Lunarpages pārskati un ekspertu atzinums

Ekspertu pārskats

Īpašs augstas klases hostings ar daudzām lieliskām iespējām

Šī ir mazāka mitināšanas kompānija, kas lepojas tikai ar 150 000 klientu. Neskatoties uz to, viņiem tomēr ir vairāki ļoti iespaidīgi klienti, tostarp Dell, Citrix un Microsoft. Viņi piesaista šāda veida klientus, galvenokārt koncentrējoties uz viņu augstākās klases hostinga plāniem, izmantojot speciālus serverus, un mākoņu mitināšanu, kas ir ļoti uzticama un ļoti ātra..


Lai gan viņi noteikti koncentrējas uz augstākās klases hostingu, viņi saviem sākuma līmeņa klientiem piedāvā arī dažas dalītas hostinga iespējas. Neatkarīgi no tā, kuru paketi izvēlēsities, jūs saņemsit lielisku servisu ar ātru lapu ielādes laiku un dažām ļoti jaukām funkcijām.

Tie atrodas Kalifornijā, bet piedāvā savus hostinga pakalpojumus uzņēmumiem visā pasaulē. 1998. gadā dibinātais uzņēmums ir lēnām audzis, bet visu laiku ir uzturējis savus pakalpojumus visaugstākajā līmenī.

Laiks & Uzticamība

100% darbspējas un infrastruktūras garantija

LunarPages pieder un darbojas savi datu centri. Viņiem kopā ir trīs, viens Lasvegasā un divi Kalifornijā. Katrā no šiem centriem strādā savi darbinieki, kuri ir kvalificēti un sniedz lielu atbalstu. Ja datu centrā rodas kādas aparatūras kļūmes (cietie diski, barošanas avoti, utt.), Viņi garantē, ka stundas laikā tas tiks nomainīts, kas nozīmē, ka viņiem vienmēr ir rezerves daļas uz vietas..

Viņiem ir pilnas VPS pakešu rezerves kopijas. Koplietotajām hostinga pakotnēm ir dublējumi, kas tiek veikti katru nakti, bet tiek glabāti tikai trīs dienas, tāpēc, ja rodas problēmas un vēlaties kaut ko atjaunot, iespējams, ka tas nav pieejams..

Iespējas

Plašs plānu un funkciju klāsts, no kuriem izvēlēties

LunarPages ir daudz dažādu hostinga pakotņu, no kurām izvēlēties, tas ir, kā viņi spēj apmierināt visu savu klientu vajadzības. Tiem, kas meklē dalītu mitināšanu, varat izvēlēties vairākas iespējas, ieskaitot sākuma plānu, kas lielākajai daļai ir pieņemams. Šis plāns tomēr ir ierobežots diskā un joslas platumā. Citi plāni pieļauj neierobežotu izmantošanu, bet cena palielinās diezgan daudz.

Viņiem ir pieejamas gan Windows, gan Linux VPS hostinga paketes, no kurām katra ir ierobežota ar 1000 GIG joslas platumu un 30-50 GB diska vietas. Šīs ir jaukas iespējas vidēja lieluma uzņēmumiem, kuriem nepieciešama augstas kvalitātes uzticama mitināšana.

Visbeidzot, mitināšana, uz kuru patiešām koncentrējas, ir īpaši serveri un privāti mākoņu mitināšanas plāni. Viņi piedāvā mitinātu apmaiņas iespēju, sauktu par Open-Xchange, lieliem uzņēmumiem, kuriem nepieciešama ātra un uzticama mitināšana, bet nevēlas problēmu pats to pārvaldīt.

Atbalsts

Lielisks atbalsts 24/7/365

Kaut arī šajā saimniekdatorā problēmas ir reti, jūs varat būt pārliecināti par ātru novēršanu, kad vien kaut kas notiek. Viņiem ir bezmaksas numurs ASV un Lielbritānijas klientiem. Turklāt viņiem ir e-pasta atbalsts, ja vēlaties ar viņiem sazināties šādā veidā. Viņu atbalsta komandas darbojas ASV, un vajadzības gadījumā tās var sniegt jums lielu palīdzību.

Papildus tehniskajam atbalstam viņiem ir bieži uzdotie jautājumi, konsultācijas un lieliska servera statusa lapa, kas var sniegt jums nelielu ieskatu par iespējamām iespējamām problēmām, kas varētu rasties.

Cenu noteikšana

Daudzi cenu punkti – augstākās klases hostings ir dārgs

Ja jūs tikai meklējat kopīgu hostinga sākuma paketi, šim uzņēmumam ir nozares standarta cenas. Tomēr aizvien tie pieaug diezgan ātri. Biznesa klases dalītā mitināšanas pakete ir dārgāka, nekā jūs varētu gaidīt (lai arī jūs saņemat ātrākus, uzticamākus pakalpojumus).

Nokļūstot VPS, mākoņa un speciāla hostinga cena patiešām ievērojami palielinās. Tomēr vairums viņu augstākās klases klientu, iespējams, labprāt maksā piemaksu, jo viņiem ir uzlabots darbspējas laiks, ātrums un klientu atbalsts..

Vissvarīgākais šeit ir tas, ka, iespējams, nav labākais mitināšanas uzņēmums kādam, kurš vēlas tikai mazu rēķinu mēnesī. Ja jūs meklējat visaugstākās kvalitātes mitināšanu un vēlaties maksāt prēmiju, tad LunarPages noteikti ir uzņēmums, kas jāņem vērā.

Kopsavilkums

Īpašs hostings augstas klases klientiem

Ja vēlaties iegūt labākos pieejamos hostinga pakalpojumus un vēlaties par to maksāt prēmiju, šī ir lieliska kompānija, kas jāņem vērā. Viņi vienmēr ir izvirzījuši stabilitāti, ātrumu un klientu apkalpošanu virs straujās izaugsmes, kas izriet no fakta, ka viņu salīdzinoši mazajā klientu sarakstā ir tik daudz izcilu augstākās klases klientu..

Visi viņu pakalpojumi ir ļoti dārgi, kas nozīmē, ka klienti priecāsies par ātrās iekraušanas vietnēm, kuras reti kad aiziet zemāk. Ja jūsu vietnē rodas problēmas, varat ātri saņemt viņu tehnisko atbalstu.

Izņemot cenu, tas tiešām ir viens no labākajiem hostinga uzņēmumiem, kas tur pieejams, un tas, kas jums noteikti jāapsver.

Plusi:

  • Viņi seko jaunākajām mitināšanas tehnoloģijām
  • Ļoti ātri ielādes laiki
  • 100% darbspējas garantija
  • Lielisks klientu atbalsts

Mīnusi:

  • Dārgākas nekā vairums citu hostinga pakešu
  • Lielākā uzmanība tiek pievērsta augstākās klases klientiem
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me