Praktiskas tīmekļa mitināšanas atsauksmes un ekspertu viedoklis

Ekspertu pārskats

Pilnībā pārvaldīti mitināšanas pakalpojumi

TotalServerSolutions.com.com darbojas kopš 2005. gada, piedāvājot pilnībā pārvaldītus hostinga pakalpojumus un domēna pārvaldības risinājumus. Viņu ekspertu personāls apkalpo jebkura lieluma privātpersonas, uzņēmumus, korporācijas un iestādes. Viņiem ir vairāk nekā 8 vietas ASV, ieskaitot Londonu, un ir labi aprīkoti datu centri, kas nodrošina datu uzraudzību, dublēšanu un drošību.


Laiks & Uzticamība

Ļoti uzticams hostings

TotalServerSolutions.com.com ir ārkārtīgi uzticams tīkls. Viņiem ir vairāki datu centri visā ASV, izmantojot jaunāko aparatūru un programmatūru. Visi viņu datu centri ir aprīkoti ar rezerves baterijām, kontrolētu vidi, drošību un datu uzraudzību, kā arī izmanto ļoti liekus tīkla savienojumus. Viņu iestādes izmanto arī jaunākos datu aizsardzības un diennakts atbalsta pakalpojumus. Viņiem ir arī personāls uz vietas un drošība, lai vienmēr aizsargātu jūsu datus.

Iespējas

Daudz plāna iespēju

Vietnē TotalServerSolutions.com ir mitināšanas plānu kolekcija, kas darbosies jūsu labā. Viņu plāni ir Pārvaldīti serveri. Pārvaldītā servera ieguvumi no Total Server Solutions ir daudz. Jūs ne tikai iegūstat 100% kontroli pār savu serveri, bet arī piekļūstat visiem servera unikālajiem aparatūras resursiem un krātuvei. Koplietošana dažās lietās ir piemērota, bet ne tad, ja jums ir vietne, kurā izsalkuši resursi un kurai nepieciešama jauda.

Pirmais TotalServerSolutions.com piedāvātais plāns ir INTEL XEON E3-1240V2. Ir viens CPU un četri CPU serdeņi. Šis plāns ir piemērots vietnēm, kurām nav nepieciešams daudz vietas diskā un joslas platuma. Šī plāna operatīvā atmiņa ir 8 GB, un joslas platums ir 3 TB. Jūs varat uzlabot ostas ātrumu, kamēr tas sākas ar ātrumu 10 Mb / s. Kopējā servera pārvaldība ir iekļauta. Šis plāns ir lieliski piemērots jaunām vietnēm.

Otrs TotalServerSolutions.com piedāvātais plāns ir INTEL XEON L5639. Ir divi CPU un 12 CPU pamati. Šajā plānā ietilpst 24 GB RAM un 3TB joslas platums. Jūs varat uzlabot ostas ātrumu, kamēr tas sākas ar ātrumu 10 Mb / s. Kopējā servera pārvaldība ir iekļauta. Ir surogātpasta / vīrusu filtrs, tāpēc jūsu serveris nenokavēs tik daudz. Šis plāns ir lieliski piemērots lietotājiem, kuri vēlas iekļūt serveros.

Trešais TotalServerSolutions.com piedāvātais plāns ir INTEL XEON E5-2620. Ir 2 CPU un 12 CPU pamati. Šajā plānā ir iekļauta 16 GB RAM, un tam ir 2 diskdziņi ar 1 TB. Šī plāna joslas platums ir 3 TB. Neskatoties uz zemāku operatīvo atmiņu, šī plāna kopējais ātrums ir 27,12 GHz, kas ir ātrākais no visiem plāniem. Jūs varat uzlabot ostas ātrumu, kamēr tas sākas ar ātrumu 10 Mb / s. Kopējā servera pārvaldība ir iekļauta. Ir surogātpasta / vīrusu filtrs, tāpēc jūsu serveris nenokavēs tik daudz. Šis plāns ir lieliski piemērots lietotājiem, kuri vēlas ātru serveri.

Vēl viens piedāvātais plāns ir INTEL XEON E5620. Ir 2 CPU un 8 CPU pamati. Šim plānam ir 16 GB RAM un 3TB joslas platums. Šajā plānā ir iekļauti arī 2 diskdziņi, kuru katra ir pie 1 TB. Jūs varat uzlabot ostas ātrumu, kamēr tas sākas ar ātrumu 10 Mb / s. Kopējā servera pārvaldība ir iekļauta. Ir surogātpasta / vīrusu filtrs, tāpēc jūsu serveris nenokavēs tik daudz.

