InMotion hostinga pārskati un ekspertu viedoklis

InMotion hostinga ekspertu pārskats

Tīmekļa mitināšanas ainavā, kuru arvien vairāk apdzīvo Endurance International piederošie mitinātāji, InMotion tīmekļa mitināšanas vietne ir augsta veiktspēja, taču pieejamu neatkarīgu mitināšanas pakalpojumu sniedzējs. Sākot no sākuma, InMotion ieguva mūs ar savām iespējām un rīkiem, kas pilnveido SMB tīmekļa mitināšanas procesu gan iesācējiem, gan tīmekļa pārziņiem..


InMotion ieguldījums modernākā servera konfigurācijā arī kļuva skaidrs mūsu testos, kur vietņu ātrums un uzticamība tika novērtēti augstu. Izmantojot šāda veida ziņojumu karti, nav pārsteidzoši, ka InMotion ir kļuvis par mitināšanas risinājumu lieliem un maziem uzņēmumiem.

Plusi un mīnusi

Plusi:

  • Piekļūstiet ekspertu atbalstam 24/7/365, izmantojot tālruni, tiešraides tērzēšanu, e-pastu, biļešu iegādi un Skype.
  • Ātri iestatiet jauno WordPress vietni, izmantojot intuitīvo vietnes BoldGrid vilkšanas un nomešanas vietnes veidotāju.
  • Vienkāršojiet atkārtotas back-end procedūras, izmantojot automātiskas WordPress, spraudņa un motīvu dublējumkopijas.
  • Droši pārbaudiet jaunās WordPress vietņu konfigurācijas, izmantojot InMotion bezmaksas inscenēšanas vidi.
  • Nepalaidiet garām nevienu klientu, pateicoties InMotion uzticamajai uptimes.
  • Izvēlieties kādu no diviem ASV bāzētiem datu centriem, lai uzlabotu vietnes ielādes ātrumu.
  • Nelieciet uzbrucējus mierīgi ar ugunsmūriem un aizsardzību pret hakeru un ļaunprātīgu programmatūru.

Mīnusi:

  • Uzņēmuma lētākais no InMotion mitināšanas plāniem ir tikai 2 MySQL datu bāzes.
  • InMotion tīmekļa mitināšanas plāni ir lētāku tīmekļa mitināšanas risinājumu galā.
  • Lai gan InMotion piedāvā neierobežotu joslas platumu, diska vietas ir ierobežotas koplietotajos WordPress mitināšanas plānos.

Cenu noteikšanas un apmaksas metodes

Neatkarīgi no jūsu uzņēmuma lieluma, InMotion ir izstrādājis plānu, kas sniegs jums nepieciešamos resursus un rīkus, lai jūsu vietne gūtu panākumus. Mikrouzņēmumi var daudz iegūt no uzņēmuma kopīgajiem WordPress kopīgajiem plāniem. Sākot ar 7,26 ASV dolāriem mēnesī, WP-1005 aptver vienu vietni ar 40 GB lielu SSD atmiņas vietu, un tajā ir tādas saudzīgas WordPress funkcijas kā bezmaksas automātiskie atjauninājumi, BoldGrid vilkšanas un nomešanas vietņu veidotājs un bezmaksas vietņu pārsūtīšana..

Uzņēmumiem ar lielāku trafika profilu InMotion sākuma biznesa plāns Launch sākas ar 5,99 USD mēnesī un sniedz jums 2 vietnes ar neierobežotu krātuves vietu un e-pasta kontiem, populāru CMS platformu iepriekšēju instalēšanu, drošu lietojumprogrammu atcelšanu un rezerves pārvaldnieku. Tomēr, ja vēlaties e-komercijas iespējas, jums būs jājaunina uz nākamo plānu.

Ja jūsu bizness ir vidēja līmeņa vai uzņēmuma līmenis, iegūstiet vairāk no kāda no InMotion VPS vai speciālajiem plāniem. Pārvaldītie VPS plāni sākas ar USD 27,99 mēnesī un aptver neierobežotu vietņu skaitu, piekļuvi saknei un resursu uzraudzības informācijas paneli. Specializētu plānu sākšana ar Essential ir USD 105,69 mēnesī, kas ietver cPanel un WHM, 500 GB SSD krātuvi un bezmaksas SSL sertifikātus.

