LiveDns atsauksmes un ekspertu viedoklis

Ekspertu pārskats

Visaptverošs hostings kopš 2001. gada

LiveDns ir Izraēlas hostinga uzņēmums, kas piedāvā vairākus tīmekļa mitināšanas pakalpojumus un domēna pārvaldības risinājumus jebkura lieluma biznesam. Vairāk nekā desmit gadus viņi piedāvā visaptverošus mitināšanas risinājumus klientiem, kuriem nepieciešama krātuve un drošība, lai ikdienā darbotos tīmeklī. LiveDns darbojas kopš 2001. gada un ir Israels vadošais domēnu pārvaldības un virtuālās drošības uzņēmums.


Laiks & Uzticamība

Lieliska aparatūra & Lielisks Uptime

Livedns.co.il piedāvā ne tikai visaptverošus mitināšanas risinājumus, bet arī maksimālu uzticamību un atbalstu. Viņu uzņēmuma serveri sastāv no augstas kvalitātes IBM aparatūras, kas veidota veiktspējai un ātrumam. Viņu operētājsistēmas darbojas uz jaunākajām Linux un Microsoft platformām un tiek pārvaldītas kontrolētā vidē. Livedns.co.il darbojas 24/7 365 dienas gadā, un dīkstāves tām ir maz vai nav vispār.

Lai saņemtu tehnisko atbalstu un palīdzību, Livedns.co.il piedāvā ieteicamo lejupielādes apgabalu un tehniskās informācijas centru, kas atrodas viņu vietnē. Varat viegli pārlūkot jaunākās skriptu un lietojumprogrammu lejupielādes vai pārskatīt jaunākos rakstus un videoklipus par vadības paneļa lietošanu un citu saistītu informāciju.

Iespējas

Pārsvarā parastās mitināšanas iespējas

Vietnē Livedns.co.il jūs varat izvēlēties starp trim dažādiem hostinga pakalpojumu veidiem. Jums ir iespēja izvēlēties VPS, tālākpārdevēju vai mitināšanas plānus. Katram plānam ir atšķirīga vieta diskā un funkcijas. Jūs varat izvēlēties izmantot mitināšanu uz Windows vai Linux platformām. Hostings Windows nodrošina ar 2 GB lielu ietilpību un 20 GB lielu datplūsmu mēnesī. Papildu funkcijas ietver POP3 pastkastes, e-pasta kontus, pilnu vadības paneli un citas papildu funkcijas.

Livedns.co.il VPS pakotnes ir aprīkotas ar bezmaksas instalēšanu un dažādām papildu funkcijām. Jūs varat izvēlēties no 5 dažādiem plāniem. Atmiņa svārstās no 1 GB līdz 4 GB. Diska vietas ietilpība ir no 50 GB līdz 250 GB, bet transporta – no 100 GB līdz 300 GB. Visiem kontiem ir papildu funkcijas, piemēram, tiešais atbalsts, diennakts drošība un pilnīga piekļuve vadības panelim. Varat arī izvēlēties palaist VPS Linux un Windows serveros.

Vietņu Livedns.co.il izplatītāju plānos ir vairākas izvēles iespējas. Varat izveidot un palaist vairākas vietnes, kurās ietilpst ātrs un uzticams Linux serveris, 99% servera pieejamība, 5 GB atmiņas ietilpība un 50 GB mēneša trafiks un apjoms. Jūs varat viegli pārvaldīt MySQL datu bāzi un saskarni ar uzlabotu saskarni un daudz ko citu.

Atbalsts

Lielisks tehniskais atbalsts

Vietnei Livedns.co.il ir daži veidi, kā ar viņiem var sazināties. Lai saņemtu tehnisko atbalstu un pakalpojumus, atbalsta biļeti varat viegli iesniegt tieši no viņu vietnes. Viņiem ir ātrs reakcijas laiks, un viņi sazināsies ar jums pa e-pastu vai tālruni. Varat arī sazināties ar viņiem pa bezmaksas tālruni vai pa e-pastu, lai uzzinātu par vispārīgiem jautājumiem, kas jums varētu rasties saistībā ar pakalpojumu vai rēķiniem.

Kad jūs sazinātos ar viņu tehniskā atbalsta komandu, viņi ātri atbildēs uz jums un pirmo reizi jūsu problēmas risinās pareizi. Es neredzēju nevienu noderīgu FAQ veidu, kā arī emuāru vai zināšanu bāzi, kas būtu bijis jauki.

Cenu noteikšana

Godīga cenu noteikšana

Vietnei Livedns.co.il ir ļoti konkurētspējīga cenu struktūra, kas ir pieejama visiem lieliem uzņēmumiem. Microsoft hostings vietnē Livedns.co.il mēnesī ir USD 27,00. Jūs varat izvēlēties maksāt katru gadu vai priekšapmaksu par 2 gadiem iepriekš. Linus mitināšana mēnesī ir arī USD 27,00, un tai ir vienādas norēķinu iespējas. VPS mēnesī ir no 235 līdz 815, atkarībā no nepieciešamās vietas un krātuves. Viņu tālākpārdevēju hostinga plāni ir tikai USD 127 mēnesī, un par tiem katru mēnesi tiek izrakstīti rēķini. Vajadzības gadījumā pakotnēm var pievienot papildu funkcijas un papildinājumus. Livedns.co.il iesaka piezvanīt pārstāvim, ja jums ir kādi jautājumi par reģistrēšanos.

Visām pakotnēm ir pieejams augstas kvalitātes IBM serveris, CISCO sakari, ugunsmūra aizsardzība, tehniskais atbalsts un vēl daudz vairāk. Arī vietnē Livedns.co.ol jūs varat viegli lejupielādēt atvērtā pirmkoda programmatūru, piemēram, WordPress un Joomla.

Kopsavilkums

Labs hostings

Meklējot uzticamu mitināšanas uzņēmumu, ir svarīgi meklēt uzņēmumu, kas piedāvā pilnu atbalstu un tehnisko palīdzību. Livedns.co.il ir daudzu gadu pieredze, kas palīdz klientiem paātrināt uzņēmējdarbību, piedāvājot dinamiskas un inovatīvas tīmekļa mitināšanas tehnoloģijas. Viņiem ir plašs klientu portfelis ar klientiem dažādās nozarēs un viņi piedāvā augstas kvalitātes hostinga produktus par nelielu daļu no izmaksām nekā citi lielākie hostinga konkurenti.

To paketes ir ne tikai lētas, bet tām ir arī dažādas funkcijas un iespējas jūsu biznesam. Visiem kontiem ir drošība un 24/7 365 atbalsts maksimālai pieejamībai. Livedns.co.il ir ne tikai uzticama hostinga kompānija, bet arī ļoti pieredzējusi un apmācīta kompānija, kas katram klientam pārsniedz un pārsniedz.

Plusi:

  • Tehniskais atbalsts 24 stundas diennaktī
  • Saprātīgas cenas
  • Uzņēmējdarbībā darbojies kopš 2001. gada

Mīnusi:

  • Nav īpašu hostinga iespēju
  • Nav darbspējīgu garantiju, ka es varētu atrast
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me