Pēdējais viņu piedāvātais plāns ir INTEL XEON L5520. Šis plāns ir līdzīgs pēdējam. Tam ir 2 CPU un 8 CPU serdeņi. Tam ir 24 GB RAM un 3 TB joslas platums. Šajā rūpnīcā ir tikai 1 piedziņa ar 500 GB. Jūs varat uzlabot ostas ātrumu, kamēr tas sākas ar ātrumu 10 Mb / s. Kopējā servera pārvaldība ir iekļauta. Ir surogātpasta / vīrusu filtrs, tāpēc jūsu serveris nenokavēs tik daudz. 

Atbalsts

Labas kvalitātes tehniskais atbalsts ar ātrām atbildēm

Ir vairāki veidi, kā jūs varat sasniegt TotalServerSolutions.com pārstāvi. Ja jums nepieciešama tehniskā palīdzība, varat vienkārši iesniegt atbalsta biļeti vai pa e-pastu. Vidējais reakcijas laiks ir 9 minūtes. Vietni TotalServerSolutions.com var arī sasniegt ar bezmaksas numuru, izmantojot numuru, kas norādīts viņu uzņēmuma pārskata sadaļā. TotalServerSolutions.com ir arī zināšanu bāze, kas ir pilna ar noderīgiem resursiem un rakstiem. Varat pārlūkot vairākas kategorijas un populārākos rakstus un atrast atbildes uz bieži uzdotajiem jautājumiem. 

Cenu noteikšana

Labas cenas & Pielāgojams

Veicot pasūtījumu vietnē Totalserversolutions.com, jūs varat uzlabot visu savu vietu, joslas platumu un diskus, līdz tas atbilst jūsu apmierinātībai. Jaunināšana ir par zemu cenu, un tas prasa sekundes! Cenas ir lētas, sākot ar USD 348,99 un beidzot ar USD 468,99 ar standarta plānu. Jauninājumi šīm cenām tiks pievienoti atkarībā no jūsu lēmumiem. Šīs cenas ir zemas, un plāni būs piemēroti jūsu vajadzībām!

Ja jums ir nepieciešama mitināšana, kuras pamatā ir mākoņdatošana, varat izvēlēties no trim dažādiem plāniem. Viņiem ir personīgais, profesionālais un uzņēmuma plāns. Cenas svārstās no 40 USD / mēn. – USD 180 / mēn. Jūs varat izveidot pats savu plānu vai izvēlēties no trim viņiem pieejamajiem. Visi plāni ir sagatavoti, lai atbilstu jūsu vietnes vajadzībām. Izvēlieties no 1 kodolu, 2 kodolu vai 4 kodolu procesoriem. 

Kopsavilkums

Jauka mitināšana lielākajai daļai cilvēku

TotalServerSolutions.com.com ir lieliski piemērots jebkuram lielam vai mazam biznesam. Viņi piedāvā pilnu pakešu mitināšanas plānu par pieņemamām cenām, kā arī katram klientam nodrošina pilnīgu atbalstu un pārvaldību. Visas vietnes ir aizsargātas ar ļoti liekajiem tīkliem un serveriem, kurus atbalsta jaunākās mitināšanas tehnoloģijas. Viņu pilnībā pārvaldītie serveri sniedz jums pilnīgu kontroli un nodrošina jums visas tālvadības iespējas un datu aizsardzību.

Viņu hostinga plāni ir ātri, uzticami un pielāgojami, un tiem ir vairākas papildu funkcijas, kā arī papildu iespējas, kas palīdzēs izpildīt jūsu vietnes prasības. TotalServerSolutions.com tic katram klientam kļūt laimīgam, nodrošinot viņu ar izcilu klientu apkalpošanu un augstākās kvalitātes hostinga produktiem. Izvēloties TotalServerSolutions.com, ir maz vai maz mīnusu. Viņi piedāvā diezgan daudz ikviena hostinga pakalpojuma, kas jums nepieciešams, lai jūs varētu izveidot un darbināt vietni. Viņu plāni ir nedaudz dārgi, bet tas ir tikai tāpēc, ka ar katru piedāvāto plānu viņi piedāvā lielu skaitu garantētu pakalpojumu un papildu funkcijas.

 Plusi: 

  • Lielisks Uptime
  • Lielisks tiešraides atbalsts
  • Vairākas datu centra atrašanās vietas

Mīnusi:

  • Nav tiešraides
  • Nav tālākpārdevēja pakešu
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me