MonsterMegs atsauksmes un ekspertu atzinums

Ekspertu pārskats

Kvalitatīva mitināšana ASV

MonsterMegs atrodas ASV un jau gadiem ilgi piedāvā klientiem uzticamus hostinga plānus privātpersonām vai uzņēmumiem, un viņu personāls no augšas uz leju ir aprīkots ar ļoti pieredzējušām personām, kuras vismaz desmit gadus darbojas mitināšanas nozarē. Viņi piedāvā dažādas serveru atrašanās vietas, kuras visas tiek pilnībā pārvaldītas, nevis tikai izmanto kādu personu koplietotus vai tālākpārdevēju pakalpojumus. Daudzas organizācijas to ir novērtējušas par vienu no labākajiem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem un ir pazīstamas ar savu uzticamību.


Laiks & Uzticamība

Ļoti uzticama mitināšana

MonsterMegs piedāvā trīs pārliecinošas garantijas, kas pārspēj arī konkurentu piedāvātās. Gandrīz ikvienam ir 99,9% uptime garantija, tāpēc šeit nav pārsteigums. Viņi tomēr dublē savus vārdus – ja kādā mēnesī jūsu vietne nepārsniedz 99,9% no laika, jums tiks piešķirts kredīts par zaudēto laiku. Viņiem ir noteikts laika grafiks, kurā atkarībā no tā, cik ilgi jūsu vietne darbojās (vismaz 45 minūtes) līdz 36 stundām, jums tiks piešķirts kredīts jebkur no 5 līdz 100%.

Turklāt viņi piedāvā arī mūsdienīgu naudas atdošanas 30 dienu garantiju, kas ir noderīga – ja kaut kas nav tā, kā reklamēts, jūs varat vienkārši atgūt naudu un doties citur. Kas, viņuprāt, patiešām izceļas, ir atbalsta garantija, kas viņiem ir: jūs saņemsit atbildi 2 stundu laikā. Viņi faktiski ieskaitīs jūsu kontu, ja kādā biļetes brīdī nesaņemat atbildi 2 stundu laikā tik reižu, cik tas notiek. Pēc manas pieredzes viņi ir labākā atbalsta komanda un katru reizi 2 stundu laikā viņi ir pie manis atzinuši neatkarīgi no tā, kad iesniedzu biļeti.

Iespējas

Daudz pievilcīgu īpašību

Viņiem ir serveru atrašanās vietas gan Ziemeļamerikā, gan Eiropā, un visiem tiem ir vismaz 8 kodolu Xeon process. Tas ļauj visiem viņu plāniem, neatkarīgi no tā, vai tas ir koplietots, vai uzņēmuma mitināšanas pakalpojumi, vai pat tālākpārdevēja plāni, darboties ar nelielu ping laiku, lielu ātrumu un 99,9% uptime. Turklāt visiem viņu plāniem ir ikdienas un iknedēļas pārvaldītas rezerves kopijas bez papildu maksas.

Neviens no viņu plāniem, neatkarīgi no tā, vai tas ir koplietots vai Enterprise, nepiedāvā vairāk nekā 2 TB mēnesī joslas platumu vai 75 GB Raid-10 diska vietas, kas ir liels ierobežojums, ja meklējat lielu plānu, bet nevienam citam (vairums vietņu internetā mēnesī izmantojiet daudz mazāk nekā 2 TB joslas platumu). Patīkamā pusē VISI viņu plāni, pat visvienkāršākā dalītā hostings, nāk ar BEZMAKSAS domēna vārdu – tas pats par sevi ir zagšana. Un, lai gan viņiem ir vairākas serveru atrašanās vietas, visi viņu serveri darbojas tikai operētājsistēmā Linux, un, lai gan cPanel 11 ir lielisks, jums nav izvēles Windows Plesk vienības gadījumā, ja vēlaties.

