Kaļķakmens tīklu pārskati un ekspertu atzinums

Ekspertu pārskats

Lieliski veltīti serveri ar dažām nišu fokusētām iespējām

Kaļķakmens tīkli ir cienījams uzņēmums, kas piedāvā dažādas lieliskas hostinga paketes. Viņi ir vislabāk pazīstami ar to atvēlētajiem serveriem un spēju izveidot un pārvaldīt lieliskus spēļu serverus. Tos parasti izmanto cilvēkiem, kuri vēlas izveidot savus privātus serverus populārām tiešsaistes spēlēm vai pat mitināt datu bāzes un citus resursus mobilajām spēlēm un citām līdzīgām lietām..


Viņiem ir daudz dažādu iepriekš konfigurētu servera opciju, no kurām izvēlēties, un, ja tas ir tas, kas jums nepieciešams, varat likt viņiem izveidot pielāgotu mašīnu. Jaunināšana ir arī diezgan vienkārša, jo šis uzņēmums ir veltīts tam, lai palīdzētu visiem viņu augstākā līmeņa klientiem būt laimīgiem.

Viņiem ir jauks funkciju saraksts, uzticami savienojumi un labs klientu atbalsts. Kopumā par šo uzņēmumu ir pateikts ļoti maz negatīvā, un tiem, kuri meklē labas, speciālas hostinga paketes, kas atrodas ASV, šī ir lieliska iespēja.

Viņu datu centrs atrodas Dalasā, Teksasā, padarot to par centrālu atrašanās vietu gandrīz visiem Amerikā, padarot to par populāru iespēju jebkurai vietnei, kurai ir ASV mērķauditorija.

Laiks & Uzticamība

Vairākas liekas sistēmas, kas nodrošina lielu uzticamību

Kaļķakmens tīkli, veidojot savu datu centru, acīmredzami ņēma vērā uzticamību. Viņiem ir pilnībā liekas energosistēmas, lai novērstu jebkādu pārtraukumu, un viņu dīzeļģeneratori bez problēmām var darboties gandrīz bezgalīgi. Viņiem ir arī vairāki interneta mugurkaula savienojumi un šķiedru līnijas, kas nonāk datu centrā.

Viņi strādā ar vairākiem labākajiem tālruņiem, lai nodrošinātu, ka viņiem vienmēr ir uzticama piekļuve internetam, kas ir svarīgi stabilitātei. Viņiem nav acīmredzamas darbības laika garantijas, taču viņu sociālo mediju kontos vai citos rajonos nav bijušas nevienas klientu sūdzības par pārmērīgu dīkstāvi, kas ir labs rādītājs, ka viņi piedāvā ļoti uzticamu mitināšanu.

Iespējas

Daudzas augstākās klases funkcijas, ieskaitot vismodernāko aparatūru

Apskatot visas viņu hostinga paketes, jūs redzēsit, ka tām ir visas funkcijas, kas jums būs nepieciešamas, lai izveidotu un darbotos gandrīz jebkura veida vietnē. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties izveidot savu spēļu serveri, vai vēlaties e-komercijas vietni vai tikai jebko citu, to paketes ir labi izstrādātas, lai atbilstu jūsu vajadzībām.

Viņu datu centrs ir aprīkots ar diviem pierobežas maršrutētājiem un liekām saitēm uz visiem viņu slēdžiem, kas ir jauka funkcija, kas uzlabos ātrumu un uzticamību. Viņiem ir arī neierobežotas trafika iespējas un VPN pakalpojumi, kas pieejami tiem, kam tie nepieciešami.

Viena patiešām jauka īpašība, kas viņiem bieži ir pieejama, ir viņu “tīrīšanas serveri”. Šķiet, ka šie ir serveri, kurus citi klienti jau iepriekš izmantoja pirms jaunināšanas. Tie joprojām ir lieliska mitināšanas iespēja, taču, tā kā viņi izmanto nedaudz novecojušu aparatūru, jūs varat tos iegūt par īpaši konkurētspējīgu cenu. Šī ir lieliska iespēja visiem, kas vēlas īpašas mitināšanas priekšrocības bez augstām cenām.

Atbalsts

Pieejams labs atbalsts 24/7/365

Limestone Networks piedāvātais atbalsts ir saistīts ar viņu piedāvātajiem augstākās klases pakalpojumiem. Jūs varat sazināties ar viņiem jebkurā laikā, 24/7/365, izmantojot tālruni, tiešraides tērzēšanu vai caur viņu biļešu sistēmu. Viņu vidējais reakcijas laiks ar atbalsta biļetēm ir 9 minūtes, kas ir ļoti labi.

Viņiem ir arī draudzīgs klientu serviss pārdošanas un norēķinu jautājumos, lai gan lielākajai daļai cilvēku šajā jomā nebūs problēmu. Viņu pārdošanas komanda labi palīdz izlemt, kurš servera tips darbosies vislabāk jūsu īpašajām vajadzībām.

Cenu noteikšana

Lieliskas cenu iespējas atsevišķiem hostinga paketiem

Lielākā daļa no tiem paredzētajiem serveru paketiem tiks piegādāti ar parasto nozares standarta cenu, kādu jūs varētu gaidīt. Viņiem ir klīrensa serveri, kas joprojām ir diezgan jaudīgi, taču ar ievērojamu diskonta likmi, kas ir ļoti patīkami.

Visi citi viņu pakalpojumi, šķiet, atbilst nozares standartiem, kas ir labi. Kopumā jūs saņemat taisnīgu cenu par ļoti jauku pakalpojumu neatkarīgi no tā, kuru variantu izvēlaties.

Kopsavilkums

Ļoti jauka spēļu un speciālu serveru mitināšana

Kopumā hostinga pakalpojumi, kurus nodrošina Limestone Networks, ir ļoti labi. Šķiet, ka viņi ir atraduši lielisku līdzsvaru starp patīkamu klientu, kuriem nepieciešama normāla augstākās klases tīmekļa mitināšana, un viņu nišas uzmanības centrā spēlēšanu un lietotņu izstrādes mitināšanu. Tie arī nodrošina jauku klientu apkalpošanu un lielu pieredzi.

Plusi:

  • Viegla aparatūras jaunināšana
  • Vairākas liekas sistēmas
  • Draudzīgs klientu serviss
  • Pieejami klīrensa serveri

Mīnusi:

  • Neviens koplietots vai VPS pakalpojums nav pieejams
  • Netiek pārdota nekāda piedāvātā garantija
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me