Pārskati par kvadrātu un ekspertu viedoklis

Ekspertu pārskats

Plaši pazīstama vietņu izveidošana & Hostinga uzņēmums

Square Space ir uzņēmums, kas ir vislabāk pazīstams ar to, ka nodrošina savus klientus ar rīkiem un resursiem, kas nepieciešami augstas kvalitātes vietņu izveidošanai. Galvenokārt tas ir pašpalīdzības pakalpojuma veids, kas padara ārkārtīgi vienkāršu tādu vietņu izveidi, kuras izskatās lieliski un kuras ir viegli darbināmas. Viņiem ir iespēja maksāt viņiem arī par vietnes izveidi, ja tas ir kaut kas, ko vēlaties. Kopā ar vietnes izveidošanai izmantotajiem rīkiem viņi apstrādā arī jūsu vietņu mitināšanu.


Pats hostings būs diezgan kopīgi hostinga risinājumi. Viņi arī nepiedāvā daudz informācijas par to, ko tieši jūs uzņemat mitināšanas laikā. Tas notiek galvenokārt tāpēc, ka lielākajai daļai cilvēku, kas izmanto šo pakalpojumu, patiesībā nav vajadzīgs nekas īpaši uzlabots. Viņi parasti nav tehniski profesionāļi, bet drīzāk uzņēmumu īpašnieki, kuri vēlas vietni bez liekām grūtībām. Kopumā tas ir labs pakalpojums, kas ļoti labi atbilst viņu īpašajām nišām.

Laiks & Uzticamība

Ļoti stabila mitināšanas vide

Hostings šajā uzņēmumā ir ļoti stabils. Viņi nepiedāvā uptime garantijas vai kaut ko tamlīdzīgu, taču, ņemot vērā faktu, ka viņi ir ļoti liels uzņēmums ar daudz klientiem, acīmredzot, viņiem ir jauka serveru un tīkla savienojumu iestatīšana. Viņiem ir arī laba tehniskā komanda, lai uzraudzītu problēmas un panāktu to risināšanu, pat ja klienti nekad to nezina. Šāda veida uzņēmumiem ir svarīga stabilitāte, jo klienti, kuri nav orientēti uz tehnoloģijām, bieži satrauc dīkstāvi, jo viņi nesaprot nozari. Paturot to prātā, Square Space paveic labu darbu, lai visu laiku uzturētu un darbinātu.

Iespējas

Daudz noderīgu iespēju klientiem

Šī uzņēmuma piedāvātās funkcijas galvenokārt ir vērstas uz ļaušanu cilvēkiem izveidot savas vietnes. Tas viņus atšķir no tradicionālā tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēja attiecībā uz to, ko jūs sagaidīsit, ieejot viņu vietnē. Īpaši apskatot mitināšanas funkcijas, jūs pamanīsit, ka tās nav tik lieliskas. Viņiem ir ierobežots vietņu skaits, kādas var būt vietne, un tie sniedz ļoti maz informācijas par to, kāda ir faktiskā aparatūra un funkcijas pakotnei, uz kuru jūs reģistrējaties. Jums var būt SSL sertifikāti, kas instalēti kopā ar jebkuru paketi, un tiem ir stabila mitināšanas vide.

Atbalsts

Reti vajadzīgs lielisks atbalsts

Šī uzņēmuma sniegtais tehniskais atbalsts ir visaugstākais un ar to ir viegli strādāt. Lielākajai daļai cilvēku nekad pat nevajadzēs ar viņiem sazināties, jo ir tik maz problēmu, ar kurām jums nāksies saskarties, strādājot ar šo uzņēmumu. Tehniskā komanda zina, ka ir svarīgi, lai viss ritētu nevainojami, tāpēc viņi daudz uzrauga un strādā fonā, lai izvairītos no problēmām. Lietām, kas saistītas ar vietņu izveidi, tām ir diezgan liela atbalsta dokumentācija un videoklipi, kas cilvēkiem palīdz sākt darbu, kas visu padara vēl vienkāršāku.

Cenu noteikšana

Cenas tiek noteiktas vietnes veidošanai

Cenu noteikšana šajā uzņēmumā patiesībā balstās uz spēju izveidot vietni, ne tik daudz pašu hostingu. Piemēram, vienkāršai vietnei tas ir USD 12 mēnesī, ja rēķins tiek izrakstīts katru gadu. Tas ir diezgan dārgi sākuma līmeņa mitināšanai, ko jūs ar to saņemat, taču tam ir daudz iespēju pašas lapas izveidošanai, kas jāņem vērā. Neviens nevēlēsies izmantot šo pakalpojumu tikai mitināšana, jo tas būtu nepraktiski. Tiem, kuri vēlas palīdzēt izveidot pievilcīgu vietni, cena patiesībā nav slikta.

Lietotāju draudzīgs

Viss ir vērsts uz lietotāju

Šis viss uzņēmums tika izveidots, ņemot vērā to, ka tas ir lietotājam draudzīgs. Galvenais, izmantojot šo pakalpojumu, ir tas, ka jūs varat reģistrēties un izveidot savu vietni bez jebkādas dizaineru vai citu palīdzības. Lai to paveiktu, Square Space vajadzēja visu padarīt pēc iespējas vienkāršāku, un tieši to viņi arī izdarīja. Ja jums jāsazinās ar kādu no uzņēmuma tehniskajiem darbiniekiem, jūs arī uzzināsit, ka viņi ir draudzīgi un ar tiem ir viegli strādāt.

Kopsavilkums

Laba kompānija, kas koncentrējas uz lietotājiem

Šī ir laba kompānija, kas jau labu laiku saviem klientiem sniedz lielisku servisu. Tas izaicinoši nav vietnes izveidošana vai mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, kas ir piemērots visiem, bet tiem, kuri vēlas to darīt paši, bet kuriem nav tehnisko iemaņu, Square Space ir lielisks risinājums, kas jāņem vērā.

Plusi:

  • Vietnes izveidošana ir vienkārša
  • Stabila hostinga vide
  • Ļoti lietotājam draudzīgs

Mīnusi:

  • Nav kopēja hostinga pakalpojumu garantijas
  • Pieejama maz informācijas par mitināšanas specifikācijām
  • Cenas atspoguļo rīkus, nevis mitināšanu
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me