Oracom Kenya Web Solutions pārskati un ekspertu viedoklis

Ekspertu pārskats

Hostings Kenijā kopš 2010. gada

Oracom.co.ke piedāvā dažādus hostinga pakalpojumus un domēna pārvaldības risinājumus. Viņi darbojas kopš 2010. gada, piedāvājot dalītu mitināšanu, VPS, speciālu serveri, mākoņa mitināšanu un tālākpārdevēju mitināšanas plānus. Viņu birojs atrodas Kenijā, kur viņu komanda palīdz apkalpot vairākus klientus daudzos projektos, ieskaitot web dizainu, SEO un citas interneta mārketinga paketes. 


Laiks & Uzticamība

Kvalitatīva aparatūra labai uzticamībai

Vietnei Oracom.co.ke ir ļoti uzticams tīkls. Viņu datu centrs atrodas Kanādā un Nairobi Kenijā, un to pārvalda ļoti uzraudzītā un kontrolētā vidē. Viņiem ar jaudīgiem serveriem tiek piedāvāta 99,9% darbības laika garantija. Papildus ātrgaitas savienojamībai un drošībai, viņi arī visu diennakti atbalsta un uztur visu diennakti. Izmantojot Oracom.co.ke, jūs varat būt pārliecināti, ka vietne ir droša.

 

Vēl viena lieliska Oracom.co.ke īpašība ir tā, ka viņi piedāvā vairākas tehniskā atbalsta iespējas savā klientu zonā. Viņu tiešraide ir pieejama 24 stundas diennaktī, kur jūs varat runāt ar dzīvo pārstāvi par norēķinu, pārdošanas, pakalpojumu un pat tehniskā atbalsta jautājumiem. Viņiem ir vietne, kas veltīta resursiem un atrodas viņu zināšanu bāzē. Jūs vienmēr varat pārbaudīt arī tīkla statusu.

Iespējas

Detalizēti hostinga plāni

Vietnei Oracom.co.ke ir ļoti pamatīgi mitināšanas plāni, kas piedāvā vairākas funkcijas un iespējas. Jūs varat izvēlēties no tīmekļa dizaina, dalīta hostinga, interneta mārketinga un daudz kas cits. Vietnei Oracom.co.ke ir vairāk nekā 12 plānu, no kuriem izvēlēties. Visi plāni nāk ar neierobežotu e-pastu. Viņu augstākā līmeņa pakotnēm ir neierobežota telpa un joslas platums. Standarta paketes līdz vidējas cenas paketēm ir no 50 GB līdz 300 GB joslas platuma. Visi plāni ir pielāgoti klienta vajadzībām un ir pilnībā konfigurējami. Oracom.co.ke plānos ir arī tūlītēja dublēšana, cPanel, atbalsts, neierobežotas iespējas, piemēram, FTP konti, apakšdomēni, bezmaksas vietņu veidotājs un vēl daudz vairāk.

Oracom.co.ke ir ļoti labi pazīstams ar saviem tīmekļa dizaina pakalpojumiem. Viņi piedāvā četrus dažādus plānus, no kuriem izvēlēties, tostarp Web dizains, Grafiskais dizains, Vietnes uzturēšana un Vietnes pārveidošana. Lieliska lieta par Oracom.co.keis, ka viņu komanda var viegli pielāgot jūsu vietni tā, lai tā būtu piemērota un justos vēlamajā veidā. Viņiem ir dažādas paketes, no kurām izvēlēties, kuras ir sadalītas četros dažādos plānos; Statiskā, dinamiskā, augstākā un sarežģītākā. Visos plānos ir tādas funkcijas kā lejupielādes atbalsts, pamata SEO, mobilajām ierīcēm gatavs dizains un daudz kas cits.

 

Oracom.co.ke piedāvā arī domēna pārvaldības plānus tiem, kuri vēlas iegādāties domēnu tieši caur Oracom.co.ke. Jūs varat viegli reģistrēt domēnu, pārsūtīt domēnu un izvēlēties papildu funkcijas sava domēna mitināšanai. Oracom.co.ke ir vairāki dažādi domēnu paplašinājumi, no kuriem izvēlēties, ieskaitot populārākos domēnus, piemēram, .com, .net, .org utt.. 

Atbalsts

Viegli sasniedzams tehniskais atbalsts

Oracom.co.ke ir vairāk nekā četri veidi, kā tos sasniegt. Ja jums nepieciešama tieša palīdzība, jūs varat sazināties ar tiešo operatoru, izmantojot viņu tiešsaistes tērzēšanas kurjeru. Varat arī iesniegt biļeti vai aprunāties ar kādu no viņu tehniskā atbalsta komandas, izmantojot bezmaksas numuru, kas atrodas viņu vietnē. Oracom.co.ke piedāvā atbalstu visu diennakti. Varat arī pieprasīt cenu vai nosūtīt e-pastu viņu personālam viņu atbalsta birojā. 

Cenu noteikšana

Tipiskās hostinga cenas

Oracom.co.ke mitināšanas plāni ir pieņemami un konkurētspējīgi. Viņiem ir elastīgi maksājumu plāni un pielāgojamas maksājuma iespējas atkarībā no nepieciešamo funkciju skaita. Viņu dalītā mitināšanas plāni svārstās no USD 1,81 līdz USD 13,63, un par tiem tiek izrakstīti rēķini mēnesī.

 

Oracom.co.ke piedāvā ļoti pieejamus vietņu plānus. Visi mārketinga plāni un tīmekļa dizaina plāni ir pielāgoti citāti. Visiem plāniem ir mūža atbalsts un tiešsaistes klientu portāls. 

Kopsavilkums

Jauka mitināšanas iespēja

Oracom.co.ke ir lielisks jebkura veida bizness. Viņi piedāvā vairākus mitināšanas risinājumus, lai atbilstu jūsu vietnes prasībām. Viņu plānos ir papildu iespējas un iespējas bez papildu maksas, un viņu hostinga plāniem ir konkurētspējīgas cenas. Tie piedāvā vieglu migrēšanu un pārsūtīšanu, un visiem plāniem ir 99,9% uptime garantija. Viņiem ir lieliska atbalsta sistēma, kas ir pieejama visu diennakti, un dažādi resursi un vērtīgs saturs, kas palīdzēs jums jebkurā laikā pārvietoties pa pielāgoto paneli. Viņu uzticamo tīklu nodrošina vietējais datu centrs Kenijā, kā arī aizjūras Kanādā. Oracom.co.ke saviem klientiem nodrošina visu nepieciešamo, lai viņu vietne nekavējoties tiktu izveidota un darbotos. Viņiem ir maz vai nav mīnusu, un maz – vai nav sliktu pārskatu. Viņiem ir tūkstošiem apmierinātu klientu, un viņiem ir 100% apmierinātība. Oracom.co.ke ir starptautisks mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, par kuru ir vērts padomāt, ja meklējat pieejamu alternatīvu mitināšanas un tiešsaistes mārketinga plāniem.. 

Plusi: 

  • Zemas hostinga izmaksas
  • Neierobežots joslas platums & Diska vieta

Mīnusi: 

  • Nav VPS, īpašu vai mākoņu opciju
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me