JavaProvider atsauksmes un ekspertu viedoklis

Ekspertu pārskats

Pieejami hostinga risinājumi kopš 2008. gada

JavaProvider.net ir tīmekļa mitināšanas uzņēmums, kas atrodas Vācijā un Amerikas Savienotajās Valstīs. Kopš 2008. gada viņi piedāvā pieejamus hostinga risinājumus. JavaProvider.net saviem klientiem nodrošina mitināšanas, VPS, domēnu reģistrācijas un hostinga pārvaldības pakalpojumus jebkura lieluma biznesam..  


Laiks & Uzticamība

Stabils hostings

JavaProvider.net ir ļoti uzticams tīkls. Viņu serveri atrodas ASV un Vācijā, un tie izmanto colo4dalls un ir pievienoti 100Mbit portiem. Viņi pārvalda un kontrolē savus serverus. Viņu datu centri izmanto jaunākās Dell tehnoloģijas un izvietošanas aparatūru. Papildus ātrajiem savienojumiem un drošībai, tie piedāvā arī diennakts atbalstu un 99,9% uptimes.

Iespējas

Tipiskās mitināšanas iespējas

JavaProvider.net ir ļoti visaptveroši mitināšanas plāni, kas piemēroti jūsu budžetam un vietņu vajadzībām un prasībām. Viņu dalītie hostinga plāni ir sadalīti divos dažādos paketos. Abas paketes ir ļoti kosmosā un satiksmē, un tām ir vairākas papildu funkcijas un iespējas. Jūs varat izvēlēties no privātajiem Tomcat un Provate Tomcat Pro plāniem. Abiem plāniem ir 10 GB vietas, 1 TB joslas platuma, neierobežoti domēni, MySQL datu bāzes un vēl daudz vairāk. Privātajam Tomcat Pro nāk ar papildu kaudzes izmēru 320 MB. Citas funkcijas ietver 100% dublēšanas pakalpojumus, neierobežotas kara lietojumprogrammas, SSH piekļuvi, vadības paneli, jauninājumus un daudz ko citu.

Ja jums ir nepieciešams VPS plāns, JavaProvider.net ir plāni, kas sniedz jums pilnīgu kontroli un elastību. Viņiem ir vairāk nekā četri plāni, no kuriem izvēlēties. Katram VPS plānam ir arī dažādas vietas un Ram atkarībā no izvēlētā plāna. Jūs varat izvēlēties no VPS Xen256 512 768 un 1024. Diska vietas diapazons ir no 10 GB līdz 40 GB. Joslas platums svārstās no 200 GB līdz 400 GB, bet operatīvā atmiņa – no 256 MB līdz 1024 MB. Viņu elastīgie VPS plāni ir lieliski piemēroti lietotājiem ar lielu trafiku un saturu, un viņiem ir vajadzīgas papildu drošības iespējas un dublējumi.

 

JavaProvider.net piedāvā arī domēnu reģistrācijas un pārvaldības pakalpojumus privātpersonām un uzņēmumiem. Izmantojot JavaProvider.net domēnu meklēšanas rīku, varat viegli migrēt un pārsūtīt domēnus no esošajiem pakalpojumu sniedzējiem un reģistrēt jaunus domēnus. Viņiem ir visu veidu domēna paplašinājumi, no kuriem izvēlēties. JavaProvider.net ne tikai piedāvā domēnu reģistrāciju privātpersonām un uzņēmumiem, bet arī piedāvā filiāļu un tālākpārdevēju programmas personām, kuras vēlas uzņemt savus klientus savos serveros. Viņi piedāvā 5% atlaidi jebkurai papildu hostinga pakotnei, kuru izvēlaties, kā arī vienai bezmaksas JVM pakotnei, iegādājoties trīs vai vairāk. Izmantojot viņu tālākpārdevēju programmu, jūs varat viegli pārvaldīt klientus, nodalīt katru kontu un pievienot papildu domēnus. 

Atbalsts

Viegli sasniedzams tehniskais atbalsts

JavaProvider.net ir vairāki veidi, kā tos var sasniegt. Ja jums nepieciešama tieša palīdzība, jūs varat sazināties ar tiešo operatoru, izmantojot viņu tiešsaistes tērzēšanas kurjeru, kas atrodas viņu vietnē. Varat arī runāt ar kādu no viņu tehniskā atbalsta komandas bezmaksas tālruņa numura vai iesniegt atbalsta biļeti. JavaProvider.net piedāvā atbalstu 24 stundas diennaktī visiem jautājumiem, kas saistīti ar pārdošanu, tehniskiem jautājumiem vai vispārīgiem jautājumiem par viņu dalību vai konta informāciju. Vēl viena lieliska atbalsta funkcija ir viņu atbalsta centrs. Jūs varat viegli pārlūkot viņu zināšanu bāzi un meklēt viņu jaunākos rakstus un atrast atbildes uz bieži uzdotajiem jautājumiem. 

Cenu noteikšana

Pieejama hostings

JavaProvider.net piedāvā ļoti pieejamus hostinga plānus. Viņu cenas svārstās no USD 9,99 līdz USD 19,99 mēnesī. Reģistrējoties bezmaksas izmēģinājumam, visos plānos ir iekļautas papildu funkcijas, piemēram, Apache tomcat 7, 6, 5.5 vai 4, Java vadības panelis, jauninājumi, PHP 5.2, 30% atlaides 128 MB papildinājumiem un vairāk.

Viņu VPS plāni svārstās no USD 20.00 līdz USD 45.00. Javaprovider.net VPS plāni ir lēti, salīdzinot ar citiem galvenajiem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem. Par visiem plāniem tiek izrakstīts rēķins mēnesī. Reģistrējoties VPS pakotnei, nav noteikta maksa vai slēpta maksa. Jūs varat maksāt katru mēnesi vai ceturksni, un tiešraide var notikt mazāk nekā 10 minūtēs.

 

Izmantojot JavaProvider.net, par visiem plāniem tiek iekasēti rēķini mēnesī. Kad jūs reģistrējaties dalītam mitināšanai, izmantojot JavaProvider.net, katrs dalībnieks saņem bezmaksas 30 dienu izmēģinājumu un saņem naudas atdošanas garantiju..

Kopsavilkums

Kvalitatīvs hostings

JavaProvider.net piedāvā vairākus mitināšanas pakalpojumus un risinājumus jebkura lieluma biznesam. Viņu plāni ir pieņemami un lēti, un tiem ir papildu iespējas un iespējas. Tie piedāvā ērtu jūsu domēnu un vietnes pārvietošanu un pārsūtīšanu no esošajiem pakalpojumu sniedzējiem, un tiem ir pieejams diennakts tehniskais atbalsts. Izmantojot Javaprovider.net, jūs varat mitināt savu vietni starptautiskā mērogā, izmantojot to dubultās atrašanās vietas datu centrus, kas atrodas ASV un Vācijā. Viņi ne tikai piedāvā 100% dublējumus un neierobežotas iespējas un drošību, bet arī piedāvā 99,9% uptimes un pārvaldību.

Plusi: 

  • 100% rezerves pakalpojumi
  • Bezmaksas 30 dienu izmēģinājums
  • 99,9% Uptime garantija

Mīnusi: 

  • Nav īpašu serveru vai mākoņa mitināšanas 
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me