IQ hostinga pārskati un ekspertu viedoklis

Ekspertu pārskats

Irākas tīmekļa mitināšana

iq-hosting.com.com ir Irākas tīmekļa mitināšanas uzņēmums, kas atrodas Bagdādē. Viņi piedāvā dažādus profesionālus mitināšanas un tīmekļa pārvaldības pakalpojumus. Viņu augsti apmācītā profesionāļu komanda specializējas mitināšanas, VPS un domēna pārvaldībā. iq-hosting.com darbojas kopš 2009. gada un piedāvā augstākos drošības un tehniskos risinājumus katram klientam..


Laiks & Uzticamība

Laba uzticama mitināšana

iq-hosting.com.com piedāvā pieejamu un konkurētspējīgu mitināšanas plānu visiem lieluma uzņēmumiem, kuriem nepieciešama mitināšana. Viņi piedāvā pilnu atbalstu un tehniskos pakalpojumus, izmantojot luksusa aparatūru. Tie piedāvā garantiju par 99,9% palielinājumu un nodrošina pilnīgu atbalstu visu diennakti un dublē. Visam pakalpojumam ir 30 dienu naudas atdošanas garantija, ja neesat pilnībā apmierināts ar viņu sniegto pakalpojumu.

Viņi arī piedāvā maksas atbalsta pakalpojumus, ja jums nepieciešama migrācija un noteiktas programmatūras lejupielāde. Viņu tehniskā komanda var palīdzēt jums palīdzēt instalēšanas procesā. Visi plāni un atbalsta pakalpojumi maksā apmēram 50 USD.

Iespējas

Daudz iespēju

iq-hosting.com.com piedāvā trīs dažādus tīmekļa pārvaldības pakalpojumu veidus, no kuriem izvēlēties. Jums ir iespēja izvēlēties starp hostingu, VPS un domēna pārvaldību. Katrs plāns ir izveidots atbilstoši dažāda lieluma uzņēmumiem un vietņu vajadzībām, un to var darbināt gan Linux, gan Microsoft platformās. Katrai hostinga pakalpojumu kategorijai iq-hosting.com.com piedāvā septiņas dažādas hostinga paketes. Katram plānam ir atšķirīga vieta diskā un funkcijas. Viņu mitināšanai jūs varat izvēlēties no pirmā plāna līdz septītajam plānam. Diska vietas ir no 1 GB līdz 20 GB. Joslas platums svārstās no 10 līdz 200 GB. Visiem hostinga plāniem ir savs funkciju komplekts atkarībā no nepieciešamās vietas daudzuma. Visiem plāniem ir arī piekļuve vadības panelim, neierobežoti e-pasta konti, neierobežoti apakšdomēni, neierobežoti papildinājumi un daudz kas cits.

Ja jūsu vietnei ir nepieciešama VPS, iq-hosting.com.com piedāvā VPS pakotnes jebkura lieluma vietnēm un uzņēmumiem. Viņu VPS plāni ir sadalīti četros dažādos plānos. Jūs varat izvēlēties VPS-2GB, VPS-4GB, VPS-6GB, VPS-8GB. Diska ietilpība svārstās no 100 GB līdz 400 GB. VPS komplektācijā ietilpst 2TB – 8TB joslas platuma datu pārsūtīšana. Visiem VPS plāniem ir savs funkciju komplekts atkarībā no nepieciešamās vietas daudzuma. Visiem VPS risinājumiem ir 8 procesori, 1 Gb savienojuma ātruma, piekļuves Controll panelim un SolusVM panelis un vēl daudz vairāk.

iq-hosting.com.com piedāvā arī tālākpārdevēju plānus privātpersonām un uzņēmumiem, kuriem nepieciešams liels vietņu atbalsts un pārvaldība. Viņu tālākpārdevēja plāni ir sadalīti trīs atsevišķos iepakojumos. Jūs varat izvēlēties no sudraba, zelta un platīna. Viņu tālākpārdevēju plāni sākas no 100 GB līdz 400 GB diska vietas un 1000 GB līdz 5 TB joslas platuma. Visiem tālākpārdevēja plāniem ir neierobežots skaits vietņu, e-pasta kontu, apakšdomēnu un daudz kas cits.

Atbalsts

Kvalitātes atbalsta iespējas

Jūs saņemat labas kvalitātes tehnisko atbalstu 24 stundas diennaktī. Viņiem ir arī dažas maksas papildu atbalsta iespējas, ja jums nepieciešami īpaši pakalpojumi, piemēram, vietnes migrēšana vai specifiskas programmatūras lejupielāde un instalēšana. Šis papildu atbalsts nav lēts, taču tas var būt ļoti noderīgs, ja tas ir pieejams, ja esat jaunāks vietnes īpašnieks.

Cenu noteikšana

Labas cenas ar ikgadējo rēķinu

iq-hosting.com.com piedāvā vairākus dažādu veidu cenu plānus atkarībā no tā, kāda veida hostinga plāns jums ir nepieciešams. Hostings svārstās no 50 USD līdz 250 USD gadā. Katram hostinga plānam ir savs funkciju un vietas daudzums, kas jums nepieciešams, lai sāktu. VPS plāni ir tik zemi, cik mēnesī – 660 USD – 95 USD. Varat arī izvēlēties maksāt katru gadu par VPS plāniem. Visos plānos ir iekļauta arī bezmaksas IIS Web servera instalēšanas un apstrādes sistēma vai apache pasts un datu bāzes. iq-hosting.com.com izmanto Linux un Windows XEN tehnoloģijas programmatūrā un aparatūrā.

Kopsavilkums

Viens no labākajiem Irākas saimniekiem

iq-hosting.com.com piedāvā dažādus tīmekļa pārvaldības pakalpojumus un risinājumus jebkura lieluma biznesam. Viņu galvenā uzmanība ir vērsta uz to, lai visiem vērtētajiem klientiem piedāvātu visaugstāko pakalpojumu kvalitāti un drošību. Kā mitināšanas pakalpojumu sniedzējs iq-hosting atbalsta visus vietējos un daudznacionālos uzņēmumus un uzņēmumus ar augstākās klases hostinga un vps risinājumiem. Viņiem ir serveru atrašanās vietas ASV un Apvienotajā Karalistē, kā arī viņu pašu kontrolētās vides datu centrs. Ar savu konkurētspējīgo cenu struktūru Iq-hosting.com padara lielisku mitināšanas pakalpojumu sniedzēju jebkura veida tīmekļa vietnēm.

Plusi:

  • Tehniskais atbalsts 24 stundas diennaktī
  • 99,9% Uptime
  • Serveri daudzās valstīs
  • 30 dienu naudas atdošanas garantija

Mīnusi:

  • Nav mākonis vai īpaši serveri
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me