Viņi piedāvā lieliskus tālākpārdevēju mitināšanas plānus, par pieņemamām cenām un ar lieliskām funkcijām. Lielākā daļa viņu plānu ļauj jums izveidot neierobežotu cPanel kontu, dot jums personīgus privātu vārdu serverus un pat īpašu IP adresi – tas viss bez maksas, tikai lai reģistrētos viņu tālākpārdevēja plānos. Ja jums ir iespēja piesaistīt klientus, kuri vēlas nelielus dalīta hostinga plānus, jums ir iespēja gūt peļņu. Ja jums nepieciešami drošības SSL sertifikāti, tie piedāvā arī četrus pieejamos standarta SSL sertifikātus, padarot jūsu vietni drošu un sertificētu.

Atbalsts

Kvalitātes atbalsts visās stundās

Viņiem ir darba laikā atvērts bezmaksas tālrunis, uz kuru varat zvanīt, lai saņemtu tehnisko atbalstu vai norēķinu pakalpojumus. Tas ir papildus viņu piedāvātajai biļešu un e-pasta atbalsta sistēmai. Atšķirībā no daudziem uzņēmumiem, viņiem ir fiziska adrese, un viņi ar lepnumu to uzskaitījuši kopā ar saviem sociālo mediju tīkliem, jūs zināt, ka tie ir uzņēmumi, kuriem varat uzticēties un uz kuriem varat paļauties. Visbeidzot, viņiem ir arī noderīga tiešraides tērzēšanas sistēma, un, lai gan tā nav visu diennakti, viņi tiešsaistē var efektīvi palīdzēt, ietaupot mokas, ka jāzvana pa tālruni vai jāgaida atbilde uz e-pastu..

Cenu noteikšana

Vidējās cenu iespējas

Visu viņu plānu cena ir ārkārtīgi konkurētspējīga, un tie faktiski ir lētāki nekā daudz citu saimnieku. Lai arī tie nesākas ar 1 vai 2 dolāriem mēnesī (5,95 ir viņu lētākais plāns), atcerieties, ka visiem tiem ir pieejams domēna vārds bez maksas, un visiem plāniem, kas ir 12,95 vai vecāki, ir pieejams īpašs IP. Kopumā viņu piedāvātajām funkcijām ir konkurences priekšrocības.

Viņu uzņēmumu mitināšanas plāniem ir arī konkurētspējīgas cenas (no 30 līdz USD 70 mēnesī), bet es neesmu tāds, kāds tiek pārdots šajos plānos. Lai gan tajos ir bezmaksas SSL sertifikāts un īpašs IP, ar HD vai joslas platumu vien nepietiek, lai tos justos ērti. MonsterMegs piedāvātie tālākpārdevēju plāni ir vieni no labākajiem, sākot no pulksten 12.95 mēnesī, un tie satur arī bezmaksas domēna vārdu. Ar iespēju izveidot 25 (vai neierobežotus) cPanel kontus par visu par zemu mēneša cenu, tas var būt ienesīgs plāns, kas faktiski pārspēj citus pakalpojumu sniedzējus.

Kopsavilkums

Lieliska mitināšana lielākajai daļai vietņu

Kopumā MonsterMegs ir pieņemamām cenām, un tam ir dažas neparastas garantijas, kas padara tos uzticamus. Diemžēl, ja jums ir vietne ar lielu trafiku vai plānojat aizņemt milzīgu vietu, tie ir labāki uzņēmumi, kas tur darbojas. Tomēr, ja jums ir nepieciešams tikai koplietojama hostinga plāns, jūs saņemat daudz darījuma, kas ir garantēts un uzticams. Nemaz nerunājot par to, ka jūs iziesit no darījumiem ar bezmaksas domēna vārdu neatkarīgi no jūsu izvēlētā plāna, galu galā tas nav tik slikts darījums. Tur ir tik daudz uzņēmumu, kuriem ir grūti uzticēties, tāpēc jau pats fakts man tos pārdod.

  • Bezmaksas domēna vārds ar visu plānu
  • 2 stundu garantēta atbilde no atbalsta
  • Garantija par 99,9%
  • Pārvaldītās ikdienas rezerves kopijas

Mīnusi:

  • Ierobežots cietais disks un joslas platums
  • Nav Pleska plānu
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me