Kopumā mēs secinājām, ka InMotion cenas parasti cenšas sasniegt pieejamo spektru augstākā līmenī. Tas nozīmē, ka uzņēmums pieprasa kvalitātes funkcijas un ekspertu atbalstu, kuriem ir sava vērtība traucējummeklēšanas laika un ietaupītā stresa ziņā. Jums vajadzētu arī meklēt periodiskas uzņēmuma atlaides, kas patiešām var pazemināt plānotās cenas.

Lietošanas ērtums

Mūsu InMotion pārskats parāda, ka uzņēmums veic labu darbu, pielāgojot gan iesācējus, gan izstrādātājus. Iesācējiem tiek doti dažādi rīki, kas viņu biznesa vietni padara neparastu, piemēram, bezmaksas vietnes BoldGrid vilkšanas un nomešanas vietnes veidotājs un automātiskie WordPress, spraudņu un motīvu atjauninājumi.

Ja jums jau ir vietne, InMotion to jums bez maksas migrēs, un citas funkcijas, piemēram, bezmaksas SSL sertifikāti un neierobežots e-pasts, var palīdzēt radīt viltus kopā ar klientiem.

Kā paši izstrādātāji, mēs vienmēr esam īpaši ieinteresēti, kā mitināšanas risinājumi risina izstrādātāju vajadzības. Mēs piešķīrām InMotion augsto novērtējumu par dažādajām izstrādātāja funkcijām, kas ietver jaunāko PHP versiju, vairākas kodēšanas valodas un pieturvietu vidi, kas ļauj jums izmēģināt savas idejas pirms to ieviešanas tiešsaistē. InMotion piedāvā arī mobilos cPanel pieteikšanās pieteikumus – kurus mums patika – un ērtu Softaculous lietojumprogrammu instalēšanu ar vienu klikšķi vairāk nekā 400 skriptu..

Ielādes laiki un uzticamība

Mūsu testi atklāja, ka InMotion darbojas ārkārtīgi labi, ja runa ir par pastāvīgu darbības laiku un ātru ielādes laiku. Uzņēmums garantē pilnīgi adekvātu 99,9% uptime, lai gan mūsu vairāku mēnešu laikā, kad pārbaudījām pakalpojumu, faktiskais uptime bija tuvāk 99,95%, vietnei īslaicīgi dodoties bezsaistē, lai plānotu servera uzturēšanu.

Tā kā vidējais uzmanības diapazons arvien sarūk, pat vairāku mikrosekundžu noslogošana no slodzes laika var uzturēt jūs priekšā konkurencei klientu noturēšanas un SEO izvietošanas ziņā. Saskaņā ar mūsu pārbaudījumiem InMotion nāk ar ļoti ātru ielādēšanas laiku, kas vidēji ir 812 ms, tālu zem Google ieteiktā 2 sekundes vai mazāk.

Iespējas

Mēs ļoti priecājāmies par funkciju klāstu, ko InMotion nodrošina pat ar visvienkāršākajiem plāniem. Jūs varat izmantot bezmaksas vietnes veidotāju BoldGrid, lai izveidotu unikālu vietni, vai arī viegli migrēt esošu vietni ar InMotion atbalsta komandas palīdzību. Uzņēmumi ar nelielu tīmekļa mitināšanas pieredzi var izmantot arī tādas noderīgas funkcijas kā pieturvietu vide, lai pārbaudītu jaunas vietnes konfigurācijas un automātiskos WordPress atjauninājumus. Jūs arī saņemat piekļuvi InMotion mitināšanas tīmekļa pasta pakalpojumiem,

Uzņēmuma izstrādātāja funkcijas arī piešķir jums sprādzienu par jūsu naudu. Vietnes Softaculous instalētājs nodrošina piekļuvi vairāk nekā 400 skriptiem, ieskaitot phpMyAdmin un daudzām e-komercijas platformām. Varat ievilkt savu iecirtumu ar vairākiem FTP kontiem un atbalstu dažādām kodēšanas valodām. Varat arī izmantot InMotion vārda serveru priekšrocības, lai uzlabotu vietnes trafiku un nodrošinātu, ka URL punkti ir pareizajā virzienā. Kamēr uzņēmums neveic automātiskas dublēšanas, jums ir iespēja iestatīt savu automātisko dublēšanas grafiku un bezsaistes kopijas.

