KVCHizmaksu pārskati un ekspertu viedoklis

Ekspertu pārskats

Pieejamas daudz pieejamu iespēju un pat bezmaksas mitināšana

KVCHosting ir labi izveidots uzņēmums, kas atrodas ārpus Oklahomas. Tie nodrošina daudz dažādu hostinga pakotņu, no kurām izvēlēties, sākot no koplietotajiem un beidzot ar speciālajiem serveriem. Viņiem ir arī VPS iespējas un citi, kas spēs apmierināt gandrīz jebkura veida vietnes vajadzības. Neatkarīgi no tā, vai esat indivīds, kurš meklē vienkāršu emuāru vai uzņēmumu, kam nepieciešams kaut kas daudz robustāks, šis uzņēmums spēj visu apstrādāt.


Viņi acīmredzami cenšas konkurēt, balstoties uz cenu, ar lielāko daļu savu pakalpojumu. Viņiem pat ir trīs dalītas mitināšanas opcijas, kas pēc vienreizējas iestatīšanas maksas ir bezmaksas. Kaut arī resursi un atbalsts šīm bezmaksas pakotnēm ir diezgan ierobežoti, to var būt pietiekami kādam, kurš tikai sāk darbu vai vēlas, lai viņu vietne tiktu izveidota un darbotos pēc iespējas lētāk.

Piekļūstot augstākām hostinga iespējām, pakalpojumi turpinās uzlaboties. Viņiem paredzētās servera iespējas ir diezgan plašas, sākot no diezgan sākuma līmeņa servera līdz dažām diezgan augstākās klases izvēlēm.

Laiks & Uzticamība

Uzticama augstākās klases pakešu mitināšana

Bezmaksas mitināšanas iespējas nodrošina tikai 90% uptime garantiju, kas ir ārkārtīgi zema. Tas ir acīmredzams, ka viņi pārdod serverus, kas tiek izmantoti šai mitināšanai. 90% uptime ir patiešām nepieņemams gandrīz visās vietnēs. Protams, tas ir minimums, ko jūs varat sagaidīt, lai vairums klientu kļūtu ievērojami augstāki.

Pārejot uz augstākā līmeņa mitināšanu, jūs saņemsit 99,9% uptime garantiju, kas ir ļoti izplatīts hostinga slieksnis. Viņu serveri izmantoja liekos diskus (RAID), un viņu datu centriem ir dažādas rezerves funkcijas, kas palīdz samazināt dīkstāves problēmas.

Iespējas

Daudz lielisku iespēju visām hostinga vajadzībām

Pirmais, ko pamanīsit, ir tas, ka šim uzņēmumam ir daudz dažādu jūsu mitināšanas izvēļu. Katram hostinga veidam (dalītam, VPS, veltītam, utt.) Ir daudz pakešu, no kurām izvēlēties. Tas var palīdzēt nodrošināt, ka saņemat tieši to, kas jums nepieciešams, taču tas var arī nedaudz mulsināt.

Visas viņu paketes ietvers piekļuvi viņu bezmaksas vietņu veidotājam, 24 stundu diennakts tehnisko atbalstu un kvalitatīvus serverus. Viņi arī nodrošina atbalstu PHP 5, Perl5, Curl un Ruby on Rails. Jums būs gan FTP, gan SSH savienojuma opcija failu pārsūtīšanai, veicot citus administratora veida uzdevumus. Visbeidzot, jums būs opcija cPanel, ar kuru varēs iepazīties daudzi pieredzējuši tīmekļa pārziņi.

Ir diezgan daudz ierobežojumu diska vietai, joslas platumam un citām lietām, īpaši zemāka līmeņa mitināšanas pakotnēm (ieskaitot bezmaksas opcijas). Tomēr lielākajai daļai cilvēku būs pakete, kas atbilst visām viņu vajadzībām.

Atbalsts

Labs atbalsts pieejams visu diennakti

Šis uzņēmums nodrošina tehnoloģisko atbalstu 24 stundas diennaktī, izmantojot tālruni, tiešraides tērzēšanu un e-pastu, lai jūs vienmēr varētu saņemt palīdzību saistībā ar visiem aktuālajiem jautājumiem. Pārsteidzoši, ka šis tehniskais atbalsts ir pieejams arī bezmaksas hostinga pakotnēm. Pēc klientu teiktā, viņu tehniskais atbalsts ir viegli izmantojams un ļoti atsaucīgs.

Cenu noteikšana

Ļoti zemas cenas sākuma līmeņa mitināšanai – vidējas un vidējas opcijas

Ja jūs meklējat tikai visvienkāršāko tīmekļa mitināšanu, jūs patiešām nevarat būt šī uzņēmuma bezmaksas opcija. Jūs vienkārši samaksājat vienreizēju iestatīšanas maksu, pamatojoties uz nepieciešamajām specifikācijām, un pēc tam tā tiek mitināta bez maksas tik ilgi, kamēr jūs strādājat ar uzņēmumu. Viņi tomēr ievieto nelielu teksta reklāmu jūsu vietnes kājenē, tāpēc tas ir kaut kas, kas jāzina. Turklāt šai bezmaksas mitināšanai ir vairāki ierobežojumi.

Pārejot augstākā līmeņa hostinga pakotnēs, cenas sāk vairāk atbilst nozares vidējiem rādītājiem. Jūs joprojām atradīsit dažus izdevīgus piedāvājumus, taču jums jāpārliecinās, ka saņemat nepieciešamo pakalpojumu līmeni.

Kopsavilkums

Pieejama hostings ar daudz vietas jaunināšanai

Šķiet, ka KVCHosting vēlas piesaistīt klientus ar savām bezmaksas mitināšanas iespējām un pēc tam panākt, lai viņi jauninātu uz augstāku līmeni, kad pakalpojums neatbilst nepieciešamajiem standartiem. Kad esat nokļuvis apmaksātajā hostinga līmenī, pakalpojums tomēr ir diezgan labs un pieejamu. Jūs saņemat arī daudz dažādu iespēju visos līmeņos.

Plusi:

  • Daudz dažādu hostinga iespēju
  • Bezmaksas mitināšana (ar uzstādīšanas izmaksām)
  • Daudz jauku iespēju
  • 24 stundu diennakts tiešraides atbalsts

Mīnusi:

  • Bezmaksas paketēm ir tikai 90% uptime garantija
  • Tik daudz iespēju, ka tas var mulsināt
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me