Lizard Hill mitināšanas atsauksmes un ekspertu viedoklis

Ekspertu pārskats

Labs, uzticams hostings no izveidota IT uzņēmuma

Lizardhill sākotnēji bija IT uzņēmums, kas darbojas jau vairāk nekā divas desmitgades. Tā kā viņiem ir pieredze IT un tīkla jomā, viņi nodrošina izcilu tīmekļa mitināšanu ar zināšanām, kas citiem resursdatoriem vienkārši nav. Izmantojot labākās tehnoloģijas, lai izveidotu uzticamu serveri, viņi lepojas, piedāvājot plānus, ar kuriem praktiski bez problēmām varat uzņemt visu jūsu biznesu. Lai arī viņu mājas lapas dizains un cenas var būt arī divas desmitgades vecas, jūs zināt, ka jūsu kvalitāte ir augstāka.


Laiks & Uzticamība

Ļoti uzticama mitināšana.

Viņi ir pazīstami ar savu uzticamību, un tieši tas viņus padara par lielisku cenu. Viņi ir bijuši pietiekami ilgi, lai jūs varētu viņiem uzticēties, un viņi to dublē uz papīra. Viņiem ir pakalpojumu garantijas lapa, kurā viņi skaidri garantē, ka viņu serveru un tīklu darbspējas laiks ir 99,999%. Atšķirībā no vairuma uzņēmumu, kas jums piedāvā nelielu atmaksu – ja jūsu vietne samazinās uz stundu, tie piešķirs jums kredītu 1/720 no jūsu ikmēneša algas. Lizard Hill piešķirs jums visas dienas kredītu (drīzāk 1/30.) nekā 1/720) par katru stundu tā ir noslīdējusi. Bet viņi ir pazīstami ar to, ka viņu serveri nemazinās. Jums ir tiesības atteikties no visiem plāniem, kas jums ir ar viņiem, ja pārtraukums pārsniedz 8 stundas. Viņiem katru dienu tiek dublēti visi viņu serveri, kas piedāvā patiesu uzticamību, zinot, ka jūsu dati katastrofas gadījumā ir droši. Izmantojot 24/7 ārkārtas kontaktu līniju, jums ātri un efektīvi garantēs profesionālu palīdzību.

Iespējas

Pieejamas labas hostinga iespējas

Lizard Hill Hostings pamatā dara tikai to: tīmekļa mitināšana. Viņiem ir arī iekšējs domēnu reģistrators, bet es pie tā drīz nokļūšu. Lielākoties viņiem ir pieci galvenie hostinga plāni ar dažādām funkcijām, kā arī iespēja pievienot vairāk (piemēram, papildu vieta vai īpaši izveidots SSL serveris). Ja tirgū darbojas neierobežots mitināšanas plāns, viņiem arī tāds ir!

Visos viņu plānos ir neierobežots e-pasta konts, joslas platums, SQL datu bāzes un Spam Assassin. Tas pats par sevi ir milzīgs bonuss, jo daudzi citi saimnieki par joslas platumu iekasē astronomiskas cenas: izmantojot Lizard Hill, tā ir tikai vēl viena iekļautā funkcija. Vietas diskā ir no 5 GB līdz 20 GB, kā arī neierobežots plāns un budžeta plāns.

Atbalsts

Labas kvalitātes atbalsts visu diennakti

LizardHill piedāvā 24/7/365 tehniskā atbalsta sistēmu, kuru varat izmantot savā rīcībā. Viņiem ir vietējā un starptautiskā atbalsta līnija, kas ir atvērta darba laikā, kā arī iespēja nosūtīt īsziņu servera administratoram ārkārtas situācijā neatkarīgi no tā, vai tā notiek plkst. 17:00 vai plkst. 17:00. Turklāt viņi piedāvā pilnīgus FAQ, kuru kādam acīmredzami ir veltīts laiks un pūles, lai aizpildītu – tā vienmēr ir laba zīme, kad uzņēmumam ir nepieciešams laiks, lai atbildētu uz jūsu jautājumiem.

Cenu noteikšana

Labas cenas mitināšanai. Izvairieties no domēnu reģistrācijas.

Lizardhill hostinga cenas ir diezgan konkurētspējīgas tirgū, un tām ir daži satriecoši budžeta plāni. Viņu personīgais plāns maksās jums mazāk nekā dolāru mēnesī (ar 2 gadu līgumu – kopā USD 23,75), un tajā ietilpst arī neierobežots joslas platums .. VIENAI DOLLAI.

Viņu lētākais standarta plāns, kur jūs saņemat vairāk nekā 500 MB diska vietas, sākas ar cenu 6,45 USD / mēnesī bez līguma un sasniedz USD 19,45 mēnesī. Viņu cenas pa mēnešiem nav ļoti labas, taču gandrīz katrā plānā šī cena tiek samazināta uz pusi, pērkot līgumu.

Ja vēlaties visu neierobežotu, tas jums izmaksās 49,95 USD mēnesī vai papildus USD 20 mēnesī, lai to iegūtu ar speciālu IP. Es domāju, ka tas, manuprāt, ir pārāk augsts, kaut arī tā saņem 25% atlaidi, ja saņemat gada plānu.

Viņu domēna cenas joprojām ir iestrēdzis 1990. gados … 60 USD par .cc domēna gadu? Vai arī $ 28 par .info diviem gadiem? Nē paldies.

Kopsavilkums

Labs mitināšana, kas atbildīs vairumam vietņu

Ja vēlaties kādu uzņēmumu, kas darbojas jau kādu laiku, “bijuši tur, izdarījuši”, LizardHill ir laba izvēle. Daži no viņu plāniem ir par ļoti izdevīgu cenu un pieejamu cenu, un tajos ir iekļautas visas jūsu gaidītās funkcijas, piemēram, pilna Featured cPanel. Viņu neierobežotie plāni, manuprāt, ir nedaudz augsti par izmaksām, taču, ņemot vērā pakalpojumu kvalitāti un atbalstu, tas ir gandrīz tā vērts. Viņiem nav miljonu klientu, ar kuriem būtu jātiek galā, tāpēc jūs saņemat ļoti personalizētu, tiešu atbalstu no darbinieka, kurš faktiski strādā uzņēmumā, nevis no kāda zvanu centra Ķīnā.

Plusi:

  • Ļoti uzticama mitināšana
  • Uzņēmums darbojas vairāk nekā 20 gadus
  • Ļoti lēts personīgais plāns

Mīnusi:

  • Nav pieejams neviens VPS vai īpaši serveri
  • Neierobežoti plāni ir dārgi
  • Domēna reģistrācija ir dārga
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me