Visbeidzot, InMotion ir centies optimizēt jūsu serverus ātrumam un drošībai. Tādas iespējas kā SSD glabāšana, iekļauts CDN, kešatmiņa, izvēle starp divām datu centra vietām un WordPress optimizēta kaudze palīdz jūsu vietnei ielādēt neticami ātri. Drošības jomā InMotion izmanto ugunsmūrus un aizsardzību pret hakeriem un ļaunprātīgu programmatūru, lai novērstu sliktu dalībnieku nokļūšanu jūsu vietnes parādē.

Klientu atbalsts

Jums nekad nevar būt pārāk daudz klientu atbalsta, un InMotion Hostings ir pilnībā apņēmies sniegt super vienmērīgu klientu atbalsta pieredzi. Mūs pārsteidza fakts, ka mitināšanas uzņēmums piedāvā tālruni, e-pastu, tiešraides tērzēšanu, biļešu iegādi un pat Skype, lai sazinātos ar savu atbalsta komandu 24/7/365.

InMotion apgalvo, ka atbalsta personālam pirms ierašanās bortā ir vidēji četru gadu sertificēta mitināšanas pieredze, un katra mijiedarbība ar atbalsta komandas locekli apstiprināja, ka komandā strādā cilvēki, kuri zina savus mitināšanas materiālus..

Ja esat iesācējs, InMotion vispusīgie atbalsta pakalpojumi būs noderīgi. Papildus uzņēmuma plašajai zināšanu bāzei, kas sniedz skaidru ieskatu gan ar rēķiniem, gan tehniskos jautājumos, InMotion klientu kopienas portāls sniedz jums ātras atbildes uz jūsu jautājumiem no plkst. 8:00 līdz 21:00 EST, pirmdienās – piektdienās. Uzņēmumam ir arī noderīga infografika, kuru varat apskatīt, lai aizpildītu nepilnības par hostinga darbību kopumā.

Lietotāju atsauksmes

Kā vienmēr, mūsu ekspertu pārskati aplūko īpašus parametrus, lai noteiktu, vai mitināšanas pakalpojums ir ārkārtējs, tikai adekvāts vai zem vidējā līmeņa. Kad esat pabeidzis lasīt mūsu pārskatu, pārlūkojiet mūsu lasītāju atsauksmes, lai uzzinātu, ko InMotion klienti domā par tā funkcijām, veiktspēju un pakalpojumu.

Secinājums

Mūsu ekspertu pārskats parādīja, ka InMotion ir laba izvēle uzņēmumiem, kuri meklē ar funkcijām bagātu uzņēmumu, kas piedāvā niansētu atbalstu ik uz soļa. Lietotājiem, kas tikai sāk darbu ar tīmekļa mitināšanu, InMotion ir izveidojusi maigu piezemēšanos ar intuitīvu vietņu veidotāju, iepriekš instalētu WordPress un automātiskiem WordPress atjauninājumiem..

Izstrādātājiem tas ir labi arī ar InMotion. Atbalsts vairākām kodēšanas valodām un bezmaksas lietojumprogrammu instalēšana ar vienu klikšķi ļauj viegli iegūt novatoriskus risinājumus, izmantojot jūsu fona konfigurācijas. Mēs arī priecājāmies redzēt, ka pārvietoti serveri ļāva mums ātri pārbaudīt mūsu vietni drošā vidē un cik ērti bija piekļūt mūsu cPanel gan no galddatoriem, gan mobilajām ierīcēm..

Lai gan ir taisnība, ka InMotion ir nedaudz dārgāka nekā dažiem konkurentiem, jūs iegūstat to, par ko maksājat, izmantojot visaptverošu atbalsta komandu un funkciju portfeli. Kopumā mēs iesakām InMotion gan jauniem, gan jau izveidotiem uzņēmumiem, kuri vēlas atvērt vai uzlabot savas vietnes.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me