MacHighway atsauksmes un ekspertu viedoklis

Ekspertu pārskats

ASV bāzes hostings MAC lietotājiem

MacHighway.com ir ASV tīmekļa mitināšanas uzņēmums, kas piedāvā dažādus tīmekļa pārvaldības pakalpojumus un risinājumus. Viņu augsti apmācītā profesionāļu komanda specializējas tīmekļa mitināšanas pakalpojumos jebkura lieluma uzņēmumiem. Kopš to atklāšanas 1997. gadā Machighway ir nodrošinājis izcilu servisu un atbalstu Mac bāzētiem uzņēmumiem un tīmekļa īpašniekiem. Pazīstams ar pieejamu cenu plānu un pakalpojumu iespējām, Machighway ir kļuvis par uzticamu avotu mac balstītiem hostinga risinājumiem mac sabiedrībā.


Laiks & Uzticamība

Stabils un energoefektīvs

MacHighway.com ne tikai nodrošina augstas kvalitātes hostinga pakalpojumus, bet arī piedāvā uzticamus un energoefektīvus hostinga risinājumus. MacHighway.com garantē, ka visu kontu darbspējas laiks ir 99,9%, vai arī nākamais mēnesis ir bezmaksas. MacHighway tic atjaunojamai enerģijai un videi draudzīgai videi. Sadarbībā ar atjaunojamo enerģijas avotu, Machighway var piedāvāt ar vēju darbināmu elektrību un enerģiju, kas palīdz radīt efektīvāku telpas darbības veidu.

MacHighway.com arī nodrošina klientu apkalpošanu 24 stundas diennaktī, 365 dienas gadā. Viņi piedāvā pilnu atbalsta sistēmu, kas ir pilna ar noderīgiem resursiem, lai palīdzētu instalēt lietojumprogrammas un skriptus. Informācijas panelī varat atrast atbildes uz bieži uzdotajiem jautājumiem un pārlūkot populārus rakstus par kontu iestatīšanu vai izveidi.

Iespējas

Koncentrējas uz MAC lietotājiem

Izmantojot MacHighway.com, jūs varat izvēlēties starp trim visaptverošām tīmekļa mitināšanas paketēm. Katram plānam ir atšķirīga vieta diskā un funkcijas, kā arī joslas platums. Diska vietas diapazons ir no 10 GB – neierobežots. Katram plānam ir neierobežots joslas platums un bezmaksas viena klikšķa tīmekļa lietotņu instalētāji. Iekļauts to hostinga paketēs ir bezmaksas pievienošana tādām lietojumprogrammām kā WordPress un Joomla. Kā biedrs jūs saņemat piekļuvi viņu pilnajam vadības vadības panelim, 24 stundas diennaktī neierobežotu atbalstu, kā arī neierobežotas MySQL datu bāzes un daudz ko citu..

MacHighway.com piedāvā arī domēna pārvaldības pakalpojumus. Jūs varat nodrošināt savu zīmolu, reģistrējot domēnu tikai par USD 8,45 gadā. Izmantojot Machighway, jūs varat viegli pārbaudīt, vai jūsu domēns ir pieejams. Viņiem ir vairāk nekā 50 populāru domēna paplašinājumu, no kuriem izvēlēties, piemēram, .com, .net, .org un vairāk. Visas cenas atšķiras, un tās tiek veidotas katru gadu. Ja jūs iegādājaties mitināšanas paketi, izmantojot Machighway, tad jūs varat saņemt domēna paplašinājumu bez maksas.

Atbalsts

Labas kvalitātes tehniskais atbalsts

MacHighway.com piedāvā vairākus veidus, kā ar viņiem var sazināties. Ja jums tūlīt vajadzīga palīdzība, varat sarunāties ar tiešajiem speciālistiem, izmantojot bezmaksas numuru vai izmantojot tiešraides tērzēšanu. Machighway.com arī pieņem jautājumus pa e-pastu un atbalsta biļeti. Tie ir pieejami 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā. MacHighway ir arī atbalsta centrs, kur jūs varat atrast noderīgus resursus daudziem vai bieži uzdotiem jautājumiem un pamācībām.

Viņu vietnē ir daži pašpalīdzības dokumenti, taču tas nav padziļināts, tāpēc lielākajai daļai lietotāju tas būs tikai ierobežotā daudzumā.

Cenu noteikšana

Ļoti saprātīgas cenas

MacHighway.com ir ļoti konkurētspējīga cenu struktūra. Mac kopienā viņi ir pazīstami ar kvalitatīvu un pieejamu koplietošanas tīmekļa mitināšanas risinājumu pieejamību. Viņu hostinga pakešu cena svārstās no USD 2,95 līdz USD 6,95. Par visiem plāniem tiek izrakstīts rēķins par mēneša norēķinu ciklu. Viņiem ir arī vietņu veidotāju plāns, kas sasniedz 4,95 USD mēnesī. Varat dažu minūšu laikā izveidot lieliski izskatīgu vietni, izmantojot to viegli izveidojamās un nometjamās vietņu veidnes.

Kas ir tik lieliski Machighway.com, ir tas, ka nav noteikta reģistrēšanās maksa un ir 30 dienu naudas atdošanas garantija, ja neesat pilnībā apmierināts ar viņu pakalpojumiem. Reģistrējoties Machighway.com, jūs uzreiz redzēsit, cik caurspīdīgas ir viņu garantijas un līgumi.

Kopsavilkums

Jauks hostings, ja jums patīk Mac

MacHighway.com ir uzticams un uzticams risinājums tīmekļa mitināšanas pakalpojumiem. Viņu augsti apmācītu profesionāļu komandai ir 20 gadu apvienota pieredze tīmekļa pārvaldībā. MacHighway.com izstrādāja Mac lietotāji mac lietotājiem, ar mērķi nodrošināt izcilu klientu apkalpošanu un augstas kvalitātes mitināšanas risinājumus par pieņemamām cenām. Machighway.com ir pazīstams ne tikai ar konkurences cenu plāniem, bet arī ar uzticamību.

Tie piedāvā bagātīgu resursu un rīku klāstu, lai palīdzētu lietotājiem pārvietoties pa vadības paneli, savukārt Machighway palīdz nodrošināt viņu vietnes drošību un maksimizēt to veiktspēju. Machighway.com ir arī dažādas drošības funkcijas, lai jūs varētu palikt pārliecināti, ka jūsu vietne ir labās rokās. Ar vairākiem apmierinātiem klientiem var droši apgalvot, ka Machighway.com varētu būt piemērots visām jūsu vietnes vajadzībām. Izmēģiniet tos šodien 30 dienas, un, ja jūs neesat pilnībā apmierināts ar viņu pakalpojumiem, varat to jebkurā laikā vienkārši atcelt.

Plusi:

  • Tehniskais atbalsts 24 stundas diennaktī
  • 99,9% Uptime garantija
  • 30 dienu naudas atdošanas garantija

Mīnusi:

  • Nav VPS, īpašu serveru vai mākoņa iespēju
  • Koncentrējas tikai uz MAC
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me